Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 46 sonuç

Konu: FM2009 - Basın Toplantısı (Yeni Özellik)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default FM2009 - Basın Toplantısı (Yeni Özellik)

Medya sistemi de büyük ölçüde geliştirilenler arasında, bizlere sorulan ardı ardı sorular bizleri bunaltabilir ve biz bu sorulardan bıkıp basın odasını kendi yorumumuzla terk edebiliriz, tabi ertesi gün basında hakkımızda çıkan haberleri okuyunca sinir kat sayımız dahada artar mı? Ne dersiniz?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

fatih terim gibi yaparız, basına fırça atarız, ters ters bakarız... bir daha kimse hakkımızda konuşamaz.

çok eğlenceli bir özellik olacağı kesin. aynı zamandada şaşırtıcı.

adamlar söylediklerimizi öbür gün saptırarak yayınlayacak bizde şok olacağız

Sheriff Misafir

Buda oyunu gerçekçiliğe biraz daha yaklaştıran ve oyunu daha zevkli kılacak özelliklerden biri olacak.. İyice sabırsızlanmaya başladım

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Sanırsam FM Live deki gibi yorumumuzu sadece yazı olarak habere geçerler.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Güzel olur özellikle transfer dönemlerindeki o oyuncuyu alıyor bu oyuncuyu satıyor haberlerinden sonra kullanılabilir. Ancak kullanıldığında bu haberlerin son bulması bu özelliğin eklenmesinden daha önemli. Yani işlevselliği olacak mı yoksa sadece bir ayrıntı nüans olarak mı eklendi bunu bir görmek lazım.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by spider3784 View Post
    Evet orada yazılan sadece habere eklemek ve olaya yaratıcılık, eğlence katmak masadıyla, zaten oyunun bizim yazdığımızı algılayıp cümleyi derlemesi şu aşamada imkansız ama gelecek için asla

Orada yapılan hareket tabi basın toplantısını terk etmek, basınla aramızdaki ilişkileri kesinlikle etkileyecek
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Evet orada yazılan sadece habere eklemek ve olaya yaratıcılık, eğlence katmak masadıyla, zaten oyunun bizim yazdığımızı algılayıp cümleyi derlemesi şu aşamada imkansız ama gelecek için asla

Orada yapılan hareket tabi basın toplantısını terk etmek, basınla aramızdaki ilişkileri kesinlikle etkileyecek
    Neyse, en azından Türkçe yazılar yazarak kendimiz eğleniriz, cevap vermesede olur.

SS lerde "storm out" olayını çok sevdim bu arada.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

basın toplantısı zorunlu olmasın. sonuçta eklenen soru sayısı sınırsız değil. elbet bir yerde kendi kendini tekrar etmeye başlayacak. eğer zorunlu olursa ve bu kendini tekrar etme olayı olursa eziyete dönüşür. şu anki maç öncesi sorulara bile oyunu 1 ay oynadıktan sonra insanlar cevap vermemeye başlıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Türke dil yaması çıkana kadar biraz zorlancaz gibi. Ama güzel bir özellik basınla herzaman papaz olmak iyidir Fatih Terim gibi

Çok güzel bir eklenti

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Evet . İşte bu nedenle bu özelliğin belli bir yerden sonra çok sıkıcı olacağını tahmin ediyorum. Sadece yazı olarak kalması kötü. İngilizce yazsak ve medyada bize cevap verse daha güzel olurdu
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006

Güzel eklenti olur, valla ben asabi bir menejer olacağım kesinleşti.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

ben bizim yazdığımıza göre bir cevap verilebileceğini ummuştum . yine de çok güzel bir yenilik ama gazeteciyle konuşmak da süper olurdu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fm 2009 Çıkmadan Böyle bırsey olsa dıyordum ve oldu Güzel bir uygulama Bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sanıyorum başlarda herkes merak edip terketecektir basın toplantısını

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

3 ay sonra gözüm kapalı cevapları işaretleyeceğim bir durum olmasın da, şimdi gelen her soruya artık ne vevap vereceğimi biliyorum. Kendini tekrarlamaması en büyük dileğim.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yeni oyunda medya faktörünün geliştirilmesi güzel bir gelişme diye düşünüyorum.Özellikle basın toplantısı olayının olması.08 de bir olay olur sadece 1 soru sorardı medya.Bu olayın ardı ardına sorular şekline gelmesi bizim için iyi olacaktır.

Gerçek hayatta genelde hocalar maçtan sonra hep basın toplantısı yapar ve maçla ilgili sorulara cevap verirler.Bunu oyunda yapabilecek olmamız güzel.Sorular sanırım genelde aynı olur ama maçtan maça cevaplarımız değişecektir.Tabii bu özellik belli bir zamandan sonra sıkacak ama maalesef şimdilik bundan daha iyisi zor gibi gözüküyor..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ders almam ders veririm diyecem kesinliklikle

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bu güzel bir yenilik gerçekten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekten güzel bir yenilik oldu...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

21. Default

Önemli bir özellik değil ancak oyuna ahenk katacağını düşünüyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

En merak ettiğim yenilik bu oyuna dahada renk katacaktır ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir müddet oyuna heyecan katacağı belli kısır döngü olana kadar...

Zora düşersem Fatih Terim'in bugün yaptığı gibi bir gazetecinin cep telefonu çaldı diye bahane uydurup toplantıyı terk ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Yüzlerce seneryo hazırlansa ne güzel olur..
    Mesela her maçın en önemli 3 olayını süzse yapay zeka ve ona göre onlarca soru arasından karşımıza çıkartsa soruları ve cevap seçeneğimiz de çok fazla osla.. Çeşit ne kadar fazla olursa kısır döngüye bağlayıp gözü kapalı cevap verme olayı o kadar az olur..
    Menajer olarak karakter özelliklerimizin seyri de buna bağlı olsa.. Profilimizde yazan değerler daha ilginç şekillense..

o telefon birdaha çalarsa kakarız deriz bidaha çalar kalkar gideriz

merakla bekliyorum bu özelliği biraz uğraştırıcı olacak ama sanırım biz istediğimizde olacak bu basın toplantısı gerçi gerçek hayata uygunluk bakımından her maç sonu toplantı yapmalıyız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Bende o tip biri olcam Medya'ya fazla yüz vermeye gelmez

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Bence medya güzel baskılar iyide yarım sezon 1.sezon geçicek sıkılacağız medyanın sorularından hep aynı sorular yönelicek bize hep aynı şunu yaptınızmı bunu yaptınızmı nasıl bir maçtı gibisinden hep aynı gelicek bi müdded sonra basındanda sıkılacağız zevkimizi 1-2 ay alacağız hep ayrı ayrı sorular gelse ne güzel olurda oyun zekasının bunu geliştirmesi baya zor olur..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Medya çok güzel olmuşta ilk başta Türkçe'nin olmamasından dolayı her şeyi ingilizce okuyacağız. Bence bir çok kişi medyada hakkımızda yazılan güzel ve ağır eleştirileri, gülerek okuma zevkinden mahrum kalacaklar. Benim gibi...

Nesil
    2005

Şu durup durup maçda haksız gol veya penaltı verilmedi sorularından gına gelmişti artık veya eski oyuncunuz size karşı oynayacak ne düşünüyorsunuz ?

Umarım yine tekrarlanmaz soru çeşidi çok olur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

iyi hoş gerçekten çok güzel bir olay ama peki fm 2009 türkçemi çıkıyo yoksa yine yama derdinemi düşücez çünkü eğer türkçe çıkmassa bu dediklerinizin hiç birini yapamıcaz ingilizce oldugundan zevki kaçar bence sizin fikirlerinizide bekliyorum

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri