http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538
okudum kabul ediyorum...

Not 1: Kariyerimde yeni transfer güncelleştirmelerinin ve kupa düzenlemelerinin yapıldığı ancak oyuncu profilleriyle oynanmadığı bir yama kullanıyorum...
Not 2: Her türlü sonuca göğüs gerip başarısız olup kovulsam dahi kariyere devam etmeyi düşünüyorum...
Not 3: İngiltere, İtalya, Fransa, Almanya, Portekiz, İspanya ve Türkiye ligleri açıkdır ve veritabanı "Büyük" seçilmişdir...

Evet arkadaşlar uzun süredir düşünüyordum bir kariyer açmayı ve en son bugüne nasipmiş...
Galatasarayda başarılı olup avrupaya açılmayı düşünüyorum amacım açık olan bütün liglerden 1 er şampiyonluk almak...

Gelelim kariyerimize
Galatasaray Spor Klübü ile 2 Yıllık anlaşma imzaladım
Klübümüz

kontratı imzalar imzalamaz ilk önce hocalarda bir revizyon gittim...

daha sonra doktorlar ve gözlemcileri değiştirdim
bu sezon benim kriterlerime uyan 3 gözlemci bulabildim vu bu 3 arkadaşla anlaşdım...

antrenörler ile en fazla 2 yıllık anlaşmamın sebebi daha iyisini bulunca göndeme maliyetini düşük tutmak...

Transferler

Tobias Linderoth ile yollarımızı ayırdık Mehmet Topal, Barış Özbek ve Ayhan Akman ile bu sezon o bölgeyi dolduracağız yabancı sayısınıda 6 ya düşürdük...

Barış Memiş Galatasaray'da
1.2 Milyon Euro karşılığında Türk futbolunun yıldız adaylarından Barış'ı kadromuza kattık kendisi Lincoln'ün yeni öğrencisi ve alternatifi olacak...

Orhan Şam Galatasaray'da
975 Bin Euro karşılığında Türkiye'nin kaliteli bek oyuncularından Orhan'ı aldık, Galatasarayla oynayan arkadaşlar bilir sağ bek çok büyük bir sıkıntı oluyor Uğur Uçar'da oyunda aslen stoper olduğu için sağ bek ihtiyacı çok büyük...

alabilirsem bir sağ bek daha alıp Emre Aşık ile yolları ayıracağım olmasza kadromuz bu sadece kiralık gidecek oyuncular var...

Bunların haricinde önümüzdeki sene kadromda düşünmediğim Hasan Şaş - Necati Ateş - Emre Aşık - Ayhan Akman 4 lüsü ile kontrat sürelerini 2008 de bitecek şekilde yeni anlaşma yapdım sene sonu bu oyunculardan maliyetsiz kurtulacağım...

Kadro ve Taktik

Hazırlık Maçları

taktiğimizi oturttuğumuzu ve takım ahengini bulduğumuzu düşünüyorum bu hazırlık döneminde...

T.F.F Süper Kupa Maçı

Ortada denilebilecek bir maçı kaliteli oyuncularımız sayesinde aldık lig için olumlu sinyaller veriyoruz...