Sayfa 2 / 34 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 999 sonuç

Konu: Football Manager 2009 | Tanıtımı ve Sonrası [Açıklandı]

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    3d devrim değil çöküş olur
    katılıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Yaw ne 3D'si, 3D gelirse oynayamayız. 2D'de bile oyun bu kadar yavaşken. Crysis gibi sistem ister sonra.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Oyun yavaş değilki ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3d oyun motoru (tıpkı cmdeki gibi) çok hoş olur. Doksanları, voleleri yaşarız.

Sheriff Misafir

Düşündüğünüz gibi olmayabilir yalnız..
    Ama düşündüğümüz gibi bir 3d olursa gerçekten büyük bir olay olur..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    3d oyun motoru (tıpkı cmdeki gibi) çok hoş olur. Doksanları, voleleri yaşarız.
    İyide Raşit Cm'de hiç 3d olmadıki. Fifa Manager'de vardı..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Muhteşem olmuz Cengiz abi koptum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Abi nasıl ya. 3 tane boyut var maç motorunda. Ondan bahsediyorum. Yani en-boy-yükseklik. Ama fm de sadece en-boy var. Ya CM5'te öyleydi hala öyledir herhalde:S

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Arkadaş CM'deki bilardo topu şeklindeki oyunculardam bahsediyor galiba öyle olursa ben FM falan oynamam.Bu hali yeterince iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

La öyle doksanı falan anlıyon süper oluyo hemşo

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Abi nasıl ya. 3 tane boyut var maç motorunda. Ondan bahsediyorum. Yani en-boy-yükseklik. Ama fm de sadece en-boy var. Ya CM5'te öyleydi hala öyledir herhalde:S
    Hee Cm5'te vardı.Hatırladım şimdi.Aslında ilk başta gördüğümde çok hoşuma gitmişti ama bilemiyorum.Böyle daha iyi sanki.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyun yavaş değilki ?
    Nasıl değil? Gelmiş geçmiş en yavaş oyundan bahsetmiyor muyuz? Milli maçlar oynanırken össye girip gelinemiyor mu? Tabi senin ram in 2 gb ise bilmem de. Ben 512 ram ile kriz geçiriyorum. Eğer 3D olursa sence 512 mb ram ile bu oyun oynanır mı?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Konu başlığı "Tanıtım Resimleri 3 Eylül'de diye değiştirilirse iyi bence. Çünkü bilmeyen yanılıp giriyor. Ben de konuya ilk girdiğimde oyun tanıtıldı sandım.
    Last edited by Flawless Victory : 30.Ağustos.2008 at 23:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar 3D gelirse çoğu kişi oyunu oynayamaz.Sistemi yetmez ve satışlar düşer.

3D grafikler Football Manager'i bitirir. Bu kadar söylüyorum. Siz hiç FIFA Manager'i oynadınız mı? Orada adamları görüyoruz, güzel ama maç motorunu gerçekçi yapamadıkları için oyuncular saçma saçma hareketler yapıyorlar. Sports Interactive'in en son düşüneceği şey oyuna 3D grafikler eklemektir. Ayrıca, inşaallah eklenmez. Eklenirse oyunu bırakma noktasına kadar gelirim. Zamanında Commandos'un o güzel ruhunu bir yana bırakıp 3D görüntüye geçtiler oyun bozuldu (hâlâ içimdedir, 98-99'da çıkan oyunlarını hâlâ zevkle oynuyorum). FM'nin bu ruhunu bir köşeye atacaklarını sanmıyorum.

FIFA Manager ve Football Manager ayrı dünyaların oyunları gibiler.

FIFA'da oyunun hep eğlence tarafı var. Halka açılmak, kredi almak, sponsor anlaşmaları yapmak, bilet fiyatlarını belirlemek vs. vs.

Football Manager'da ise tam tersi.. Oyunun taktik, teknik yönü var. Taktikleri en ince detayına kadar ayarlamak, antrenman programını ayarlamak, oyuncu gözlemek, takım içi huzuru sağlamak.. Ayrıca FM'de ödüller, kupa formatları, kupa para ödülleri, kontenjanlar, takım ve ülke katsayıları (bilmiyorum FIFA'da var mı) ve buna bağlı olarak torbalar, en ince ayrıntısına kadar FM'de yer alıyor. FIFA Manager'de ise bu konular çok özensizce hazırlanmış. Son olarak FM'de, FIFA Manager'e göre (tam sayıları bilmiyorum ama) iki kata yakın gerçek oyuncu bulunuyor sanırsam. Oyunu bir kaç sene önce aldığımda alt yapıdaki tüm futbolcular sallamaydı.

Lafın kısası, FM'nin ruhudur bu değişmez -inşaallah-.

3 d oyunu bitirir bencede.hatalra duzeltilsin sacma sapan transferler olmasın bana yeter.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Bu sadece yeniliklerin anlatılacağı bir tanıtım olacak.Demo çıkışı falan yok.Sanırım onun için en az 1 ay daha bekleyeceksin.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Arkadaşlar 3D gelirse çoğu kişi oyunu oynayamaz.Sistemi yetmez ve satışlar düşer.
    Bence ne kadar yüklenilecekse o kadar yüklenilsin.
    Değiştirin artık eski pcleri.
    Core 2 Duo'ya yada AMD X2'ye geçsin artık herkes.

Quad yapmayı düşünüyorum artık, P4 ile oyun oynamaya çalışıyor herkes.
    80$'dan başlıyor Core2Duo'lar, 3,0'e oc yaparsınız olur biter.

Ramler de zaten çekirdek fiyatına artık..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

3 Eylüle kadar nasıl geçicek bu gunler bilmem ama 3d olmasa bile buyuk bir değişiklik olacagı kesin ama 3d olursa olay olur bence orjinal satışlarını tüm dünyada 2 ye katlayacagını düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi bendede çok iyi bir sistem var.Çok rahat oynarım.Ama Fm 08'i 512 ramle oynuyo herkes.Turnuvaya girenler hep öyle.eğer 3D olursa herkes ya Fm 09 oynayamıcak yada yeni pc alıcak.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by Fiyaskoyum View Post
    sacma sapan transferler olmasın .
    Oyun kendi transfermi yapıyor,kuLüpLer ne yapıyorsa onLarı ekLiyor adamLar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Oyun kendi transfermi yapıyor,kuLüpLer ne yapıyorsa onLarı ekLiyor adamLar.
    Arkadaş oyun ilerleyince olan transferleri söylemiş.Bende 5.Sezonda Kayserispor her özelliği 19 olan bi adam almıştı 28.75 M dolara.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Arkadaş oyun ilerleyince olan transferleri söylemiş.Bende 5.Sezonda Kayserispor her özelliği 19 olan bi adam almıştı 28.75 M dolara.
    SaçmaLıkLa ne aLakası var,oyunun getirisi bu.
    Kayseride süper para oLuşuyormuş evet.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    SaçmaLıkLa ne aLakası var,oyunun getirisi bu.
    Kayseride süper para oLuşuyormuş evet.
    Sence gerçek hayatta bu mümkünmü?Biraz gerçekci olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

belki bu sene Kayseri UEFA'yı sonraki sene ŞL'yi sonraki sene de Süper kupayı alacak eğer bunlar olursa öyle bir adam Kayseri'ye gelir..Sonuçta ihtimal var
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Gerçekçi oLsunda hangi Ligde oynuyorsan o Lig bir süre sonra 1 numaraLı Lig haLine geLiyor senin sayende.Ee bu böyLe oLursa Kayserinin onu yapması saçmamı oLur ?
    Ona bakarsan bizim gibi adamLar ManUnun başına geçebiLiyoruz o zaman bununda oLmaması Lazım gerçekçi oLsun biraz...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Nasıl değil? Gelmiş geçmiş en yavaş oyundan bahsetmiyor muyuz? Milli maçlar oynanırken össye girip gelinemiyor mu? Tabi senin ram in 2 gb ise bilmem de. Ben 512 ram ile kriz geçiriyorum. Eğer 3D olursa sence 512 mb ram ile bu oyun oynanır mı?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Konu başlığı "Tanıtım Resimleri 3 Eylül'de diye değiştirilirse iyi bence. Çünkü bilmeyen yanılıp giriyor. Ben de konuya ilk girdiğimde oyun tanıtıldı sandım.
    Vallaha ben eskiden benim külüstürde (windows 98 )anca fm 5 oynayabiliyordum bir üstünü kaldırmıyordu. Ki fm 5 i siz benim bilgisayarımda oynasanız 2 maç yapmadan çıldırırsınız yavaşlıktan Ben ilk oynadığımda herkezde öyle zannediyordum sonra siteye sordum meğer bi bende öyleymiş (yeni oyun dediğimde abartmasız 90 dakikada açıyordu .Ben yeni oyuna basıp gidip yemeğimi yiyordum Hele ŞL maçları felan ohooo ) İşte ben böyle biryerden gelip yeni bilgisayarda FM 2008 oynadığım için şuanda oyun bana jet gibi geliyor
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Söylemesi kolay.. Ben anakartı değiştirdiğim zaman bütün sistemi yenilemem lazım. Hala DDR 512 ram kullanabiliyorum. 1 gb'ı piyasada bile yok. Yeni bilgisayar da alamam şu anda bu durumda 3D düşmanı olmam da normal zaten. Bi de 3D olunca Fifa Manager'daki gibi adam 100 metre koşuyor gibi kaleye iner böyle olunca da bir zevki kalmaz. Bir de kim iyi oynuyor kim kötü bu 3D'de anlaşılmıyor, bence bu çok önemli. 2D oyunda bakıyorsunuz bir adam gol kaçırıyor çok müsait durumda iken sonra istatistiklere bakıyorsunuz adam dökülüyor ve adamı çıkarmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Anak 3D'de bu biraz zor.

Tabi şunu da belirtmek lazım PES 2008'i 3D'de kullanacaklarsa ona hayır demem, ben oynayamasam da..

Vallaha ben eskiden benim külüstürde (windows 98 )anca fm 5 oynayabiliyordum bir üstünü kaldırmıyordu. Ki fm 5 i siz benim bilgisayarımda oynasanız 2 maç yapmadan çıldırırsınız yavaşlıktan Ben ilk oynadığımda herkezde öyle zannediyordum sonra siteye sordum meğer bi bende öyleymiş (yeni oyun dediğimde abartmasız 90 dakikada açıyordu .Ben yeni oyuna basıp gidip yemeğimi yiyordum Hele ŞL maçları felan ohooo ) İşte ben böyle biryerden gelip yeni bilgisayarda FM 2008 oynadığım için şuanda oyun bana jet gibi geliyor
    Ben de eskiden 256 ram ile oynuyordum ve dediğin olaylar bende de oluyordu. O zamanlar nasıl sabırla bekliyormuşuz hayret ya. Ama eski oyunlar hakkaten güzeldi. Bi kere zordu. Hem sıradan takımlar zirveye oynamıyordu hem de her maç seni yeniyorlardı işte bu gerçekçi. Ama şimdi öyle değil iki tane transfer yapan hemen zirveye oynuyor. Mesela bende Valencia iflas etti. Bir sene sonra 200 milyon dolar transfere para harcadı. Bence dos'ta bile oynarsın bu oyunu. Potansiyel var sende..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Öyle Fifa'daki,PES'teki gibi 3 de yapmazlar herhalde.CM5'te ki gibi yaparlar bence.Ama 3d olayının olacağını sanmıyorum..
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    bu konuda Türk FM severlere büyük kolaylık sağlayacağını düşündüğümüz bir takım girişimlerimiz var. Yakında açıklayacağız
    yakında değilde hemen açıklasanız.çok merak ettim.

Bu sefer orjinal alacağım.tabii çok pahalı olmazsa.

Sayfa 2 / 34 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri