1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: bu takıma, orta sahaya kim gider?

Default bu takıma, orta sahaya kim gider?

merhaba ben beşiktaşla oynuyorum ve kadrom şu kalede cordoba defansta i. üzülmez,emre asik,g.zan,carlos magno orta sahada i.akin,tumer,okan koc,ve tayfun forvette ise pancu ve ailton

aslında takım şu ana kadar super gidiyor ama ben zor maçlar için tayfunun yerine rakibi sıkı marke etme özelliği olan ve tempoyu ayarlayan bir orta saha arıyorum yardım ederseniz sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kleberson
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

abi sen en baba oyuncuları niye oynatmıyosun anlamadım
    ilk 2 sene koray sergen banko oynicak adamlar
    sezon sonu sinan gelince de sakınha biyerlere verme süper geliyo
    10M€dan aşşağı satma

benim yamayı yüklemezsen koray berbat bi oyuncu potansiyeli 130 mu 140 mı ne bu arada kleberson var ya abi nereye götürdün onu

f.gabriel(mr.mc.ml orta saha heryerinde rahatca oynatabilirsin ayrıca adaam bir hariha)

hocam gitmek isteyeni tutmayacaksın ondan gonderdim kleberson u aama bana dediğim ozellikte bir orta saha lazım ve tam gobekte oynayacakk taktik super her mac 3 bilemedin 4 atıyorumm bu taktige gore bana saydıgım ozellikte bir adam lazım hadi bakayım 40 milyon dolar transfer butcem var bana guzel bir adam soleyin ama mutlaka sıkı markaj olmalı kalite bir adam arıyorum ha birde haftalık 25 bin verebiliyorum arttırmanın yolu ney bilen varmıı

guarin motta de rossi bunlar tamistedigin özelliklerde

eyvallahta acaba alabilir miyim beşiktaşa bu adamları

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

freedy guarin...istediğn her özelliği var ama oynatmasını bilmen gerek..

Quote Originally Posted by northrop85
    hocam gitmek isteyeni tutmayacaksın ondan gonderdim kleberson u aama bana dediğim ozellikte bir orta saha lazım ve tam gobekte oynayacakk taktik super her mac 3 bilemedin 4 atıyorumm bu taktige gore bana saydıgım ozellikte bir adam lazım hadi bakayım 40 milyon dolar transfer butcem var bana guzel bir adam soleyin ama mutlaka sıkı markaj olmalı kalite bir adam arıyorum ha birde haftalık 25 bin verebiliyorum arttırmanın yolu ney bilen varmıı
    bence ledesma yı al hem defans hem ofans ayrıca markaj diyosan bizzat mascherano derim oyunun en iyi 3 ön liberosundan biri

"mascherano" bu adam tam ilacın ama haftalık 45 bin euro ya gelir

Nesil
    2006
    Yer
    Köşeyi dönünce sağda

Quote Originally Posted by francesco10
    "mascherano" bu adam tam ilacın ama haftalık 45 bin euro ya gelir
    aynen katılıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

gremiodan lucas 18 yaşında ve ilerde tüm büyük kluplet prşinde koşuyor.amc mc ve dmc olması da her taktiğe uymasını sağlıyor.

eyvallah sağolunda mascherano on libero bana tam gobekte oynayacak motta tarzı bir adam lazım aslında motta barca da yedek aama sanırım bana gelmez oyuncu ozelliklerinde sıkı markaj ve tempo ayarlama olmalı

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

renatoya bi bak adamın görevi M RC brezilyada sanırım mineiroda oynuyordu profili süper çok da genç

16. Default

udinese den sulley ali muntariyi al derim. 2. appiah

sağolun arkadaşlar renatoyu aldım gayet iyi oynuyor sezon sonuda mottayı alırım artık zaten pancu ile chelsea ilgileniyor onun yerinede kerlonu aldıkmı tamamdır tekrar sağolun bu topic görevini tamamladığı için kendini 15 sn içinde imha edecektir

Nesil
    2005
    Yer
    Konya/Selçuklu/Esenler Ad

ledesma veya mascherano istediğin oyuncu

sağol renatoyu aldım ben.

----KADROM----

AİLTON PANCU
    0 0

İ. AKIN RENATO TUMER OKAN KOC
    0 0 0 0

İ. ÜZÜLMEZ M.DOĞAN E. AŞIK C. MAGNO
    0 0 0 0

CORDOBA
    0

İŞTE KADRO BU!! BELİRTEYİM BU KADROYLA TURKİYE KUPASİNİ ALDIM LİGDE ŞAMPİYON OLDUM UEFADA ÇEYREK FİNALDE MİLANA ELENDİM

BU OYUNCULARDAN 8 TANESİ YILIN KARMASINDAKİ OYUNCULAR!!! FAKAT YAŞLI OYUNCUM ÇOK BANA NASIL BİR REVİZYON ONERİRSİNİZ ARTIK ŞU KUPAYI Bİ KALDIRALIM

20. Default

mehmet sedef iii
    biraz oynatırsan kendini bulur
    youla ii atıo bayaa
    bn ailtonu 2. sene yolladım
    şimdi ugur yıldırım,cacau aghahowa gelio
    bnde senin gibi kupayı ve ligi alıp uefada ceyrekte elenmiştim
    şimdi realli gruptan namağlup cıktım
    cavenaghi saolsun

lucası al bence hem dmc hem amac hem mc oynuyo barcadayken almıstım bayaa ii oynuyo

Quote Originally Posted by ederson
    lucası al bence hem dmc hem amac hem mc oynuyo barcadayken almıstım bayaa ii oynuyo
    adam almış işte yaw yazmayın artık

Mesaj Yetkileri