1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 Hata Veriyor

Default Turksportal Masaüstü 2008 Hata Veriyor

turksportalı açıyorum gilette reklemini fln veriyor ondan sonra dolmaya başlıyor tam bir diş kaldıktan sonra bu hataya veriyor http://www.imagebam.com/image/35459413074796
    turksportalı kapatıyor tamam diyorum sonrada bu hatayı veriyo http://www.imagebam.com/image/ef2bd113074794 forumda arattırdım bu konuda doğru dürüst cevep yazılmamış makineye format atın denmiş bunun formattan başka bir çözümü yokmu bi yardımcı olun

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

sisteminin minimum özeLLikLerini karşıLamadıgını söyLüyor pc nin özeLLikLerini söyLer misin ?

çift çekirdekli 1.8 ghz 4 gb ram geforce 8600 gt

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

işLetim sistemin vista mı ?. yoksa skin mi öyLe ?

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Vistaya benziyor.Nerden anladın dersen xp de 4 gb ram kullanamaz.. Bu kadar benzer bir Vista skini bulunmamakta
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

vista değil vista görünümlü xp çare bulucak yokmu

ewt bende yuklemeye claıstın gonderme hatası veriyor 2-3 kere indirdim

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Normal FM'yi çalıştırdığında sorun yok değil mi?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

var xml parsing error hatası veriyor kayıtlı oyun acınca veya yeni oyun acında masaüstüne dönüyor ama oyuna devam edebiliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by V e n o m View Post
    var xml parsing error hatası veriyor kayıtlı oyun acınca veya yeni oyun acında masaüstüne dönüyor ama oyuna devam edebiliyorum

Bu hatayı oyuna sonradan yüklediğiniz grafik paketlerindeki bir hatadan dolayı alıyorsunuz. Bu paketleri silerseniz bu hatayı vermez.

iyide grafik paketi yüklemedimki ben oyun ilk aldığım gibi default

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

O zaman oyunu yükLeyip tekrar kaLdır C: Program Files : Sports İnteractice ve Belgelerim : Sports İnteractive dosyaLarını siLip kaLdırmayı dene sonra tekrar yükLe düzeLecektir umarım.

Kardeş silip tekrar yükledim daha doğusu silemedim unistall dosyası dosya hatası veriyor silsen silimnmiyor böyle oynasan her dakikada 4 defa oyundan atılıyorum sonra devam et oyuna böyle devam edilmezki kaç haftada biter bir sezon allah bilir bir oyun nasıl bir anda böyle bozulabilir anlamadım hadi makineye virus bulaşsa makinede o kadar oyun var nerden buldu bu fm tam 12 vurdu yani kasım'a kadar böyle nasıl idare edilir bilemiyorum fm siz hayat çok zor yatağa yattığımda uyuyamıyorum fm uykusuz hiç zekv vermiyor kalem defter silgi yanımda artık defterden oynuyorum aa sakat oyuncularım fazla acaba bu maç uzunmu oynasam yok o forvet hiç komuyo ötekini koysam heralde iyi olacak aa anne bu saatte niye kalktın he anladım sahur oldu şu taktiğide deftere yazıp geliyorum (kendimi kaybettim zor toparlarım artık)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by V e n o m View Post
    Kardeş silip tekrar yükledim daha doğusu silemedim unistall dosyası dosya hatası veriyor silsen silimnmiyor böyle oynasan her dakikada 4 defa oyundan atılıyorum sonra devam et oyuna böyle devam edilmezki kaç haftada biter bir sezon allah bilir bir oyun nasıl bir anda böyle bozulabilir anlamadım hadi makineye virus bulaşsa makinede o kadar oyun var nerden buldu bu fm tam 12 vurdu yani kasım'a kadar böyle nasıl idare edilir bilemiyorum fm siz hayat çok zor yatağa yattığımda uyuyamıyorum fm uykusuz hiç zekv vermiyor kalem defter silgi yanımda artık defterden oynuyorum aa sakat oyuncularım fazla acaba bu maç uzunmu oynasam yok o forvet hiç komuyo ötekini koysam heralde iyi olacak aa anne bu saatte niye kalktın he anladım sahur oldu şu taktiğide deftere yazıp geliyorum (kendimi kaybettim zor toparlarım artık)
    Seninkide benim hesap be arkadaşım.Okulda boş derslerde kalem,kağıt alıp taktik yapıyorum.Hangi taktik daha başarılı olur falan.

15. Default

yaa bn dosya olarak aldım bi arkadaştan flashdisc içinde masaütünde dosyalar masaüstünüde koydum oraya
    dosyanın olduqu klosörü seçiyorum oyuna başla bölümüne tıklıorm aşada dosya bulunamadı dio yaa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

Hele şükür sorunumu çödüm yeni bir kullanıcı açtım fm oraya kurdum save dosyaları oraya aktardım şimdi sorunsuz çalısıyor türksportalda hata vermiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sorun hallolduguna göre kilitleyelim konuyu.

Mesaj Yetkileri