1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Kadro Numarası Vermek

Default Kadro Numarası Vermek

Ara transfer döneminde bir oyuncu aldım ve oyuncu imza attığında bir haber çıkıyo bilirsiniz; oyuncunun raporu, antremanını ayarlama ve kadro no ver gibi seçenekler olur. Fakat bu transferimde "kadro no ver" gibi bi seçenek çıkmadı ve 31 ocak tarihi geldiğinde; "bu tarihten itibaren Süper Lig için yeni oyuncu kaydedemezsiniz" dedi. Kısacası sorunum yeni oyuncum için kadro numarası verme ekranının çıkmaması, sorun nedir acaba?

özür dilerim arkadaşlar sorun halloldu. "Oyuncular" ekranının altında kadro numaraları verilebiliyormuş, yeni farkettim. Ama anlamadığım şey niye haberler ekranında numara vermeyi bana sormaması?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Belki gözünden kaçmıştır ve ya da haberlerde filtre falan açmışsındır belki..

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

eğer alt liglerde oynuyosan sık sık oluyor o üst liglerde daha hiç denk gelmedim..eğer kaydettirmek istiyosan 2 gün tatile çık transferlerin bitince yardımcı kaydediyo

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

Exclamation

Quote Originally Posted by malakaci View Post
    eğer alt liglerde oynuyosan sık sık oluyor o üst liglerde daha hiç denk gelmedim..eğer kaydettirmek istiyosan 2 gün tatile çık transferlerin bitince yardımcı kaydediyo
    ben onu denedim ama olmadı ya...

acaba benim yardımcı mı pısırıkı biraz.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by cemir05 View Post
    ben onu denedim ama olmadı ya...

acaba benim yardımcı mı pısırıkı biraz.
    sen yardımcıyı acilen kov valla ben alt liglerde sık sık oynarım ve hep öyle yapıyorum yardımcı kaydediyor bir sorun yaşamadım

ya arkadaşlar bn takımıma yeni bi transfer yaptım ama numara veremedigimden dolayı oyuncuyu oynatamıyorum nasıl numara verebilirim?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Oyuncu sözleşme imzalayabildiğine göre transfer dönemi dolayısı ilede numara verme tarihi açıktır. Kadro kısmında en altta Numara verme ile ilgili bir tuş bulunur. Eğer Türkçe kullanıyorsan "Değiştir" diye. Ona tıkla ve gelen ekrandan boş numaradaki oyuncuya ver. Aslında imzalayınca Kadro numarası ver diye bir seçenek geliyor.

saol birader hallettim

ya bu maça girerken oyuncu neden değiştiremiyom yardım ederseniz sevinirim

arkadaşım sorunu biraz daha açıklarsan belki yardımcı olabiliriz

Mesaj Yetkileri