Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 38 sonuç

Konu: FM2008-2009 Güncelleştirmesi V2 Geliştirme

Thumbs up FM2008-2009 Güncelleştirmesi V2 Geliştirme

Sitede yayınlanan yamanın geliştirilmiş versiyonudur.İspanya, İtalya , Türkiye , Almanya , Fransa Liglerindeki eksik transferler tamamlanmıştır.Son dk transferleri eklenmiştir.örnek: necati , robinho , mehmet sedef vs. gibi.

Umarım beğenirsiniz..İyi oyunlar...

http://rapidshare.com/files/14232231...tirme.rar.html

Tüm haklar Turksportal ve yamayı yapan *(DEFOE)* e aittir.

indiren ve kullanan arkadaşlarlar yorumda bulunurlarsa sevinirim..

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Biraz daha bilgi versen iyi olurdu mesela hangi tarihe kadar olan transferleri içeriyor ?Teşekkürler ellerine sağlık
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Evet biraz daha açarsan daha iyi olucak.

Defoe nun yamasının üzerine son dk transferleri eklenmiş işte. Fazla açıklamaya gerek yok sanırım

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Quote Originally Posted by potter55 View Post
    ya ben indirdimde açamıyorum orjınal cd istiyor ***** lazım herhalde bi yardım lütfen..
    Öncelikle yama 8.0.2 için geçerli ve oyununuzun 8.0.2 olması için orjinal oyun olması gerekir orjinal oyun olmadığında oyunda dediğiniz o hatayı alırsınız

Ve forumda illegal içerikle ilgili yardım istemek ve etmek kesinlikle yasaktır
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

evet transfer dönemi kapanmasının ardından yamada gördüğüm eksik transferleri tamamladım yaklaşık 70 oyuncu daha klüp değiştirdi..varsa ufak liglerde ufak oyuncular kalmıştır ana liglerin transferleri tamamlandı..iyi oyunlar.

ingiltere ligi kiralama sorunu çözüldü mü

m.city finansı güncellendimi? yinede indiriyorum.

Serkan kurtulus Galatasaray a transfer olmamıs bu guncellemede yanı hala eksık genede elıne saglık.

arkadaşım bir abartmamı var yoksa fb r.carlos normaldede böylemiydi oyunda bilmiyorum ama fmde rcarlos(ki 18ler-19lar havada uçuşuyor) ve alex coşturulmuş bu veritabanında
    Last edited by BiLGeN90 : 06.Eylül.2008 at 11:38

Nesil
    2006
    Yer
    Kartal/İstanbul

alex coşturulmuşsa delgado da uçurulması lazım o zaman

alex'in değerleri zaten yüksekti oyunun kendi veritabanında abartmayalım. gözüme çarpan ilk eksik manchester city'nin finans durumunun göncellenmemiş olmasıydı yamada. onun dışında başka bi şey göremedim

Nesil
    2008
    Yer
    ÇANKIRI

yeni indiriyorum ama güzel olmuş die duydum eline emeğie sağlık teşekkürler kardeş

ellerine sağlık

arkadaşlar v1 kurdum,1 sezon oynadım fenerbahçeyle.finans battı. 25 milyon euroluk satış yaptım gene yönetim para vermiyor.nasıl bişey bu?çıldırdım,benim gibi bu sorunu yağayan var mı?

defoe tesekkur ederim yeni oyun cikana kadar gecelerimin guzel gecmesini sen sagliyorsun (allah FM yi guncelleyenlerden razi olsun)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by brkn View Post
    arkadaşlar v1 kurdum,1 sezon oynadım fenerbahçeyle.finans battı. 25 milyon euroluk satış yaptım gene yönetim para vermiyor.nasıl bişey bu?çıldırdım,benim gibi bu sorunu yaşayan var mı?
    Bu oyunun doğasında var stadyum kapasitelerini arttıran bir patch yayımlandı bununla ilgili forumu biraz ararsan bulabilirsin....
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

bu yamada milan baroş ve kocaelinin son transferleri volkan la gaziantepten kemal aslan buna bağlı olarak kocaelinin finansıyla ilgili bi gelişme oldu mu acaba

arkadaşlar hiçbir oyuncunun özelliklerine dokunulmamıştır..yukarda yazanlara cvp vercek olursam eğer serkan kurtuluş galatasaraya 5 yıllığına transfer edilmiştir..ama unutmayın ki serkan kurtuluşun bir diğer adı fatih tir.birde boyle bakarsanız sevinirim..beğenen ve beğenmeyen herkese yorumları için teşekkür ederim. güncellemede transferler dışında finanasal durumları derleyemedim.. ama transferlerin tamamına yakını gerçekleştirilmiştir..

rar dosyasını indirdim fakat kuramıyorum yardım eder misiniz

abi siz napmısınız ya hepsiyle oynamısınız gs rezil olmus baros normalde 13 iken 11 olmus nonda da öle gs takımını silseydiniz daha iyi olurdu walla .kusura bakmayın eline sağlık ama bu kadar oynama yapılmaması lazımdı objektif olmanız lazım böle şeylerden.burada herkes size teşekkür ediyo bekliyo böle yapmamalısınız.lütfen diğer versiyonda düzeltilsin bunlar

hiçbir oyuncunun hiçbir ozelliği değiştirilmemeiştir..bunu tekrar tekrar söylemek istiyorum.. sadece eksik transferler.!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by yalcint07 View Post
    hiçbir oyuncunun hiçbir ozelliği değiştirilmemeiştir..bunu tekrar tekrar söylemek istiyorum.. sadece eksik transferler.!!!

bunu soyluyorsun ama semıhın ozellılerı ucmus 8.02de profıl boyle degıldı

bu transferler yapılmıs halı

buda 8.02dekı halı

bunlara bakınca 1 ayda semıhın bıtırıcılık 13den nasıl 17 oluyo ya aragones cok ıyı bı antrenman yaptırmıs yada sız datayı hazırlarken yaptınız bıkac ozellıktede yukselme var

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eğer özelliklerde yükseltme varsa indirmeyeceğim..Ama ellerinize sağlık.

eline sağlık

yama defoe ye aittir ben sadece transfer bakımından güncelledim..ama şunuda belirtmek isterim ki oyuncuların ozellikleri EURO 2008 göz önünde bulundurularak düzenlenmiştir.. Örneğin Arda Turan , Mehmet Topal , Hakan Balta , Servet Çetin Vs. Lütfen eleştirileri klüp gözeterek yapmayınız..

Bugün defalarca denememe rağmen bir türlü indiremedim

Yükleme yarıda kesiliyor

Dosyayı daha önceden yükleyen arkadaşlar, rapid e tekrar upload edebilir mi?

---

Özür dilerim

Trojan girmiş bilgisayarıma

O yüzden indiremiyormuşum

Link sağlam
    Last edited by BuraKSK1912 : 27.Eylül.2008 at 16:48

süper sin elleRİNE EMEĞİne SAğLık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    10 NUmarA OLmuŞ
    Last edited by zapatacan : 28.Eylül.2008 at 14:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaşlar indirdim dosyayı ama yükleyemedim attım db nin içine ama oyunda gözükmüyor :s hata bende mi acaba ?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri