Anket Sonuçlarını Görüntüle: Football Manager 2009'u Türkiye'den Satın Alacak mısınız?

Voters
611. You may not vote on this poll
  • Evet

340 55.65%
  • Hayır

271 44.35%
Sayfa 26 / 26 İlkİlk ... 16242526
751 ile 762 arası toplam 762 sonuç

Konu: Football Manager 2009 - Satışa Çıktı

Smile tesekkurler

tesekkur ederim cok makbule gecti

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

Aral'ın sitesi üzerinden bonus card'a peşin fiyatına 8 taksit ile oyunu aldım.Aylık yaklaşık 10 liralık bir ödemem olacak.Geçen sene yine Aral dan 4 taksit ile almıştım ama baktım 8 taksite peşin fiyatına yapıyorlar böyle alayım dedim.Gerçi diğer taksit seçeneklerinde fazla fiyat farkı olmuyor.Bütçesini fazla sarsmak istemeyenler için bu yöntemle alışverişi önerebilirim.

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Ya sendit.comdan verdiim sipariş hala elime ulaşmadı.Bu pttnin işleri çok saçma.Geçen ay Pes 2009 senditen 4 işgününde geldi bu sefer 10 gün oldu ama hala gelmedi.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Aynı durum bende de var. Hala gelmedi bakalım bekliyoruz. PTT ile olan durumu, dağıtım merkezine giderek halledebiliriz sanırım.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

bizim ilçedeki dağıtım merkezine gittim.Posta gelmemiş.İlçeye gelse getirir postacı zaten postanede kalmaz.Ya gümrüğe takıldı ya da yurtdışından gelen postaların orda kuzu kuzu yatıyo bizim cd.

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by PhotoGrapher View Post
    Aral'ın sitesi üzerinden bonus card'a peşin fiyatına 8 taksit ile oyunu aldım.Aylık yaklaşık 10 liralık bir ödemem olacak.Geçen sene yine Aral dan 4 taksit ile almıştım ama baktım 8 taksite peşin fiyatına yapıyorlar böyle alayım dedim.Gerçi diğer taksit seçeneklerinde fazla fiyat farkı olmuyor.Bütçesini fazla sarsmak istemeyenler için bu yöntemle alışverişi önerebilirim.
    Merhaba arkadaşlar.Üstteki mesajı alışverişe onay verdikten yaklaşık 5 dakika sonra yazmıştım ve siparişim ertesi gün elime geçti.Burada reklam yapıyor durumuna geçmek istemem ama beklediğimden iyi bir hizmet aldığımı belirtmek isterim.Ayrıca kargo bedeli de almadılar bunu da belirteyim.Belki daha ucuza D&R ya da diğer mağazalarda bulabilirsiniz fakat benim gibi dışarıda gezip tozmaya pek vakti olmayanlar için güzel bir çözüm oldu.Umarım ilerleyen yıllarda fiyatlar iyice ucuzlar ve orjinal alan kullanıcı sayısı %80-90 lara dayanır.Herkese FM'li eğlence dolu günler dinlerim.

Nesil
    2006

Bu oyun daha çıkmadı mı?Yoksa çıktı da başlığın değiştirilmesi mi unutuldu?

Default Biraz ucuz olsa

Bir çok arkadaşın deyimini katılıyorum. 30 ytl bence uygun bir fiyat olur. Bazı siteler 72 ytl geçiyor ama ne yazık ki ben de alamayacağım Ama herkese fm de başarılar dilerim

Nesil
    2006

Oyunu 80 YTL iken 70 YTL'ye satın aldım. Bimeks'de nakit alımlarda indirim yapıyorlar...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun Kardeşim,

Bende bildiğin gibi hala bekliyorum...

PTT gibi güzide bir kurumumuz sağolsun paketi nereye gönderdi bilmiyor, hatta paketin olup olmadığını bile bilmiyor.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Hayırlı olsun Kardeşim,

Bende bildiğin gibi hala bekliyorum...

PTT gibi güzide bir kurumumuz sağolsun paketi nereye gönderdi bilmiyor, hatta paketin olup olmadığını bile bilmiyor.
    oyunun garanti ama değil mi yani bir terslik olmaz ?

Sayfa 26 / 26 İlkİlk ... 16242526

Mesaj Yetkileri