Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 158 sonuç

Konu: FM2009 - Transfer Sistemi (Sıfırdan Geliştirilmiş Özellik)

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Herkes dedigi gibi takas sistemi gelistirilmeli. Anadolu kuluplerine 4-5 oyuncu teklif ediom, kabul etseler ligde kalcaklar garanti ama hic bi zaman kabul edilmiyo. Hemde onerdigim oyuncularin coguna talipler ...

Sozlesmesi bitecek oyuncular ile 1 sene onceden ilgilenmeye basliyabilmemiz lazim, yoksa hepsi elden kaciyor

Bide bazi oyunculara kazandigi paralarin yuzde 100 fazlasini vermemize ragmen gelmiyolar, ikna edici yontemler eklenmesi lazim

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Pazarlıkta klüpler hiç dişli olmuyor adam mesela adam 40 istiyor 23 teklif ediyorum geliyor daha sıkı pazarlıklar olmalı en önemlisi ise takas sistemi baştan sona elden geçirilmeli ama bu eksiklikler düzeltilecek gibime geliyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Kesinlikle takas işini biraz toparlamış olmalarını umuyorum bende.
    Sonuna kadar katılıyorum neredeyse hiçbir takas önerimi kabul etmiyorlar.Bir keresinde deneme amaçlı Guiza-Agüero takası teklif etmiştim adamlar kabul etmediler
    Delgado #10

Quote Originally Posted by holigan121 View Post
    ya ben kimseyi satamıyorum bu giderilsin mesele galatasarayda carrusca adamın değer 1.5 $ ama 0 $ isteyip kuluplere öneriyorum taliplisi çıkmıo bence imkansız bi şey gerçek hayatta bunun olması muhakkak çıkar talipli
    Kesinlikle Katılıyorum...AC Milan'da Serginho,Favalli,Cafu Gibi İsimleri 0€ Dan Klüplere Sunuyorum...İlgilenen Yok Diyor...Bu Çok Saçma...Bir Diğeri Takaslar...Takas Yapılabilmeli...Ve Yorumlarda Pek Okuyamadım...Satın Almak İstediğimiz Bir Oyuncuya Karşılık Kiralık Oyuncu Verme...Mesela Ben Kayserispordan Mehmet Topuz'u Alacağım Zaman GS'Dan Özgürcan Mehmet Güven'i Kiralık,Bir Miktar Da Para Vererek Bu Transferi Gerçekleştirmke İsterim...Bunlar Ligimizde Çok Oluyor.Keza Diğer Liglerde De...Bugün FM'De David Villa'ya 70M€ Veriyorum Ama Klübü Vermiyor.Bunların Düzenlenmesi Lazım...Çılgınca Para Harcanmamalı.Ama İmkansızda Olmamalı...Ortası Bulunabilmeli..

Default ..

sistem değiştiyse türkiyeye büyük yıldızlar gelir mi benim en çok merak ettiğim bu sorunun cevabı

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

Menajer Seçenekleri kısmına "Transferleri verilen listeye göre yönetim yapsın." seçeneği eklenebilir sanırım. Böylece bu seçeneğe göre isteyen istediği formatta oynar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by firimiv View Post
    sistem değiştiyse türkiyeye büyük yıldızlar gelir mi benim en çok merak ettiğim bu sorunun cevabı
    Büyük değişiklikler olacak gibi gözüküyor.Modasi geçmekte olan bazı yıldızlar gelebilir bence. Henry gibi.
    Delgado #10

* Takas daha kolay yapılabilmeli

* oyuncuya sıfır fiyat biçmene ragmen kimsenin almaması sacmalığı giderilmeli ve oyuncudan klup bulması isteme secenegi eklenmelı ama bul dedığimızde bikac gun sonra "bulamadı" diye gene elimizde kalmamalı cunku gercekte oyle olmuyor kolayca klup bulabıyorlar

* oyuncunun menajeri de on planda olmalı.. anlasma yaparken menajeri de yuzde komısyon ıstemelı.. yani aureliyo yıllık 3 milyon istedi menajer de 1 milyon istedi gibi yada %30 komisyon istedi gibi..menajer ucreti de ayarlanmalı

* klup popularitesine göre işadamlarından satın alınmak için teklif almalı ama bu nadiren olmalı
    (abramovic fenerbahceye 2milyar dolar teklif 150 milyon dolar da transfer bütcesi teklif etti gibi...)

* klüp banka kredisi kullanabilmeli buyuk mıktarlarda ve odeyemedigi borcu arttıgı durumlarda baskan klubu satın alınabilir kılabilmeli yine teklifler gelebilmeli

* yönetime shortlistten oyuncu secip bütce dogrultusunda almaları istenebilmeli mesela butcenıze gore 6 oyuncu secip bunların en az 4u veya 5i alınmalı gibi yada öncelik sırası verilmek suretıyle talepte bulunabilinmeli

* yönetim arasıra sizin istediğiniz oyuncu dısında oyuncu alabilmeli ( alonso istedik josico aldı mesela) bunlar da yönetimin basarısını gostermeli basarısızsa sureklı taraftar yonetimi istifaya davet etmeli gibi..

* yönetim sürekli kalıcı olmamalı. bazen yönetim transferleri gerceklestirememesi ya da sizin sectiginiz oyuncu yerıne baska oyuncu alma gibi durumlarda taraftar protesto etmeli yönetim degişikliği olmalı..

* yöneticiler bir oyuncu için harekete geçebilmeli. mesela yönetici hakan bilal kutlualp hoijdonkla görüşmek için hollandaya gitti ve dönüşünde görüşme hakkında YÜZDE verilmeli.. yani hoijdonkla görüşme "%70 olumlu geçti" denmeli bu durumda tekrar yollayabilmeli oyuncu yöenticiyi. oran artırılmaya çalısılmalı artıkca transfer gerceklesmeli. tersi durumda yani tekrar gondermelerınızde oran artmayadabilmeli. mesela bu sene 4 kere gonderdınız oran artmadı transfer olmadı seneye belkı yenıden denendıgınde duruma gore 2 gondermede transfer olabılır.

* prensipte anlaşma secenegi getirilmeli.. mesela oyuncuya gelir misin gelmez misin denmeli once. boylece gereksız teklıf yukseltmelerle ugrasılmıs olmaz. biz napıyoruz klube 5 verıyoruz kabul etmıyo 10-15-20 dıye cıkıyoruz kabul ettıgınde bu sefer adam anlasmaya yanasmıyor. boylece bundan kurutlunmus olunur diye dusunuyorum..

* oyuncuyla anlasılmasına ragmen nadiren karısı ve cocukları transfere engel olabılmelı

* yönetimden stadı geliştirme secenegının yanısıra yeni stad projesı de istenebilmeli..

* basın toplantısı duzenlenebılmelı bunun takıma olumlu veya olumsuz etkılerı olmalı

* nadiren de olsa dunyada futbolcular ölmeli sahada ya da kalp problemleri cıkmalı (ki bu yazın olmalı kardiyak sebeplerden dolayı oluyor cunku)

şimdilik bu kadar )

henry Fener'e gelsin yeter banaa
    ı love you henryy ı love you henryy

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by dralper06 View Post
    * oyuncuyla anlasılmasına ragmen nadiren karısı ve cocukları transfere engel olabılmelı
    O kadarda olmasın canım (: Bir oyuncuya teklif ediyosun kabul ediyo kulüp seviniyosun.Sözleşmede bakıyorsun kabul ediyor oyuncu.Tamam oldu bu iş süper bomba patlattım diyosun bir bakıyosun futbolcunun eşi sorun çıkardı transfer yattı.O an herkesin neler söyleyeceğini biliyorum

Şöyle diyeyim fm 2008de takas yapmak colde kutupayısı bulmaktan daha zordu... Bu yıl en azindan kutup ta kutupayısı bulmaktan daha buyuk bi ihtimalle takaslar yapılsın.... Bİlmem anlatabildim mi??
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    barcada oynarken param war diye anelkaya 89mn sterlin wermistim ne sacma. yaklasik 200 mn ytlyi geciyo.sanki havayolu şirketi satin aliyoz yaa...
    Last edited by bojan krkic53 : 22.Eylül.2008 at 19:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

bence en önemli 3 şey war transferle alakalı
    1-oyuncu satımı çok ama çok zor bu kadar zor olmamalı nerdeyse bütün oyuncular elimde kalıyo böle bişey olması imkansız.!!!!!..
    2-oyuncuların transfer ücretleriyle teklif yapıldıktan sonra klübün istediği transfer ücretleri arasında adeta dağlar kadar fark oluyor!!!!!...
    3-son olarak oyuncuyla anlaşırken anlaşmanın daha kapsamlı olması gerekiyor..oturcağı ev + araba + eşini ı ikna falan...zorlaştılırcaksa böyle mantıklı şekilde zorlaştırılması daha güzel olur diye düşünüyorum

BİRDE TABİKİ TAKAS.... BUNU YAZMAKTA BİLE LÜZUM GÖRMÜYORUM MUTLAKA DEĞİŞTİRMİŞLERDİR

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

benim transfer yaparken en çok sıkıntı yaşadığım olay şu;
    bir oyuncunun klubüyle anlaşıyorum takım için süper bir transfer olucak
    klubün bana tanıdığı maaş harcamam 80 milyon dolar
    ben sadece bunun 40 milyonunu kullanıyorum.
    tam oyuncuya anlaşma imzalatıcam oyuncunun istediği maaşı veremiyorum elimde 40milyon dolar var ama bundan 6-7 milyonunu tek bir oyuncuya harcayamıyorum .bu konuyla ilgili yönetimden istek yapamıyorum.

ayrıca bana göre yıldız niteliğinde bir oyuncuyu takımıma getirdiğimde seyirciden övgü alamıyorum forma satışları patlamıyor.yıldızlar topluluğu kurdum seyirci düşüyor sürekli seyirci artmıyor.

Mali durumda gelir-gider olayı daha ayrıntılı ve anlaşılır olmalı.klübün mali durumunu çok fazla zora sokacak durumlarda yönetim olaya el atmalı tamamen menejere bırakılmamalı.

takım başarılı bir tane bile transfer yapmamışsın ama klübün mali durumu sürekli kötüye gidiyor bu menejerin değil yönetimin hatasıdır sonuçta ben mali müşavir değilim.galatasaraydan böyle kovulduğum oldu.

ayrıca şuda çok güzel olurdu özellikle türkiye ligi için;

şampiyonlar ligi ve uefada gruplara çıktıktan sonra yönetimden otomatik oalrak ek transfer harcaması gelmeli.iyi transferler gelmediğinde menejer eleştirilmeli.

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

oyuncu satmak çok zr oyunda oyuncuya kendine kulüp bul seçeneği bulunmalı gerçekte olduğu gibi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

vallahi onu bunu bilmiyorum ama bence en başta şunu düzeltmeliler: fm de yıldız bir oyuncunun değeri çok uçuk ve buna karşılık bir kulübün transfer bütçesi bu oyuncunun değeri kadar bile yok. e o zaman büyük bir kulüp nasıl yıldız bir oyuncuyu takıma getirsin. mesela ben bu oyunu o kadar oynadım ama atıyorum kaka, rooney, c.ronaldo, ronaldinho gibi oyuncuların bir takıma transfer olduklarını görmedim. yani demem o ki ya kulüplerin transfer bütçelerini yükseltsinler ya da bu oyuncuların değerlerini kulüplerin o oyuncuyu alabileceği düzeye getirsinler. bence en mantıklısı kulüplerin transfer bütçelerini arttırsınlar. eğer fm 2009 böyle olursa süper olur

- 2. sezondan sonra transfer ücretleri uçmamalı
    - oyuncunun bulunduğu takımdaki statüsüne göre transferi daha kolay ve zor olmalı
    - zor transferler yapıldığında taraftarlar ve basın tarafından saygı kazanılmalı isminiz duyulmalı ve bu klüp ve ülke reputationlarına etki edebilmeli
    - menajerin saygınlığı ve varsa ikinci bir vatandaşlığı varsa veya o ülkede saygı duyuluyorsa bu ülkenin oyuncularıyla daha rahat anlaşılabilmeli
    - transferi yapıcak olan takımın avrupa kupası maçı yapıp yapmayacak olması etkili olmalı
    - finansal durumu kötü olan takımlardan daha rahat oyuncu alınabilmeli
    - oyuncularla ileriye dönük olarak anlaşma sağlanabilmeli (gelirim fakat şu anda değil, futbolu burda bırakmak istiyorum gibi)
    - reputationu düşük olan ülkelere transfer yapılırken aileler sorun çıkarmalı (ama sadece ülkelerde)
    - oyuncu satabilmeliyiz!!!
    - bence en önemli noktalardan biri menajer olarak kendi antrenör ekibimizi kurup takım değiştirirsen onlarıda yanımızda götürebilmeliriz (en azından asst. menager, 2 antrenör, kondisyoner gibi vs.) çünkü her takıma gelişimizde bunları yeniden kurmak çok zaman ve para harcatıyo takım seona iyi antreman yaparak giremiyo.
    - bosman kuralları artık daha gerçekçi olmalı mesela 33 yaşından sonra oyuncunun son senesinde parayı bastırıp satın alabilmeliyiz bu aynı şekilde bizimde başımıza gelmeli işte en gerçekçi zorluk şu dönemin gerçek hayatında olduğu gibi bu olmalı.
    - ve son olarak son pazarlık noktasına gelindiğinde aynen bu sene basın toplantısında yapılan değişiklik gibi canlı görüşme yapılabilmeli

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by brkgrn View Post
    - oyuncunun bulunduğu takımdaki statüsüne göre transferi daha kolay ve zor olmalı
    - zor transferler yapıldığında taraftarlar ve basın tarafından saygı kazanılmalı isminiz duyulmalı ve bu klüp ve ülke reputationlarına etki edebilmeli
    - menajerin saygınlığı ve varsa ikinci bir vatandaşlığı varsa veya o ülkede saygı duyuluyorsa bu ülkenin oyuncularıyla daha rahat anlaşılabilmeli
    - transferi yapıcak olan takımın avrupa kupası maçı yapıp yapmayacak olması etkili olmalı
    - oyuncularla ileriye dönük olarak anlaşma sağlanabilmeli (gelirim fakat şu anda değil, futbolu burda bırakmak istiyorum gibi)
    - reputationu düşük olan ülkelere transfer yapılırken aileler sorun çıkarmalı (ama sadece ülkelerde)
    - bence en önemli noktalardan biri menajer olarak kendi antrenör ekibimizi kurup takım değiştirirsen onlarıda yanımızda götürebilmeliriz (en azından asst. menager, 2 antrenör, kondisyoner gibi vs.) çünkü her takıma gelişimizde bunları yeniden kurmak çok zaman ve para harcatıyo takım seona iyi antreman yaparak giremiyo.
    - bosman kuralları artık daha gerçekçi olmalı mesela 33 yaşından sonra oyuncunun son senesinde parayı bastırıp satın alabilmeliyiz bu aynı şekilde bizimde başımıza gelmeli işte en gerçekçi zorluk şu dönemin gerçek hayatında olduğu gibi bu olmalı.
    - ve son olarak son pazarlık noktasına gelindiğinde aynen bu sene basın toplantısında yapılan değişiklik gibi canlı görüşme yapılabilmeli

Noktasına virgülüne katılıyorum..Özellikle kendi ekibimizi oluştursak çok iyi olur..

-Mesela aynı dili konuşabilen oyuncular takımda ilk etapta daha da yakınlaşmalı..
    -Takımın Dünya'ca ünlü yıldızı varsa bu açıklamalar yaparak genç yeteneklerin ünlenmesinde katkıda bulunabilir..

bu shortlistteki futbolcuları zırt pırt basın önümüze sunmasın
    takımın ahenki bozuluyo bu transfer işini başkanla ortak yapalım msela nasıl gündelik haytta oluyo aynı öle olsun
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    takas işi de önemli tabi onunda olması lazım ben takasta mesela kasımpaşadaki erhan küçük'e karşılık serhat gülpınar'ı sunmuştum
    serhat gitmek istemedi daha sonra serbest kaldı daha alt liglerde olan karabük e gitti biraz daha mantıklı olmak lazım bonservisler biraz gerçeğe yakın olmalı en küçük örnek denizlispora 10.000$a aldıım moussa sanogoyu 6 ay sonra başka takıma gidip istediğimde 2.500.000$ gibi bi taleple karşılaştım uçuk ücretler tadını kaçırıyo oyunun
    Last edited by kaandemirkaya : 01.Ekim.2008 at 16:37 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

yaw meselaa..soyle olmasini isterim her klubun butcesine gore..senede bikere olsada baska sana sorucak..yildiz futbocu getircez diye..sende seciceksin..tabi oyle torres.henry gibi isimler deil..ama daha heycanli olucak mesela..bomba transferler..ornek.. TRABZON BOMBAYI PATLATTI..(PETRIC TRABZONDA..

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Coupet View Post
    şehirlere çekicilik puanları eklenebilir ve bu da oyunculara birden fazla teklif varsa oyuncunun seçimini etkileyebilir. veya takımda kendi ülkesinden çok adam varsa o takımı seçebilir.
    sehirlerin çekicilik puanları zaten var.

Exclamation

Bence biraz yasadışılık da olmalı.Mesela Ashley Cole nasıl gitti Chelsea'ye?.Chelsea menajeriyle Arsenal'dan gizli görüşme yaptı bu ortaya çıkınca takasla gitti Chelsea'ye.Böyle şeyler olmalı ve bu tür dosyalar fifalık olmalı,davalar açılmalı....

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Fifa Manager'de takıma ünlü bir oyuncu aldığın zaman diğer oyuncuların dikkatini çekiyor ve daha fazla yıldız takımına gelebiliyor.

Fm'de de böyle olsun yaptığımız transferler yankı uyandırsın adımız duyulsun

Bi de gitmek isteyen oyuncu oynatıldığında kötü oynamalı.Örneğin Daniel Alves i istediğimde mutsuz oldu ve kontratı süresince(4yıl) hiç yeni bir kontrat yapmadı lakin oynatıldığında 8-9 arası oynadı...Bu da değiştirilmeli ve gitmek isteyen oyuncu oynatılsa dahi kötü oynasa iyi oludu..

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by kaandemirkaya View Post
    bu shortlistteki futbolcuları zırt pırt basın önümüze sunmasın
    takımın ahenki bozuluyo bu transfer işini başkanla ortak yapalım msela nasıl gündelik haytta oluyo aynı öle olsun
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    takas işi de önemli tabi onunda olması lazım ben takasta mesela kasımpaşadaki erhan küçük'e karşılık serhat gülpınar'ı sunmuştum
    serhat gitmek istemedi daha sonra serbest kaldı daha alt liglerde olan karabük e gitti biraz daha mantıklı olmak lazım bonservisler biraz gerçeğe yakın olmalı en küçük örnek denizlispora 10.000$a aldıım moussa sanogoyu 6 ay sonra başka takıma gidip istediğimde 2.500.000$ gibi bi taleple karşılaştım uçuk ücretler tadını kaçırıyo oyunun
    Peki Galatasaray Mehmet Topal'ı ne kadara aldı? 100-150.000 $ arası. Ne kadar istiyor? 15 Milyon €. Trabzon Yattara'yı ne kadara aldı? 160.000 $ Ne kadara sattı? 10.8 Milyon €. Yani saçma değil dimi.
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

onlar gercek hayattada oluyo ancak oyunda yapay zeka bıze karsı daha ucuk ucretler talep ıdyor.

bi ortak karıyerde dıger ben real arkadas barca vıllaya 120m euro verıp barca almıstı

daha dun 2.sezonu oynadıgım juventus karıyerınde ıse ınter 35 m euroya aldı villa'yı oyunun burası cok sacma

Nesil
    2007
    Yer
    34

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    onlar gercek hayattada oluyo ancak oyunda yapay zeka bıze karsı daha ucuk ucretler talep ıdyor.

bi ortak karıyerde dıger ben real arkadas barca vıllaya 120m euro verıp barca almıstı

daha dun 2.sezonu oynadıgım juventus karıyerınde ıse ınter 35 m euroya aldı villa'yı oyunun burası cok sacma
    Ortak Kariyerde Villa Çok iyi Oynuyordur, Klüp Satmak İstemiyordur Astronomik Bir Teklif Gelince Dayanamayıp Satmıştır.
    2. Kariyerde Villa'Ya İnterden Teklif Gelmiş ve Mutsuz Olmuş Olabilir veya Valencia Yıldız Forvet Transferi Yapıp Villa'yı Mutsuz Edebilir. Böylece Uygun Bir Ücrete Satılmış Olabilir.
    Doğal Böyle Şeyler Bence Her Oyunda Aynı Ücrete Aynı Şekilde ve Aynı Takımlara Satılmasından Bin Kat Daha iyidir Herhalde.

küçük klüplerde transferi biz değil yönetim bizim vereceğimiz rapor doğrultusunda yapmalı

oyuncu satmak çok saçmaydı adam yılın oyuncusu seçiliyor satmak istiyorum kimse almıyor ...

takas olayı zaten yalandı düzeltilmeli

daha çok genç yetenek olmalı ve aldığımız oyuncuyu kiralık daha kolay vermeliyiz fransanın 19 yaş altı takımının forvetini ücretsiz kiralık öneriyorum kimse almıyor ...

bide oyun artık biran önce çıkmalı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nesil
    2007
    Yer
    genç yetenekler

transfer yapmanın zor olması tabiki ilk tercihimiz ancak transfer zor olacak diyede oyundan soğumasın insanlar. çok önemli bir oyuncuyu neredeyse bedavaya satamıyoruz ve takasta kesinlikle oyuncu kullanamıyoruz. bunlar giderilirse tabiki iyi olur. ama bunları giderelim diyede sivasspora ronaldinhoyu transfer edebilirsek oda olmaz.

Nesil
    2007

Birde transfer sisteminin bize gıcıklığı var galiba

Mesela hemen hemen her kariyerimin başında ilk sezonda Arsenal Jo**uin'i 50 MN € dan daha fazla bir ücretle alıyor.Bende birgün Valencia'nın başına geçtim bana yapılan teklifler 25 30 MN € Buda bir saçmalık bana göre.

Ayrıca Galatasaray'a Ilsınho'yu 25 MN € ya almıştım taksitle falan(3 4 yıl sonraki hali).İyi oynamasına rağmen değeri 5 MN € ya kadar düştü.En sonunda 7.5 MN € ya satmak zorunda kaldım...

Transfer sisteminin bize olan gıcıklığı giderilmeli...

Ayrıyeten başkanın 180 190 PA lı oyuncuları çok iyi teklif dediği! taksitle 15 MN € 10 MN € gibi saçma fiyatlara satmasın.En azından bize bir danışsın nasıl oyuncudur, güveniyomusun falan diye.Eğer adam olmassa güveni azalsın yönetimin bize karşı...

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by brkgrn View Post
    Aynen katiliyorum. Ozellikle antrenor ekibi olursa harika olur. Oyuncularla yapilan gorusmelerde onlari daha kucuk kuluplere gelmesi icin ikna edebilmeliyiz. Yonetimin transferi yapmasinda ise bence liste degil ama mesela bi oyuncuyu almak icin yoneticilerden birini gorevlendiririz. En fazla ne kadar fiyat verebilecegini soyleriz. Oda kuluple en uygun fiyata anlasmaya calisir. Ve rapor verebilir iste mesela Rooney icin Man U takimiyla buyuk olcude anlastik gibi. Sonra fiyati soyler onaylariz felan. Birde ne zaman yeni kariyer acsam neredeyse hep ayni oyuncular ayni takimlara transfer oluyor. Mesela benim bir oyuncum Barca ya 3 gol attiktan sonra Barca onu yakin takibe almali. Surekli ayni oyuncular ayni takimlara transfer olmamali.

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri