Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 76 arası toplam 76 sonuç

Konu: FM2009 - Oyuncu Eğitimi (Yeni Özellik)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok güzel yenilikler yapılmış... Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen ve şu an Tello'nun öğrenciliğini yapan Ümit Özdemir'in ilk senesinde ki karnesi:

Delgado #10

Nesil
    2008
    Yer
    fm

bir de oyuncular tamam deyip çalışmaya başlasalar tam olacak. kimseye ppm beğendiremiyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    KARADENİZ EREĞLİ

peki bunu oyunun hangi bölümünden yapıyoruz ben bulamadımda

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by blondeblue View Post
    peki bunu oyunun hangi bölümünden yapıyoruz ben bulamadımda
    oyuncu profiline giriyoruz, orada sol tarafta aşağıda player interaction var. ona tıklayınca en altta dolu seçenek var onlar işte.

Nesil
    2008
    Yer
    KARADENİZ EREĞLİ

Quote Originally Posted by Coupet View Post
    oyuncu profiline giriyoruz, orada sol tarafta aşağıda player interaction var. ona tıklayınca en altta dolu seçenek var onlar işte.
    Teşekkürler..akşam eve gidince incelerim

Bu özelliği kullanırken çok dikkat edilmesi lazım.
    Oradaki seçeneklerin bazıları, oyuncunun daha önceden sahip olduğu özelliklere geri dönmesi üzerine. Anlayarak, bilerek yapılmalı.Yoksa, adama bir sene boyunca frikikleri kaleye zımbalamayı öğretirsiniz, ertesi sene de aynı adama frikikleri yumuşak kullanmasını öğretirsiniz. 2 sene boşa gitmiş olur. Gerçi çoğu oyuncu itiraz ediyor eski özelliğine dönmeye. Ama yine de dikkat.

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by ToLGHaa View Post
    bence de en iyi özelliklerden birisi oyuncuya ppm kazandırmak güzel olacak
    bu söylediginizi nasil yapicaz en tam anlamadım

Ben anlamadım yhaa positionsa geliyorum orada terci edilen hareketleri yazıyor ama onlara ben birşey ekliyemiyorum yanlıs bir yeremi bakıyorum acaba ablamadım nasıl yapılcağını tam olarak anlatırmısınız lütfen şimdiden teşekkürler...

ya arkadaşlar, hareket değilde, ben yeni mevki kazandıramıyorum oyuncuya ya, sabriyi bütün bir sezon sağ bek oynattım, antremanda sağ bek yaptım, ama genede açık yeşil olmadı, koyu yeşil olunca yetiyor mu ki acaba (ki zaten sağ bek özelliği oyunun başında öyle, ama sağ kanat daha iyi görünüyor), yoksa ben mi bişeyleri yanlış yapıyorum, ama hiçbir oyuncuya ikinci bir mevki kazandıramadım, açıklayabilcek biri var mı acaba ya.

Quote Originally Posted by grgdn View Post
    ya arkadaşlar, hareket değilde, ben yeni mevki kazandıramıyorum oyuncuya ya, sabriyi bütün bir sezon sağ bek oynattım, antremanda sağ bek yaptım, ama genede açık yeşil olmadı, koyu yeşil olunca yetiyor mu ki acaba (ki zaten sağ bek özelliği oyunun başında öyle, ama sağ kanat daha iyi görünüyor), yoksa ben mi bişeyleri yanlış yapıyorum, ama hiçbir oyuncuya ikinci bir mevki kazandıramadım, açıklayabilcek biri var mı acaba ya.

açık yeşil zaten orjinal mevkiisi..
    sen antremanla en çok koyu yeşil yapabiliyorsun..

sağol centurion, peki sadece yeşil dışında renkteki olan yerleri mi öğretebiliyoruz, yoksa hiçbir işaret olmayan (yani boş, renksiz olan) bir mevkiyide öğretebilir miyiz oyuncuya, birde oyuncuya bir mevki öğretmek ne kadar sürüyor onu da söyleyebilirsen çok sevinirim. ya uzun oldu ama son bir soru daha, oyuncuya mevki öğretirken öğrenmesini istediğimiz mevkide oynatmasakta öğrenebilir mi.

Yhaa nereden nasıl giriliyor şunu biri söylermi :S güzel güzel soliyorsunuz yardım yoq :S birde bende bazı yerler türkce yardım ederseniz sevinirim lutfen

sağol centurion, peki sadece yeşil dışında renkteki olan yerleri mi öğretebiliyoruz, yoksa hiçbir işaret olmayan (yani boş, renksiz olan) bir mevkiyide öğretebilir miyiz oyuncuya, birde oyuncuya bir mevki öğretmek ne kadar sürüyor onu da söyleyebilirsen çok sevinirim. ya uzun oldu ama son bir soru daha, oyuncuya mevki öğretirken öğrenmesini istediğimiz mevkide oynatmasakta öğrenebilir mi.
    hiç işaret olmayan yerleri de öğretebilirsin.
    ancak bir (misal) solbeke golcü olmayı öğretmeye çalışırsan oyuncu bazen isyan ediyor ve mutsuz oluyor

öğrenme süresi 2 şeye bağlı;
    1)antrenörlerinin "adaptability"(=monte etme) özelliğine..
    2)öğrenecek oyuncunun "versality"(=çok yönlülük) özelliğine

ancak "versality" özelliğini sen göremiyorsun, gizli özelliklerde...

son cevap; sanırım etkili olur öğrenmesini istediğin mevkide oynatmak, ben de öyle yaparım..

çok sağol centurion, sorunlarıma çözüm oldun, artık oyundan biraz daha keyif alabileceğim sayende, teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

süper bir özellik olmuş ama dediğiniz gibi oyunu iyi okuyabilirseniz iyi bir verim alamazsınız. Yoksa rastgele sen çalım at, sen böyle yap deyince olmuyor ..

çok sağol centurion, sorunlarıma çözüm oldun, artık oyundan biraz daha keyif alabileceğim sayende, teşekkürler.
    rica ederim, yardımcı olabilsiysek ne mutlu...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri