1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: fm2008'bulamadıklarım

1. Post fm2008'bulamadıklarım

mrb arkadaşlar ben fm2008'e başlayalı 1 ay oldu 3.ligden başlayayım dedim zorluğu seven birisiyim ama transfer gerçekleştiremiyorum bunun nedenide kulüpte para yok demesi oyunun istediğim oyuncuyu alamayıorum çok pahalı olanları değil tabiki yanlış anlamayın,arkadaş dediki bana sponsor olayı varmı bu oyunda doğrumudur ben oyun seçeneklerinde öyle birşey göremedim.Eğer sponsor olayı oluyorsa bunu oyunda nasıl ayarlıyacağız yama olarkmı oyun içinden söylerseniz çok makbule geçer valla hiç transfer yapamıyorum doğru dürüst.Birde altyapıdan oyuncu nasıl asa geçirilir sözleşmemi imzalamak lazım onuda sorcaktım altyapdı çok 15 yaşında oyuncum varda 18 ini doldurmasımı lazım.cevap verenler için şimdiden teşekkür ederim.bu yazı sizi sıktıysa özür dilerim.Böyle bir forum açtığınız içinde mutlu oldum. Forumda arattım sponsor ile biligiler bulamadım.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Oyun sponsorLarı kendisi ayarLıyor 18 yaş aLtında oLan oyuncuLarı As Takımda oynatabiLmen için profesyoneL sözLeşme imzaLatman gerekiyor buda demek oLuyor ki oyuncu 17 yaşına bastıgı andan itibaren prof oLarak oynayabiLir tabii ki sen sözLeşme önerirsen

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Zaten bu alt liglerdeki kulüplerin para sorunları,hele hele 0 transfer bütçesi ile başlamaları Fm2008 yapımcılarının büyük bir ayıbıdır

Mesaj Yetkileri