Arkadaşlar geçenlerde bir arkadaşımla sohbet ederken arada FM'den konu açıldı ve FM 2005'i konuşmaya başadık.Tam bu sırada arkadaşım bana FM 2005 te GS'den başladığını ŞL de çeyrek final,Uefa'da final oynadığını hersene ligi ve kupayı kazandığını ve 3 sezon sonra ancak Man City'e gidebildiğini söyledi.Aynı olay bende de olmuş Fenerbahçe'yi 3 sezon çalıştırmış bu zaman zarfında ŞL yarı finaline kadar tırmanmış ve en sonunda da Deportivo'ya geçmiş orda İspanya 2.si oluncada Juve'ye ancak 4.sezonumda gidebilmiştim.

FM'nin diğer serilerinde işler değişmiş ve neredeyse 1 sezonda büyük takımlara gider hale gelmiş olduk.Fm 2006'da 1.5 sezon oyanyıp sezon ortasında Barçadan teklif almıştım.07 ve 08 de de böyle olaylar yaşanmıştı.

Yani oyunda büyük takıma bu kadar gidebilme sizcede oyunun zevkini kaçırmıyomu.Şimdi ben FB'den başlıyorum 2 yıllık kontratım bitince Avrupada'da iyi bişeyşer yaptıysam hemen büyük takımlara geçebiliyorum.2 yıl da orda oynasam sıkılıyorum ve 4 sezon sonra oyunu kapatıp yeni kariyer açıyorum.Oysa ki 2005 te 4 sezonda ancak büyük takıma gidebiliyorduk.

Sizce oyuna eklenen bu özellik iyi bir özellik mi kötü bir özellik mi?