Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 104 sonuç

Konu: AllydeenleaR Veritabanı Güncelleme (2 Eylül itibari ile)

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Teşekkürler bunu da indiriyorum

Quote Originally Posted by nicosia View Post
    2009 da kendini bozuyo galiba fm de inş. olmaz 3d filan erken nkonuşmamak lazım walla demin bir diğer yamaya baktım orda erken bi soru sormuştum sanırım burda herşey tam koaeliyle ilgili serhat akın olduğuna göre onlarda wardır ama gene de bi sorayım gaziantepten kemal be bursadan volkan transferi yer alıyormu acaba ??
    ewt arkadaşım volkan bekiroğlu kemal aslan ve yamayı güncellerken bilgi aldığım sitede görünen yabancı oyuncularınız oyunda mevcuttur.

iyi oyunlar...

3. Default

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    FM 2009 çıkıyor birkaç hafta içinde.
    Yine de emeğine sağLık.
    Bulursun sen 2 hafta sonra 2009 u :s

arkadaşlar biri resimli bir şekilde açıklaya bilir mi aacaba bu veritabanı nerden değiştiriyoruz bir türlü bulamadım oyunda yardımcı olun lütfen?

eywallah kardeş saol indirip bakcam

Nesil
    2005

Bunun için versiyınun 8,2 olması lazım değil mi ? Biraz acemiyimde bu konuda hiç indirmedim şuana kadar..

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Bunun için versiyınun 8,2 olması lazım değil mi ? Biraz acemiyimde bu konuda hiç indirmedim şuana kadar..
    C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı[senin pc)\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db buraya atıyorsun inen dosyaları
    ayrıca birde buraya atıyorsun
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\updates\update-802\db\802

Nesil
    2005

Attımda gözükmüyor, sanırım şu korsan oyun muhabbetinden..
    Ama birşey soracağım ben kendim editöre girip bir iki değişiklik yapıp girdim o gözüküyor ama böyle güncellemeler gözükmüyor..
    Birde ; benim versiyon 8.0.0 ben bunu 80.2 yapmak istiyorum önce 8.0.1 mi yapmalıyım yoksa sıra farketmez mi ?

sıra farketmiyor 8.0.2 yi yükle

Nesil
    2005

Valla o da gözükmüyor Klasörleri felan varda yeni oyun derken çıkmıyor seçenek karşıma 8.0.0 devam..

arkadaşlar lütfen yardım hemde acilllllllllllll AllydeenleaR Veritabanını yükledim ama nereye yükleyeceğimi bulamadım c deki db a atıyorum olmuyor belgelerimdeki db atıyorum olmuyor lütfennn yardımmm

Quote Originally Posted by deadly_hope View Post
    arkadaşlar lütfen yardım hemde acilllllllllllll AllydeenleaR Veritabanını yükledim ama nereye yükleyeceğimi bulamadım c deki db a atıyorum olmuyor belgelerimdeki db atıyorum olmuyor lütfennn yardımmm
    Belgelerim-Sports İnteractive içindeki db'ye atıp, yeni oyundan onu seçeceksin

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Rardan çıkarıp atıyorsunuzdur inşaAllah

tesekkürler eline saglık

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

indirmeye başladım teşekürler son yama bu olmuş sanırım

arkadaşlar iyi akşamlar.yamayı yüklüyorum ancak veritabanını yeni oyuna başlarken göremiyorum.tüm yapılmasını tavsiye ettiginiz şeyleri yaptım ama hala bişey olmuyo.yardım ederseniz sevinirim.

arkadaşlar ben yamayı çalıştırdım dediğiniz gibi yükledim olmadı. Sonra c deki football managerin içinde dm 800 ün içine yükledim bu seferde yüklerken en başında oyundan çıkıyor. yardımcı olursanız sevinirim

18. Default

teşekkürler emeğe saygı indiriorum :d

19. Default

ya ben belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2008/Dbnin içine attım yeni kullanıcı dedim çıkmadı güncellemenin ismi nasıl çalıştırıcam beceremedim yardımcı olursanız sevinirim..

Emeğine Sağlık
    Kulüp Turksportal.Net

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

yama ıcın tesekkurler guzel olmus

yardim arkadaslar benim v8.03 var iki yere de yamayi koydum ama olmiyor yardim ettebillirmisiniz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    versiyon 8.02
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yardim arkadaslar benim v8.02 var iki yere de yamayi koydum ama olmiyor yardim ettebillirmisiniz
    Last edited by vguden2008 : 24.Eylül.2008 at 11:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

way arkadaş ne fm ymiş.. 8.2 güncelleştirmesini kurdum ama yinede olmuyo yardım etsin biri banaa yeni transferlerle oynamak istiyorum artıkk

ewet arkadaşlar hepinizin sorunu bu olsa gerek çünkü aynısı bana da oldu benimde bulmadan evvel ki tek sorunum buydu kafayı yiyecektim az daha ama nihayet sonunda buldum...Nedir Bu...Bu veritabanını yani Allydeenlear Veritabanı Güncellemesini Fm 2008'e yüklemek için öncelikli olarak 8.0.2 sürümü olması gerekir.Daha sonra indirdiğiniz rar dosyasında EN ÖNEMLİ YER sadece Allydeenlear adlı klasörü (yani indirdiğiniz rarlı dosyada Allydeenlear adlı klasörü bulup onu aşağıda belirtilen dizine atıyorsunuz önemli olan yer Allydeenlear adlı klasörü bu dizine atmanızdır) C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı[senin pc)\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db buraya atıyorsun (yani db klasörünün içinde Allydeenlear adlı klasör olması gerekir ...) Ve Oyuna giriyorsun yeni oyuna butonuna tıklayınca veritabanı seç bölümünde Allydeenlear gözükecek buna tıklayıp oyununuza başlıyorsunuz...Artık yeni transferler oyununuzda bulunmaktadır...
    Last edited by freddy88 : 25.Eylül.2008 at 18:33 Reason: yanlışkıla enter tuşun a bastım...

Benim gördüğüm kadarıyla bu yamadaki eksik transferler şunlardır:

Gittiği Takımı (Koyu Siyahla Yazılmış)
    Bu Yamadaki Gözüken Takımı(Eski Takımı) (Altı Çizili Yazılmış)

Rivaldo Bunyodkor (Kuruvichi)'a giiti AEK 'dan
    Di Vaio Bologna 'ya gitti Genoa 'dan
    Motta Genoa 'ya gitti At.Madrid 'den
    Cafu Futbolu bıraktı Bu yamada serbest gözükmekte
    Mineiro Chelsea 'ye gitti Hertha Berlin 'den
    Montella Roma ya döndü Hala Sampdoria da kiralık gözükmekte
    Xisco Newcastle 'a gitti Deportivo 'dan
    Luccin Santander 'e gitti Zaragoza 'dan
    Doblas Zaragoza 'ya gitti Betis 'den
    Vieri Atalanta 'ya gitti Serbest Gözükmekte
    Recoba Panionios 'a gitti İnter 'den
    Arizmendi Zaragoza 'ya gitti Valencia 'dan
    Nery Castillo M.City 'ye(1 Yıllık Kiralık geldi) Shakhtar 'dan
    Yattara Al Sadd Kulübü
    Ewerthon Zaragoza 'ya döndü Espanyol 'da hala kiralık
    Kerzhakov Dinamo Moscow 'a gitti Sevilla' dan
    Bakary Kone Marsilya' ya gitti Nice' den
    C.Rodriguez Porto'ya gitti Benfica' dan
    Duda Malaga' ya kiralık gitti Sevilla' dan
    Hakan Yakin Al-Gharafa Sports Club (Katar Ligi)'a gitti Young Boys'dan
    Amare Diane Al-Rayyan Sports Club (Katar Ligi)'a gitti PSG' den
    Johan Micoud Futbolu bıraktı Bordeaux' da gözükmekte
    Daniel Alves'in fiyatı sadece 700.000 Euro Çok ilginç
    Van Der Vaart'ın fiyatı 3.500.000 Euro
    Jo'nun fiyatı 2.600.000 Euro Oysaki M.City'nin Robinho'dan sonra yaptığı en pahalı transfer

Bunların dışında mükemmel bir yama olmuş.
    Last edited by freddy88 : 28.Eylül.2008 at 03:05 Reason: düzenleme

teşekkürler üstad

8.0.0 için değil mi bu?

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

8.0.2 Kardes

şimdi indiriyorum bakalım nasılmış şimdiden eline sağlık..

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda Bir Yerlerde

Quote Originally Posted by freddy88 View Post
    ewet arkadaşlar hepinizin sorunu bu olsa gerek çünkü aynısı bana da oldu benimde bulmadan evvel ki tek sorunum buydu kafayı yiyecektim az daha ama nihayet sonunda buldum...Nedir Bu...Bu veritabanını yani Allydeenlear Veritabanı Güncellemesini Fm 2008'e yüklemek için öncelikli olarak 8.0.2 sürümü olması gerekir.Daha sonra indirdiğiniz rar dosyasında EN ÖNEMLİ YER sadece Allydeenlear adlı klasörü (yani indirdiğiniz rarlı dosyada Allydeenlear adlı klasörü bulup onu aşağıda belirtilen dizine atıyorsunuz önemli olan yer Allydeenlear adlı klasörü bu dizine atmanızdır) C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı[senin pc)\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db buraya atıyorsun (yani db klasörünün içinde Allydeenlear adlı klasör olması gerekir ...) Ve Oyuna giriyorsun yeni oyuna butonuna tıklayınca veritabanı seç bölümünde Allydeenlear gözükecek buna tıklayıp oyununuza başlıyorsunuz...Artık yeni transferler oyununuzda bulunmaktadır...

guzel demissinde malesef bunlari yapinca bende yinede olmuyor.tekrar tekrar denedim cache filanda sildim olmuyor olmuyor!! artik 2009 da yeni oynayabilicez herhalde.aslinda su guncellemede yama gibi (orn:8.0.2) yuklensede kolayca calissa ne iyi olurdu.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri