1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Prosperous Tactic | 4-4-1-1

Default Prosperous Tactic | 4-4-1-1

Football Manager 2008de yeni oyun açtım ve Fenerbahçe'yi aldım.Kendi taktiğimi yaptım ve oyuna başladım.

Taktik 4-4-1-1 taktiğine benziyor ama atağa kalktığınızda 4-1-5 gibi bir görünümde alabiliyor veya savunma yaptığınızda 5-4-1 de olabiliyor.

Dizilim

Link
    http://www.dosyadepola.com/download....0u%202007).rar

Fikstür

Lig Tablosu

Dr / Dl : Defans bekleriniz hem hücum hemde savunmayı iyi yapmalılardır.Dl ve Dr ler pek işe yaramaz , dwr / dwl gibi oyuncular tercihiniz olmalıdır.
    Dc : 4 lü defans taktiklerinde aranan klasik stoper özellikleri yeterlidir.
    Mc : Taktikte 2 mc bulunmaktadır.1i biraz daha defansif diğeri daha ofansiftir.Orta saha ortasındaki bu 2 oyuncu taktik için çok önemlidir ve doğru seçimler yapılmalıdır.
    Am/Fc: Taktiğin en önemli mevkisidir , oynatılacak oyuncu özenle seçilmelidir.Sadece amc özellikleri yetmez forvet özellikleri iyi olan oyuncuları tercih edebilirsiniz.
    St: Klasik pivot santraforluğu iyi yapan bir oyuncu ile St mevkisinden üst düzey verim alabilirsiniz.

Taktikteki maçları izlemek isterseniz , istediğiniz maçın kasetini sizlere sunabilirim.Taktiğime çok güveniyorum.

Last edited by mersinlivolkan : 07.Eylül.2008 at 22:09

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bunu kasımpaşaspor la deneyip onun SS lerinide koyar mısın
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağ kanattan çok fazla açık verebilir bu taktik
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Farkettimde evinde oynadığın gs ve sporting maçLarı hariç hiçbir büyük maçı kazanamamışsın.Kazndığın iki maçta da tek farkLı gaLibiyet.SorunLar göze çarpıyor.Birde küçük takımLarda deneyerek bizLere sunmanı öneririm.

Benden başka taktiği 2 arkadaşım daha denedi.1i Fenerbahçe ile Şampiyonlar ligini almak üzere.Diğer arkadaşım ise Trabzonspor ile ligde liderliğe oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

klasik cm4 taktikLerinden . . .

kardes oyun kurucu olarak amc deki adamimi yoksa sol mc dejinimi sececez bide forvette barosla umt var hangisini nerde oynatayin

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

ümiti arkada oynat bence
    Football is simple,but Football Manager is not

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    kardes oyun kurucu olarak amc deki adamimi yoksa sol mc dejinimi sececez bide forvette barosla umt var hangisini nerde oynatayin
    Güiza , Semih ikilisinde Semih , Isaac - Gökhanda Isaac seçilmesinde temel neden hız ve forvet arkası oynayabilme gibi özellikler.
    Baros gerçek hayatta forvet arkası oynar ama oyunda yeteneklerinden dolayı tek santrafor olarak daha yararlı olabilir.O nedenle amc ümit , st baros yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

eywallah kardes saol

Mesaj Yetkileri