1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Pilot Klüplerle Anlaşırken

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Default Pilot Klüplerle Anlaşırken

Arkadaşlar Fenerbahçe'yi yönetiyorum ve 2. Lig A 'ya kadarki ligler açık . Sarıyer vb. gibi 2. b takımları bana pilot klüblük için başvuruyorlar ama bu takımların da lig maçları olmadığı için anlaşmıyorum genelde . Acaba açık olmayan liglere genç oyuncularımızı gönderirsek maç tecrübesi artar mı yoksa bu takımlar maç yapmadığı için oyuncumu boşuna mı göndermiş olurum ? Sizde dikkat ediyor musunuz böyle takımlara ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ben tsdeyken sebata yoluyodum mac fıkstürü görünmüodu ancak oyuncu geri dödndüğü zaman 15 gol atmış felan oluyodu. ama yolladıgın kulupte antrenman genc tesisi olmadığı zamn oyuncu gelişmez

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Ben yapmıyorlar diye biliyorum. Ama tavsiyem bir oyuncuyu geliştirmek istiyorsan kendi A takımında zaman zaman oynat. Garanti maçlarda filan mesala. Süper gelişiyorlar...

Mesala maçı kesin kazanacağını biliyorsun. Geliştirmek istediğin oyuncuyu kadroya al. Maçı 3,4 -0 kazanacağından o oyuncu da en az 8'le oynayacaktır. Buda onun gelişmesine katkı sağlar...

sakary Ali Misafir

Yok ya onlarda oynuyolar orda maç yani sariyere fln gittiğinde maç yapıyolar

Bi sorum olacak Pilot Takım denilince Ben şuan Galatasarayı yönetiorm takımda çok sayıda genç oyuncu var ve ben bunları kiralamak istiorm kiralama teklifi gelmior Pilot takımla nasıl anlaşılıo ? Beni Bilgilendireniz olursa çok sevinirim!! Şimdiden teşekkürler!!

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by King0fDeviLs View Post
    Bi sorum olacak Pilot Takım denilince Ben şuan Galatasarayı yönetiorm takımda çok sayıda genç oyuncu var ve ben bunları kiralamak istiorm kiralama teklifi gelmior Pilot takımla nasıl anlaşılıo ? Beni Bilgilendireniz olursa çok sevinirim!! Şimdiden teşekkürler!!
    Oyuncunun profiLinde move to affiLate(böyLemiydi ki.) var oraya bastığın zaman oyuncuna piLot takıma gitmek isteyip istemediğini soruyosun geneLde kabuL ediyorLar.

Sağol Tşk Ederm Sezon bitince Artık Yollıcaz Çoğunu

Nesil
    2006

Tecrübeleri kesinlikle artar. Çünkü; oyunda o ligler açık olmasa bile o ligler oynanıyor ve maçlar yapılıyor. Bu nedenle oyuncularımızda o maçlarda oynuyorlar. Bu nedenle yönettiği ligtede olsa yurt dışında da olsa oyuncuları gönül rahatlı ile gönderebilirsin.

Quote Originally Posted by King0fDeviLs
    Oyunun Türkçe ise, takım ekranında "Bağlı Kulüpler" var buraya girersen pilot kulüpleri görebilirsin. Yeni bir kulüple anlaşmak istiyorsan alt tarafta ne tarzda bir anlaşma yapmak istiyorsan yönetime istekte bulunabilrisin(bazen yönetim yeni takım istemez ve bu yüzden o butonlar aktif olmaz) Eğer takım ekranında "Bağlı Kulüpler" yok ise Yönetim Odasından istekte bulnabilirsin.

Oyuncudan Takım gönder var ama Yönetim istekden odasından yok!Oyunum Türçe olmadığından Biraz karışıo oyun

manager- board room a gel
    request feeder club olarak geçmesi lazım

ayrıca bi kulupte uzum süre kalınca başkan istediğin pilot kulubün niteliğini de soruyo
    finansal ortaklık
    ilk satın alma opsiyonu
    work permit gibi seçenekler var

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

ben fazla pilot takıma göndermiyom. nedeni ise oraya giden adamın maaşınıda ben veriyorum. ama kiralık verirsem maşını kulübe %100(istisnalar hariç) karşıya ödettiriyorum.

dediğim giib madem parasını bne vriyorum kendi alt yapımda duruyor adam... ben parayı sokaktan mı topluyom beya

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by cemir05 View Post
    ben fazla pilot takıma göndermiyom. nedeni ise oraya giden adamın maaşınıda ben veriyorum. ama kiralık verirsem maşını kulübe %100(istisnalar hariç) karşıya ödettiriyorum.

dediğim giib madem parasını bne vriyorum kendi alt yapımda duruyor adam... ben parayı sokaktan mı topluyom beya
    Sonuçta göndereceğin takım genelde seninle aynı ligde olmuyor. Bu nedenle hangi takıma gönderirsen sana zararı dokunmaz. Oyuncuyu takımda tutup hiç oynatmadığın halde para veriyorsun pilota gönderdiğinde en azından oyuncun oynuyor. Buda onun moralini bozmuyor.

Fenerbahçeyi yönetiyorsan ..Gelecek vadeden bir oyuncunu pilot takıma gönderme onların antreman sistemi tesisleri koçları yeterli değil bu yüzden fazla gelişmez...Sende dursun bir kaç maç oynat daha çok gelişirler..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

valla ben de fenerdeyim kerim büyüksehirden geldi hemen sivas a yolladım sonra bi pilot klüp daha istedim kasımpasa yı buldular bana orayada doğukan genc falan öle 16 yasındaki bebeleri yolladım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bence kesinlikle maç oynuyorlar çünkü o liglerden yani açık olmayan liglerden de takımlar yükseliyor veya düşüyor oynanmadan bunlar olmaz bence maç yapıyor bu takımlar.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler çok yanlış düşünüyor bazıları. O halde ben sadece Türkiye ligini açınca, Bojan, Agüero, Pato falan hiç gelişmez. Öyle şey mi olur. Onlar da maç yapıyor, ama ayrıntı olmadığı için izleme şansın yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Beyler çok yanlış düşünüyor bazıları. O halde ben sadece Türkiye ligini açınca, Bojan, Agüero, Pato falan hiç gelişmez. Öyle şey mi olur. Onlar da maç yapıyor, ama ayrıntı olmadığı için izleme şansın yok.
    Evet bütün takımlar maç yapıyor fikstürlerinde gözükmese bile!
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Kocaeli

Quote Originally Posted by drk21 View Post
    manager- board room a gel
    request feeder club olarak geçmesi lazım

ayrıca bi kulupte uzum süre kalınca başkan istediğin pilot kulubün niteliğini de soruyo
    finansal ortaklık
    ilk satın alma opsiyonu
    work permit gibi seçenekler var
    ben goremiyorum o secenekleri

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Macları Olmasada Oynarlar Ama Pilot Klub Bulurken Prosfesyonel olsun Takımlar Bazı Oyuncuların Gitmeye Bilir Buna Dikkat Et

arkadaşlar bende fm 2008 oynuyorum ama hangi takıma gitsem başarısız oluyorum bir yol gösterebilirmisiniz

fikstürü qörnmeyen takımda daha coq maçta oynuoLar piLot takım acaip qeLiştirio oyuncuyu

Mesaj Yetkileri