Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 69 sonuç

Konu: Çılgın Türk ile Ada'da 2.Sezon (Middlesbrough)

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Default Çılgın Türk ile Ada'da 2.Sezon (Middlesbrough)

Bu Turksportal'daki ilk kariyerim umarım begenirsiniz .Suana kadar pek bir tecrübem yok umarım Premier ligden düsmeyiz.Uzun soluklu olması dileğiyle. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ve Mete Gulsenin ilk acıklamaları
    Suan sokaklarda baskanımıza ve yönetimimize protestolar var.Bende kendi tuttuğum takımın basına genc ve deneyimsiz birinin gecmesini istemezdim.Fakat ben yüzsüz biri değilim eger basarısız olursak istifa etmesini bilirim.Barclays Premier ligi basladıktan sonra her hafta daha guzel futbol oynayarak taraftarımızla kenetlenip guzel yerlere gelmeyi umuyoruz fakat bize biraz zaman vermeleri gerekiyor kısa sure sonra hem onlar hemde biz cok mutlu olacagız buna emin olabilirler.

Middlesbrough F.C. İngiliz futbol kulübüdür. İsmini Middlesborough şehrinden alan kulüp maçlarını Riverside Stadı'nda oynar. Kırmızı-beyaz renklere sahip kulüp 2005/2006 sezonunda UEFA Kupası'nda finale kadar çıkmış, kupayı finalde İspanya'nın Sevilla FC takımına 4-0 yenilerek kaybetmiştir.

Riverside Stadium
    Kapasite:35100
    Acılıs:26.08.1995

BasarıLar

Lig Kupası Şampiyonluğu 2003-04; Finalist 1996-97, 1997-98

UEFA Kupası Finalist 2005-06

FA Kupası Finalist 1996-97;

İngiltere 1.Ligi Şampiyon 1994-95; İkinci 1997-98

You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Güzel bir giriş yapmışsın.Açıkcası bu ilk kariyerim yazdığını görünce kuralları okumuş olmana ihtimal vermedim ama okumuşsun. Kariyerinde başarılar.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

hadi bakalım başarılar hayırlı olsun ilk kariyerin

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Hadi bakalım Başarılar tuncay ı sat ))))

Ts-gs Kariyerimede beklerim
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Selamlar.. Giriş hoş. Ama istifa etme Stadyumunda mahşallahı var...

Tuncay işine yaramazsa biraz para yapabilirsin..

Yakın zamanda transferleri, hazırlık maçlarını, kadronu görmek dileğiyle...

Hadi bakalım
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

sagolun arkadaslar Transferler ve Hazırlık Macları Bırazdan Koyacagım Tuncayı Isteyen olursa satmayı dusunuyorum Orta Saha Sol Ve Sag Icın Onerebilceginiz isimleri bekliyorum arkadaslar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sağ için ileriye dönük Lulinha diye biri var.. aldığın fiyatın 4-5 katına satabiliyorsun.. Daha 17 yaşında sanırım..

Sol tarafta ben bir ara kendim aratıp bulmuştum, Nene diye birini.. Frikikleri 19 falandı.. Nene derken "e" lerin üzerinde inceltme var
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    sagolun arkadaslar Transferler ve Hazırlık Macları Bırazdan Koyacagım Tuncayı Isteyen olursa satmayı dusunuyorum Orta Saha Sol Ve Sag Icın Onerebilceginiz isimleri bekliyorum arkadaslar
    Arkadaşım Bütçeni Söylersen Yardımcı Olurum Sana..
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Maca İyi Basladık skora yansıttık fakat Forvetlerimiz ya cok sanssız bir mac gecirdi yada Forvete ihtiyacımız var girdikleri bir cok pozisyonu bencilce harcayan Mido Alidiare ikilisi cıldırttı

2. Macımızıda Kazandık Guzel sonuclar alıyoruz ama forvetlerden ses seda yok lige yaklasırken forvetlerin kötu performansı moralleri bozuyor

Forvetler yine yoktu bu mac pekde istedigimiz gibi oynayamadık galibiyet moralleri yükseltti

Rakibimiz Cok gucluydü fakat mükemmel oynadık Real Madrid takımı Riverside'da bizim kalemize 3-4 kez gelsede bitirici vurusları bızden daha basarılı yaptılar

Hazırlık maclarım guzel gecti Real Madrid'i yenebilirdik olmadı ama hazırlık macları bize forvet gerekiyor Dedi gercektende takımımıza bir forvet lazım transferler birazdan sizlerle

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Readl madride 1 tane atman bile yeter kardeşim yorma kafanı.süppersin devam et..
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

TRANSFERLERLERİMİZ

Defansı Saglama Aldık
    Defansın Göbeginde görev yapan Sambayı transfer etmemiz gercekten cok iyi oldu takımımızın defans gucunu arttırdı Samba; Buraya geldiğim için cok mutluyum diye konustu.

Pablo Piatti M'Brough'da
    Piatti Estudientesdes Transfer edildi orta sahamıza guc katacaktır.Suana kadar oynadıgı futbol göz kamastırıyor

Suana kadar bu 2 futbolcu transfer edildi butcemizi sarsmıcak bir forvet bulursam alacağım..

Beni İzlemeye Devam edin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

evet.. Güzel transferler.. Forvet bekliyoruz Saivet i al
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Guzel oynadık Fulham takımını kendi yarısahasında hapsettik oynadığımız futbol skorada yansıyınca ilk haftaya galibiyetle basladık.Mutluyuz bu galibiyetle birlikte umarım galibiyet serimiz baslar
    1.HAFTA

2.HAFTA
    1:0 Gerideyken golu bulmak icin cok caba harcadık golü bulduk 1:1 den sonra Birmighnam atak yapamadı ama Rignot'un Defansta calıma girmesi o'connor'ın topu alıp 2:1 yapmasına Vesile oldu bu bir bahane degil telafi edecegiz bu macı

3.Hafta
    Müthis Oynadık skorda bunun kanıtı takımımı tebrik ederim.Mido formsuzluga devam ediyor

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Arkadaşı iyi gidiyorsun devam et.
    malatyAdana!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oynat tuncayı Bak geçen bir çalım atmış aklın durur.. İzle hurriyet gazetesinde yayınlıyorlar

İlk 3 maçta 6 puan.. Daha ne istenebilir ki...
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Tuncay Sakat 4 Hafta Duzelsin %100 oynıcak
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2'inci Susturucu M'Brough'da

Arshavin Boro'da Mete Gulsen Cok iyi bir transfer yaptık emegi gecen herkese tessekkur ederim dedi.
    Arshavin : Umarım guzel kızlar vardır yoksada getiririz

Downing 20M ye Readingde Takımda gerek duymadıgım bir futbolcuydu kendiside ayrılmak istedi tutmadık sayesinde arshavinide getirdik
    Last edited by Mete07 : 26.Ağustos.2008 at 00:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Oynat tuncayı Bak geçen bir çalım atmış aklın durur.. İzle hurriyet gazetesinde yayınlıyorlar

İlk 3 maçta 6 puan.. Daha ne istenebilir ki...
    evet o çalımı bende biliyorum.liverpool maçındaydı sanırım.bide sonun getirseydi tam olacakmış.kariyerin iyi gidiyor başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Maca Hızlı Basladık golü bulduk kırmızı kart'dan sonra 4 gol yedik sonra geri dönme cabalarımız bosaydı oyuncularımı kutluyorum.Hakem hakkında konusmak istemiyorum ama kendimi zor tutuyorum.
    4.HAFTA

Carling CUP
    Zayıf rakibimiz karsısında farka gittik Arshavin'in ilk macıydı

5.HAFTA
    Cıldırmamak elde degil verilmeyen golumuz futbol oynayanın degil yatanın kazandıgı bir mac oldu.2 Tane duran toptan gol yedik fırsatları kibarca harcadık oynadıgımız futbolun karsılıgı kesinlikle bu degildi (!)

Sanki Pek İlgi yok konuya arkadaslar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arshavin transleri iyi olmuş diyemem.. Aldığım duyumlara göre kötü bir performans sergiliyormuş yani bekleneni veremiyormuş.. Ama baktım da sende 2 gol atmış.. Yine de az..

Son maçlar bomba olmuş tam Dicek bir şey yok..

Lig Tablosunu eklersen, diğer takımların ne yaptığına şahit oluruz..

BU arada ligi kaçıncı bitirmeyi planlıyorsun...

Konuya ilgi normal derecede... Kimseye ilgi yok Karıyeri canlı tutmaya çalışıyor insanlar artık, diğer karıyerleden farklı bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama yaptıkları aynı oluyor sanki.. Yapılacak bir şey yok.. Sen ekle bir yorumlayalım...
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Oyundan Cıkarken Tabloyu Koycaktım neyse koyarım simdi.Aslında ilk basta hedefim Dusmemek ti iyi basladık 5 Macta 2 galibiyet 3 yenilgi bir kac mac üst üste galibiyet alırsak ve kolay gol yeme alıskanlıgımızı atarsak Hedefim ilk 10 .Son Mac ozellikle hakem sinir etti
    Arshavin ilk mac 2 attı 2.Mac 9'la oynadı umarım boyle devam eder iyi basladı bende.

Buyrun Puan Durumu Umarım Aldıgım galibiyetle En Kötü ilk 10'da bitiririm Sezonu.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

okadarda kötü başlamamışsın başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Downingin yerine arshavini aLdığında iLgi azaLıyor,ve bu adamın uğursuzLuğumudur nedir,Arshavini aLanLarın çoğunun kariyeri TamamLanmışa gidiyor....

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ligi 6. bitirirsin içimden geçti
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Arshavine bak Satarım Valla devre arası Sentugo umarım dedin olur

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

valla Nihat'ı alabilirsen al Tam aradığın futbolcu olur... Sat Arshavini
    Sentugo.

sakary Ali Misafir

son maçlar kötü olmuş gibi

güzel bi kariyer başlamış inşallah başarılı olursun zor bi lig ve zor bi takım seçmişin

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ewt lanetli hralde arshavin nefret ediom ondan.AMR OYNATIRKEN AMCYE Van Der Vaartı aldım ya 8 yıl mutsuz olunurmu
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

6.HAFTA
    Dusene Bir tekmede Newcastle'dan

7.HAFTA
    Haftalar sonra gelen galibiyet yuzleri güldürdü 7 haftada 9 puan. 7 Haftada 12 puuan kaybetmemiz bizi cok uzdu yapılcak birsey yok Totthenham macı yuzleri güldürdü

CARLİNG CUP
    Gucsuz rakibimizi zar zor eledik takım cok kötu oynuyor taraftar'ın cıldırmaması elde degil

8.HAFTA
    Yine yenildik alısıyoruz git gide Kovulmazsak iyidir ama Premier ligde nedense futbol oynayan kazanmıyor Stoke Macında gercekten kotu oynamıstım ama 8.HAFTA Manchester City deplasmanında kök söktürdük ama her vurdukları gol oldu :@

9.HAFTA
    İlk kez mucadele edenin ve favori olmayanın alacagı bir mac demistimki yine yenildik bu sefer Liverpool vurdu tekmeyi.Göze hos gelen bir futbol oynuyoruz ataklar yapıyoruz mucadele ediyor ve cok kosuyoruz ama karsılıgını alamıyoruz

sakary Ali Misafir

deplasmanda sorun var deplasman için farklı taktik kullan

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri