Sayfa 34 / 34 İlkİlk ... 24323334
991 ile 999 arası toplam 999 sonuç

Konu: Football Manager 2009 | Tanıtımı ve Sonrası [Açıklandı]

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Maç içerisinde de oyuncuları motive etmek için kullanılacak bir özellik olması en çok turnuvalara sekte vuracak heralde.

bu oyunun ekimde çıkma ihtimali var mı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geçen sene yine Kasım ayında çıkacak denildi ama 20 Ekimde çıkmıştı. Belki gene öyle bir süpriz yapabilirler.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Geçen sene yine Kasım ayında çıkacak denildi ama 20 Ekimde çıkmıştı. Belki gene öyle bir süpriz yapabilirler.
    Bu seneki gibi fiyaskolarla karsilasmaktansa kasimda ama sorunsuz cikmasini tercih ederim..

Aman yapmasinlar surpriz falan, yuzlerine gozlerine bulastiriyorlar , gorduk..

Yeni video ve yeni fotoğraflar ne zaman yayınlanıcak belli oldu mu? Özellikle 3D'nin %50 si hazır denildi, yeni yayınlanacak videoda özellikle 3D görüntülerine dikkat edeceğim ama ne zaman yayınlanacak???

Quote Originally Posted by ABOOO View Post

super resim olmus
    peki bu agresif kompleksli manager perdelerini kanatlarını kaldırdıgında göbekten mi gider?

Arkadaşlar yaw ben biraz baktım da 3D maç motoru nereden açıyoruz göremedim. Ekranın altındaki sayaşta sadece 2D gözüküyor ki tıklayamıosun bile sönük yani oyle bi seçenek yok.
    Lütfen yardım.. öldüm meraktan
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar bende 3D maç motoru seçeneği gözükmüyor. Aşşagıdaki ayarlarda sadece 2D seçeneği var ve de sönük zatn yani değiştirilmiyor. Oyunun display&sound ayarlarına baktım "enable 3D camera" seçenegi zatn seçili durumda. vanilla demo'yu kurdum, acaba oyunun kurulumunda mı hata yaptım?
    Lütfen acil yardım kafayı yiycem meraktan
    Last edited by jeefo : 02.Kasım.2008 at 19:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

BHARISH Misafir

Quote Originally Posted by qOnT View Post
    oyuna türkçenin eklenmesi için orjinal satışların fırlaması yada türkiyenin gerçek hayatta futboldaki öneminin artması lazım... bence bi 2010 dünya kupasını alırsak türkçe çıkabilir oyun...
    örneğin eskiden fifa serilerinde turkcell super lig yoktu son bi kaç oyunda var bunun nedeni nedir türkiyenin futbol olarak önemi we değeri arttı da ondan...
    Bu yorum ilgimi çekti;gerçek hayatta futbola önem vermekten bahsedersek,bence şu anda en başlarda olmamız lazım bu konuda.Dünya Kupası almakla dil konulsa oyunda sadece Portekizce,Almanca,İtalyanca,İspanyolca falan olması lazım.Nitekim Dünya üçüncüsü olduk 2002 de,keza geçen yaz Avrupa Şampiyonası Yarı Finalisti olduk.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Herkes Türkiye'den orjinal almalı imkanı olmayıpta almayana ok ama imkanı olupta almayana başka söze gerek yok
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 34 / 34 İlkİlk ... 24323334

Mesaj Yetkileri