Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 207 sonuç

Konu: TURKSPORTAL 6.0.3 TSL Güncellemesi v2

eee arkadaşlar ben napıcam yükleyemeyecekmiyim bu güncellemeyi.

ya bu üçüncü formları nasil cikarcam offff yardım edin lütfen

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    Arkadaşlar kusura bakmayın özel işler yüzünden 2 gündür pek giremedim foruma

Serhat kardeşim o gökhan ünal ile Necatinin taliplerinin böle büyük takımlar olmasının nedeni oyunu açarken database i small yada normal seçmiş olabilrimisin çünkü ben ne zman öyle oynasam acaip uçuk transferler oluyor belki bundan kaynaklanmış olabilir buda deilse çok büyük bi tesadüftür
    abi bende tam öyle yazıcaktım yeni farkettim small acınca oluyor sadece valla ne diyeyim agzımdan pardon klavyemden aldın lafı

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Valla ben bisi anLamadım bende hata verdim nie oLduğunu da çözemedim ki .
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Geçen demirhan kardeş necatinin ingilizce bildiğini yazmadiğini söledi inkar etti ama ben baktm bendede necati ingilizce bilior yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by jacke
    Geçen demirhan kardeş necatinin ingilizce bildiğini yazmadiğini söledi inkar etti ama ben baktm bendede necati ingilizce bilior yaw
    İyi de kardeşim ben nerede Necati'nin İngilizce bilmediğini ve bizim de ona ingilizceyi eklediğimizi inkar ettim gösterirmisin? Muhtemelen sen benim başka bir mesajımı yanlış yorumlayıp öyle dediğimi zannetmişsindir.Çünkü Necati'ye İngilizce'yi ekleyen benim.Bunu da kafadan eklemedim tabi..Kendi yaptığım birşeyi nasıl inkar edeyim?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

necati ingilizce biliyormu yaniii?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by nekop
    necati ingilizce biliyormu yaniii?
    Evet biliyor.Derecesini bilmiyorum ama ingilizce biliyor.Hatta Hasan Kabze'nin de İngizcesi olduğunu biliyorum ama onu gözden kaçırmışız ne yazık ki

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Evet biliyor.Derecesini bilmiyorum ama ingilizce biliyor.Hatta Hasan Kabze'nin de İngizcesi olduğunu biliyorum ama onu gözden kaçırmışız ne yazık ki
    vay bee necati bilen ingilizce konusuyor haaa ok o zaman sorun yok

Quote Originally Posted by demirhan1984

valla o zaman ne diyeyim haklısınız ama ben bu FM deki yanlşılarla ilgili bişey soracam.Schalkenin stadi Auf Arene Gelsenkirchen yazması gerekirken neden Veltins Arena yazior bu bir hatamidir?Ayrica Fenerbahçe ile oynuorum oyundayken stadium ismi Fenerbahçe stadium die geçior Şükrü Saraçoglu yazmasi gerekirken bunu neden böle yaptınız nasil düzeltebiliriz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya arkadaşlar ingilizceyi filan bırakın boş işleri şimdi bunlar ufak tefek şeyler..

benim anlayamadığım türkiyenin 3 büyüklerinden beşiktaş ta oynayan dünya çapında olmasada en azından futbolla ilgilenen çoğu insanın tanıdığı oscar cordoba nın 9 olan kicking özelliği.bi kaç kez denedim ve bu özelliğin random olmadığını yani 9 olarak ayarlandığını anladım.zaten random olması veya 9 olarak ayarlanması arasında bence hiç bir fark yok..

yani burda 2.lig b kategorinde bilmemne takımında oynayan ismi cismi duyulmamış bir oyuncunun atıyorum anticipation özelliğinden bahsetmiyoruz.oscar cordoba gibi bi adamdan bahsediyoruz.35 yaşına dünya kupalarında oynamış boca juniors ta ve italya da oynamış ve uzun bir süredir de türkiye de.yani bu sezon gelse onuda anlıyacam ama adam 5 senedir burda.yani bu özelliği ayarlayanların hakketten futbolundan da şüphe duymak değilde körler mi acaba onu düşünüyorum..

hayatında maç izlememiş bir insan bile duymuştur artık cordoba nın toplara ne kadar iyi vurduğunu.yok eğer bu 9 olan özellik doğru ise kicking i 20 olan kaleci kim onu çok merak ediyorum.ayrıca kicking sonuçta bir kaleci için kalecilik özellikleri kadar önemli.

yalnız burda olay yanlışta anlaşılmasın derdim sırf cordoba değil eminimki bunun gibi insanın artık gözünün içine sokulan fakat oyunda alakasız aktarılan birçok özellikler vardır ben bunların hepsi için genel anlamda söylüyorum.buda türkiye ligi araştırma komitesinin ne denli yetersiz ve başarız olduğunu açıkça gösteriyor.bizde hala ikinci ligi üçüncü ligi gerçekçi şekilde bekliyoruz?!?
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006
    Yer

Esasında daha uzun ve açıklayıcı bir cevap vermek isterdim fakat uzun tutmanın bir manası yok.Oscar Cordoba'nın özelliklerini biz ayarlamadığımız için bu sorununa maalesef burada yanıt veremiyorum.Bunu Football Manager Araştırması bölümümüzde dile getirirsen çok daha mantıklı ve çözümsel olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by Hububat_Fiyatları
    abi dediğin üzre oyunculara bi daha baktım da yok abi en iyisi kendi yamanı kendin yapıcan başka yamalara muhtaç kalmak kötü bi durum
    madem oyle kendi yaman war ve hiç bi şeyi beğenmiyon boşu boşuna foruma kirlilik vereceğine kendi yamanla evinde kös kös oturarak oyununu oyna
    adamlar o kadar emek vermiş sen galiba bi futbolcuyunun özelliklerini değiştirmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyon galiba

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by sherryy
    madem oyle kendi yaman war ve hiç bi şeyi beğenmiyon boşu boşuna foruma kirlilik vereceğine kendi yamanla evinde kös kös oturarak oyununu oyna
    adamlar o kadar emek vermiş sen galiba bi futbolcuyunun özelliklerini değiştirmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyon galiba
    kardeş katılıyorum sana.bu güncelleme işi çok iyi çooookk teşekkürler.yeni oyuna başlıyorum hemen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saol selman abi ayrıntıya inmişsin

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

paylasim için tesekkürler ancak benim ayri bi sorunum var. konu baz1nda burada olmas1 gerekmiyor ama bulamadim kusura bakmayin bu oyunu lan dan nasil oynayabiliriz yardimci olursaniz cok sevinirim

yaaa arkadaşlar iyi güzelde şu türk ligindeki yabancı sınırlamasını kaldıramzmıyız????

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

kayıtlı oyunlara etkisi olacakmı acaba bu yamanın cok tesekkurler

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by cruell
    kayıtlı oyunlara etkisi olacakmı acaba bu yamanın cok tesekkurler

Update tam manasıyla kullanabilmeniz için versiyonunuzun 6.0.3 olmalı ve yeni oyun kurmalısınız.Kayıtlı oyunlarda update'deki eklentiler olmayacaktır.

bu çalışmalarınız için teşekkür ederim.

Akin_920 Misafir

kayıtlı oyunlara bişi olmuyo dimi

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Teşekkürlerimi arzederim sağolun varolun.

emeği geçenlere teşekkürler, yaklaşık yarım saat kadar inceleyebildim, gördüğüm hatalar
    sergenin tackling'i 16
    yattaranın yaratıcılığı 9
    tomas'ın fırst touching'i 16
    galatasaray oyuna rich olarak başlıyor
    mondragon ve cordoba baya abartılmış (refleks ve handlingleri 19-20)
    ve şuan ismini hatırlamadığım süper lig'in sıradan oyuncularının neredeyse bundesliga ayarında oyuncular haline gelmesi.
    Yamayı hazırlayan arkadaşların ne kadar emek harcadıklarını biliyorum, umarım bu söylediklerim sizin şevkinizi kırmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by maslow
    emeği geçenlere teşekkürler, yaklaşık yarım saat kadar inceleyebildim, gördüğüm hatalar
    sergenin tackling'i 16
    ve şuan ismini hatırlamadığım süper lig'in sıradan oyuncularının neredeyse bundesliga ayarında oyuncular haline gelmesi.
    Yamayı hazırlayan arkadaşların ne kadar emek harcadıklarını biliyorum, umarım bu söylediklerim sizin şevkinizi kırmaz.
    öncelikle uyarıların için teşekkürler ama biraz abartmışsın sanki
    Mondragon ve cordobanın özelliklerine hiç dokunulmadı ki bence 19 dan aşağıda olmamalı
    bundesliga ayarında demişsin çok şaşırdım böle bir şey demene şu ana kadar kimseden böyle yada buna benzer bir tepki almamıştık bence biraz daha iyi incele almanya ligini ve türkiye ligini

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by maslow
    sergenin tackling'i 16
    Yıllardır FM-CM ile ilgileniyorum hiç bir şekilde şevkim kırılmaz rahat ol. Öncelikle update'i kullandığın ve kendi nezninde hata olarak gördüğün noktaları bize belirttiğin için teşekkür ederim.

Bazı oyuncuların profillerindeki değerler 0 olur onlar her oyunda farklı farklı çıkar sanırım sen böyle bir sorun yaşadın.Süper Ligin sıradan oyuncularına hiçbir şekilde dokunmadığımız için (transfer hariç) bunu rahatlıkla söyleyebilirim ki hiç birinde abartı yok.En azından elimizden geldiğince oyuncuların hakkını vermeye çalıştık.Araştırdık,düşündük,izledik ve öyle oluşturduk profilleri.Formdan düşenleri düşürdük formda olanları artırdık hepsi bu. Bence bu update'in tadını yarım saatte alamazsın 1-2 sezon oynadıktan sonra farkı anlayacaksın.Keyifli oyunlar.

Süper lig- bundesliga konusunda haklı olabilirsiniz, oyunu uzun zamandır oynama fırsatı bulamadığımdan ve yamayı sadece yarım saat inceleyebildiğimden yanlış kanıya kapılmış olabilirim. Cordoba ve mondragon konusu ve diğer yazdığım oyuncuların özellikleri tartışılır ancak bu yamanın kötü ve özensiz olduğu anlamına gelmez. Elinize sağlık..

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri