Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 61 sonuç

Konu: Fransa'nın Yükselen Güneşi"Olympique de Marseille"

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Default Fransa'nın Yükselen Güneşi"Olympique de Marseille"

Uzun uğraşlardan sonra Başkan Pape Diouf Türkiyeden Mustafa Muzzy adlı menajerle anlaştı..Klüpten yapılan açıklamada Olympique de Marseille için en uygun isim takımın başına getirilmiştir denildi..Mikrofonlara konuşan çiçeği burnunda ki menajer Mustafa Muzzy şunları söyledi;Öncelikle Başkanımız Mr.Diouf'a teşekkür ediyorum..Klübe geldiğim için çok mutluyum yapacak çok işimiz var,taraftarımızın beklentileri oldukça yüksek bende bu amaç doğrultusunda klübü en iyi noktalara getireceğim.
    Kısaca
    Olympique de Marseille takımını tanıyalım;

Olympique de Marseille Fransız futbol kulübü. Marsilya şehrinin takımı maçlarını 60000 kişilik Stade Vélodrome'da oynuyor.
    Şampiyonlar Ligi kupasını kazanan tek Fransız takımı olma özelliğini elinde bulunduran Marsilya'nın 9 da lig şampiyonluğu vardır.
    Kadromuz ise;

3 DF Taye Taiwo 4 DF Julien Rodríguez 5 DF Jacques Faty 6 MF Karim Ziani 7 MF Benoît Cheyrou 9 FW Djibril Cissé 10 FW Hatem Ben Arfa 11 FW Drogba 12 MF Charles Kaboré 14 DF Leyti N'Diaye 15 DF Ronald Zubar 16 GK Sébastien Hamel
    No.
    Pozisyon Oyuncu 17 MF Modeste M'bami 18 FW Elliot Grandin 19 MF Lorik Cana 21 MF Miloš Krstić 23 DF Juan Ángel Krupoviesa (kiralık Boca Juniors) 24 DF Laurent Bonnart 26 DF Jean-Philippe Sabo 27 DF Pape M'Bow 29 FW André Ayew 30 GK Steve Mandanda 40 GK Sébastien Maté

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538 Okudum kabul ediyorum..

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Takımın çok iyi ligde Lyon la kapışırsın avrupa ilk sene olmasada 2. sene bir kupan olur bana göre hadi bakalım başarılar
    Football is simple,but Football Manager is not

Kadro süper zaten taiwo ile hatem ben arfa bölgelerinin en iyi oyuncularında..Başarılar uzun soluklu olmasını dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Beklediğim bir kariyer di .Bu takımla 2 seneye kalmaz kupaları süprürsün .Takip ediceğim konuyu..

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Arkadaslar temenniler ve dilekler için tşk ederim..Dün gece kariyerimi başlatmış oldum SS'leri en kısa zamanda yollayacagım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar...Takım güzel.İyi yerlere gelirsin İnşAllah.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul, Antalya

Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Sezonu açan klübümüz Hazırlık maçları ve kamp için İsviçrenin yolunu tuttu işte hazırlık maçlarımız;

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Çok başarılı bir performans gösteremedik açıkçası sanırım kullandığımız taktikten kaynaklandı..İşte sonuclar;
    http://img530.imageshack.us/img530/2...nuclarizu9.jpg
    Last edited by PaVLeNKo : 04.Eylül.2008 at 15:26 Reason: Url hatası

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Henri Saivet Olympique de Marseille'de...

http://img390.imageshack.us/img390/6134/saivetnq0.jpg

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Şampiyonlar Liginde seri başı olmamıza rağmen zorlu bir kura çektik..

http://img240.imageshack.us/img240/6...gielemepd5.jpg

Bunun yanında Asistan Menajerin direktifleri doğrultusunda iyi bir orta saha oyuncusuna ihtiyacım var..Sizlerin tavsiyeleri nelerdir?

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Sezonun ilk maçına çıktık ve Auxerre takımını dağıttık;

Ortasahada ki eksikliğimizi giderecek bir transfer daha gerçekleştirdik;

Sana tek önerim Kader Keita adlı oyuncuyu alman olur acaip sağlam biri
    örneğin bende(2015) 33 yaşında ama 13 maçda 5 gol 7 asistle oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by GokhanLazio1900 View Post
    Sana tek önerim Kader Keita adlı oyuncuyu alman olur acaip sağlam biri
    örneğin bende(2015) 33 yaşında ama 13 maçda 5 gol 7 asistle oynuyor
    Hemen bakacağım..Baktım 18 milyon euro imkansız bir transfer benim için tşkler

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Sezonun ilk deplasman macı ve Fiorentina maçı öncesi moral depolamaya gidiyoruz işte maç;

Zorlanmamıza rağmen Lorient deplasmanından 3 puanı çıkarmış olduk..Şimdi ki hedef Floransada 2.maç için avantajlı bir skorla evimize dönmek işte maç;

2-2 ile evimize döndük..Açıkcası iyi bir skor olup olmadığını içeride oynayacağımız maçta göreceğiz takımıma güveniyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Ligin 4.haftasında lige yeni yükselmiş Grenoble deplasmanındayız..

Sıkıcı bir maç sonucu zayıf rakibimiz yenemedik..Oyuncularımın aklı 3 gün sonra oynayacakları Fiorentine maçında idi bu arada Klübümüz bomba iki transferle sezonu kapatmıştır..Bu isimler Guilherme ve Esparzadır..

Marsilya-Fiorentina-->Şampiyonlar Ligi 3.Tur 2.Maç;

Yıldız futbolcumuz Ben Arfa'nın penaltı kaçırdığı maçta çok zorlanmamıza rağmen son dakikalarda yeni transferimiz Guilherme'nin bulduğu golle Fiorentinayı eledik..Tebrikler çocuklar!!

Ve Şampiyonlar Ligi Grubumuz;

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

9.Hafta itibari ile Puan Durumu;

Genel Maç Sonuçları;

Vee Şampiyonlar Liginde Deplasmanda Anfield Road da Bir Destan!!

Vaaay.. Liverpool'u çimlere gömmüşsün. Tebrikler.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Vaaay.. Liverpool'u çimlere gömmüşsün. Tebrikler.
    Tşk ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

valla zor bir gruba düşmüşsün ama liverpool u yenmişsin tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Sezonun ilk yarısı tamamlanırken ligde 3.durumdayız..Lider tamamlayabilirdik ama bazı maçlarda istediğimiz skorları alamadık..Genel olarak takımımdan memnunum sezon başında "Kıtasal turnuvalara katılabilecek bir posizyondayız" ancak asla hedefimiz bu olmayacak,Lyon'un hemogonyasına son vereceğiz..İşte 19.hafta itibariyle Puan Tablosu;

Bunun yanında sevindirici gelişme Şampiyonlar Liginde zor bir kümeden 2.tura çıkmayı garantilemiş olmamız İşte sonuclar ve Puan durumu;

Ayrıca klübü ile sözleşme yenilemeyen M.Sakho'yu 4 yıllığına renklerimize bağladık..Ara transferde Rene Mihelic'i Maribordan,Marko Marin'i Gladbachtan alarak bu sezonki transferlerimizi tamamiyle kapatmış olduk..

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Şampiyonlar Liginde ki rakibimiz bugun İsviçride çekilen kura sonucu İtalyanın önde gelen takımlarından Roma oldu..Haydi hayırlısı diyoruz..İşte eşleşmeler;

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

roma zor takım umarım geçersin

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sewdim bu kariyeri , korkmuyorsun kimseden , Roma'dan da korkma emin ol , Fiorentina'yı elediysen Roma'yı da eleme potansiyelin yüksektir ...

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Romayı elersin arkadaşım Roma ' da gol beceriksizliği var atsalar atsalar 1 tane atarlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by malakaci View Post
    roma zor takım umarım geçersin
    İnsallah takımıma güveiniyorum..

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Sewdim bu kariyeri , korkmuyorsun kimseden , Roma'dan da korkma emin ol , Fiorentina'yı elediysen Roma'yı da eleme potansiyelin yüksektir ...
    Teşekkür ederim..Devre arasında önemli gelişmeler yaşandı..SS'ler az sonra..

Quote Originally Posted by LenoisH View Post
    Romayı elersin arkadaşım Roma ' da gol beceriksizliği var atsalar atsalar 1 tane atarlar.
    Grubu A.Madridle aynı puanda bitirdik..Madride eşleşmede Arsenal çıktı..Roma'ya nispeten daha kuvvetli bir takım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ocak ayında transfer yapmamayı düşünüyorduk ancak M.Niang'ı Fiorentinaya 19 milyon Euroya satmamızdan dolayı Forvet hattında olası sıkıntımızı gidermek için Benfica'nın golcüsü Oscar Cardozo'yu renklerimize bağladık..İşte Cardozo;

Last edited by PaVLeNKo : 05.Eylül.2008 at 12:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Last edited by PaVLeNKo : 05.Eylül.2008 at 12:26 Reason: Resim gözükmüyor

Gayet güzel kariyer. Takipçinim. Ancak son 2 resim gözükmüyor. :S

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by fyagiz View Post
    Gayet güzel kariyer. Takipçinim. Ancak son 2 resim gözükmüyor. :S

evet ugrastım ama yapamadım resimleri tekrar koyamadım..Şimdi tekrar deneyeceğim..Ayrıca tşkler

Ve Roma maçı geldi çattı..İç sahada oynamamız ve Roma'nın eksik oyuncuları olması nedeniyle umutluyduk ancak maç istediğimiz skorla bitmedi..Atak oynamamıza rağmen ataklarımız Roma defansında eridi işte maç;

İstatistiklerde ezmişsin romayı. Dışarda 0-0 berabere kalmayı başarırsan alırsın. Ancak defansif oynayacağını pek sanmıyorum ordada.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri