Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon
121 ile 150 arası toplam 207 sonuç

Konu: TURKSPORTAL 6.0.3 TSL Güncellemesi v2

Default yardım edin

6.0.3 indirdim db klasörünü data nın içine attığımda orda da db klasörü olduğundan değiştiyim mi diye soru soruyo burada napıcan değiştiricekmiyim farklı bir adla mı kaydeceğim yada datanın içindeki db ismini mi değiştireceğim ismini değiştirdiğimde datanın içindekini yeni oyun kurmuyo değiştirmeyip indirdiğimi farklı isimle kopyalarsam bu seferde kiralık oyuncular aynı kalıyo örnek juanfran beşiktaşta kurdum ama hala kirada gözüküyo ne yapmam lazım yardım edermisiniz

İki db klasörünü yer değiştireceksin
    -

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

sadece 6.03 yamasını ve bunu indirsek olur mu? 6.0.1 ve 6.02 yi de kapsıyor mu bu 6.0.3
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by Hellbells
    sadece 6.03 yamasını ve bunu indirsek olur mu? 6.0.1 ve 6.02 yi de kapsıyor mu bu 6.0.3
    Evet kapsıyor. Önce 6.0.3 datalıyı sonra da bu güncellemeyi kurun. 6.0.1 ve 6.0.2'ye gerek kalmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

tesekkurler cevap için
    Bir Dost

Hellbells

iyi abi tamam da o nu 1 yıla nasıl indircez bu arada skin harika saol

ya ben 6.0.3 de bunu da indirdim fakat data nın içindeki db ile yer değiştirdim yeni oyun açılmıoo hata verioo nabıcam ben yardım eerseniz sevinirimm

Ne hatası veriyor ????
    -

Angry

yahu ArkadaŞlar Ben Paketİ İndİrdİm Gerekenlerİ Yaptim Fakat Oyuna Gİrdİm Yenİ Oyun Dİyorum Hata Verio Oyuntan Atio Ne Yapcam Şu Anda HİÇ Yenİ Oyun Kuramiyorum Paketİ Nasil Kaldirabilirim!!!
    !!! HATA BU !!!

bendede üstteki hatanın aynısı çıktı arkadaşlar...

yahu Galİba Bende 6.0.1 Var Bunu 6.0.3 Nasil Yapacas Yaws ÇoĞu ArkadaŞin Sorunuda Bundan Galİba... Fm Yİ AÇinca İlk Ekranda Üstte Versİyonu 6.0.1 GÖsterİo Bunu Nasil 6.o.3 Yapariz!!!

6.0.3 'ü yükleyeceksin
    -

iyi de zaten bizde onu soruyoruz ben data güncellemeleri bölümünden yanlışlıkla ilk önce tsl 6.0.3 v2 yi yükledim sonrada tsl 6.0.3 normalini yükledim yani v1 i sorun ondan olabilir mi yada ben bu gücellemeleri nasıl kaldıracam kaldırıpta en baştan düzgün bi şekilde yükleme şansım yok mu

Oyunu sil ve tekrar yükle
    -

!!!!! başka yolu yok mu !!!!!

YADA DOSTUM BUNU YÜKLEYİNCE ZATEN SADECE 'DB' İSİMLİ KLASÖR DEĞİŞMİYORMU EE O ZMAN OYUNU YENİ YÜKLEYEN BİRİ YADA BU YAMAYI HİÇ KURMAMIŞ BİRİ ODA OLMADI BU YAMAYI KURUPTA ÇALIŞTIRABILEN BİRİ VARSA BANA O 'DB' İSİMLİ KLASÖRÜN KOPYASINI YOLLASIN EN AZINDAN YENİ Bİ OYUN KURAYIM

Kim yapacak onu
    -

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by tansu_zidane
    tşkler. turksportalın yaptığı her çalışma güzel oluyo zaten
    katılıyorum arkadaşım.

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

kayıtlı oyundada çalışır dimi

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by nurisahin
    kayıtlı oyundada çalışır dimi
    Kayıtlı oyunlara etki etmez maalesef.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

yaaaa ne olur biri yardım etsin yoksa delircem ben indirdim ama calısmıyo ne yapmam gerekir ne olur yardım

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

ben 6.0.3 güncelleme yamasını indirdim yükledim ama yeni oyun acılmıyo sole bi hata veriyo ''A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in:PROGAMER-/D:\/games/Sports Interactive'' bole hata veriyo ne yapmalıyım

bende de gerçek oyuncular gitti..:S:S:S:S

saolun arkadaslarrrrr one numberrrrrrrr

Quote Originally Posted by FuLL_MaNiAc
    YADA DOSTUM BUNU YÜKLEYİNCE ZATEN SADECE 'DB' İSİMLİ KLASÖR DEĞİŞMİYORMU EE O ZMAN OYUNU YENİ YÜKLEYEN BİRİ YADA BU YAMAYI HİÇ KURMAMIŞ BİRİ ODA OLMADI BU YAMAYI KURUPTA ÇALIŞTIRABILEN BİRİ VARSA BANA O 'DB' İSİMLİ KLASÖRÜN KOPYASINI YOLLASIN EN AZINDAN YENİ Bİ OYUN KURAYIM
    Her zaman yedeklemek gerek yoksa boyle olur ıste

Quote Originally Posted by sezer92
    ben 6.0.3 güncelleme yamasını indirdim yükledim ama yeni oyun acılmıyo sole bi hata veriyo ''A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in:PROGAMER-/D:\/games/Sports Interactive'' bole hata veriyo ne yapmalıyım
    bende de aynı sorun var.6.0.3 yüklü normal oynuyorum ama bu yamayı yükledigimde yukarıdaki hatayı veriyor...bende bi türlü çözemedim.

Default link çalışmıyor

Arkadaşlar ben dosyayı indiremedim. link çalışmıyor sanırım. yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar ben dosyayı indiremedim. link çalışmıyor sanırım. yardımcı olursanız sevinirim.
    arkadaşım şu adresi dene bir de http://rapidshare.de/files/15418516/...si_V2.rar.html

rapidshareden dosya indirmeyi bilmiyorsan nasıl indirileceğini öğrenmek için aşağıdaki linke tıkla ve izle...http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=9791

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar önce 6.0.3 yüklüyoruz sonra TSL..v2..Ama v2 den önce v1'i yüklemek gerekiyormu acaba ?

Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Mesaj Yetkileri