Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 136 sonuç

Konu: Fm 2008 **aysberg** 2008-2009 Databesi v2 Gururla Sunar ...

ellerine sağlık kardeşim..

Paylaşım yapan herkese teşekkürler..

Unutmayalım ki bi insanlar bizim için bişeyler yapmaya çalışıyorlar onlara bi teşekkürü çok görmeyelim..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi üç büyüklerin kadrolarınıda yayınlarmısın ?
    Sentugo.

teşekkrürler güzel çalışma

gırıste aysberg'i nerden secıyosunuz bıraz daha acık olalım

cok teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Quote Originally Posted by hbpylmz View Post
    gırıste aysberg'i nerden secıyosunuz bıraz daha acık olalım
    indirdiğin şeyin etkin kılınabilmesi için.Ortaya farklı database ler cıkıyor ve arkadasınkini seçmen gerek.

Bu arada Robinho nun m.city e gelmesinden sonra m.C denemek istedim ve klub bütcesini bilmediğim için bunda bir iyileştirme yaptınmı aysberg ? ve Medyanın tahmını bu klub için 13veya14 dü acaba bunlar edit ten düzeltilebiliyorsa bence bunları da düzeltmelisin....

tşk indirdim kullanıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Quote Originally Posted by Rais View Post
    indirdiğin şeyin etkin kılınabilmesi için.Ortaya farklı database ler cıkıyor ve arkadasınkini seçmen gerek.

Bu arada Robinho nun m.city e gelmesinden sonra m.C denemek istedim ve klub bütcesini bilmediğim için bunda bir iyileştirme yaptınmı aysberg ? ve Medyanın tahmını bu klub için 13veya14 dü acaba bunlar edit ten düzeltilebiliyorsa bence bunları da düzeltmelisin....

tşk indirdim kullanıyorum.
    evet man city şu anda en zengin klüplerden biri(hatta en zengin).ama medyanın tahmini değiştirilemiyor benim bildiğim kadarıyla.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Abi üç büyüklerin kadrolarınıda yayınlarmısın ?
    nasıl yani.resim olarak mı tam olarak anlayamadım
    Last edited by ayberk228 : 09.Eylül.2008 at 12:13 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

aga davids'in kocaelide işi ne ayrıca schinfeld bjkden kiralık gitti biraz daha dikkatli olmak lazım databese hazırlarken ama yinede güzel çalışma ellerine sağlık

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

ya yazmiym dedim, dayanamadım... biri Allah aşkına şu başlığı düzeltsin...

baya bi hata var ama yinede teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Arkadaşlar 10 eylül Tarihinde yani bugün yepyeni bir veritabanı geliyor.Bazı arkadaşların dediklerini dikkate aldım.Kusura bakmayın o kadar ince işlerle uğraştım ki bazı şeyleri unutmuşum gerçekten.Ama Bugün Öğle saatlerinde yayınlayacağım 2. versiyonda herşey daha iyi ve daha güzel olcak.Bir kaç örnek vereyim.Mesela Man City'nin başkanı artık Mansour oldu.Medya tahmini değişti vs. (Bu dediğim sadece Man City için bir örnek).2 versiyonda mini hatalar giderildi ve giderilecek.Gerçeğe uygun hala getirilecek..Az kaldı...

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Quote Originally Posted by ayberk228 View Post
    Ve Beklenen An geldi...İşte o gerçek databe...Gerçekle yüzleştiren databe...

FM 2008 **AYSBERG** 2008-2009 DATABESİ GURURLA SUNAR...

Evet bu databe öyle bir databe oldu ki indirenler bilecek sadece.Neler oldu neler.Şöyle bir sıralayım;

*Yaptığım bu databe bütün transferleri kapsamakta(Bunu daha önce yayınladığım versiyonlarda indirenler zaten bilir)

*Robinho'nun Man City'de,Murat Hacıoğlu'nun Kocaeli'de olduğunu belirtmeme gerek yoktur umarım

*Transferlerin yanında oyuncuların yanlış olan mevkileri düzeltildi.(Örn;Serkan Kurtuluş,Erkan Sekman ve daha nicesi)

*Futbol yaşantısını noktalayanlar oyunda da sonlandırıldı(Örn;Hasan Özer,Mert Korkmaz,O.Kahn ve daha nicesi)

*Sakat olan oyuncular gerçeğe uygun olarak ayarlandı.(Örn;Ersen Martin,B.Özbek ve daha nicesi)

*TFF'nin ve FİFA'nın ceza verdiği oyuncular ayarlandı.(Örn;Yusuf Şimşek 3 maç ceza,Sinan Turan 1 yıl men ve daha nicesi)

*Stadyumlatımızın çimleri gerçeğe uygun olarak ayarlandı.İyiyse iyi,kötüyse kötü,Sentetikse sentetik.(Örn;19 Mayıs vs.)

*Turkcell Süper Lig Son Şampiyonu ve Fortis Türkiye Kupası Son Şampiyonu ayarlandı.

*Bank Asya 1. Lig'deki Şampiyon ve 2. ve 3. olan takım ayarlandı.

*Turkcell Süper Lig'deki takımların kadro NO'ları ayarlandı.

*TFF 2. Lig'e çıkan takımlar ayarlandı.

*Fortis Türkiye Kupasına giden takımlar ayarlandı(alt liglerde olanlar)

*Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'deki takımların 2007-2008 yılında ligi kaçıncı bitirse onlar ayarlandı.

*Avrupaya giden takımlarımız Ayarlandı.(Sİvas İNTER-TOTO ,Kayseri UEFA Elemeleri,BJK UEFA,GS 3.tur ve FB 2.tur Şampiyonlar Ligi)

*Takımların Yardımcı Antrenörleri ayarlanmaya çalışıldı.(fizyoterapistleri,Doktorları vs.)

*Takımlarımızın Pilot takımları ayarlandı..(Trabzon-Trb Karadenizspor,GS-Beylerbeyi,Gençlerbirliği-Kastamonu vs.)

*Oyunda olmayan oyuncular eklendi.

*Klüplerin finansları gerçeğe yakın hale getirildi.(Örn;Trabzon'un iyileştirildi vs.)

*Oyuncuların ve Klüplerin Sevdiği ve Sevmediği Takımlar,Oyuncular vs. eklendi.

*Medya kuruluşları eklendi.(Besiktas Forum,Galatasaray As. Resmi Dergi,Fenerbahce Televizyonu,Lig Tv,Ntvspor ve daha nicesi)

*Türkiye'mizin Şili ile oynadığı hazırlık maçı eklendi.Stadyumla birlikte.(Kocaeli İsmet Paşa)

*İtalya,Hollanda,Almanya,İngiltere,Fransa liginden düşen ve çıkan takımlar ayarlandı.

*Hava durumları ayarlandı.

*Şehirlerin Popülerliği düzeltildi.(Şehir ne kadar iyi veya kötü olursa Oyuncu ona göre gelir yada gelmez)

*Ve aklıma gelmeyen yazmakla sonu olmayacak muhteşem bir databe ile buluşmak üzeresiniz.

*Databe ile bizzat kendim ilgilendim.Tamamen bana aiitir.

FM 2008 **AYSBERG** 2008-2009 DATABESİ GURURLA SUNAR...

İYİ OYUNLAR...

Oyun İçi Bir Kaç Görüntü:

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6830/bankasy**f8.th.png[/IMG]
    Link:FM_2008_AYSBERG_2008-2009_DATABES_GURURLA_SUNAR....rar -- FileFactory.com - free file hosting -- Rapid)

Link Rapid:RapidShare: Easy Filehosting
    Bu siteden yüklemek için:Açılan sayfada altta Download with FileFactory Basic tıklayın,sonra bir kutucuk çıkacak ona kodu girin ve kodu girdikten sonra Begin Download'a tıklayın hepsi bu kadar.
    evet versiyon 2 geldi linkler az sonra:versiyon 2 içerik;
    Evet bu V2'de Şöyle değişiklikler oldu

*Man City'nin Başkanı,Finansı,Medya Tahmini değiştirildi.

*Turkcell Super Lig'deki küçük hatalar giderildi.

*Fatih Terim'in kontratı 2012 yılına kadar uzatıldı.

*Ümit Milli Takım Antrenör'ü Hami Mandıralı olarak ayarlandı.

*Ermenistan'ın şimdi oynadığı 55.000 kişik stad ayarlandı(daha önce 15000 kişil bir stadda oynuyordu)

*İngiltere Ligi'nde Newcastle'de forma giyen J.Barton'a 12 maç ceza verildi.

*Spartak Moskova'nın Manager'i M.Laudrup olarak ayarlandı.

*Fatih Ceylan'a sakatlık eklendi.

*Oyuncu güçleri,pozizyonları,sakatlıkları tekrar güncellendi.(örn;Linderoth ve daha nicesi)

*TFF 2. Lig'deki gözden kaçan oyunculular gerçek takımarına transfer edildi.(gerçekten ayarlaması çok zor)

V2 V2 V2 V2 Linki:http://rapidshare.com/files/144073497/db_v2.rar.html

V2 linkini indirenler yeni yeniliklerle karşılaşacak.İyi Oyunlar...
    Last edited by ayberk228 : 10.Eylül.2008 at 13:41 Reason: v2

kardeşim bu yamada eskide kalan sakatlıkların tümü silindimi ve yenileri eklendimi? (barış özbek sabri gibi) vs.almanya ligi fransa ispanya italya liglerindeki tüm takımların finansları gerçeğe uygun olarak ayarlandımı kardeşm mesela ben almanya liginden dortmund alıorm 499$ yazıyor finansta ve bu datanın hatalarından biri çok saçma 8.02 yamasını kullanıorm
    birde uefaya intertotoya giden gerçek takımlar oyuna yansıdımı tamamen bir yanlışlık varmı bunlarda bunları cevaplarsan sevinirim
    yamayı indiriorm şuan bakıcam incelicem.

davids'i kocaelinden aldınmı birde gordonu bjk kiralık olarak ayarladınmı kardeş seninde işin zor hatırlatayım dedim ellerine sağlık çalışmaların için

bu arada uefa intertoto ve şampiyonlar ligine giden takımları gerçeğe uygun olarak kendi düzenledim.almanya ingiltere italya ispanya ligleri.bunlar eksik söyleyim baştan.saha fulhamda değil evertona transfer oldu ben kendim extradanm bunlarıda yapıp qüncelledim şimdi oyun zamanı.

Yama İniyo Ellerine Sağlık Gerçektende...

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Quote Originally Posted by Razor332 View Post
    davids'i kocaelinden aldınmı birde gordonu bjk kiralık olarak ayarladınmı kardeş seninde işin zor hatırlatayım dedim ellerine sağlık çalışmaların için
    davids kocaeli'de yok.Gordon Duisburg'da Kiralık.Ayarlandı artık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by kelebek100 View Post
    kardeşim bu yamada eskide kalan sakatlıkların tümü silindimi ve yenileri eklendimi? (barış özbek sabri gibi) vs.almanya ligi fransa ispanya italya liglerindeki tüm takımların finansları gerçeğe uygun olarak ayarlandımı kardeşm mesela ben almanya liginden dortmund alıorm 499$ yazıyor finansta ve bu datanın hatalarından biri çok saçma 8.02 yamasını kullanıorm
    birde uefaya intertotoya giden gerçek takımlar oyuna yansıdımı tamamen bir yanlışlık varmı bunlarda bunları cevaplarsan sevinirim
    yamayı indiriorm şuan bakıcam incelicem.
    evet arkadaşım sabri ve barış sakat.hatta kayserisporlu Fatih Ceylan'ın bile sakatlığı eklendi oyuna.Uefaya-İntertotoya ve Şampiyonlar Ligine giden takımlarımız ayarlandı.Son Şampiyonlar ayarlandı.Burdan çıkan sonuç TFF Süper Kupa Finalinde Galatasaray ve Kayserispor karşılaşıyor.
    Last edited by ayberk228 : 11.Eylül.2008 at 11:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

18. Default

tesekkurler

ya önceki aysberg te şampiyonlar ligindeki galibeyetlerde kazanılan para miktarı yenilenmemişti acaba bu v2 de bu sorun giderildi mi?

20. Default

Çok güzel bir veritabanı...

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Quote Originally Posted by ismail57 View Post
    ya önceki aysberg te şampiyonlar ligindeki galibeyetlerde kazanılan para miktarı yenilenmemişti acaba bu v2 de bu sorun giderildi mi?
    o editörden olmuyor bildiğim kadarıyla.ben daha böyle bişi hiç duymadım.eğer duyan,bilen varsa söylesin.

beyler burda 2 tane link var hangisinden indircez sekopej v2 linki vermiş aysbergin düzeltilmiş halimi buu??

bende V2yi indirdim ama oyunda gözükmüyor......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Ellerine sağlık, uzun süren bir iş olduğunu biliyorum..
    İnce detaylarda hata gören arkadaşlara ise tavsiyem indirdikleri veritabanını FM-Editor ile açıp, takıldıkları hataları - atlanan kısımları kendilerinin ayarlaması - düzeltmesi yönünde. O program orada kullanalım diye var.

Nesil
    2007
    Yer
    Boğazın en güzel semti Be

eyvallah koçum =)

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Quote Originally Posted by feanorringeril View Post
    Ellerine sağlık, uzun süren bir iş olduğunu biliyorum..
    İnce detaylarda hata gören arkadaşlara ise tavsiyem indirdikleri veritabanını FM-Editor ile açıp, takıldıkları hataları - atlanan kısımları kendilerinin ayarlaması - düzeltmesi yönünde. O program orada kullanalım diye var.
    evet arkadaşlar ufuak tefek hatalar hepimizin olur.ben türkiye liglerine çok önem verdim.ama elbette vardır hatalar.arkadaşımın dediği gibi ayarlayabilirsiniz.ince işleri
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by BlacKSpiriT View Post
    bende V2yi indirdim ama oyunda gözükmüyor......
    v2 diye yamıyacak arkadaşım.yine aysberg diye yazacak.+ sende 8.0.2 var mı? yoksa hemen onları hallet sonra oyunun tadını çıkar
    Last edited by ayberk228 : 13.Eylül.2008 at 13:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

bende 8.0.2 var

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

güzel bi çalışma olmuş sağol ama bence semih biraz abartılmış geldi özellikleri

güncellemen güzel olmuş yalnız oyuncu özelliklerine karışmasaydın iyi olurdu.semih çok abartılı olmuş.juventus şampiyonlar liginde milan ise UEFA kupasında olması lazımdı galatasaray'ın finansı düşmüş bu hataları düzelterek yeni güncelleme yaparsan daha iyi olur.......

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Quote Originally Posted by BlacKSpiriT View Post
    güncellemen güzel olmuş yalnız oyuncu özelliklerine karışmasaydın iyi olurdu.semih çok abartılı olmuş.juventus şampiyonlar liginde milan ise UEFA kupasında olması lazımdı galatasaray'ın finansı düşmüş bu hataları düzelterek yeni güncelleme yaparsan daha iyi olur.......
    galatasaray'ın finansı düşmedi aksine yükseldi.Semih tam semih oldu fırsatçı,bitirici.Daha n'olsun.V3 gelecek ama daha var.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri