Sayfa 3 / 34 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 999 sonuç

Konu: Football Manager 2009 | Tanıtımı ve Sonrası [Açıklandı]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Cengiz abi yenileyin falan demiş laptopu olanlar ne yapsın Biz birşey ekleyemiyoruz yenileyemiyoruz ancak laptopu yenilemek lazım o yüzdende hesap no vereyim 2milyarı gönder cengiz abi

Oyun içinde bence çok büyük beklentilere girmeyin yine klasik FM olacak işte.Maç motoru da değişmesin daha fazla yavaşlığa kalbim dayanmaz valla.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Sırf FM için Gidip Dizüstü aldım. Masaüstü PC artık FM yi kaldırmıyordu. Bence FM de fazla değişiklik olmayacak. öyle 3D felan olmaz zaten 3D olmasını istemiyoruz genellikle, çünkü oyun böyle daha gerçekci 3D olunca oyun basitleşebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Cm şöyle bir şey yapılmıştı..

So what?
    Saike

İğrenç. Umarım FM'de maç görüntüleriyle ilgili bir değişim olmaz. Sistemim kaldırır kaldırmaz açısından söylemiyorum. Süper sistemimde olsa 3D istemem FM'de.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post

Bence bu güzel
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Yeni maç ekranı demek, binlerce yeni bug demek..
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Bizzat CM 2008i oynamış biri olarak, o maç motoru ve maç ekranından nefret ettiğimi söyleyebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Bence bu güzel
    Benimde en çok dediğin hoşuma gitti.Bu seride olmasa bile ilerleyen serilerde düşünülebilinir.Hatta daha iyisi yapılabilir.
    So what?
    Saike

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Sanki şu anki maç motorunda hiç hata yok!

Baştan aşağıya berbat, karşıkarşıya 20 metre auta atan world class santrafor mu var?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Yeni maç ekranı demek, binlerce yeni bug demek..
    şu bug olayını çözemiyorum.hadi bikaç tane tamam da çok olması tamamen yapımcıların gerekli özeni göstermemesinden.
    bu oyun aylarca testten geçiyor.test aşamasında binlerce kişi tarafından oynanıyor.hataların bu aşamada tespit edilip giderilmesi,minimuma indirilmesi gerekir.eğer bi oyun, piyasaya çıktığının daha ikinci gününde neredeyse kullanıcıların yarısına aynı sorunu veriyorsa bu işini iyi yapmamaktan başka bişey değildir.
    fm 2008de avrupa şampiyonasına gruplarda sonuncu olan takımların gitmesi gibi.bunun oyunun orjinal olup olmamasıyla alakası yoktu.orjinal oyunlarda da aynı hatayı verdiğini biliyorum.bu gözden kaçması imkansız ve affedilemez bi hata.
    sonra maç motorundaki hatalar.. 8.0 sürümünde kaleyi bulan 20 şutun girmemesi,kornerlerin %80 inde faul çalınması örneğin.bu nasıl gözden kaçmış olabilir.
    sonra çıkıp bas bas bağrıyorlar orjinal oyun alın diye.aldığım orjinal oyun saçma sapan hatalar verdiğinde de çıkıp konuşsalar ya bu kadar.kusura bakmayın eşeklik ettik,oyunu adam gibi test etmeden piyasaya verdik deseler ya.
    sonra yama çıkarmaya başlıyolar.yok şu yanlış şunun yaması,bu yanlış bunun yaması.ben 6 ay oyunun adam gibi bi hale gelmesini beklemek zorunda mıyım o kadar para verip.aldığım gün %100 verim almak isterim.

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Sanki şu anki maç motorunda hiç hata yok!

Baştan aşağıya berbat, karşıkarşıya 20 metre auta atan world class santrafor mu var?
    Zaten zamanında Ronaldo falan her girdikleri pozisyonu attılar değil mi? Senede 60-70 gol attılar!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

3d olursa hayatta almam keyfi kaçar oyunun FM'nin ayrıcalığı, özelliği bu. 3D bozar oyunu ..

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

3D kesinlikle karşıyım . Bağzı oyunlara 3d yakışmıyor , bir fm bir redalert2 olsun kendısıne yakısan sekılde tasarlanmıs .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Zaten zamanında Ronaldo falan her girdikleri pozisyonu attılar değil mi? Senede 60-70 gol attılar!
    Arkadaşım tamam bir adam kaçırır ama böyle birşey olmaz ya.Uzun şut:20 Bitiricilik:17 adam karşı karşıya taca atıyor.Bizzat kendi başıma geldi.

sakary Ali Misafir

Maç Ekranı değişirse Sigames çook büyük zarara uğrar.Hem onlarla uğraşır.Hemde oyunun satışı azalır.Maç ekranı gayet güzel daha gerçekçilik üzerinde yoğunlaşsınlar bence

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

3D gelirse yanında birden çok hata getirir...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

tribün şart teknik trektör kenarda ŞART ve CM nin yaptığı cok hosuma gitti genc kartal koymu ss leri tesekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar Fm 09 3D den önce oyundaki hataları düzeltsinler.O bize yeter.

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Arkadaşım tamam bir adam kaçırır ama böyle birşey olmaz ya.Uzun şut:20 Bitiricilik:17 adam karşı karşıya taca atıyor.Bizzat kendi başıma geldi.
    Bu olanlar gerçek dışıysa Henry'nin kalenin dibinden (kale bomboş) topu dışarı atması, Adams'ın 2000 UEFA finalinde kendisi ve kale bomboşken topu dışarı atması da mı yalan?

Oyundaki hata olarak düşündüğünüz şeyleri önce bir gerçek olarak gözünüzde canlandırın, sonra "Bu gerçekte hiç olmuyor mu" diye bir düşünün.. Göreceksiniz ki gerçekte de defalarca olmuş.

Nesil
    2005

2010'da da Hitleri koysunlar Bence saçma olmuş siyaset bulaştırmışlar gibi.Ama neyse biz oyunumuza bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Bu olanlar gerçek dışıysa Henry'nin kalenin dibinden (kale bomboş) topu dışarı atması, Adams'ın 2000 UEFA finalinde kendisi ve kale bomboşken topu dışarı atması da mı yalan?

Oyundaki hata olarak düşündüğünüz şeyleri önce bir gerçek olarak gözünüzde canlandırın, sonra "Bu gerçekte hiç olmuyor mu" diye bir düşünün.. Göreceksiniz ki gerçekte de defalarca olmuş.
    Peki Eto'o'nun hafif sağ çaprazdan kaleci ile karşı karşı kalıp çektiği şutun kaleciden dönmesi sonucunda tekrar bir vuruş yapması ve topun taca gitmesine verebileceğin bir örnek var mı Oğuz?
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

oyun tanıtımının bu kadar geç yapılmasını sadece FM Live ile bağlantılı görmüyorum...

che afişinin olmasıda bu fikrimi güçlendirdi diyebilirim...

belki 3d olarak olmayabilir ama oyunda baya köklü bir yenilik olacak gib geliyor...

belki özel hayat eklenir...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

İnşaLLah tribünLer ve tezahuratLar vardır,sıkıntıLı anLarımızda moraLimiz düzeLir en azından.

Nesil
    2006

3D olacağını hiç düşünmüyorum. Çünkü; oyun yıllardır 2D çıkıyor ve zaten oyun yapımcıları gerek duysa çok daha önceden 3D denilen görüntü tarzına daha önceden geçerlerdi.

Oyun ne olursa olsun CD'siz çalışsın. Durmadan CD takmaktan bıktım.

Che sempatizmani biri olarak kendisinin bir oyun icin,reklam icin kullanilmasina karsi oldugumu söyleyeyim.Kapitalizm Cheyi bu konularda cok iyi kullaniyor,Che´yi karsi ciktigi düsüncelere alet ediyorlar.Sirf millet daha cok ilgilensin,daha cok satalim diye Chenin resmini koymuslar oraya.Hos bulmadim bu olayi.

FM09 hakkinda cok güzel düsünceleri yazmislar arkadaslar,bir konu vardi FM09 da neler olmali diye,orada da cok önemli fikirler ortaya atilmisti.Bu kadar iddialilarsa devrim falan diyorlarsa görecegiz numaralarini 09 alinca,ben yine öyle ahim sahim bir degisim beklemiyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sigames üstüne basa basa defaLarca Oyunun 3D ye dönmeyeceğini ve 2D oLarak kaLacağını söyLedi. 3D konusunda hevesLenmeyin.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sırf bu konuda yazılanlardan bazılarını yapsalar bile müthiş bir iş yapmış olurlar.

1. Oyuncu kiralama kolaylaştırılmalı, daha da önemlisi federasyona gönderilen oyuncu listesine alınmayan bir oyuncuyu kiralamak istediğimizde "oyuncu as takım oyuncusu" gibi salak yorumlar yapılmamalı.

2. Transfer edilen her oyuncu canını dişine takmamalı, kimi para için gelmiş olmalı ve verim alınamamalı.

3. Küçük takım küçük, büyük takım büyük olarak kalmalı. Fantaziye gerek yok.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Sırf bu konuda yazılanlardan bazılarını yapsalar bile müthiş bir iş yapmış olurlar.

1. Oyuncu kiralama kolaylaştırılmalı, daha da önemlisi federasyona gönderilen oyuncu listesine alınmayan bir oyuncuyu kiralamak istediğimizde "oyuncu as takım oyuncusu" gibi salak yorumlar yapılmamalı.

2. Transfer edilen her oyuncu canını dişine takmamalı, kimi para için gelmiş olmalı ve verim alınamamalı.

3. Küçük takım küçük, büyük takım büyük olarak kalmalı. Fantaziye gerek yok.
    Söylediklerinin hepsine katılıyorum en çokta 3. maddeye

Oyunda büyük takımlar ve küçük takımlar arasındaki denge yıllar geçtikçe bozuluyor.Gerçek hayatta bazı küçük takımların sivrilebildiklerini görüyoruz ama fm'de dengesizlik çok fazla.Kendi oynadığım oyundan örnek verirsem 2013 yılındayım ve Trabzonspor ve Beşiktaş hem kadro kalitesi olarak hem de lig sıralamasında Anadolu kulüplerinin çok altında kaldılar.Beşiktaş iki sezondur ligi onuncu bitiriyor.Ben Galatasarayı çalıştırıyorum şampiyonluk için Manisa Konya Eskişehirsporla çekişiyorum.Bu da pek keyif vermiyor açıkçası.Bu fm'deki nice hatalardan sadece biri.Bu yüzden bu sene yeniliklerden çok hatalardan arınmış bir fm umut ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

bence Türkiye ligine daha fazla önem vermeleri gerekiyor örnegin ben 5 sezon oynuyorum fenerbahce ye bakıyorum 1 tane transfer yapmamıs tezahüratlar mutlaka olmalı yani gercek futbol zevki yasatsınlar bize özel hayat ev araba gerek yok bunlara bi de bu sene cok güzel bi skin bekliyorum sigamesten öyle bir skin olsunki hic skin aramayalım
    TariboWest

Sayfa 3 / 34 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri