Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 106 sonuç

Konu: TR FM 2006 v1.0 ile Yaşadığınız Teknik Sorunlar [İLK MESAJIMI OKUMADAN SORU SORMAYIN]

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Burada yazılanları okuyup uygulayın...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6563

Quote Originally Posted by gfb 16
    ya bende oyun açılıyo hiç birşey çıkmıyo.. menü falan açılıyo pencere ama yeni oyun falan hiçbiri yazmıyo neden acaba?
    Quote Originally Posted by kadirsa
    Emeği geçen herkesin eline koluna, beynine sağlık. Yukarıda bahsedilen hata mesajını bende alıyorum ancak yine yukarıdaki arkadaşımızın belirttiği gibi oynarken bir problem oluşturmuyor.
    Quote Originally Posted by kafa1907
    Bende yukarıdaki hata mesajını alıyorum nası çözebilirim.Sanırım önceki sayfalarda çözüm verilmemiş.verildiyse özür diliyorum...
    Quote Originally Posted by tng
    ben programı kurup belirtilen şekilde fm exe nin olduğu klasörü ayarlıyorum ayarlardan.sonra turkce fm çalışıtıra tıklıyorum biraz yüklüyor ama sonra "path not found" diyor.ne yapabilirim acaba?oyunun versiyonu 6.02 onunla ilgili mi acaba?
    Quote Originally Posted by nart_susruko
    oyunu sildim baştan yükledim...oyun açılıyor ve Türkçe ama yine de bu hatayı veriyor...
    Quote Originally Posted by gfb 16
    ya bende oyun açılıyo hiç birşey çıkmıyo.. menü falan açılıyo pencere ama yeni oyun falan hiçbiri yazmıyo neden acaba?

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Angry

Quote Originally Posted by LaKe
    arkadaşlar, eğer oyunumun menüsü TÜRKÇE olmuyor diyorsanız, türkçe fm 2006 ya girip ayarlardan XML tamponları kaldırın.
    saol be kardeş en sonunda biri beni anladı

Merhaba arkdaslar
    Ben yamayı indirip kurdum sorunsuz calıstı ama oyunun 6.03 update ini yukledikten sonra menuler ingilizceye dondu Football Manager 2006 tamponlanmış verileri temizle" kutucuğunu işaretleyip denedim gene olmadı bunu duzeltmenin yolu varmı
    (yamayı kaldırıp tekrar kurdum gene olmadı)
    tesekkur ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by snack
    Merhaba arkdaslar
    Ben yamayı indirip kurdum sorunsuz calıstı ama oyunun 6.03 update ini yukledikten sonra menuler ingilizceye dondu Football Manager 2006 tamponlanmış verileri temizle" kutucuğunu işaretleyip denedim gene olmadı bunu duzeltmenin yolu varmı
    (yamayı kaldırıp tekrar kurdum gene olmadı)
    tesekkur ederim

Bu sorun oyundaki cache özelliği ile ilgili...Aşağıdaki yolu izlersen sorunun düzelecektir:

"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...

Arkadaşlar benim sorunum da şöyle.
    Programı kuruyorum,sonra aşağıdaki şekilde paneli açıyorum.Sonrasında iki saniyede bu hatayı veriyor ve panelden atıyor.Nasıl yapacağım hakkında bir bilgi verecek olan arkadaş var mı?Teşekkür ederim.

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

run time hatası alan arkadaşlar bi kaç kere banada oldu ama galiba sorun orjinal dosyaya kurulmamaktan kaynaklanıyor oyununuzu Crogram files/sport interactive/footbal manager 2006/ dizinine kurup yeniden deneyin run time hatasını büyük olasılıkla almayacaksınız.

Quote Originally Posted by zalayeta
    run time hatası alan arkadaşlar bi kaç kere banada oldu ama galiba sorun orjinal dosyaya kurulmamaktan kaynaklanıyor oyununuzu Crogram files/sport interactive/footbal manager 2006/ dizinine kurup yeniden deneyin run time hatasını büyük olasılıkla almayacaksınız.

dediğin doğru olabilir zalayeta ama panele geliyorum tam işlem yapacağım kapanıyor kendiliğinden.Yani oyunun yerini belirleyeceğim ama yapamıyorum dediğim gibi.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by totti10
    vieri benim de karakter olayı wardı turnstyle da türkçe karakterler çıkmıodu nedenini çözememiştik ama sedace başlıklarda çıkmıo ayrıntılarda çıkıo bi fikir gelirse aklına yazarsan sewinirim ben takip ediorum
    Evet şu turnstyle font sorununa biri bir el atsa tam olarak açıklayıverse..
    Duzeltmek için nereden ne çekmemiz ve ne yapmamız gerekiyor..

Bir de haberlerde bol bol ingilizce var..
    Yani şöyle diyim 10 haberden 6-7 tanesi ingilizce.. bende mi bir sorun var yoksa genel olarak ceviri yuzdesi şimidlik bu şekilde mi ?

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

Quote Originally Posted by SuperStar_1
    dediğin doğru olabilir zalayeta ama panele geliyorum tam işlem yapacağım kapanıyor kendiliğinden.Yani oyunun yerini belirleyeceğim ama yapamıyorum dediğim gibi.

dostum oyunu farklı bi diske attığımda aynısı benimde başıma geldi yer belirlenmiyo malesef yada bizde öle oluyo sen C sürücüsüne kopyala oyunu ama orjinal dizine yada yeniden C ye kur eminim problemin çözülecek.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by zargı
    saol be kardeş en sonunda biri beni anladı
    Seni anlamadığımızdan değil, o arkadaşın sana verdiği çözüm zaten sabit olarak ana sayfada yazıyor, buraya yazmadan önce oraya bakmış olsaydın sorunun daha erken çözülürdü

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6563

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Quote Originally Posted by tng
    ben programı kurup belirtilen şekilde fm exe nin olduğu klasörü ayarlıyorum ayarlardan.sonra turkce fm çalışıtıra tıklıyorum biraz yüklüyor ama sonra "path not found" diyor.ne yapabilirim acaba?oyunun versiyonu 6.02 onunla ilgili mi acaba?
    benim bu mesajımdaki sorunum hala deva ediyor.söylenen her şeyi denedim.ama hala path not found diyor.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Siteden son halini indirip tekrar denermisin.

patch 6.0.1 üzeri kullananlar belgelerim klasöründeki sports interactive/football manager 2006/cache klasörünü silmeliler.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    ev

Lightbulb

Beyler benim daha başka bi sorunum var
    Ben download edemiyorum bu yamayı ama rapid e bağlanamadığım için sürekli bağ kopuyo
    diyceğim şu ki şu ıyamayı başka bi yerden link atsanız nası olur
    Bence harika olur Çünkü ben kafayı yiycem 2 gündür bununla uğraşıyom evde olmadı cafe ye gittim yine aynı dert
    şimdiden sağ olun

ya arkadaşlar ben fm 2006 yı bi antiblnax gibi bi programla çalıştırıyorum. türkçe yamayı kurdum ama bende de hata veriyor hata dll gibi bişey yazıyor..nedir acaba aydınlatırsanız sevinirim.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by madram
    ya arkadaşlar ben fm 2006 yı bi antiblnax gibi bi programla çalıştırıyorum. türkçe yamayı kurdum ama bende de hata veriyor hata dll gibi bişey yazıyor..nedir acaba aydınlatırsanız sevinirim.
    korsan yazılımlardan kaynaklanan sorunlara yardım edemiyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Menü sorunu!!!!

Arkadaşlar Turksportal.net in belli ki büyük emek harcayarak yatpığı Türkçe çalışmayı indirdim haberler maç motoru Türkçe oldu fakat oyunu menüsü hala ingilizce "new game" "load game" falan aynen kaldı. Türkçe versiyonun nasıl yükleneceğinde datanın içindeki "cache" dosyasını silin yazıyo sildim fakat yine ingilizce bu sorunumu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Nesil
    2005
    Yer
    Kapalidan

Dediginiz herseyi uyguladım Run Hatasınıda astım ancak oyunu 6.03 versiyonuna yukseltince hersey eskisi gibi oldu SS lerdeki turkce kısımlar ingilizceye donustu Ne yapmak gerekiyor ?

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by BurakMania
    Dediginiz herseyi uyguladım Run Hatasınıda astım ancak oyunu 6.03 versiyonuna yukseltince hersey eskisi gibi oldu SS lerdeki turkce kısımlar ingilizceye donustu Ne yapmak gerekiyor ?

Türkçe yamayı kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsin/veya paneldeki ayarlar kısmından tekrar gerekli ayarları yapabilirsin sanırım düzelecektir.

Nesil
    2006

Antİblaxx Kullanan ArkadaŞalar Oyunu ****** Tools'la ÇaliŞtirin HİÇ Bİr Sorun Çikmaz

valla agalar benim sorun skini değiştirdim ortadan kalktı .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaslar sonunda basardım :)))) yasasıınn.. türkce fm i sildim sonra tekrar yükledim daha sonra su tspruntime setpunu yukledim.. ve Turkspostal ın hazırlayıp sundugu turkce fm ye hos geldiniz gercekten ggüzeLdi ama )

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar türkçeyi sorunsuz kurdum.sorunsuz oynuyorum.amaaaaa.oyundan çıktıktan sonra run-time error 9 hatası veriyor.ne yapabilirim???run time'ı kurdum bu arada.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Tamam bu çok önemli bir sorun teşkil etmiyor. Panel ile ilgili bir hata ve bu oyuna etki etmiyor. Bunu ileriki versiyonlarda çözeceğiz

Ufak bir not:
    Bazı arkadaşlar halen haberlerin bir kısmının İngilizce olduğundan bahsediyorlar. Bu 6.0.2, 6.0.3 gibi versiyonları kullananlar için Belgelerim klasöründeki Sports Interactive\Football Manager 2006\cache klasörünü silmeleri ve oyuna başlamaları ile düzelecektir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

24. Default

ben türkçeyi yükledim biraz öyle oynadım ama sonra sildim oyun tekrar eski ingilizce haline döndü ancak spiker hala türkçe onu nasıl eski ingilizce haline getirebilirim.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayseri

ben herşeyi yaptım oyunu seçiyorum ve çalıştır diyorum fakat sürekli "please insert the correct CD-ROM, select ok and restart application" diye hata veriyor
    ve herseferinde aynısı oluyor ne yapmam gerek bilgi verirseniz sevinirin

Varollllllllllllllll İŞtee Buuu TÜrkİye Sİzİnleee Gurur Duyuyorrrrrrrrrrrrr İŞte TÜrkÜn GÜcÜ Volkan A Vİerİye Bu Sİteye Yapandan Da Bu Sİteye Tiklayanada Allah Razi Olsunnn Isallah Pcnize Virus Girmezzzz Helal Olsunnnn Sİzeeeeeeee Arkadaslar Cachee Dosyasini Fm 2006 In Ayarlarina Girin Ordan Da Isaretini Kaldirin Ben Kaldirdim Olduuu Ben Simdiii Fm Diyarina Daliyorumm Ronaldinholu Messeli Etolu Barcaleno Bekle Benİ Bİsmİllahhhhhhhhhhh

Fm Hayat Sensinnn Dunyamm Sensin Gelecekse Tum Acilarrr Sendennn Gelsİnnnnnnnnnnnnnnnnnn

senoldur Misafir

krdeşim herşeyi indir dim runtime hatasıda gitti.ama türkce fm açıyorum ayarlardan sportinteractiv /fuotball maneger 2006 seçiyom kaydet diyorum..kaydedilmiştir diyor sonra oyuna başla diyorum ama olmuyor..fuutball maneger2006 dosyasını seç diyor ...ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.........

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar şimdi yeni bi şey oldu.türkçeyi kurdum gayet güzel bi şekilde.yeni oyun dedim.fenerbahçe ile oyuna başladım.sonra oyundan çıktım.tekrar girdim yeni bi oyun açmak için.ilk başta açtığımda sol tarafta bulunan ülkelerin isimleri normal olarak türkçeydi(arjantin,arnavutluk vs....).ama daha sonra açtığımda ingilizce olarak görüyorum.anlayamadım valla...

taylan_br Misafir

yaaa birisi bana yardim etsin dun gece mesaj attimda ilgilenen olmadi turkcefm basla ya basinca bu hatayi werio ""please insert the correcy CD-ROM,select ok and restart application"" LÜTFEN yardimm

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri