Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 117 arası toplam 117 sonuç

Konu: Battle for GOALS [BFG] l [8.02]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tigercik View Post
    pesimistyla kardeş taktikte kontra atak işaretli diil bnde onu işaretledim ve daha çok gol atmaya başladım acaba takım kontra atağa uygun bi kadro olduğu için olabilirmi?(man city kadrosu sadece van der vaartı aldım)Bide mc deki okları kaldırdıdığında daha ii sonuç aldınmı bn senin dediin gibi geriye düşersem okları kaldırıyorum yardımcı olursan çok sevinirim
    okları bende geriye düşersem kaldırıyorum, denemedim. Deneyen biri yazmıştı iyi sonuçlar aldım diye. Kontra atak olayını benden güçlü olan takımlarda kullanıyordum, baya işe yarıyordu. Sen her mac kullanıyorsun sanırım ve iyi sonuçlar almışsın. Takımının kontra ataga uygun olması da bunda bi etken olabilir tabi...

Eet kontra atağı her maç kullanıyorum güçlü güçsüz farketmez çünkü çok hızlı adamlarım var.kontraya kalktımmı çoğunlukla gol oluyo.Bundan faydalanıyorum.Taktiktede en sevdiğim şey genellikle ilk yarıda gollerin gelmesi.Bide öne geçtiğinde mesela 3-0 fln öndesin defansif anlayışa geçiomusun bunun için ayrı taktik kullanıomusun?(Çok soru sordum kusura bakma)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Eet kontra atağı her maç kullanıyorum güçlü güçsüz farketmez çünkü çok hızlı adamlarım var.kontraya kalktımmı çoğunlukla gol oluyo.Bundan faydalanıyorum.Taktiktede en sevdiğim şey genellikle ilk yarıda gollerin gelmesi.Bide öne geçtiğinde mesela 3-0 fln öndesin defansif anlayışa geçiomusun bunun için ayrı taktik kullanıomusun?(Çok soru sordum kusura bakma)
    Tabi rakip benden üçlüyse skoru korumak için zaman gecirme falan yapıyorum. Ama rakip güçsüzse gidebildiği yere kadar atmaya calışıyorum.

Quote Originally Posted by erax View Post
    3 mactır kullanıyorum guzel taktık ama her macta garantı 1 adamım kırmızı kart gordu rastlantımı yoksa taktıkle ılgılı bıseymı
    dr ve dl pozisyonundaki oyuncuların tackling'leri hard olarak ayarlanmış bu yüzden biraz fazla sarı kart görüyorlar. eğer kırmızı kart gören oyuncuların bu pozisyondakilerse tackling seviyelerini normale getir

Ya bende bayadır kullanıyodum çok memnundum , Fakat dün itibariyle bilg göçtü ve taktikde gitti , şimdi indiremiyorum , sorun bende mi linkte bi problem varmı kontrol edermisiniz...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by qwertium View Post
    Ya bende bayadır kullanıyodum çok memnundum , Fakat dün itibariyle bilg göçtü ve taktikde gitti , şimdi indiremiyorum , sorun bende mi linkte bi problem varmı kontrol edermisiniz...
    http://forum.turksportal.net/vb/show...9&postcount=83

Eklenmiş dosyadan indirin

teşekkürler..

Besiktasla denedim cok iyi bir taktik ilk sezon sampiyon oldum tavsiye ederim Taktigin Besiktasla ilgili sorusunu soran olursa burdayım ozelden de yazabilirsiniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Deneyip, yorum yazanlara tesekkürler...

ah be taktikle man city şampiyonluğu kaçırdım acaip moralim bozuldu save dosyasını sildim yaa deplasmanda man utd yi yenemediğim için olamadım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ah be taktikle man city şampiyonluğu kaçırdım acaip moralim bozuldu save dosyasını sildim yaa deplasmanda man utd yi yenemediğim için olamadım
    Saglık olsun Taktikle aldığın sonuçlar nasıldı ?

sadece man utd deplasmanında 4-1 yenildim kendi evimde 2-2 diğer maçlarda hiç kayıp yoktu.Acaip bişeydi man utd kaybetmio bnde kaybetmiorm bn bide çok beraberlik aldım.Burda konuşulurmu bilmiorm ama total dominasyon die taktik var onunla valencia yı aldım.Bu taktiklede valencia yı alcam bnde iki bilgisayar var iki taktiği karşılaştırcam bnm paintim bozuk bu arada silinmiş ne yapmalıyım?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

paint konusunda yardımcı olamayacagım, onu bilgisayar sorunları bölümündeki konuda sorarsan cevap alırsın

İstatiskleri koycam valencia kariyerimde paint bozuk hep sorun hep sorun.Abimin bilgisayarındada internet yoqq olumsuz herşey hep man city le şampiyon olamadığım için oldu bunlar

iki taktiği karşılaştırmak biraz saçma gelmeye başladı bana çünkü ikiside güzel taktik ikisiylede başarı sağlanır.Yanlız bu taktikte olağanüstü sonuçlar alabilirsiniz.Büyük takımlara karşı deplasmanda çok zorlanıyosunuz çok kolay gol yiyosunuz ne yaptıysam engelleyemedim

Abi link açılmıyo silinmiş galiba

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sasasami View Post
    Abi link açılmıyo silinmiş galiba
    Tam 3 farklı link verdim 3 ü de calışıyor. Biraz daha dikkat

http://forum.turksportal.net/vb/show...9&postcount=83

Kolay gelsin.

Çok saol taktik baya işe yarıyor man cıty ile butceyi fazla kullanmadan 2. oldum.2.sezon sampiyon oldum sampiyonlar liginde ceyrek finalde barcaya elendım.2 sezonda FA cup aldım.

Roma kariyerimde iki kere kullandım. Juventusu 6-1 yendim. Bi de dedim ki Milan'a karşı oynayayım bunla onu kaybettim. Aslında iyi oynamıştım. (Sadece iki maçta denedim, denediğim kadarıyla çok başarılı) ellerine sağlık.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

çok tesekkür ederim paylasımınız için.

Edit:kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım.fenerbahçe yi süper kupa finalinde 3-0 yenmem de büyük rol oynadı ve değiştirmeyi de düşünmüyorum hiç bu taktiği.paylaşım için tüm emeği geçenlere teşekkür ederim ve herkese de tavsiye ederim...
    Last edited by Wolly : 10.Ekim.2008 at 21:16

taktiğini beşiktaşla deniyorum. hakikaten çok güzel bi taktik oluş ama ben o (mc) deki elemanların okunu kaldırıyorum daha bi güzel oluyo paylaşımın için teşekkürler. bu arada delgado ve bobo için biçilmiş bi kaftan diyorum başkada bişey demiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sagolun denediğiniz için.

slm arkadaslar bu ss ler nasıl yapılıyo biri bana söyleyebilirmi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

biraz araştırısan bulabilirsin
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

adam biliyo işi,teşekkürler pesimistyla.yalnız büyük takımlara karşı zorlanıyorum.mclerin oklarını kaldırdım,beklerin forward run ını often yaptım,acaba ondan mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Beklerin ileri çıkışlarını often yapmak büyük takımlara karsı zorlanmanı saglayabilir. Çünkü onlara onların istedigi bos alanları verirsin ve gol kacınılmaz olur.

eline sağlık güzel olmuş

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri