Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 294 arası toplam 294 sonuç

Konu: Total Dominasyon Summer [8.0.2 versiyonu için] - Deniz, Kum, Güneş, FM...

bn bişi sorcam sizce david villa-zigic ikilisinden hangisini oynatiim?
    hangisi daha yarar sağlar?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Zigiç ile başlayıp, ikinci yarıda Villa'yı almak en iyisi.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

bide sezon başındaki saha boyutlarını ne yapmalıyım taktikle alakası var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Dar yapmanız daha faydalı olur, dar alanda oynanır oyun.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

durum kötü şuan
    Last edited by tigercik : 28.Eylül.2008 at 02:05

of yha olamaz böle bişey herşey güzel giderken nasıl tersine döner üç maç üst üste kaybettim.Valencia bu kadar kötü oynayamaz bissürü yıldızı var.Yhaa oyundan soğumaya başladım artık her taktikte aynı herşey güzel giderken tersine dönüyo

Nesil
    2006

Buyrun burada maçlar sanırım istediğiniz dosya bu...

Nesil
    2007

Taktik için teşekkürler.Güzel işliyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    Buyrun burada maçlar sanırım istediğiniz dosya bu...
    Yakın zamanda incelemeye çalışacağım.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Aydoğan View Post
    Yakın zamanda incelemeye çalışacağım.
    Sağolun...

arkadaşlar bu taktiği hiç denemedim şuan kullandığım taktikle türkiyeyi 4 senedir domine etmiş durumdayım fakat avrupa da hiç başarı sağlayamıyorum o yüzden yeni bi taktik arıyorum bu taktik avrupada işe yarıyomu?

12. Default

taktik genel olarak cok guzel galatasarayda denedim yaklasik olarak 25-30 mac yapmisimdir. Ligde yenilgi almadim hic, sampiyonlar liginden elendim valencia geldi karsima ama uefada ilerliyorum. Taktik genel olarak cok guzel takim guzel oynuyor. Tek hosuma gitmeyen yanı ise ben cift forvet oynamaya alismisim tek forvet garibime gidiyor ve maclarda genelde tek veya iki farkli galibiyetler alabiliyorum ama sonucta yeniyorum. Herkese tavsiye ederim.

Ben taktiği pek iyi bulmadım açıkçası.Herkes övünce bende bir deniyeyim dedim.Büyük küçük her türlü takımdada denededim.(Mersinidmanyurdu , Beşiktaş , Man city , Arsenal).Hiç birindede başarıya ulaşamadım.Bilmiyorum belkide sorun bendedir.Gol atamıyorum kolay kolay ve basit goller yiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

çift forvet oynamaya alışanlar DM yi FC ye çekip pivot santrfor talimatı verebilirler.defansta açık verme oranınız azalıyor ama oynamayı bilen takımlarda(Martin Palermo-Palacio,D.Villa-Zigic gibi ikililere sahip olan takımlarda) işe yarar.

Quote Originally Posted by magirus View Post
    çift forvet oynamaya alışanlar DM yi FC ye çekip pivot santrfor talimatı verebilirler.defansta açık verme oranınız azalıyor ama oynamayı bilen takımlarda(Martin Palermo-Palacio,D.Villa-Zigic gibi ikililere sahip olan takımlarda) işe yarar.
    bi alternatif: mc lerden birisini forvete çekip pivok komutları verip, dm yi mc nin yerine çekip biraz daha ofansıf komutlar verilir.
    ileri çıkışlar nadir değil de karışık mesela

Arkadaşlar bu pivot santrafor talimatı diyorsunuz ya nedir o nasıl veriliyor ??

Teşekkürler taktik için.

taktik 10 numara tempoyu biraz daha yavaş maça başlarsanız farka gidiyo maç ... gs kariyerimde barçalara milanlara 4/5 salladım ümit karanlı nondalı kadro ile .....

arkadaşım benim kadrom bu acaba oyuncularım seçimi,yerleşimi doğru mu?birde sağ dc anticipation ve jumping yüksek olsun demişsin.korner zaaflarından bahsetmişsin biraz daha açarmısın onu?

Bu taktiği bir kaç maç denedim ve ufak bir değişiklik yaptım. Yalnız 2 sorum var.

1.'si Bu yaptığım değişiklikler ilerde olumsuzluk yaratır mı?(Birazdan ss göstereceğim)
    2.'si Bu taktikte hile falan yok dimi her maç 4-5 atıyorum da

Nesil
    2008
    Yer
    football manager

abiler bu taktik işe fazlasıyla yarar ama opposition instructions doğru kullanılırsa...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Eğer taktik hala arşivinde mevcut olan varsa upload edebilir mi?

taktik elinde olan varsa tekrar yükleyebilirmi ? silinmiş

24. Default

yeni link verebilirmisiniz link ölü

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Mesaj Yetkileri