1 ile 30 arası toplam 294 sonuç

Konu: Total Dominasyon Summer [8.0.2 versiyonu için] - Deniz, Kum, Güneş, FM...

Hybrid View

Quote Originally Posted by futbolog37 View Post
    bende beşiktaşla iki maçta denedim.ilk maçta zor zahemt 1-0 kazandım.ikinci maçta fenere 6-1 yenildim.Ayarlarına hiç dokunmadan oynadım.beşiktaşa uymadı herhalde.Yada bobo ve nobre uygun forvetler değil.gelecek sezon daha iyi bir forvetle deneyecem.
    yine emeğe saygı...

Bende 2 maç yaptım şu ana kadar ve ilk maç 1-1 kendimden güçsüz takımı yenemedim.Haketsemde onlar 2 şut attılar 1 gol buldular...2. maçtada wolfburga 2-1 yenildim bu maç 5-1 de olabilirdi ama rüştü sağolsun.bu taktiği bjkde en iyi kadro vs.. şeylerde yardım bekliyoruz..

4 maç yaptım ss ler..

1. maç ilk yarı

hiç şutları yok

1. maç 2. yarı

Yenildiğim maçın ss sini almamışım.

3.maç

4.maç

Last edited by gencooo : 25.Ağustos.2008 at 19:05

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bende beşiktaşla iki maçta denedim.ilk maçta zor zahemt 1-0 kazandım.ikinci maçta fenere 6-1 yenildim.Ayarlarına hiç dokunmadan oynadım.beşiktaşa uymadı herhalde.Yada bobo ve nobre uygun forvetler değil.gelecek sezon daha iyi bir forvetle deneyecem.
    yine emeğe saygı...
    Fenerbahçe'ye 6-1 yenildiğin maçın ekran görüntüsünü ve maça çıktığın kadroyu ekler misin? Kırmızı kart görmüş olabilirsin mesela. Ben o taktikle Beşiktaş ile 40 kez çıksam bir kere o skorla yenilmem Fenerbahçe'ye. Ayrıca FM versiyonun nedir? Ayrıca Beşiktaş'ta MC yok nerdeyse. Bir de iki maç ile değerlendirmeyin. Belli bir süre oynayın ligde.

Quote Originally Posted by gencooo View Post
    Bende 2 maç yaptım şu ana kadar ve ilk maç 1-1 kendimden güçsüz takımı yenemedim.Haketsemde onlar 2 şut attılar 1 gol buldular...2. maçtada wolfburga 2-1 yenildim bu maç 5-1 de olabilirdi ama rüştü sağolsun.bu taktiği bjkde en iyi kadro vs.. şeylerde yardım bekliyoruz..

4 maç yaptım ss ler..

1. maç ilk yarı

hiç şutları yok

1. maç 2. yarı

Yenildiğim maçın ss sini almamışım.

3.maç

4.maç

Bunlar friendly. Notmal maçlarda deneyin. Bir de öndeyseniz ikinci yarı önlem alın.
    Last edited by Ilhan : 25.Ağustos.2008 at 20:52
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Arkadaşım,senin taktiğini kötülemek için yazmamıştım mesajı.Aksine emeğine saygı duyuyorum.Zannedersem takımdaki eksiklerden dolayı veya benim oyunumun 8.0.0 olmasından kaynaklanmış olabilir.
    Oyunun ss'ine gelince 6-1 fenere yenildikten sonra sinirlenmemek elde değil.Bende oyundan hemen çıkmıştım.Zaten o kariyerime ait oyunum graphics dosyası yüzünden çöktü.Bende oyunu kaldırıp yeniden kurmak zorunda kaldım.Şimdi yeni oyunumda deneyeceğim taktiğini.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşım,senin taktiğini kötülemek için yazmamıştım mesajı.Aksine emeğine saygı duyuyorum.Zannedersem takımdaki eksiklerden dolayı veya benim oyunumun 8.0.0 olmasından kaynaklanmış olabilir.
    Oyunun ss'ine gelince 6-1 fenere yenildikten sonra sinirlenmemek elde değil.Bende oyundan hemen çıkmıştım.Zaten o kariyerime ait oyunum graphics dosyası yüzünden çöktü.Bende oyunu kaldırıp yeniden kurmak zorunda kaldım.Şimdi yeni oyunumda deneyeceğim taktiğini.
    İyi de taktik 802 maç motoruna göre düzenlenmiştir, diğer versiyonlar hakkındaki eleştrilere verebilecek bir cevabım yok Yine de teşekkürler denediğiniz için.

Bu arada sağolasın Umutcuğum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri