1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: kaptanlık pazubandı

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

Default kaptanlık pazubandı

arkadaşlar, kaptanımız, yedekse ve sonradan oyuna girerse pazu pandı mevcut kaptandan alıyor. bunun gerçek hayatta bir örneğini biliyor musunuz? bu bir hata mı? hata ise nasıl düzeltilir?

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

bildiğim kadarıyla gerçek hayatta böyle birşey yok...düzeltilmesine gelince de...taktik menüsünde sonradan giren oyuncudan alıp ilk 11 oynayan oyuncuya veriyorum problem kalmıyor...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

evet arkadasım güzeL bir konuya değinmiş bence düzeLtiLmeLi ben oyuna sonradan aLdığımda da tekrar ayarLara girip neden kaptana vereyim ki kendiLiğinden iLk başLayan kaptan kimse ve haLa oyunda ise onda kaLmaLı bunada bir eL atmaLıLar bence. neLeri yaptıLar bunuda yaparLar
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

bu sorun umuyorum oyunun yeni versiyonunda düzeltilir

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

umarım düzeltilir ama benim için sorun değil

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

yıllardır bu böyle zaten
    düzeltilecek olsa şimdiye kadar düzeltilirdi

Quote Originally Posted by ridvanu
    yıllardır bu böyle zaten
    düzeltilecek olsa şimdiye kadar düzeltilirdi
    katılıyorum ama inşallah düzeltirler.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale & İstanbul

Default Kaptanlık Pazubandı

Quote Originally Posted by drciwan
    arkadaşlar, kaptanımız, yedekse ve sonradan oyuna girerse pazu pandı mevcut kaptandan alıyor. bunun gerçek hayatta bir örneğini biliyor musunuz? bu bir hata mı? hata ise nasıl düzeltilir?
    Ben yaşanmış bir örnek vereceğim... Yıllar önce Beşiktaş'ın bir maçında, Metin Tekin kaptan çıkmıştı. Oyuna sonradan giren Rıza Çalımbay'ın ilk işi pazubandı istemek oldu... Metin de vermedi tabii...
    Esen Kalın/FM siz Kalmayın.

Nesil
    2005
    Yer
    İzmir

Kaptan her zaman kaptandır, yedekten de girse farketmez. Bunun bir hata olduğunu sanmıyorum; bilerek yapılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Oyunun taktik kısmında "kaptanlar" bölmesinde hangi oyunculara kaptanlık görevini vermişsek sırasıyla onlar kaptan oluyor.Birinci kaptan o maçta yoksa ikinci kaptanımız kaptan olarak sahaya çıkıyor.Kaptanımızı yedekten oyuna alırken pazubandını alması da normal birşey.Gerçek yaşamda bu olay kural olarak mevcut değil.Yani tıpkı oyundaki gibi oyuna sonradan da girse ilk 11'de de başlasa kaptanı her halükârda takım menajeri belirliyor.

Mesaj Yetkileri