1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Oyunu Aktarma Bir Problemle Karşılaştım

Default Oyunu Aktarma Bir Problemle Karşılaştım

arkadaslar ben fm 2006 oyununu eskı bılg.dan yenı bılg.dırek bu oyunu kopyala yapıstır yontemıyle kurmak ıstedım ılk once butun fm 2006 ıle ılgılı ne var ne yoksa flasha attım sonra yenı bılg.yukledım hersey tamam fakat kayıtlı oyun yuklenemedı dıye bı sorun cıktı sonra save dosyasını flashdan buldum tekrar game bolumune yukledım belgelerımdekı Sports Interactive kısmınada ekledım ama olmadıı ne elektırıkler gıttı ne fısı cektım ne reset attım sadece yaptıgım sey bu 6 sezon ılerlemıstım eskısehırsporla cok mukkemmel bı kadro ve karıyer olusturdum gecemı gunduzume kattım ama sımdı olmadı saın bana ruhuna fatıha olmus save'ın demeyın kalpden gıderım vallahı lutfen yardım edın ark.lar.

Dediğin yöntemi bende uygulamıştım. Kopyala yapıştır ile FM kaydetmeyi ancak bu sorun ile karşılaşmadım. belgelerimin içine diğer yundaki Sports Interactive dosyasını komple atmayı dene istersen belki olur.

yok aga yok ya 2 saattır bununla ugrasıyorum kafayı sıyırcam ben nerden yaptım ben boyle bıseyı anlamadım gıttı cokda ılerlemıstım emeklerıme yazık olucak gıbı gelıo bana

Önceden oynadığın bilgisayarda açılıyor mu peki oyun.

ondada acmıo aga artık yenı karıyere basladım nabıım

Mesaj Yetkileri