Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 79 sonuç

Konu: FM2008-2009 Güncelleştirmesi V2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ramazan ayındayız, bu dosyayı Rapid'e uplayan acayip sevap kazanacak vallaha

zaten rapid e yollanmıs

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Link nerde ?

Edit: Tamam gördüm

Defoe harikasın kardeşim ellerine sağlık belli ki çok uğraşmışsın saolasın ayrıca emeği geçen diğer arkadaşıma da teşekkür ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Gerçekten güzel bir çalışma olmuş, CA-PA düzenlemeleri bile 1-2 oyuncu dışında abartı olmamış. Yeni oyun açtım ve oynuyorum
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Aydoğan View Post
    Gerçekten güzel bir çalışma olmuş, CA-PA düzenlemeleri bile 1-2 oyuncu dışında abartı olmamış. Yeni oyun açtım ve oynuyorum
    yani ne yalan söyliyim bizim scoutlarda oyuncuları aşağılama kompleksi var bu besbelli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar tek tek hepinizin mesajına cvp vermek isterdim fakat şehir dışından daha yeni geldim. Acil bir şekilde şehir dışına çıkmam gerektiğinden yamayı söz verdiğim tarihte yayınlamak için biraz erken davrandım ve bir kaç önemli tranferi pas geçmek zorun bırakıldım(ben bilmiyordum transfer olucaklarını, o kadar dedim berbatova, robinhoya, corlucaya transferleriniz netleşirse haber verin diye bna dönmediler). Teşekkür eden ve emeğe saygı duyan herkese ben teşekkür ederim umarım memnun kalırsınız. Alternatif rapid linki zaten eklenmiş sanırım okonuda herhangi bir problem artık yok. İyi oyunlar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

Ellerine sağlık hocam.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

oyun editörü ile robinho'yu felan nasıl man.city'e atacağız. ve o oyun editörünü nereden bulacağız ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by R00T3RR00R View Post
    oyun editörü ile robinho'yu felan nasıl man.city'e atacağız. ve o oyun editörünü nereden bulacağız ?
    başlat => tüm programlar => football manager 2008 => data editör
    oyuncuyu bul kontratlar kısmından kulübünü ayarla

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Agueiro View Post
    Pavlyuchenko var milito yok berbatov yok corluka yok

robinyo yok
    bu arkadaşların ne kadar süreli imzaladıklarını, forma numaraların vs. nasıl öğrenebilirim?

Hocam eline koluna sağlık

Ayrıca update ile ilgili bir tespitim var

Galiba Güiza çok abartı ya da benim sistemden böyle.Adam gol atıp duruyor ya

update ile alakası yok Guiza normal oyundada çok gol atıyor..

premier ligdeki hiç bir oyuncuya kiralama teklifi yapılamıyor (takımım galatasaray) kiralık listesindekiler dahil.Yamayla alakalı bir problem mi bu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sertk10 View Post
    premier ligdeki hiç bir oyuncuya kiralama teklifi yapılamıyor (takımım galatasaray) kiralık listesindekiler dahil.Yamayla alakalı bir problem mi bu ?
    yamayla ilgisi yok.. premier lig deki futbolculara belli dönemlerde (sanırım trasnfer döneminin sonuna doğru) teklif yapılabiliyor.

Teşekkürler.

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    yamayla ilgisi yok.. premier lig deki futbolculara belli dönemlerde (sanırım trasnfer döneminin sonuna doğru) teklif yapılabiliyor.
    1 temmuz - 30 ağustos arası kiralamayı denedim ancak teklif yapılamıyo v1 de de aynı sorun vardı oynayan arkadaşlar bi denerse kiralamayı sevinirim.Acaba bi tek bende mi sorun var ?

onlarca aciz fm fanatigini kurtaran sevindiren arkadaslara tesekkurler ( bende dahilim onlara)

henüz indiriyorum dosyayı ama şimdiden ellerine sağlık... 2009u beklerken ilaç gibi gelicek valla inşallah

Beyler bende Ne 8.0.2 var ne bişey normal olarak oynuyorum fm'y..Bu dosya yı indirdiğimde acaba çalışırmı.V2'de vista içinmi acaba bende Xp var.Bi aydınlatırsanız sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by senolchenko View Post
    Beyler bende Ne 8.0.2 var ne bişey normal olarak oynuyorum fm'y..Bu dosya yı indirdiğimde acaba çalışırmı.V2'de vista içinmi acaba bende Xp var.Bi aydınlatırsanız sevinirim.
    Güncelleme dosyasının çalışma şeklinin işletim sistemiyle herhangi bir alakası yok. Güncellemenin çalışabilmesi için yapman gereken şey 8.0.2 yamasını yüklemen onuda forumdan edinebilirsin..

TEşekküler kardeşim 8.0.2 yi indiriyorum şimdi..Paylaşımın güzel eline sağlık ama takıldığım bi konuda tekrar başını ağrıtabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by senolchenko View Post
    TEşekküler kardeşim 8.0.2 yi indiriyorum şimdi..Paylaşımın güzel eline sağlık ama takıldığım bi konuda tekrar başını ağrıtabilirim
    estağfurullah elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

çok saol bunu arıyodum bende eline sağlık...

ufak bir tespit, arkadaşlar Baros'u bir iki kez izleme fırsatım olmuştu, güncellemede pek iyi yapılmamış hatta ümit karan kat kat iyi durumda, bu adamın formu bu kadar mı düştü avrupa kupalarndan sonra ?

yamayı yapan arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum, her ne kadar hatalar bulunsa da nankörlük yapmamak lazım adam yaz sıcağında oturmuş uğraşmış teşekkür ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by AIMAR53 View Post
    çok saol bunu arıyodum bende eline sağlık...
    iyi oyunlar umarım memnun kalırsın.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by bigvocate View Post
    ufak bir tespit, arkadaşlar Baros'u bir iki kez izleme fırsatım olmuştu, güncellemede pek iyi yapılmamış hatta ümit karan kat kat iyi durumda, bu adamın formu bu kadar mı düştü avrupa kupalarndan sonra ?

yamayı yapan arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum, her ne kadar hatalar bulunsa da nankörlük yapmamak lazım adam yaz sıcağında oturmuş uğraşmış teşekkür ederim..
    baros un formu hakkında herhangi bir gözleme sahip olamadım adam 45 dk bile oynamadı çünkü. oyunun orjinal halindeki durumuyla güncellemedi hali aynı herhangi bir oynama yok baros ta.

memnun kalman dileğiyle eksikleri ve hatalar tesbit edersen eğer belirtirsin burda.
    Last edited by *(DEFOE)* : 04.Eylül.2008 at 17:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben bişey sormak istiyorum. Mesela ŞL'nin adı oyunda Uefa Champions league olarak geçiyor ya da La Liga yerine First Division yazıyor. Onları kendim editleme imkanım var mı, ya da sen yapıp tekrar koyar mısın ?? (Data editörden denedim olmadı bu yüzden sana sordum)

28. Default

teşekkürler bende indiriyorum şu anda yüzde31 Beşiktaş 'ın gençleriylede ilgilenildi mi bu güncellemede?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by welet1905 View Post
    Ben bişey sormak istiyorum. Mesela ŞL'nin adı oyunda Uefa Champions league olarak geçiyor ya da La Liga yerine First Division yazıyor. Onları kendim editleme imkanım var mı, ya da sen yapıp tekrar koyar mısın ?? (Data editörden denedim olmadı bu yüzden sana sordum)
    biraz daha kurcalarsan editörü bulabilirsin sanırım biraz uğraş hem sanada faydası olur(mesela ileride sende bir güncelleme yaparsın )
    ben artık güncelleme yayınlamıycam o konuda yardımcı olamam sana. ama lig isimlerinde sadece "ingilizce" olan kısmı değiştirirsen bu oyuna yansır.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by buzutku View Post
    teşekkürler bende indiriyorum şu anda yüzde31 Beşiktaş 'ın gençleriylede ilgilenildi mi bu güncellemede?
    belirtilen oyuncular dışında herhangi birfutbolcunun güçleriyle oynanmadı..
    Last edited by *(DEFOE)* : 04.Eylül.2008 at 21:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    biraz daha kurcalarsan editörü bulabilirsin sanırım biraz uğraş hem sanada faydası olur(mesela ileride sende bir güncelleme yaparsın )
    ben artık güncelleme yayınlamıycam o konuda yardımcı olamam sana. ama lig isimlerinde sadece "ingilizce" olan kısmı değiştirirsen bu oyuna yansır.
    Sanırım Competitions kısmından yapıcam bunu ancak mesela İngiltere Premier Ligi için baktım, oyunda Barclays Premier Lig yazıyor ancak editörde o dediğin kısımda English First Division yazıyor, bunu anlamadım o yüzden sordum

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri