Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 76 sonuç

Konu: FM2009 - Oyuncu Eğitimi (Yeni Özellik)

ya ama peki bunu nasıl yapcaz ben bulamadım oyunda biri yardım etsin

evet bende göremedim nerden yapacağız

eheh herkes bu özelliği övüyo ama nasıl yapılacak sorusuna cevap veren yok

al benden de o kadar türkçe olsa bulabilirdik belki ama şuan maç dışında hiçbişeyiyle ugraşmıyorum...

şu özelliğin nerden girildiğini biri söyleyebilirmi

aynen arkadaşlar bende bulamadım nasıl eğiteceğimizi..

Arkadaşlar önce player interaction'a girip oyuncuya şu hareketi bu hareketi yaparmısın diye soruyoruz ondan sonra training sayfasında beliriyo zaten herkese iyi oyunlar

çok güsel bi oyun oldu bence

Nesil
    2006

cok iyi bir ozellik olmus oyunda cok daha gercege yakin olmaya basliyor zaman gectikce. bazi arkadaslar vakit kaybettiricek basitligi kaybolucak ve zamanimiz bosa gidebilir demis ama zaten menajerlik burda belli olucak oyuncunun yetenegini gormek yorumlama yetenegimizdeki farklar ortaya cikacak umarim bu yeniliklerin devami gelir

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal.net

bence oyuna eklenen en onemli ozelliklerden 1i olmus!(mac esnasındaki asitan raporlarıyla beraber) ki bence 2009 ppm ler yeni mac motorunda bence daha 1 onem kazanmislar..

Nesil
    2006
    Yer
    it depends..

ya cok güsel ösellikte 29 yasındaki topcular filan inatcı ya..benm kafa almas bu saatten sona diyip kestirip atıyo.altı üstü ofsayta dikkat et dedik die

Quote Originally Posted by M@kiN View Post
    ya cok güsel ösellikte 29 yasındaki topcular filan inatcı ya..benm kafa almas bu saatten sona diyip kestirip atıyo.altı üstü ofsayta dikkat et dedik die
    Zuahahhahahzhhhahah hıc gulcem yoktu way cekal kafsı basmazmıs 2 hafta maasını kes bakalm nasıl yapıyor

ppm kazandırmayı yani bi kanat oyuncusunu c.ronaldo gibi yapmayı nasıl yappıoruz.gösterirseniz sevinirim.

arkadaşlar bu eğitimdekilerin türkçelerini yazarmısınız 10 20 tane var anlamıorum hangisi ne işe yarıo yalandan eğitmeyelim adamları..şimdiden teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

şu özelliğin nasıl yapıldıgını biri detaylıca anlatabilr mi?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

nerden yapıyoruz ppm oyunculara bulamadım ben

player intercationdan orda seçenekler var15 20 tane futbolcuya uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği seçiosunuz iş futbolcunun bunu kabul edip yapabilmesine kalıo..çünkü bazıları yapamam uğraşamam gibi şeyler sölüo

arkadaşlar oyunculara ppm kazandırmak için ne yapıcaz hangi yolu takip edicez bilgi verirseniz sevinirim

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Konuya verilen cevapları okuyun orada yazıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar Yeni Özellik ekleme kısımındaki seçeneklerin Türkçe lerini yazabilirmisiniz...

İlk defa oyuncularımdan birisi istediğim özlliğe çalıştı ve o özelliğe sahip oldu
    [IMG][/IMG]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by aniltorres9 View Post
    Arkadaşlar Yeni Özellik ekleme kısımındaki seçeneklerin Türkçe lerini yazabilirmisiniz...
    Ben Yazdım O Kadar Türkçesini Benim Konuma Baksan Görürdün

Oyuncumuz özellik kazandığında yeniden özellik kazandırma seçenekleri açılmıyor.

Acaba sadece 1 kez mi kazanıyorlar bu özellikleri yoksa senede bir kez falan mı? tecrübe eden oldu mu?

Quote Originally Posted by Centurion View Post
    Oyuncumuz özellik kazandığında yeniden özellik kazandırma seçenekleri açılmıyor.

Acaba sadece 1 kez mi kazanıyorlar bu özellikleri yoksa senede bir kez falan mı? tecrübe eden oldu mu?
    ben bazı oyunculara iki özellik yükledim.bir özelliği kazandıktan sonra üzerinden zaman geçmesi gerekiyor.yaklaşık olarak yılda 1 özellik kazanıyor ,tabii daha erken de olabilir.ben genelde sezon başında yeni bir özellik söylüyorum sezonun ikinci yarısında öğreniyor ve sonra sonraki sezon başı tekrar yeni bir ppm öğretiyorum.

bazen oyuncular öğrenemiyor,özellikle genç oyuncularda çok oluyor,onun dışında ppm çalıştırdığınız oyuncu eğer uzun sakatlık geçirirse onun da ppm eğitimi yarıda kalıyor.

eyvallah alparslan..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Özellik al diyorum, hemen sen işine bak falan diyolar, tersliyolar.

Şu ana kadar hiçbir oyuncum istediğim özelliği kabul etmedi.
    Genç bir AMC aldım. Uzaktan şut çek, çalım at, top sür diyorum. "Bu özelliklerin oyunuma bir katkısı olacağını düşünmüyorum" diyor!? Sorun nedir?

evet bazen özelliklerini tersleyebiliyorlar.onun için oyuncuya faydalı olabiliecek başka özellikler deneyin.belirli aralıklarla tekrar sorun.takımda çalıştırmak istediğiniz özelliklere sahip başka biri varsa player interaction ile de gelişebilir.ayrıca eğer çok paranız varsa yine güzel ppm leri olan yaşlı oyuncuları alıp gençlerle çalıştırabilirsiniz.

player interaction------>preffered moves buradan yapabilirsiniz

Teşekkürler

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri