Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 136 sonuç

Konu: Fm 2008 **aysberg** 2008-2009 Databesi v2 Gururla Sunar ...

oyuncu özellikleriyle oynanmamış güncel bir database bilen var mı

oyuncu özellikleriyle sadece araştırmacılar açık açık birşey yazdıysa. o puanlara göre değiştirmeden yanayım. yoksa hiç ellemeyin çünkü duygusal davranabiliyoruz veya bazı hatalarımız oluyor dengeler bozuluyor bence değişmesi gereken 2-3 oyuncu var ki onlar bariz gözüküyor onun dışındakileri ellemeseniz daha iyi 1. aydın yılmaz 2. semih şentürk bunlarda değiştirilecekse forumdaki gözlemcilerden fikir alınmalı IMHO

çalışman için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

IMHO
    Şimdi sevgili "Bilge90" ,
    IMHO; "in my humble opinion" sözünün kısaltması ancak gördüğün üzere gayet dilimizde olmayan, ingilizce bir kısaltma. Üstelik anlamayanlar da olacaktır.
    "Bence" diyerek başlayabilirsin cümlene, ya da "Benim naçizane fikrim" diye yazabilirsin ancak hiç gerek yok bu şekle..
    Bu da benim naçizane görüşüm bu arada : )

alışkanlık diyelim geçelim uyardığınız için sağolun (:

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arkadaşım yamanı kurdum vae nottingham forestle oynamak içim inglitere championsip ligini açtım fakat nottibgham forest halen 1. ligte gozukuyo emegine saglık cok heveslenmıstım ama malesef olmadı

arkadaşlar ilk olarak v2 çalışması için v1 ide yüklememiz gerekiyormu ikici olarakta bu dosyayı nereye atacağımızı vede oyunda nerden neyi seçeceğimizi tam olarak söyleyebilirmisiniz açık olaraktan çünkü çok denedim yapamadım şimdiden sağolun

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Cool

Quote Originally Posted by lacivert25 View Post
    arkadaşlar ilk olarak v2 çalışması için v1 ide yüklememiz gerekiyormu ikici olarakta bu dosyayı nereye atacağımızı vede oyunda nerden neyi seçeceğimizi tam olarak söyleyebilirmisiniz açık olaraktan çünkü çok denedim yapamadım şimdiden sağolun
    db dosyasını belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2008 içine at.hepsi bu

Quote Originally Posted by ayberk228 View Post
    galatasaray'ın finansı düşmedi aksine yükseldi.Semih tam semih oldu fırsatçı,bitirici.Daha n'olsun.V3 gelecek ama daha var.
    ben Galatasaray kariyeri açtığımda 34MN finansı vardı.

Merhaba ekli versiyon vistada çalışır mı? Birde 8.0.2 yüklemek mi gerekir?

indirilmiyor kardeş bu

10. Default

Bunlara gerek yok beya GUIZA yı almışın Mallorca da fenere koymuşun hiç bi değişiklik yok gereksiz işlerin adamı olmayın bekleyin kasımı alın 2009

kardeşim saolasın tşkler

Quote Originally Posted by firefoxx View Post
    Merhaba ekli versiyon vistada çalışır mı? Birde 8.0.2 yüklemek mi gerekir?
    8.0.2 yüklemek gerekir

v.3 ne zaman gelecek ?

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

arefe günü gelir.een son ayarlamalar yapılıyır.V3 zaten son olacak.bilginize...

Emeğinize sağlık.
    Bir hatırlatma,,,
    Trabzon da Gustavo Colman sakat gözüküyor. Düzeltimesi gerekecek.
    Kolay gelsin.

v3 yamasında Bank Asya 1. Lig deki transferler de yer alırsa sevinirim

Veritabanı güncelleştirme yamalarında 1. Lig hep ihmal ediliyor

Son kadrolar için TFF.org dan ve bankasyabirincilig.com.tr den yararlanılabilir
    Last edited by BuraKSK1912 : 27.Eylül.2008 at 23:02

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar bu yama turksportal masaüstü 2008 son yamasında sorunsuz çalışırmı?
    Last edited by akcakil : 28.Eylül.2008 at 09:53

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

db yi fm 2008 e attım fakat değiştirilsinmi diye bir soru çıkmadı direk attı fakat datanın içindeki db de duruyor sorun çözülmedi olmadı yardımcı olabilirmisiniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar her şeyi denedim bu yamayı yüklemenin bi yolu varsa bi zahmet bi yardım edin

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Akcakil;

Yamayı indirdikten sonra Belgelerim/Sports İnteractive/Football Manager 2008/db içindeki klasör aç..Eğer db klasörü yoksa kendin oluştur..Ve bu yamanın çalışması içinde oyununun 8.0.2 versiyonunda olması gerekir..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu söylediklerinin hepsini yaptım ama olmadı oyuna giriyorum yeni oyun açta çıkmıyor database ta bende turksportal masaüstü yazılımı da kurulu aynı zamanda onunla bir ilgisimi var acaba

Aga arefeyide geçtik v3'ten ses yok ya

yamayı indirdim güzel bi çalışma ama sanırım küçük hatalar var. ben gördüğüm bir tanesini paylaşmak istiyorum. kocaelispor'a edgar davids'i almışsın çok güzel de kocaeli'nin o transfer işi olmadı... v3'te bu hatayı düzeltirsen sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

semıhı super yaspmıssınız adama ıkıncı yılda real talıp

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Thumbs up Fm 2008 **aysberg** 2008-2009 Databesi V3 Gururla Sunar ... (V3 ÇIKTI)

evet arkadaşlar v3'ü sizler için sunuyorum.İstek gelirse v4'de çıkabilir.

V3 Özellikler

*Oyuncu özellikleri tekrar gözden geçilirdi

*Teknik adamlar yapıldı

*Gerçekleşen transferler yapıldı.(Mineiro,yattara,vs..)

*2.Ligleri yapması gerçekten zor ama son transferleri yapılmaya çalışıldı.Muhakkak eksikler vardır.(elimden geleni yaptım)

*Stadlar,taraftar sayıları,yöneticiler,sakatlar,medya tahminleri vs..

*Avrupa Liglerine giden takımlar ayarlandı.Düşen-Çıkan takımlar ayarlandı. (2 Ligleri vs..) (Yani Avrupa'daki ve Avrupa Kupalarına giden takımların eksikliği hissediliyordu bu artık tamamdır)

*Aslında çok şey yaptım ama aklıma gelmiyor.

Ama değdi güzel,gerçeğe benzer bişi oldu.

**BY AYSBERG**

İŞTE LİNK:http://rapidshare.com/files/150020378/Aysberg.rar.html

BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

emeğine sağlık fakat 2 gündür kurmaya çalışıyorum fakat bir türlü olmuyor belgelerimdeki db ye atıyorum oyunun kurulu olduğu yerdeki db ye atıyorum fakat oyunu açıp yeni oyuna başla dediğimde bir türlü çıkmıyor gözükmüyor acaba turksportal masaüstü kurulu olduğu içinmi bi yardımcı olursan sevinirim teşekkürler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    v1-v2 hepsini denedim şimdi de v3 ü indiriyorum
    Last edited by akcakil : 01.Ekim.2008 at 22:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Teşşekürler birde v3 deniyelim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

oyunu silip tekrar yükledim daha sora dediğin gibi klasörü belgelerim db nin içine attım fakat yine oyunu açtıımda bişey çıkmadı 2 gündür bununlka uraşıyorum ve artık vazgeçiyorum sanırım yamadan

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

Quote Originally Posted by akcakil View Post
    oyunu silip tekrar yükledim daha sora dediğin gibi klasörü belgelerim db nin içine attım fakat yine oyunu açtıımda bişey çıkmadı 2 gündür bununlka uraşıyorum ve artık vazgeçiyorum sanırım yamadan
    arkadaşım versiyon 8.0.2 var mı?

Bak bir daha söylüyorum Aysberg'i Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2008/db içine atın.Eğer versiyon 8.0.2 yoksa oyun açılmaz.Onu edinin sonra tekrar yapın işte o zaman olur.

davidsi kocaeliden almıştın deme?

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri