Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: FM2008-2009 Güncelleştirmesi V2 Geliştirme

sağol arkadaşım baros galatasarayda ise hemen çekmeye başladım yeni kadrolar daima güzel olur tşkler..

eet bende daha bgn yükledim db nin içine attım fakat sadece veritabanı olatak 8.02 yi gösteriyor günceleştirme adı altında bişey çıkmıyor default ve 8.02 var seçenekler arasında sadece ....
    problem nedir yardımcı olabilirseniz. . .

Quote Originally Posted by ccrazy1903 View Post
    eet bende daha bgn yükledim db nin içine attım fakat sadece veritabanı olatak 8.02 yi gösteriyor günceleştirme adı altında bişey çıkmıyor default ve 8.02 var seçenekler arasında sadece ....
    problem nedir yardımcı olabilirseniz. . .

Aynen ne biçim iş yapıyonuz gelsene şu ilanın başına

arkadaşlar arkadaşın yaptığı paylaşımda hiç bir problem yok denedim test ettim c program files sport intertivite db diye devam eden satırın içine atıyorsunuz dosyayı belgelerimdeki dbye değil oyunun kurulu olduğu yerdeki db ye kopyalayın sonuç garanti olucak..buyurun çalıştığının belgesi..

emegineze saglık arkadaslar

nasıl kuruluyo bide eline sağlık

Defoe oynama var mı yokmu buna bir açıklık getirsen iyi olur. Eğer bi fenerli gibi semih'i alex'i vs abarttıysan ayıp etmişsin o kadar insan indiriyor dosyayı.

neyse sonuçta uğraşmışsın, emeğine eline koluna sağlık bende indirip deneyeceğim..

şu an itibariyle link çalışmıyor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri