1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Alt yapıdan yıldız oyuncum yok :(

Lightbulb Alt yapıdan yıldız oyuncum yok :(

Arkadaşlar benim sorunum fazla teknik destek gerektirmiyor. Beşiktaş ile 2013 yılındayım ancak alt yapıdan gelen oyuncularım çok zayıf, sadece benim değil galatasaray ve fenerbahçe altyapısından gelen oyuncuların tahminen PA sı 100 bile değil, bununla alakalı olarak Ümit Mİlli Takımımıza da oyuncu yetişmiyor. Oyunda açık olan diğer ligler İspanya, İngiltere, İtalya ve Brezilya ligleri bunların ümit takımları ve alt yapılarında şimdiden yıldız olabilecek potansiyelli yıldızlar çıkmaya başladı. Data editör ile oyunun düzenini bozmak istemiyorum ama sanırım bununla çözülebilecek bir durum olduğunu düşünüyorum. Beşiktaşın ve diğer süper lig ekiplerinin alt yapılarını 20 yaptım gençlik akademileri ekledim oyuna yeniden başladım 2011 yılındayım ancak değişen bir durum yok bunun sebebi yada çözümü var mıdır, FM benim için alt yapıdan çıkan yıldızlarla güzelleşen bir oyun fakat şimdiye kadar hiç yıldız oyuncum yada potansiyelli Türk oyuncum olmadı. Editörden eğer başka reputation yükseltilecekse hangisi olduğunu bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

7 yıldızlı antreman yaptırabilecek antrenörlere ihtiyacın var.
    (/s)

Unhappy

Quote Originally Posted by Rossoneri View Post
    7 yıldızlı antreman yaptırabilecek antrenörlere ihtiyacın var.
    antrenmanların hepsi değil ama bazıları 7 yıldızlı ispanyol melo, müfit erkasap gibi antrenörlerle çalışıyorum ama olmuyo malesef, iligin için teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Her antrenman kategorisi 7 yıldız olursa alt yapından potansiyelli oyuncu çıkması mümkündür. Bende şuan Fenerbahçe ile oynuyorum 2012 yılında 179 pa'lı bir oyuncum çıktı ve ben Duran Top dışında diğer bütün kategorilerde 7 yıldızlı antrenman yaptırıyorum. Bunun için mesela Duran Top, Top Kontrol ve Şut kategorisinde 7 yıldızlı antrenman yaptırabilmen için antrenör kadronda '' Teknik '' bilgisi 20 olan 3 antrenörün olması gerek.

Veya,

Dayanıklılık ve Aerobik kategorilerinin 7 yıldız olmasını istiyorsan '' Sağlık '' bilgisi 20 olan 2 antrenörün olması gerek.

Antrenörlerinin bütün özellikleri 20 olması gerekmiyor. Sen sadece hangi kategorin boş ise o kategoriyi atıyorum Ofansif'e 7 yıldızlı antrenman yaptıracaksın. Seçeceğin antrenörün sadece Ofansif bilgisi 20 olsa da yeter.

Bununla ilgili bir rehberimiz vardı forumda. Bulursam koyarım.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53246

Buradan daha iyi bilgilenebilirsin.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bende 198 PA'lı forvet çıkmıştı 2 oyunda + ben genç oyuncuları 14-15 yaşında alıp 20 yaşında türk yaparak çok oyuncu yetiştirdim. Antrenörleri mutlaka değiştir. Antrenman tesislerinde üst düzeyse mutlaka iyi oyuncular yetişiyo

çok teşekkür ederim ilginize sağolun arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka

arkadaşlar konuyla alakali degil pek ama bu PA ya nereden bakıyoruz ? özel bi program mı gerektiriyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Modifier'den bakabilirsin PA-CAlara

10. Default

Antrenörleri iyi seçmelisin. Onu yapamıyorsan gir modifiyere antrenerün CA-PA sını 200 yap.

Mesaj Yetkileri