Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 117 sonuç

Konu: Battle for GOALS [BFG] l [8.02]

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Emre taktiğin gerçekten çok iyi. Kendi taktiğimle ortak yönleri oldukça fazla sevdim kısacası taktiğini
    Turnuvada da senin taktiğine elenmiştim yarı finalde
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    Emre taktiğin gerçekten çok iyi. Kendi taktiğimle ortak yönleri oldukça fazla sevdim kısacası taktiğini
    Turnuvada da senin taktiğine elenmiştim yarı finalde
    Eyvallah

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

hmmm saol tsk

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Quote Originally Posted by uaeren1905 View Post

Semih Maşallah Adama Cidden Baya Birşey Yapmış Heralde

adam baktım sonra 3 ay 4 ay arası sakat dıodu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'la oynuyorum ilk senemde Van der Vaart'ı 15 M'ye getirdim ve Agouda'yı aldım TSL'i Türkiye Kupasını,ŞL'yi kazandım(kesinlikle hile yoktur)ben de nasıl oldu anlamadım Bu başarıları Kimz ile yaptım şimdi 2.sezondayım Kimz le mi devam edeyim yoksa bununla mı karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim ayrıca takım güçlü söyleyeyim...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Galatasaray'la oynuyorum ilk senemde Van der Vaart'ı 15 M'ye getirdim ve Agouda'yı aldım TSL'i Türkiye Kupasını,ŞL'yi kazandım(kesinlikle hile yoktur)ben de nasıl oldu anlamadım Bu başarıları Kimz ile yaptım şimdi 2.sezondayım Kimz le mi devam edeyim yoksa bununla mı karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim ayrıca takım güçlü söyleyeyim...
    Bu kararı kendin vermen daha iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

ŞL Turnuvasında karşılaştığım 3 rakipten 2'sinde BFG vardı

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    ŞL Turnuvasında karşılaştığım 3 rakipten 2'sinde BFG vardı
    Heryerdeyiz!

gerçekten çok güzel bir taktik..

AJAX'da kullanıyorum şuanda vede 18 Lig maçında 14 Galibiyet 4 Beraberlik aldım hiç mağlubiyetim yok.

ŞL'de Gruptan çıktım 2.Turda Chelsea ile karşılacağım bakalım ne olucak : )

Bu arada ben 8.0'da denedim ve böyle sonuçlar aldım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DailyWalker View Post
    gerçekten çok güzel bir taktik..

AJAX'da kullanıyorum şuanda vede 18 Lig maçında 14 Galibiyet 4 Beraberlik aldım hiç mağlubiyetim yok.

ŞL'de Gruptan çıktım 2.Turda Chelsea ile karşılacağım bakalım ne olucak : )

Bu arada ben 8.0'da denedim ve böyle sonuçlar aldım
    8.00 da hiç kullanmadım ama sonuçlar güzel, tebrikler

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Taktik icin tesekkurler değişik takımlarda denedim çok iyi oynuyor takım.Merak ettiğim birşey var Galatasaray'da denedin mi? Galatasaraylı olduğun için soruyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Taktik icin tesekkurler değişik takımlarda denedim çok iyi oynuyor takım.Merak ettiğim birşey var Galatasaray'da denedin mi? Galatasaraylı olduğun için soruyorum.
    Denedim. Kariyer actığım tüm takımlarda bu taktiği kullanıyorum.

yeni açtığım milan kariyerimde(güncel kadro ile) hazırlık döneminde çok başarılı sonuçlar aldım. aşağıda ss'lerden de görebileceğiniz gibi her maçta üstünlük tamamen bendeydi ve gol bile yemedim artık önümüzdeki maçlara bakıcaz pesimistyla seni tebrik ederim gerçekten çok başarılı bir taktik

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok iyi sonuçlar, tebrikler. Ligdeki sonuçlar daha önemli tabii.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Toulosuoe İle denemek istiyorum turnuvada sence nasıl sonuçlar alırım bu takıma uyar mı senin taktiğin?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Toulosuoe İle denemek istiyorum turnuvada sence nasıl sonuçlar alırım bu takıma uyar mı senin taktiğin?
    Kullananlar iyi sonuç almışlar. Ben de her turnuvada kullanıyorum. Toulouse ile hiç oynanadım. Sen bilirsin.

kardeşim öncelikle ellerne sağlık taktiğini denedm hoş bi taktik oyunun 2yönünüde çok iyi kapatıyo(defans-ofans) taktiği dnemeye başadığmdan beri lincooln sonnda bencilliğinden vazgeçti ve kolay pozisyonlarda bile pas vermeye başladı en çok buna sevindim. çnkü yanndaki hep boş kalıo öncedende öyle olduğu halda vermiyodu neler neler denedm bi türlü yaptrtamamıştm. ii oldu

arkadaşlar taktiği indirmek sitiyorum ama rapidshare gelmeden once şu hatayı veriyor.!!Sunucularımızda IP Adres değişiklikleri yapılıyor! Bu nedenle bu sayfa ile karşılaşmış olabilirsiniz.
    Lütfen DNS Cache ayarlarınızı temizledikten (/ipconfig flushdns) sonra tekrar deneyiniz!

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Resimler ölmüş galiba hem gözükmüyor resim linklerini http den yazınca 404 not found diyor :S bakabilirmisin ona

NOT: Taktik güzel zaten
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Resimler ölmüş galiba hem gözükmüyor resim linklerini http den yazınca 404 not found diyor :S bakabilirmisin ona

NOT: Taktik güzel zaten
    http://resimupload.us/ da suan sorun var. site düzeldiğinde ss ler de düzelir umarım...

arkadaşlat taktik mukemmel kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorumm harika bi şey buuuu

BU SENEDE ŞAMPİYONLUKLAR GÖRECEGİZ GALATASARAY
    DAHA KADIKÖYDE FİNALİ OYNAYACAGIZ GALATASARAY
    Last edited by wegeta59 : 08.Eylül.2008 at 23:11 Reason: GALATASARAY AŞKI

kardes rapid linki eklermisin bu linkden inmio tam giriom indire basiom baska bi sayfa gelio bekliom sora sayfa goruntullenemio dio yardimci olursan sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    kardes rapid linki eklermisin bu linkden inmio tam giriom indire basiom baska bi sayfa gelio bekliom sora sayfa goruntullenemio dio yardimci olursan sevinirim
    http://rapidshare.com/files/14117013...2009_.tac.html

Link saglam...

Olmazsa eklentideki dosyadan indirin.

cok saol kardes simdi indiriyorum deneyecem barcelona ile cl macim var
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide forvette baroşumu yoksa ümitimi oynatayım şu anda ikiside çok formda
    Last edited by almlyf69ali55 : 18.Eylül.2008 at 19:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

3 mactır kullanıyorum guzel taktık ama her macta garantı 1 adamım kırmızı kart gordu rastlantımı yoksa taktıkle ılgılı bıseymı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    bide forvette baroşumu yoksa ümitimi oynatayım şu anda ikiside çok formda
    2si de olur. Tercihi kendiniz yapın ama Baros daha hızlı onu kullanabilirsin...

Quote Originally Posted by erax View Post
    3 mactır kullanıyorum guzel taktık ama her macta garantı 1 adamım kırmızı kart gordu rastlantımı yoksa taktıkle ılgılı bıseymı
    Taktikle ilgili degil. Ben hiç yasamadım böyle bi olay.

teşekkrler bılgı ıcın

Taktiğin en etkili yeri herkesin dediği gibi orta amc ve fc ama bnde öle diil.genellikle bende amc sağ oklu ve sol oklu ve fc çok etkili oluyor hele sol oklu olana martin petrovu koydum forvette robinho var çok etkili bu ikisi orta amc de van deer vaart var o da korner atarken ve frikiklerde etkili o kadar.ama martin petrovla robinho çok ii anlaşıo.taktikte çok spr man city ile 2. yim ama 1.le aynı puandaız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tigercik View Post
    Taktiğin en etkili yeri herkesin dediği gibi orta amc ve fc ama bnde öle diil.genellikle bende amc sağ oklu ve sol oklu ve fc çok etkili oluyor hele sol oklu olana martin petrovu koydum forvette robinho var çok etkili bu ikisi orta amc de van deer vaart var o da korner atarken ve frikiklerde etkili o kadar.ama martin petrovla robinho çok ii anlaşıo.taktikte çok spr man city ile 2. yim ama 1.le aynı puandaız.
    Sagol deneyip, yorumladığın için.

pesimistyla kardeş taktikte kontra atak işaretli diil bnde onu işaretledim ve daha çok gol atmaya başladım acaba takım kontra atağa uygun bi kadro olduğu için olabilirmi?(man city kadrosu sadece van der vaartı aldım)Bide mc deki okları kaldırdıdığında daha ii sonuç aldınmı bn senin dediin gibi geriye düşersem okları kaldırıyorum yardımcı olursan çok sevinirim

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri