1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: TFF 2. Lig Grup 4

Nesil
    2003

Default TFF 2. Lig Grup 4

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Trabzon Karadenizspor un renkleri yanlış.Trabzonspor un renkleriyle aynı olması gerekiyor.Takım Akçaabat stadının zeminin bozulması üzerine maçlarını Yavuz Selim Stadı nda oynamaktadır.

Akçaabat Sebatspor un teknik direktörünün İsmail Batur,genç takım antrenörünün Veysel Çelik, td yardımcılarının İsmail Sivrikaya ve Metin Çakır olarak ayarlanması gerekir.

Arsinspor un lakabının "Akrepler"olarak ayarlanması gerekir.Kulübün ikonlarına Hami Mandıralı eklenebilir.

Çankırıspor un renkleri mavi-beyaz olmalı.(http://www.cankiribelediyespor.org/ sitesinde görülen mavi)Takımın td si Sedat Özbağ, yardımcısı Arif Abanozlu, kaleci antrenörü Aslan Meriç olarak ayarlanmalıdır.(Bu kişiler datada bulunmuyor.İstenirse yapılmalarına yardımzı olabilirim)

Çorumspor un lakabı Hititler olarak ayarlanmalı.Takımın tdsi Cevdet Uzunköprü nün geçmişi yanlış.Doğrusu şu şekilde olmalı:
    1998-1999 Hakkarispor
    1999-2000 Vanspor A.Ş.
    2001-2002 Mardinspor
    2002-2003 Y.Kırşehirspor
    2004-2006 Ünyespor

Erzurumspor un lakabı "Palandöken kartalları"olarak ayarlanmalı.

Karsspor un lakabı "Kafkas kartalları"olarak ayarlanmalı.

Ofspor un td si Mustafa Akçay, yardımcısı Hamdi Zıvalıoğlu olarak ayarlanmalı.

Pazarspor da yardımcı antrenör olarak gözüken Birol Gezer aslında takımın analizcisidir(yani oyunda olmasına gerek yok :P )

Tokatspor la Çorumspor ezeli rakipler yapılmalıdır.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Son 3 hafta kaldı grupların bitmesine ve 2 maçını içerde oynayacak oLan Karadenizspor büyük ihtimalle garantiledi gruptan çıkmayı.

Öne çıkan oyuncular ;

Sezon başında Trabzonspor'a Pazarspor'dan transfer edilip pilot takımımız Karadenizspor'a gönderilen ;

Eren Görür 11 gol ile ön planda.

Cemre Atmaca çok az maçda oynamış olmasına rağmen 3 gol.

Emre Kahraman 3 gol.

Emre Özivgen 3 gol.

Necdet Kaba 3 gol.

Oyuncu Kadrosu

ABDULLAH KARMİL
    ADEM AYDIN
    AHMET ÖZYURT
    ALİ KARADENİZ
    ALİ KÖKSAL KULAKSIZOĞLU
    CEMRE ATMACA
    ÇAĞDAŞ ÖZEL
    EMRE KAHRAMAN
    EMRE ÖZİVGEN
    EREN GÖRÜR
    ERHAN KIRCI
    ERHAN KURT
    FATİH AKTAŞ
    GALİP GÜZEL
    GÖKHAN DURMUŞ
    İSMAİL ÖZEREN
    KADER KAYNAR
    LOKMAN ATASEVER
    MEHMET AYDIN
    MUSTAFA YUMLU
    NECDET KABA
    OSMAN KURTULDU
    SAMİ BÜYÜKTOPAÇ
    SELÇUK YILDIRIM
    YAKUP BUGUN
    YUNUS AKMAN
    ZEKİ AYVAZ

Bir çok oyuncu sezon başında Trabzonspor'dan pilot takıma verildi ama Karadenizspor'un tüm oyuncuları Trabzonspor'a ait. Gerçi kulüp olarak komple Trabzonspor'a ait

Sezon başında kötü gitmemize rağmen sonradan çok iyi toparlandık ve zirveye oturduk.Sadri Şener ve yönetimini kutlamak gerekir.

Trabzonspor'un genç bir kadrosu var. Şu an lideriz.

Pilot takım Karadenizspor grubunda lider ve Bank Asya için mücadele verecekler.

Trabzonspor Paf Takımıda Paf Liginin lideri.

Yani genç ve gelecek vaadeden oyuncu bakımından sıkıntımız olmayacaktır önümüzdeki 10 sene için.

Ayrıca devre arasında Trabzonspor'da kadroya giremeyen Buğra, Abdulaziz ve Ergin Keleş'in de Karadenizspor'a gönderilmesi gündemde.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben bu takımdaki oyunculara iyi ca ve pa lar vermiştim. Grubun en güçlü takımlarından biri olmuştu. 9.2 de daha gerçekçi olacağına inanıyorum.

Diğer bilgiler için teşekkürler
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Trabzon Karadenizspor araştırmacılığı için başvuru formunu doldurup başvurumu yaptım..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by rapsar View Post
    Tokatspor la Çorumspor ezeli rakipler yapılmalıdır.
    bu yanlış dostum Çorumspor-Tokatspor ebedi dost kardeş takımdır istersen Çorumspor ve Tokatspor sitelerine gir sor

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Şu an 2. ligin gol krallığında zirvede Bülent Karaman var. 18 golle aynı gol sayısıyla Tayfun da zirvede. Bülent karaman geçen sezon da elazığla güzel işler yapmıştı. Kendisi istikrarsız bir oyuncu ama son 2 sezonda yakalamış olduğu bu istikrar profiline de yansıyacak. Bunu haber vermek istedim.

Aynı şekilde tTokat tkaım kaptanı Taner Savut' a da bir el atacağım. Kariyerinin sonunda ki tecrübeli oyuncu zaman zaman çok etkili bir performans sergiliyor.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

trabzonspor la karadenizspor kardeş kulüp olarak gösterilmiş.ama sanırım olay biraz daha karmaşık.karadenizsporun kendi yönetimi war ancak transferleri trabzonspor yapıyor.yani aynı zamanda barcelona ve barcelona B gibi bir b takım ilişkiside war.benim sorum acaba b takım ilişkisi kurulsa daha mı gerçekçi olur bu olay?..yorumlarınızı bekliyorum.

-Tokatspor'un reputation FM2010 da artırılmalı biraz bu yıl türkiye kupasına katıldı ve Fenerbahçeyle maç yaptı ayrıca aziz yıldırımda maçı izlemeye gelmişti.
    -Forvet Bülent Karaman şuanda 26 golle ligde gol kralı her maç gol atıyor bu özelliğinin ayarlanması gerek
    -Başkanın adı Ahmet Sami Ülkü oyunda Ahmet Ülkü olarak görünüyor genellikle Sami Ülkü diye bilinir o yüzden Sami Ülkü olmalı
    -Takımın en önemli oyuncuları:
    Şahin Gökçe
    Taner Savut
    Şamil Ünal
    Atilla Birlik
    Bülent Karaman *

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by gargi_17 View Post
    trabzonspor la karadenizspor kardeş kulüp olarak gösterilmiş.ama sanırım olay biraz daha karmaşık.karadenizsporun kendi yönetimi war ancak transferleri trabzonspor yapıyor.yani aynı zamanda barcelona ve barcelona B gibi bir b takım ilişkiside war.benim sorum acaba b takım ilişkisi kurulsa daha mı gerçekçi olur bu olay?..yorumlarınızı bekliyorum.
    Bencede tıpki İspanya'da Real Madrid-Castilla, Athletic-Bilbao Athletic ve benzeri takımlarda olduğu gibi ayarlanmalı.Onlarda nasıl sol köşede R.Madrid altında Castilla altında U-19 vs yazıyorsa Trabzonspor'dada Trabzonspor/Karadenizspor/U20/U18 yer almalı.

-Tokat Gaziosmanpaşa Stadyumu kapasitesi değişmiştir.
    TFF verilerine göre stad 5762 kapasitelidir.

Tokatspor Takımındaki oyuncuların pozisyon hataları:
    -Muhsin Erözkan DR olarak ayarlanmalı
    -Ahmet Turan Solak adlı oyuncunun Sol kanat pozitionları artırılmalı (ML,AML)
    -Mustafa Ceviz Forvet dışında AMC ve AML mevkilerindede oynayabiliyor

Takımdaki Oyuncuların Önemli Özellikleri
    -Bülent Karaman bu sezon attığı 26 golün 14 ü kafayla o yüzden oyuncunun jumping ve heading özellikleri yüksek tutulmalı
    -Taner Savut adlı oyuncunun orta açma(crossing) özelliği yüksek olmalı oyuncu çok iyi ortalar açıyor.

Atilla Birlik adlı oyuncu uzun süredir sakattı ve 7 aydır oynamıyordu şimdi antrenmanlara çıkmaya başladı

Takımdaki Personeller:
    -Salih Eroğlu(youth coach),Orhan Yazıcı(youth coach),Dursun Yıldırım(youth coach),Hakan Alpay(youth coach) Kulüpte bu isimdeki kişiler yok.
    -Klüp Doktoru Osman Nuri Köylü olacak

ayrıca; Taner Savut CA artırılmalı en az ogün özcan kadar olmalı.Taner Savut şu an takımın kaptanı ayrıca kariyerinde Fenerbahçeyle şampiyonlar ligi maçı bile var

Tokatspor Ve Sivasspor affiliate olarak ayarlanabilir sadece hazırlık maçları veya hem hazırlık maçları hem oyuncu kiralama opsiyonları olabilir.Tokatspor ile sivasspor her yıl sezon başı hazırılık maçı yapıyorlar bu yıl hariç(sivassporun intertoto maçı olduğu için) ve bir çok oyuncu kiralıyorlar.Nede olsa komşu şehir
    Last edited by oguzkahn : 05.Nisan.2009 at 01:21

Tokatspor: 1 - Mersin İdmanyurdu: 0

Tokatspor'un Dizilişi:

Mehmet Dönmezdemir

Şamil xxx Muhsin xxx Fatih xxx Şahin xxx

Ersan xx Ogün xx

Taner xxx Arif xxx Ahmet Turan x

Bülent xx

Değişiklikler:
    Ahmet Turan-Gökalp Seçal xx
    Bülent Karaman(sakatlandı)-Mustafa Ceviz x
    Arif Çoban-Atilla Birlik xx

NOTLAR:
    -Şamil Ünal:Bugün sağ bek olarak görev yaptı gerçekten süpriz oldu iyi bir performans sergiledi ikinci yarıda sol kanada geçti.Top sürmesi,attığı çalımlar,kritik ara paslarla Maçın Yıldızı oldu.

-Bülent Karaman:Oynadığı süre içerisinde iyi bir performans sergiledi mücadeleciliği,hırsı,hava toplarındaki başarısı göze çarptı.Ancak 45.dakikada sakatlanarak yerini Mustafa Ceviz'e bıraktı

-Taner Savut:Taner bugün gerçekten çok iyi oynadı.Attığı çalımlar ve paslarla alkış aldı kaptan olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

-Şahin Gökçe:Şahin bugün sol bekte oynadı yine çok hırslıydı kritik müdaheleleriyle maça damgasını vurdu.

-Arif Çoban:Arif bugün övgüyü hak etti özellikle ilk yarıda çok etkiliydi topu alıp uzunca sürmeleri gerçekten güzeldi. Bugün maçtaki tek golün sahibiydi.Bülentten aldğı pasta sırtı kaleye dönük olmasına rağmen yüzünü kaleye dönerek köşeye güzelce vurdu ve topu ağlarla buluşturdu.

-Atilla Birlik:7 aylık bir aradan sonra 80.dk da girdiği oyunda 10 dkda iyi işler yaptı kalemize dayanan Mersin İY karşısında hücuma taşıdığı toplarla takımı rahatlattı.Gelecek maçlar için umut verdi.

-Diğer iyi oynayanlar
    : Muhsin Erözkan (stoper olarak harikaydı),Fatih Ciminli(Beklenenden çok çok daha iyiydi)

-Maçın Kötüleri:Ersan Uğur(Vasat bir oyun sergiledi adeta oyunda yoktu),Ogün Özcan(Sahada hiç yoktu bir pozisyon dışında),Ahmet Turan(Bir türlü topu kontrol edemedi ve boş kaleye golü atamadı hayal kırıklığına sebep oldu)

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

hafta sonu oynanan karadenizspor akçaabatspor karsılaşmasından sonra akçaabatspor teknik direktörü ismail batur'un görevine son verildi.

bende maçtaydım.kaleci erhan kırcı ve forvet eren görür'ün gitgide artan performansları sözkonusu.şimdiden bank asya kalibresine erişmişler.bir not ismail için bu adam geçen sene dardanelsporda sol bek oynamıştı.ama oyunun son 15 dakikası ml de görünce içim eridi.sahadaki oyuncular içinde şüphesiz dribling ve fizik olarak en iyisi o.garanti oynadığı sürece ve soldan yapacağı bindirmeleri bu kdr etkili olduktan sonra her takıma faydalı olabilecek bi oyuncu.
    ayrıca ppm olarak topla soldan koşar eklenmeli...

tabi karşınızda baskısız , oyunu istemeyen bi akçaabat varken geçerli tüm bunlar.ayrıyetten bide dar sahada oynamanın werdiği bi yanılsama olabilir.ama karadenizspor bu formunu sürdürebilir ve geniş sahada da bu tempoyu yakalayabilirse extra play off lardan bank asyaya çıkmak için en şanslı takım görünümünde.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Seneye Bank Asyadamıyız?Genç takımımızda iyi bir yerde olacak.Oyuncular Bank Asyada daha çekişmeli bir ligde olacak ve Ts'ye daha yakın olacakalr ve Trabzon kadrosuna katıulmak için canını dişine takıp daha iyi olmak için çabalıcaklar buda bizim yararımıza.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Seneye Bank Asyadamıyız?Genç takımımızda iyi bir yerde olacak.Oyuncular Bank Asyada daha çekişmeli bir ligde olacak ve Ts'ye daha yakın olacakalr ve Trabzon kadrosuna katıulmak için canını dişine takıp daha iyi olmak için çabalıcaklar buda bizim yararımıza.
    olabilmesi için en şanslı adaylardan biri karadeniz ama böyle olacak diye bi şart yok.geçen seneki adana demir güngören eşleşmesinde güngöreni canlı izleyen ben dahil kimse güngöreni favori gösteremiyodu trabzonsporu sindiren adana demir karşısında ama sonucu gördük.onun için çok fazla havaya girip sağa sola çamur olmamakta fayda war...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hafta sonu oynanan karadenizspor akçaabatspor karsılaşmasından sonra akçaabatspor teknik direktörü ismail batur'un görevine son verildi.

bende maçtaydım.kaleci erhan kırcı ve forvet eren görür'ün gitgide artan performansları sözkonusu.şimdiden bank asya kalibresine erişmişler.bir not ismail için bu adam geçen sene dardanelsporda sol bek oynamıştı.ama oyunun son 15 dakikası ml de görünce içim eridi.sahadaki oyuncular içinde şüphesiz dribling ve fizik olarak en iyisi o.garanti oynadığı sürece ve soldan yapacağı bindirmeleri bu kdr etkili olduktan sonra her takıma faydalı olabilecek bi oyuncu.
    ayrıca ppm olarak topla soldan koşar eklenmeli...

tabi karşınızda baskısız , oyunu istemeyen bi akçaabat varken geçerli tüm bunlar.ayrıyetten bide dar sahada oynamanın werdiği bi yanılsama olabilir.ama karadenizspor bu formunu sürdürebilir ve geniş sahada da bu tempoyu yakalayabilirse extra play off lardan bank asyaya çıkmak için en şanslı takım görünümünde.
    Ben geçen sene eklemiştim o ppm yi...
    İsmail hakikatten çok güçlü bir fiziğe ve dayanıklılığa sahiptir dakika 90 da bile yapar o bindirmeleri.
    Çok bir ca pa değeri ve profili hak ettiği şekilde hazırlamıştım ben
    (tabi izlenmeden oda değiştirilmediyse)
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

olabilmesi için en şanslı adaylardan biri karadeniz ama böyle olacak diye bi şart yok.geçen seneki adana demir güngören eşleşmesinde güngöreni canlı izleyen ben dahil kimse güngöreni favori gösteremiyodu trabzonsporu sindiren adana demir karşısında ama sonucu gördük.onun için çok fazla havaya girip sağa sola çamur olmamakta fayda war...
    Çamur olmak mı ne anlamda söyledin anlamdım ama ben çamur felan olmuyorum.Bne sadece TS'nin alt takımındaki adamalrın Bank asyada daha iyi olacağını oradaki rekabetin onları daha iyi yerlere taşıyacağını söyledim sende saçmalamassan sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Çamur olmak mı ne anlamda söyledin anlamdım ama ben çamur felan olmuyorum.Bne sadece TS'nin alt takımındaki adamalrın Bank asyada daha iyi olacağını oradaki rekabetin onları daha iyi yerlere taşıyacağını söyledim sende saçmalamassan sevinirim.
    bende yok yere gerginlik yaratmazsan sevinirim.bu lafıda senin için değil takım fanatizmini holiganlık boyutuna getirenler için genel olarak söyledim.sanal ortamda terör estirmeye gerek yok.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by extensor View Post
    Ben geçen sene eklemiştim o ppm yi...
    İsmail hakikatten çok güçlü bir fiziğe ve dayanıklılığa sahiptir dakika 90 da bile yapar o bindirmeleri.
    Çok bir ca pa değeri ve profili hak ettiği şekilde hazırlamıştım ben
    (tabi izlenmeden oda değiştirilmediyse)
    elimde database olmadan yazıyorum şimdilik.tek avantajım çanakkalede bi sezonda izleyemediğim maçları burada bi ayda izleyebilecek kadar trabzon takımı olması.dolayısı ile ismailn ppm inden haberim yok .ki dikkat edilirse şu özellik 10 bu özellik 12 olsun değerlendirmesi yapamıyorum.ama araştırmayı sen yapmışsan forumları az çok takip eden birisi olarak ve fm de bi dardanelspor manyağı olarak söyleyebilirimki hakkını vermişsindir.
    Last edited by gargi_17 : 19.Nisan.2009 at 18:50 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Bencede tıpki İspanya'da Real Madrid-Castilla, Athletic-Bilbao Athletic ve benzeri takımlarda olduğu gibi ayarlanmalı.Onlarda nasıl sol köşede R.Madrid altında Castilla altında U-19 vs yazıyorsa Trabzonspor'dada Trabzonspor/Karadenizspor/U20/U18 yer almalı.
    Katılıyorum. Bu en büyük eksik. Bir de ülkemizdeki yetenekli gençleri bulmak için uğraşılmıyor aman Avrupa'dakileri kaptırmayalım mantığı var. Aurelio, Kazım Richards hangisi bir Türk genci gibi mücadele edebilirki?

Karadenizspor'un bir maçını izleyebildim. O maçı da Sami Büyüktopaç'ı merak ettiğim için izledim. Şansıma o maçta gol de attı. Bana Serkan Balcı'nın gençliğini hatırlatıyor umarım yanılıyorumdur.

TFF İkinci Lig Yükselme Grubu'nda ilk 5'e girerek Play-off'a katılma hakkı kazanan ve yarın (Pazartesi) ilk maçında Tarsus İdmanyurdu ile karşılaşacak olan Çorumspor'da yönetim, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle kampı terk eden 14 futbolcuyla yollarını ayırdı.

Dün akşam ve bugün öğlen saatlerine kadar kampa katılan futbolcu olmayınca Kırmızı-siyahlı yönetim, dün otelde noterle futbolcuların kamptan ayrıldığını tespit ettirdi. 31 Mayıs tarihinde sözleşmeleri bitecek olan Sertaç, Hızır, Uğur, Ferdi, Hüseyin, Cihan, Fatih Özdemir, Serdal Peker, Gökhan, Sedat, Hakan, Fatih Kılıç, Eray ve Erhan'a yönetim tarafından mesaj çekilerek Çorumspor'la bağlantıları kalmadığı ve bugüne kadar verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür edildiği ifade edildi.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by oguzkahn View Post
    TFF İkinci Lig Yükselme Grubu'nda ilk 5'e girerek Play-off'a katılma hakkı kazanan ve yarın (Pazartesi) ilk maçında Tarsus İdmanyurdu ile karşılaşacak olan Çorumspor'da yönetim, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle kampı terk eden 14 futbolcuyla yollarını ayırdı.

Dün akşam ve bugün öğlen saatlerine kadar kampa katılan futbolcu olmayınca Kırmızı-siyahlı yönetim, dün otelde noterle futbolcuların kamptan ayrıldığını tespit ettirdi. 31 Mayıs tarihinde sözleşmeleri bitecek olan Sertaç, Hızır, Uğur, Ferdi, Hüseyin, Cihan, Fatih Özdemir, Serdal Peker, Gökhan, Sedat, Hakan, Fatih Kılıç, Eray ve Erhan'a yönetim tarafından mesaj çekilerek Çorumspor'la bağlantıları kalmadığı ve bugüne kadar verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür edildiği ifade edildi.
    Demek Çorumspor bank asya' ya çıkmak istemiyor. 8 Takımdan ilki gitti. Kaldı 7 takım... Sertaç gibi en golcü adamlarını bile bırakmışlar...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Demek Çorumspor bank asya' ya çıkmak istemiyor. 8 Takımdan ilki gitti. Kaldı 7 takım... Sertaç gibi en golcü adamlarını bile bırakmışlar...
    Oyuncular paralarını alamadıkları halde takımı buralara kadar getirdiler.Artık serbest kalan bu oyuncuları hangi takımlar transfer edecek bakalım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kırıkkalespor'un kalecilerinden Hamit Tüzün Elazığspor la ön anlaşma sağlamış. Ayrıntılar netleşince yazarım.

Mesaj Yetkileri