Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 69 sonuç

Konu: Krallar Galatasaraylı Doğar... [ 3. Sezon ]

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Default Krallar Galatasaraylı Doğar... [ 3. Sezon ]

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538
    okudum kabul ediyorum...

Not 1: Kariyerimde yeni transfer güncelleştirmelerinin ve kupa düzenlemelerinin yapıldığı ancak oyuncu profilleriyle oynanmadığı bir yama kullanıyorum...
    Not 2: Her türlü sonuca göğüs gerip başarısız olup kovulsam dahi kariyere devam etmeyi düşünüyorum...
    Not 3: İngiltere, İtalya, Fransa, Almanya, Portekiz, İspanya ve Türkiye ligleri açıkdır ve veritabanı "Büyük" seçilmişdir...

Evet arkadaşlar uzun süredir düşünüyordum bir kariyer açmayı ve en son bugüne nasipmiş...
    Galatasarayda başarılı olup avrupaya açılmayı düşünüyorum amacım açık olan bütün liglerden 1 er şampiyonluk almak...

Gelelim kariyerimize
    Galatasaray Spor Klübü ile 2 Yıllık anlaşma imzaladım
    Klübümüz

kontratı imzalar imzalamaz ilk önce hocalarda bir revizyon gittim...

daha sonra doktorlar ve gözlemcileri değiştirdim
    bu sezon benim kriterlerime uyan 3 gözlemci bulabildim vu bu 3 arkadaşla anlaşdım...

antrenörler ile en fazla 2 yıllık anlaşmamın sebebi daha iyisini bulunca göndeme maliyetini düşük tutmak...

Transferler

Tobias Linderoth ile yollarımızı ayırdık Mehmet Topal, Barış Özbek ve Ayhan Akman ile bu sezon o bölgeyi dolduracağız yabancı sayısınıda 6 ya düşürdük...

Barış Memiş Galatasaray'da
    1.2 Milyon Euro karşılığında Türk futbolunun yıldız adaylarından Barış'ı kadromuza kattık kendisi Lincoln'ün yeni öğrencisi ve alternatifi olacak...

Orhan Şam Galatasaray'da
    975 Bin Euro karşılığında Türkiye'nin kaliteli bek oyuncularından Orhan'ı aldık, Galatasarayla oynayan arkadaşlar bilir sağ bek çok büyük bir sıkıntı oluyor Uğur Uçar'da oyunda aslen stoper olduğu için sağ bek ihtiyacı çok büyük...

alabilirsem bir sağ bek daha alıp Emre Aşık ile yolları ayıracağım olmasza kadromuz bu sadece kiralık gidecek oyuncular var...

Bunların haricinde önümüzdeki sene kadromda düşünmediğim Hasan Şaş - Necati Ateş - Emre Aşık - Ayhan Akman 4 lüsü ile kontrat sürelerini 2008 de bitecek şekilde yeni anlaşma yapdım sene sonu bu oyunculardan maliyetsiz kurtulacağım...

Kadro ve Taktik

Hazırlık Maçları

taktiğimizi oturttuğumuzu ve takım ahengini bulduğumuzu düşünüyorum bu hazırlık döneminde...

T.F.F Süper Kupa Maçı

Ortada denilebilecek bir maçı kaliteli oyuncularımız sayesinde aldık lig için olumlu sinyaller veriyoruz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel başlamışsın transferler de iyi..Başarılar kariyerinde.

başarılar dilerim güzel başlamşsın gerçektende

başarılar kardeş, uzun süre zevk alabilmen dileğimle

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Güzel başlamışsın ama bu kadroyu genişletmen lazım avrupa için

sakary Ali Misafir

kupayla başlamak güzel ligtede aynı başarı bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok güzel bir kariyer olacağa benziyor; Başarılar...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım sana belki bir kaç konuda tavsiyede bulunabilirim..

Öncelikle oyunu açar açmaz hemen antrenörleri değiştirmen bu işi bildiğini gösteriyor Duran top konusunda bir antrenör ararsan söylersin... Bir de neden Yardımcı Antenör'ün hiç çalışmıyor ?

Aldığın transferler açıkçası kötü. Ve sanırım paranda kalmadı. Orhan Şam, Uğur Uçar'dan daha kötü zaten. Alıcaksan bir sağ bek yabancı alsaydın.. Angulo, Kaebi vs...

Barış Memiş 2 sene sonra bonservissiz kalıyordu.. Ayrıca cidden Lincoln'un öğrencisi olsa bile o kadar da iyi olamıyor.. Ben de oyunumda almıştım.. Biliyorum yani...

Linder'i satman iyi olmuş.. Hasan Şaş'ı da satabilirsen mükemmel olur.. Hatta arada Nonda ve Ümit'i de satmaya bak Senin elinde Baros, Özgürcan ve Yaser olucak.. Bunlar fazlasıyla artar bile..

Banane gerçi.. Bana bi faydası dokunmaz yapsan da yapmasan da.. Hadi iyi oyunlar..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Koçları bende başlar başlamaz değiştiririm; Çünkü koçlar oyundaki en önemli parçalardan biri...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

koçları yenilemen güzel yapılan transferlerden barış güzel transfer ama orhan şam faydalı olmaz bence baros u iyi değerlendir gerçekten çok iyi oynuyor maçları bekliyorum başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

başarılar dilerim umarım güzel bir kariyer olur. ayrıca her zamanda yardıma hazırım

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

tavsiyeler için çok teşekkür ederim...
    aslında Barış'dan memnunum sadece kadro derinliği için aldım yoksa Lincoln'ü kesebilecek bir oyuncu almam şuanki bütçeyle imkansız...
    Orhan Şam'ı Türk olduğu için tercih ettim çünkü şuan 6 yabancım var ve daha fazlasını almıyorum prensip olarak ancak bu sezon sonunda Nonda'yı göndereceğim ve sağ bek için iyi bir yabancı alacağım...
    bu konuda da tavsiyeleriniz olursa sevinirim...
    Duran Top Antrenörleri konusunda her daim sıkıntım olmuşdur bulamıyorum bir türlü duran top için iyi bir hoca...
    Y.Antrenörü 21A ve 19A takımlar için tam kapasite çalışsın diye antremanla uğraştırmıyorum...
    Ü.Davalayıda yönetim göndermedi ondan fazlalık oluyor şuan...

Şampiyonlar Ligi için rakip Panathinaikos

Turkcell Super Lig 1. Hafta - Trabzonspor

Bu tarz ortada geçen dişli maçlarda Servet ve Meira'nın etkileyici korner performansı bize şimdiye kadar 2 maç kazandırdı devamını bekliyorum ikisinden...

Şampiyonlar Ligi 3. Öneleme 1. Maç - Panathinaikos

Servet yine kornerden bir gol attı bu maçdada 3 gol atıp bir üst tur için avantajlı skor almak çok iyi oldu...

Turkcell Super Lig 2. Hafta - Kocaelispor

Bu maçdada ceza sahasının kenarından kullanılan bir serbest vuruşda Meira kafayla attı golü...maçın büyük bölümünü 10 kişi oynadık ve geri yaslandık ama kazanmayı bildik...

Ayhan Akman Kayserispor'da

Kadromuzda düşünmediğimiz Ayhan'ı 500 Bin Euro'ya verdik, zaten sene sonu serbest bırakacakdık...

Turkcell Super Lig 3. Hafta - Konyaspor

Meira sol köşeden kullandı Servet kafayı vurdu maçın klidi açıldı daha sonra Nonda bizi rahatlattı ve 3 de 3 yaptık mutluyuz şimdi sıra şampiyonlar ligine kalmakda...

Şampiyonlar Ligi 3. Öneleme 2. Maç - Panathinaikos

Kaleci hatası ve Ümit Karan'ın iyi performansı bizi Grup aşamasına uçurdu ancak amacımız Uefa'ya kalmak zira 4. torbadayız...

Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları

Çok kötü bir gruba düşmedik hatta son torbalar çekilirken baya zorlu dakikalar geçirdim ama hedefimiz Uefa'da yolumuza devam edebilmek...

Serkan Çalık, Ferdi Elmas, Mehmet Güven Orduspor'a; Aydın Yılmaz Manisaspor'a Kiralandı

Transfer Sezonu Sona Erdi

Kadromuzda yeteri kadar yıldız oyuncu olduğu kanaatindeyim bu sebepden nokta transfer yaptım 2 adet ve 23 kişilik kadromuzla yolumuza devam ediyoruz...

tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler beraber daha zevkli duruma getiririz İnşallah bu kariyeri...

sakary Ali Misafir

dosyalar bölümünden logo,forma gibi şeyleri indirirsen bence daha estetik ve zevkli olur

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

logo - forma eklentilerini yüklemeyi istiyorum ancak oyunda veritabanı büyük ve 6 lig açık daha fazla yavaşlatmak istemiyorum oyunu...

Turkcell Super Lig 4. Hafta - Ankaragücü

Güzel bir galibiyet daha aldık yolumuza devam ediyoruz...

Turkcell Super Lig 5. Hafta - Gaziantepspor

5 de 5 fantastik bir başlangıç ama aynı başlangıcı Kayserisporda yapdı şimdilik averajla lideriz...

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 1. Maç - Shakhtar

2 kere öne geçdiğimiz maçda 3 puanı uzatmalarda kaybettik çok büyük bir moral kaybı oldu bizim için...

Turkcell Super Lig 6. Hafta - Eskişehirspor

2 farklı öne geçdiğimiz maçda berabere kaldık Valla moral düşüşü sürüyor liderliğide Kayserispor'a devrettik...

Fortis Türkiye Kupası Grup Kuraları

hedefimiz ilk 2'nin yanı sıra yedek ve genç oyuncularımızın performansını ölçmek...

Turkcell Super Lig 7. Hafta - Denizlispor

Hem kazanan takım olmaya devam etmek hemde liderliği almak adına güzel bir maçdı...

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 2. Maç - Werder Bremen

FM hayatım boyunca - ki CM2 den beri oynarım - böyle maç görmedim 30 metreden yenen 2 gol 90 + larda atılan ve saylanmayan beraberlik golü insanı çileden çıkarmaya yetecek herşey vardı ama olsun sükünetimizi korumaya devam...

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

moralini bozma iyi gidiyorsun ama iki dmc ayhan ve linderothu satman fazla olmuş keşke linderoth kalabilirdi çok yararlı oluyor . şamp.liginde de şanssız maçlar var ama amaç başta uefa olmalı zaten ilk sezon için uefaya da gidersin diye düşünüyorum . başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    dosyalar bölümünden logo,forma gibi şeyleri indirirsen bence daha estetik ve zevkli olur
    Katılıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım Ricardo Moniz diye bir antenör var.. Duran toplarda onu kullanabilirsin.. Oyunun başındaki maaşı 900 sanırım.. Gs'ye geliyor.. Onu kullanabilirsin.. Benm şu nanda Franck De Bour 'u kullanıyorum ama hani sende yoktur tabi..

Sonuçlar da düzelecektir...
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kendı sahanda yenılmen pek ıyı olmamıs gruptan cıkmanda sıkıntı yaratabılır ama genel olarak guzel ınsallah daha ıyı bı sekılde devam eder

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Moniz'i kaçırmışım Villereal almış onu gelmiyor bana...
    Forma ve Logo paketlerini indirmeye çalışacağım...

Turkcell Super Lig 8. Hafta - Gençlerbirliği

2-0 geriye düşdüğümüz maçı çevirmeyi bildik...

Turkcell Super Lig 9. Hafta - İstanbul B.B.

Bu tarz maçlarda puan kaybı yapmamamız gerektiğini iyi biliyoruz açıkcası...

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 3. Maç - Manchester United

Ve ZAFER... güçlü rakibimize İstanbul'u bir kez daha dar ettik...
    Açıkcası iyi oynamadığımız ancak iyi mücadele ettiğimiz maçı 3-0 dan sonra bile çevirebilirlerdi ama kalecimiz buna müsade etmedi ve bu şölen gecesini hüzne boğmadı...

Turkcell Super Lig 10. Hafta - Kayserispor

İyi oynadık ama şanssızdık son dakikada yediğimiz golle yenildik ve liderliği rakibimize verdik ama olsun lig daha uzun...

Fortis Türkiye Kupası Grup Aşaması 1. Maç - Hacettepespor

Bu maça yedek ve genç oyunculardan oluşan bir kadro ile çıkdık ki yarı finale kadar kupada ki stratejimiz bu olacak...
    yedek oyuncuların performansı beni biraz düşündürdü ancak kazanmayı 10 kişi ilede olsa başardık...

Turkcell Super Lig 10. Hafta Puan Durumu

İlk 10 hafta sonunda gerçekden istediğimiz başlangıcı yaptık ancak Kayserispor'un üstün performansı bizi şaşırttı bundan sonra daha dikkatli olmalıyız...

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 3. Maç Sonrası Puan Durumu

hem Fenerbahçe hemde biz ilk 3 hafta sonunda gayet iyi bir konumdayız İnşallah yolumuza devam ederiz...
    Ancak bizim ilk hedefimiz Uefa'da yolumuza devam etmek..

Bugünlük bu kadar yarın aynen devam...
    Bayram namazı nedeniyle yatıyorum artık...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel maçlar çıkarmışsın bu arada Ricardo Moniz süper bir yardımcı antrenör
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi Tekniksel'i 20 Ofans'ı 18,19 ise koy duran topa, al sana 7 yıldız.. Seneye çıkar böyle bir adam zaten.. Her sene bir tane çıkıyor.. Zaten brazil ligi açıksa onlarda çok böle adam var

Maçlarda Lincoln nasıl kendi kalesine atar yaaa
    Sentugo.

moniz iyi bir antrenördür ama ben 7 yıldız duran top antramn yaptırdığını görmedim sadece şutlarda 7 yıldız veriyor

duran top için önerebileceğim isim stefano eraino (milan youth coach) 7 yıldızlı duran top verebiliyor ve galatasaraya antrenör olarak gelebiliyor ayrıca italya liginiz açıksa milan inter ve roamnın çok kaliteli youth coachları oluyor antrenör olarak rahatça alabilirsiniz

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

öncelikle Hepinizin Ramazan Bayramını tebrik ederim Hayırlara vesile olur İnşallah...
    Duran top için
    Teknik ve Ofans+Mental gerekiyor
    bu tarz hoca bulmakda şuan çok zor...

Lincoln barajın biraz gerisindeydi rakip serbest atış kullandı önce baraja sonra Lincoln'e çarpan top gol oldu...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

adam her turlu frıkıkten atıyor yahu

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Kariyerinde Başarılar Galatasarayımızı En İyi Yerlere Getireceğine Eminim Kendi Sahandaki Maçta Shakhtar Donetsk Takımına Dikkat Et Willian Srna Fernandihno Ofansif Açıdan Çok Kuvvetli Oyuncular Ayrıca Dmytro Chygrynskyi Kafa Toplarında Çok Etkili Bunun Dışında Manchester United Maçı Gayet İyi Olmuş

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

merhaba arkadaşlar bayram nedeniyle biraz uzun sürdü kariyerin devamı ancak tekrardan devam ediyorum...

Turkcell Super Lig 11. Hafta - Beşiktaş
    Ezeli rakibimizi çok güzel bir oyun ve net bir skorla yendik...Ertuğrul Sağlam'da bundan sonra maç öncesi düzgün konuşmayı öğrenmişdir İnşallah...

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 4. Maç - Manchester United
    Aslında ortada geçen bir maçı 2 kırmızı kartla ve faklı mağlup tamamladık...

Turkcell Super Lig 12. Hafta - Ankaraspor
    Kazanmak için herşeyi yapdık ama gol atamadık şanssızlık...

Turkcell Super Lig 13. Hafta - Fenerbahçe
    Derbide muhteşem bir futbol oynadık maç içindeki bütün pozisyonlar bizim lehimizeydi ama yine gol bulamadık ve berabere kaldık...

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 4. Maç - Shakhtar
    Bu sefer oldu...hem iyi oynadık hem gol attık...

Turkcell Super Lig 14. Hafta - Antalyaspor
    Güzel bir galibiyette ligde aldık...

Turkcell Super Lig 15. Hafta - Sivasspor
    İlk yarıyı şok bir golle 1-0 geride kapattık 2. yarı risk aldık ve son dakikalarda 1 gol daha yedik yapacak bir şey yok savaşmaya devam edeceğiz...

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 2. Maç - Werder Bremen
    Maalesef bu sezon Werder'e hiç şansımız tutmadı ne yaptıysak başarılı olamadık ve 3. olarak Uefada yola devam ediyoruz...
    Bu arada Fenerbahçe 2. olarak bir üst tura yükseldi...

Turkcell Super Lig 16. Hafta - Bursaspor
    Kötü Gidişe dur dedik ve güzel bir galibiyet aldık...

Fortis Türkiye Kupası Grup Aşaması 2. Maç - Trabzonspor
    Yedeklerle ve genç oyuncularla çıkdığımız maçda 90'da penaltı kaçırdık dönen topda gol yedik sağlık olsun önemli bir mağlubiyet değil...

UEFA Kupası 1. Eleme Turu Kuraları Rakip Paris Saint-Germain
    Dişimize göre bir rakip hedef bir üst tur...
    Bu arada Beşiktaş şanssız bir şekilde gruplarda elendi...

Turkcell Super Lig 17. Hafta - Hacettepespor
    Çok güzel bir galibiyet oldu bizim için hem maçı hem liderliği kazandık...

Turkcell Super Lig İlk Yarı Sonucu Puan Durumu
    Ligin ilk yarısını bitirdik ve kıran kırana bir mücadelenin sonucunda lideriz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maçlar çokta iyi değil...Umarım toparlanırsın
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Ligin devre arasında antrenörlerde bir revizyona daha gittim

Duran topları 7 yıldızlı çalıştıracak antrenörler gelmiyor şuan daha...
    Fortis Türkiye Kupası Grup Aşaması 3. Maç - Gaziantep Bld.
    Yedek kadroyla çıkdık ve kazandık...

Turkcell Super Lig 18. Hafta - Trabzonspor
    Farklı galibiyeti iyi futbolla kazandık hemde Avni Aker'de liderliğe devam çok önemli bir engeli aşdık...

Fortis Türkiye Kupası Grup Aşaması 4. Maç - Ankaragücü
    Kupa maçlarındaki sonuçlar çok iç açıcı olmadı bu sezon ama en başda belirttiğim gibi kupa stratejim genç oyuncular ve yedek oyuncuları oynatmak yarı finale kadar bu maçdada öyle yapdık ve beraberlik aldık yinede grup lideriyiz...

Turkcell Super Lig 19. Hafta - Kocaelispor
    Rahat bir galibiyet daha aldık...

Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final Eşleşmesi Rakip Karşıyaka
    Yedek ve genç oyuncularla çıkacağımız maçlardan yarı final vizesi bekliyoruz...

Turkcell Super Lig 20. Hafta - Konyaspor
    Deplasmanda net bir galibiyetle hedefe adım adım ilerliyoruz...

Turkcell Super Lig 20. Hafta Puan Durumu
    20 hafta bitiminde liderlik koltuğuna kurulmuş durumdayız sezon sonuda aynı yerde olmak için savaşmaya devam...

3 kulvarda mücadeleden kopmadık hatta bayada iddialı gidiyoruz şimdilik sıkıntı yok sadece kupada yedek kadro ve 20A oyuncularıyla oynuyorum ondan biraz sıkıntı var o kadar...
    yarın devam edeceğim...

29. Default

güzel bir kariyer umarım uefa'da ve ligde iyi işler çıkarırsın...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

20A altıyla oynarsan Fener gibbi rakiplere karşı zorluk yaşarsın kupada
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri