1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Surprising Tactic (sakaryAliGocmen)

sakary Ali Misafir

Default Surprising Tactic (sakaryAliGocmen)

Merhaba arkadaşlar Fm 2008 de yaptığım taktiği sizlerle paylaşmak istedim

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi: Surprising Tactic (sakaryAliGocmen)
    Diziliş:4-3-1-2
    Genel Mantalite: Hücüma Dayalı

Tempo: Normal
    Paslar: Kısa
    Defansif Cizgi: Derin

Taktiğin Ekran Görüntüsü:

Takım Komutları:

Taktik Hakkında Bilgi:
    Evet biraz da taktik hakkında bilgi verelim.Taktiğimizde iki stoper önemli denebilir.Her taktikte zaten öyledir.Ben bu mevkide Martin Skrtel ve Carragher i kullandım ve başarılı oldum bu mevkide.Beklerde ise Rafinha ve Emenuelson ile başarı kaçanılmaz.Orta sahada ise Mascherano ya büyük görev düşüyor.Çünkü orta sahayı tek başına idare ediyor.Gerard ve Babel ise maçta pek gözükmezler.En önemli mevki ise AMC yani Nihat.Belkide bu taktiğin en verimli oyuncusu Nihat.Şuan Nihat toplam 17 maç oynamış ve 17 gol atmış.AMC olmasına rağmen ve takımın en golcüsü.Maçlarda çok gol atıyoruz.Ve çok pozisyona giriyoruz.Rakiplerimiz genellikle iki stoperle oynuyor.Bu iki stoper fovetlerimizi tutuyor.Araya Nihat girince Nihat çoğu zaman boş kalıyor ve goller öyle geliyor.

İşte Bu Taktikle Oynadığım Maçlar

Ve taktiğin Başarıları
    Bu taktiği yeni buldum.Daha ilk sezondayım.Liverpool ile oynuyorum.Transfer olarak Rafinha,Emanuelson ve Nihat'ı aldım.

19 Resmi Maçta 17 Galibiyet 1 Beraberlik 1 Mağlubiyet
    Toplam 57 Gol atıp 20 Gol Yedik

Yorumlarınızı ve eksiklerimi tamamlamanızı bekliyorum....

İşte Link:
    http://rapidshare.com/files/15557524...2007_.tac.html
    Last edited by sakary Ali : 19.Ekim.2008 at 22:15

Kardeşim link eklemeyi unutmuşsun.Paylaşimin için teşekkürler.Linki hemen eklemelisin.Yoksa konuyu kapatmak zorundayim..

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Forvetlerin okları köşelere , gerard ile babel in okları amc ye yapsan ve uzun şutları sık sık yapsan çok daha fazla gol bulursun gibi geldi bana tabiki sen taktiğinde güzel gerard malum 2008 de cezasahası ortasaha demeden vurduğu gol

Taktiğinin çok kullanılması dileğiyle

not: taktiği denediğimde arka direğe açılan ortaların fazla tehlike yarattığını gördüm ilgilenirsen sevinirim benfica, İBB denediğim takımlar
    Last edited by Corpus : 21.Ekim.2008 at 02:16
    Football is simple,but Football Manager is not

taktıgın cok guzel bende deneım almanya kupasını aldım paylasım ıcın tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

MC pozisyonlarından kanatlara giden oyuncuların work rate ve pace özelliklerinin iyi olması gerekir. Bol gol atılabilecek, ofansif bir taktik. Paylaşımın için teşekkürler.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Forvetlerin okları köşelere , gerard ile babel in okları amc ye yapsan ve uzun şutları sık sık yapsan çok daha fazla gol bulursun gibi geldi bana tabiki sen taktiğinde güzel gerard malum 2008 de cezasahası ortasaha demeden vurduğu gol

Taktiğinin çok kullanılması dileğiyle

not: taktiği denediğimde arka direğe açılan ortaların fazla tehlike yarattığını gördüm ilgilenirsen sevinirim benfica, İBB denediğim takımlar
    yorumun için teşekkür ederim...Forvetlerin oklarını kanatlara yapmayı denedim ancak ben pek fazla verim alamadım onun için böyle oynuyorum.Gerard meselesini ise deneyeceğim...

Quote Originally Posted by okancoskun View Post
    taktıgın cok guzel bende deneım almanya kupasını aldım paylasım ıcın tesekkurler
    yorumun için teşekkür ederim

Quote Originally Posted by Aydoğan View Post
    MC pozisyonlarından kanatlara giden oyuncuların work rate ve pace özelliklerinin iyi olması gerekir. Bol gol atılabilecek, ofansif bir taktik. Paylaşımın için teşekkürler.
    yorumun ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim abi...

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

bu taktik sanırsam başkası tarafından gönderilmişti yanlış hatırlamıyosam

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

2008'in en iyi dizilişi bence takım komutların takımın için uyuyorsa kimse tutamıyor.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    bu taktik sanırsam başkası tarafından gönderilmişti yanlış hatırlamıyosam
    böyle bir taktik olmuş olabilir bu konu hakkında birşey demiyorum ama bu taktiği ben kendim yaptım

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    2008'in en iyi dizilişi bence takım komutların takımın için uyuyorsa kimse tutamıyor.

sakary Ali Misafir

Taktik Esmeye Devam Ediyor!

Evet arkadaşlar bu taktikle ŞL gruplarda 6 maçımıda kazandım.Ve bu maçlarda toplam 24 gol atarak ortalama maç başına 4 gol attım işte o şampiyonlar ligi grup maçları:

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

maçlar çok eğlenceli oluyordur eminim 5 gol her maç))
    Football is simple,but Football Manager is not

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    maçlar çok eğlenceli oluyordur eminim 5 gol her maç))
    rakibimizde bol gol atıyor bol gollü zevkli maçlar oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Defans açısından taktiğini biraz geliştirmen lazım

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Defans açısından taktiğini biraz geliştirmen lazım
    Evet çok gol yiyoruz bence bu benım oyunculardanda kaynaklanıyor çünkü çoğu gol bireysel hatadan

yhaaa guzel kardesım arka yuzunude beyendım oyunun temasını kınkı varsa cvp olarak atarmısın

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by okancoskun View Post
    yhaaa guzel kardesım arka yuzunude beyendım oyunun temasını kınkı varsa cvp olarak atarmısın
    Tabikide ismi Asesino Skin sitede var

.http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=58113

Deniyecegim..Maclar güzel gercekten bir tek bayern macında sutlarda geri kalmıssın ama goller yine sahnede taktikten kaynaklanıosa orta dereceli takımlarda cok iyi gider..

Mesaj Yetkileri