Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 207 sonuç

Konu: TURKSPORTAL 6.0.3 TSL Güncellemesi v2

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    Fenerbahce stadının toplam kapasitesi 62 bin kişi olrak belirtiliyor ilk yapılan planlamarda böyle açıklandı birde şampiyonlar liginde ve derbi maçlarda belirli bi bilet kısıtlaması getiriliyor bu yüzden 52bin kişilik diye biliniyor
    Bu haberin soyledigi farkli. http://www.ntvmsnbc.com/news/362982.asp

Maca Besiktas seyircisi alinmadigi icin de bir kisitlama sozkonusu degil.

arkadaşlar hemenpaylas dan indirilemiyor.acaba alternatif linkler ne zaman eklenecek.dün sabaha dogru gördüm konuyu ve indirmeye çalıştım ama bi türlü inmiyor.hemenpaylas sürekli gelişiyor ve sürekli bakımda.rapide atsanız hem hızlı hemde çalışma filan olmuyor...
    saygılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by fatihbaz
    arkadaşlar hemenpaylas dan indirilemiyor.acaba alternatif linkler ne zaman eklenecek.dün sabaha dogru gördüm konuyu ve indirmeye çalıştım ama bi türlü inmiyor.hemenpaylas sürekli gelişiyor ve sürekli bakımda.rapide atsanız hem hızlı hemde çalışma filan olmuyor...
    saygılar.
    2 saattir rapid'e upload etmekle meşgulüm ama sanırım rapidde de bir sorun var belirli bir müddet sonra siteden atıyor...

bende de var aynı sorun.bende herhalde benim hatlarda diyordum....

Quote Originally Posted by perpetua5099
    Bu haberin soyledigi farkli. http://www.ntvmsnbc.com/news/362982.asp

Maca Besiktas seyircisi alinmadigi icin de bir kisitlama sozkonusu degil.
    bencede yanlışınız var çünkü fenerbahçenin resmi int. sitesindede görmüşttüm kapasite 52000 All seater yani tam kapasite oturmalı.ama sizler böle uygun görmüşssünüz bizede katılmak düşer.BİDE ŞU LİNKLER NE ZAMAN HALLEDİLECEK?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by jacke
    BİDE ŞU LİNKLER NE ZAMAN HALLEDİLECEK?
    Saatlerdir uğraşıyorum ama paylaşım siteleri işbirliği yapmış gibi hepsinde sorun çıkıyor....Sanırım serverlarında problem var...Bakalımartık sorun ne zaman düzelirse o zaman vereceğiz linkleri...

demirhan kardeş haklı vallaa.ben 5 - 10 mb lik dosya yükliycem onda dahi ikide bi sorun çıkarıyor.bende 4 gözle bekliyorum demirhan1984 ün uploadunu...inşallah biran önce düzelir...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

dosyayi indir diom ama indirmio arkadaslar

Quote Originally Posted by semih5
    dosyayi indir diom ama indirmio arkadaslar

Kardeş sormaya bu yüzden FM oynayamıorum ya offfff bu rapidshare cok gıcık oldum.Demirhan kardeş bi el ativer şu olaya ne zaman halledebilirsiniz bu link olayını ??????

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

arkadaşlar dün geceden beri upload için ne gerekiyorsa yapıyoruz ama genel bir sorun var bir türlü yollanmıyor işallah bugun akşama kadar düzelir bu durum sizde daha fazla fm siz kalmazsınız

inşallah biran önce halledersiniz..valla kaçgündür fm oynayamıorum

arkadaşlar bunu kullanabilmek için yeni oyun açıcaz degil mi?yani ben bu yüzden oyunu henüz oynamıyorum...

Nesil
    2006
    Yer

Arkadaşlar RAPIDSHARE linki eklenmiştir...Lütfen ilk mesaja bakınız...

demirhan kardeş bi fenerbahçeli olarak bi yanlışınızı sölemek istedm.Ben fenerbahçenin başındaym stadyumla ilgili bişey sorcaktm 52 bin kişilik ısıtma sistemli yazmşssınız ama şükrü saraçoğlunda ısıtma sistemi yokki ????

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by jacke
    demirhan kardeş bi fenerbahçeli olarak bi yanlışınızı sölemek istedm.Ben fenerbahçenin başındaym stadyumla ilgili bişey sorcaktm 52 bin kişilik ısıtma sistemli yazmşssınız ama şükrü saraçoğlunda ısıtma sistemi yokki ????

Walla ben bir Galatasaray'lı olarak Fenerbahçe'nin stadına tutup da kafadan ısıtma sistemi koymam değil mi

"Bu arada arkadaşlar yeni link eklendi ilk mesaja bakabilirsiniz..."

kardeş şuan rapid den film iniyor onun için hemenpaylaşa baktım belki açılır diye ve tutturdum hemenpaylas dan iniyor şuan.teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer

Arkadaşlar RAPIDSHARE linkinden sonra FILEFRONT linkini de ekledik...Lütfen ilk mesaja bakınız...

bunun içerisindeki db yi data daki db nin yerine atıcaz degil mi?ben onun yedegini alıp bunu atıcam da yerine,yanlış yapmayalım sonra....

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

valla süpersiniz ya...ne diyeyim başka...

yaw arkadaşlar ben bu v2 indirdim attım db nin yedeğinide almadım türkiye liginde 3.cü formalar gözükmüo fb nin gs nin gözüküo bjk ile trabzonun falam gözükmüo illa şimdi oyunu silip tekrardan mı kuracam ben ya offf yardım edin ???????????

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by fatihbaz
    bunun içerisindeki db yi data daki db nin yerine atıcaz degil mi?ben onun yedegini alıp bunu atıcam da yerine,yanlış yapmayalım sonra....
    Evet arkadaşım o şekilde yapacaksın...

söyledigim şekilde yaptım ama yeni oyun açmak istedigimde hata veriyor ve masaüstüne dönüyor.eski db yi attıgımda düzeldi ve yeni lig açabildim ama bunu tekrar etıp yüklemeye çalıştıgımda aynı hatayı veriyor.acaba nasıl düzeltebilecegimi biliyormusunuz?

işte verdigi hata...resme tıklayarak büyütebilirsiniz....

Nesil
    2006
    Yer

Bu update'i yüklemeden önce versiyonunu 6.0.3'e yükselttin değil mi??

pardon az önce ekledigim resimde hata okunmuyordu tam olarak.şimdi düzelttim...

evet versiyon 6.0.3 kullanıyorum zaten.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

çalışma turksportal sunucusunada aktarılmıştır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

editöre gir ordan 3. formaları açabilrisin
    kardeş nasil açicam 3. formaları editörden bi izah edermisin ? Önceden hiç böle bişeye gerek yoktu gayet rahat açılıodu formalar ?Güncellemeyi yükledikten sora sorun yaşandı

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

bjk nin 3. forması varmıydı ki...

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by nart_susruko
    bjk nin 3. forması varmıydı ki...

Beşiktaş'ın 3. forması bulunmamaktadır...Ama istediğin takdirde "Multimedya" bölümündeki "Forma İstek Bölümü" başlığı altında bu isteğini bizlere iletirsen en kısa zamanda yaparız...

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Beşiktaş'ın 3. forması bulunmamaktadır...Ama istediğin takdirde "Multimedya" bölümündeki "Forma İstek Bölümü" başlığı altında bu isteğini bizlere iletirsen en kısa zamanda yaparız...
    yok istediğimden değil de arkadaş bjk forması görünmüyor demişte onun için demiştim...teşekkürler...

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri