1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: puskas taktik (klasik 4-4-2)

Threaded View

Default puskas taktik (klasik 4-4-2)

Arkadaşlar Fm 2008'in son günlerinde sizinle Evertonda oynadiğim taktiğimi sizinle paylaşmak istiyorum.Umarim beğenirsiniz.

Diziliş Klasik 4-4-2

Takim Komutlari

Oynadiğim maçlardan bazi görüntüler

Bu taktiğim ile ilk yil UEFA şampiyonu ligte 2.oldum.İkinci yilimda ise ŞL şampiyonu ve Ligte şampiyon oldum.3.yilimda da şimdi iyi gidiyorum.

DL-DR : Top sürmesi,top kapmasi,markaj ve orta yapmasi yeterli olacaktir.Tabi hizli olursa cok daha verimli olabilir..

DC : Özellikle top kapmasi ve markaji iyi olmalidir.Sağdaki DC oyuncusu suratli ise daha az pozisyon vermemizde yardimci olacaktir.Soldaki DC oyuncusu ise sicramasi,kafasi,top kapmasi,markaji ve boyu en az 188 olursa daha mukemmel olur.

MC : Sağdaki MC oyuncusu geriye yardimci tabir ettiğimiz DM tipinde olmalidir.Top kapmasi ve paslari iyi olmasi yeterli olacaktir.
    Soldaki MC oyuncusu ise atak oyuncu olarak kullanmaktayiz.Top sürmesi,yaraticiliği,paslari iyi olmalidir.Heleki özelliklerinde Güçlü Şutlari varsa size inanilmaz goller kazandirabilir.

ML-MR : Top sürmesi ve orta yapmasi iyi olmasi yeterlidir.Hizli oyuncu olmasi ise başariyi da katlamiş olur..

FC : Sağ forvetimiz,tipik bir Tall striker dediğimiz uzun boylu bir forvetimiz olmalidir.Cunku,soldaki forvetimizi ara paslarinda kaciracak ve topu ayağida tutarak hizli forvetimizi pozisyona sokmakta yardimci olacaktir.

Sol forvetimiz,top sürmesi,bitiriciliği,soğuk kanliliği ve süratli olmasi yeterlidir.

Bu taktik sayesinde topa hakimiyet sürekli sizde olacak.Hiç durmadan baski yapmiş olacaksiniz.

Sizde deneyip buraya SS leri eklerseniz daha da memnun olurum. Takıldığınız ve yardım istediğiniz noktalarda ise buraya yazarak beraber çözüm üretebiliriz.

Başarilar

İndirmek icin tiklayin ;

http://rapidshare.com/files/15453007...2009_.tac.html
    Last edited by puskas : 16.Ekim.2008 at 23:50

Mesaj Yetkileri