1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Kiralık Yolladım Sözleşme İmzaladı

sakary Ali Misafir

Default Kiralık Yolladım Sözleşme İmzaladı

ben oynuyorum BJK ile Boboyu kiralık Göndereceğim Flamengo istedi tamam dedim onayladık fln adam transfer oldu yok böyle bişrey ya bide 3 yıllık sözleşmesi vardı giderse Fifaya başvurcam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

O yine kiralıktır. Öyle demesine bakma..

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

bana göre sen bobo'dan ümidi kes. geçmiş bobo'nun pazarı..

yani demek sityediğim kiralama sözleşmesinin içindeki bir yer var. geri alma ücreti.. adamarl orayı 0 yaparak sana teklif sunmuşlardır... sende kabul edince kiralama süresince 0(sıfır) olarak flemengo kulübü sana teklif yapınca sen otomatik olarak bakul etmek zorundasın...

bne o şekilde bir futbolcuyu kiraladım arsenal'e. adamı da 0£'a aldım... benim çok oşuma gitti ama senin pek hoşuma gidceğini sanmıyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    ben oynuyorum BJK ile Boboyu kiralık Göndereceğim Flamengo istedi tamam dedim onayladık fln adam transfer oldu yok böyle bişrey ya bide 3 yıllık sözleşmesi vardı giderse Fifaya başvurcam
    Sana kesin olacak şeyi belirteyim. Türkçe FM'deki ufak bir cümle hatasının sonucu bu yanılgıya düşmüşsün. Oyuncun belirtilen tarihte o takıma kiralık olarak gidecek.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Sana kesin olacak şeyi belirteyim. Türkçe FM'deki ufak bir cümle hatasının sonucu bu yanılgıya düşmüşsün. Oyuncun belirtilen tarihte o takıma kiralık olarak gidecek.
    yani bir yanlışlık yok dimi ama benim bildiğim ileriki bir tarih için oyuncu kiralımıyordun

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Sorunun yanlış anlaşılmadan kaynaklandığı anlaşıldığına göre kilitlenmesinde bir mahzur görmüyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    yani bir yanlışlık yok dimi ama benim bildiğim ileriki bir tarih için oyuncu kiralımıyordun
    Bazı liglerde ve bazı ligler arasında bu mümkün olabiliyor. İleri tarihteki kiralama için anlaşabiliyorsun. Bu mümkündür.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri