1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Tüm tek forvetli taktikler buraya

Lightbulb Tüm tek forvetli taktikler buraya

Arkadaşlar ben valencia nin başındaym.Ama hangi taktiği uyguladıysam bir türlü sonuç gelmedi.Ben çift forvet oynayamiorum çünkü elimde mista,kluviert,villa var.yani çift forvet oynasam yedek yok o yüzden tek forvetle oynamak istyrm.Eğer bildiğiniz güzel başarılı olabilecek tek forvetli taktikleri buraya yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.Bide geçen gün oynarken aimarin History sine baktm saçma sapan takımlar yazio history de normalde bu adam river dan geldi ama river plate hiç yazmio ayni şekilde ronaldinho falan hiçbirinin history si gerçekci değil.Bütün futbolcular dahil olmak.üzere bunu nasil düzeltebiliriz?eskidende bölemiydi yoksa ben türkçe güncelleme paketini yüklediği içinmi böle oldu lütfen yardm edinnnnnnnnn

Nesil
    2005
    Yer
    Konya/Selçuklu/Esenler Ad

sen 4dc 1dmc 1 mr 1 ml 1amc 2fc ile oyna ne yapacan tek forveti

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

4-1-2-2-1 ya da 4-2-3-1 dene derim ben...

Quote Originally Posted by drciwan
    4-1-2-2-1 ya da 4-2-3-1 dene derim ben...
    sagol kardeş ya bu fm de history nasil çıkıyor sende furbolcuların geçmişte oynadığı kulüpler bende doğru gözükmüo ne yapabilrim

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

kluivert yerine al bi forvet
    mesela uğur yıldırım kerlon falan
    yada 4-1-2-2-1 dene işe yarar

3 (dc) - 2 (wb) oklarla ileri - 2 (mc) - 2 (amc) - 1 (st)

Ben epey iş gördüm bu taktikle. forvet arkası adamların ve wingback'lerin iyiyse canavar gibi.

Hücum mu etmek istiyosun? amc'lerden birini çek forvetinin yanınai wingback'leri getir aml-amr pozisyonuna saldır.

Full kapanmak mı istiyosun? wingback'leri çek 3 defans adamının yanına al sana 5 li defans.

Öneri. Bol FM'li günler.

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

demirhanenin taktik paketinde guzel tekli forvet taktikler var, mesela ofans ve defans, lsteve. bende bunlar ikisini kullaniyorum ve guzel taktikler taktikler. bunlari denemene tavsiye ederim.

8. Default

4 dc 2 mc;(geriye doğru ok çıkart 3amc sağve soldakilerden kenara doğru ok çıkart 1 fc tamvalencia taktiği bence kesin dene

9. Default

bide bi taktik daha 4 dc 1dmc 2mc 1 amc 2fc fclerden sağa ve sola ok çıkar bak o zaman kanatlarnası işliyo ben valencia ile oynarken bu taktiği kullanıyodumda ondan soledim

Mesaj Yetkileri