Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: TFF 2. Lig Grup 1

Nesil
    2003

Default TFF 2. Lig Grup 1

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2. Lig 1.Grup 10. Hafta: Çanakkale Dardanelspor - Körfez Belediyespor

2-1 kazandı Çanakkale Dardanel. Ancak genç takım 3, 4 -0 alması gereken maçı zarla zorla aldı 2-1. Körfez ligin açık ara lideri. Zannediyorum Kocaelispor'un alt klubude aynı zamanda.

Çanakkale 4 stoperi yan yana dizerek çıktı maça. Körfez'in kanat etkinliğini bitirdi bu savunmacılar... 46. dakika da ki gol Selçuk Bice'nin hatası. Hiç pozisyona giremeden 1 gol attı Körfez. En az 10 tane yüzde yüzlük kaçıran Çanakkale ise 2. golü 88'de attı.

Heyecanlı, keyifli bir maçtı ama tekrar anladım ki. Ligteki takım kalitesi dengeleri pamuk ipliğinde...

İsim isim değerlendirirsek; Yunus var Körfez'de takımın golcüsü. Gol krallığında da öndeydi. Yine attı golünü. Takımın en değerlisi o sanırım

Selçuk Hizarcı var birde. Benimle yaşıt 20 yaşında... 54'te girdi oyuna. Bir gol attı verilmedi. Sonra gitti bir tane daha attı.

Koray herhafta çok iyi performans gösteriyor. Büyük Koray Kurt kendini her hafta geliştirirken, Küçük Koray Kurt her hafta daha kötü oynuyor

Samet Albayrak'tan da sözetmiştim daha önce. 2 golünde asistini yaptı. Az buz asistlerde değil hani. Kendine bakarsa önemli bir oyuncu. Yaratıcılığı iyi. Oyunun geniş alanını görebiliyor yani.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

. Lig 1. Grup 11. hafta Çanakkale - Sarıyer

Tribünden izlediğim maçlar arasında, hayatımda gördüğüm en sıkıcı maçtı. 0-0 bitti tabi
    Hani 40 gün 40 gece oynansa da 0-0 biterdi. 3 günde bir maç oynamak hikakatten futbolcular için doğru değil bunu anlamış oldum bugün.
    Maça gelelim. Sayın Meteertem çok kötü bir antrenörlük hatası yaptı bu hafta. 3gün önce grup lideri Körfez'i çok iyi irdelemiş olacak ki. 4 stoperi yan yana dizerek çıkmıştı maça. Bizde demiştikki kanat etkinliklerini yok etti vs vs. Ancak o gün 4-2-3-1 di takım. Ve bol pozisyona giriyordu. Birde yorulan Körfez'e son 25 dakika da bir fuleli forvet daha soktumu orta saha çıkarıp. Daha fazla dayanamadı işte o zaman Körfez.
    Türkiye'de ilginç bir şey var sürekli olur. Şimdi antrenörler gerek bu maçların albenisinden gerekse isimlerini duyurmak için... büyük maçlara çok iyi hazırlanırlar, hazırlatırlar. Ardından alınan bir başarıda ise sanarlar ki bu taktik takımlarına uydu. Her maça böyle çıkmalılar.
    Yok öyle birşey tabi. Lig lideri sizin üstünüze gelecek elbet. O yüzden savunmayı sağlam tutup ortasahayı kalabalık oynatmak mantıklı. Ancak kendi sahanızda üstün oynamanız gereken bir maçta ise 4 stoperle maça çıkmak ve bu yüzden hiç kanat bindirmeleri yapamamak bir o kadar mantıksız.
    Benim gördüğüm çok şeyi göremedi Meteertem. Neyse canım kendisi bilir.
    Geçelim oyuncu değerlendirmelerine;
    Özgür İleri'nin yokluğu hissedildi. Nedim onun açığını kapatabilecek kadar yeterli bir yedek değil
    Samet Albayrak'ta ise çok bariz bir fiziki eksiklik ve konsantrasyon probllemi var. Çok kayboluyor oyundan ağırlığını hiç hissettirmiyor maça.
    Selçuk Bice iyi oynadı bugün.
    Sarıyer ise çok iyi takım savunması yaptı.
    İki takımada başarılar
    Fikirlerim burada

Beylerbeyi ndeki Eray İşcan ın GK olması gerekir, boyu 1,95 tir ve sözleşmesi 5 yıllıktır.Hakan Güvençer in mevkisi DC değil MC/DMC(20-15)olabilir.Zahid Arslan ın mevkisinin de ST olarak düzeltilmesi gerekir.Gökhan Demir in boyu 1,90 olarak düzenlenmeli.Beylerbeyi kadro numaraları:

1 Fadıl KOŞUTAN
    25 İskender GENÇ
    41 Fırat KOCAOĞLU
    91 Eray İŞCAN
    3 Bülent YENİHAYAT
    4 Erkan FERİN
    8 İbrahim AKYÜZ
    21 Uğur DEMİROK
    22 İlker CİHAN
    34 Engin EKLER
    44 Gür Ege GÜREL
    53 Şener DEMİR
    5 Hakan GÜVENÇER
    6 Serdar KEŞÇİ
    7 Cenk A. ALKILIÇ
    11 Uğur ŞAHİN
    17 Uğur AYDIN
    20 Eray FIRAT
    48 İrfan BAŞARAN
    56 Veysel SARI
    61 Volkan BEKÇİ
    88 Mehmet DÜZ
    89 Recep Soner CİHAN
    9 Gökhan DEMİR
    10 Zahid ARSLAN
    54 Fırat YILMAZGİL
    99 F. Sercan EKİNCİ

Bozüyükspor un kuruluş yılı 1973 olarak değiştirilmeli.Stadın adı ise Bozüyük Şehir olarak düzenlenmeli.Tamer Coşkun un doğum yeri kırcaali, adem çalık ınki ise erzurum olmalı.İlhan özek in mevkisi st, ibrahim günhan un mevkisi gk, ekrem vatansever in mevkisi dc, taylan akgün ünkü dc/dr, serkan cinaz ınki dc/dr, ceyhun tosun unki mc, onur bayramoğlu nunki mc/mr yapılmalı.Bekir ceyhan, kulübün favori personeli olarak eklenmeli.

Bugsaşspor un lakabı Sincan Kaplanları olarak eklenmeli.Stadın ismi Sincan Şehir olarak değiştirilmeli, kapasitesi 8000 yapılmalı ve ölçüleri 105x64 olmalıdır.Ayrıca kulüp, bazı maçlarını ostim stadında oynamaktadır.

Dardanelspor un adı Çanakkale Dardanelspor AŞ olarak değiştirilmeli.Forma numaraları:

1- Ferhat Kaplan
    4- Hakan Çevik
    5- Murat Özavcı
    6- Uğur Parlak
    7- Nedim Köseoğlu
    8- Özgür İleri
    9- Koray Kurt
    10- Samet albayrak
    11- Mesut Saray
    14- Okan Sarı
    17 - Mustafa Vargel
    20- İlyas Çakmak
    21- Caner Erdoğan
    22- Adem Alkaşi
    25- Kenan Çankaya
    35- Burak Cengiz
    37- Levent Tabak
    44- Koray Kurt
    45- Yavuz Özsevim
    52- Kudret Kızaklı
    60- Selçuk Bice
    66- Vahap Yıldıztepe
    67- Kerem Oruçoğlu
    77- Serdal Alan
    79- Hüseyin Çolak
    80- Mehmet Akif Sadırlı
    86- Hasan Ali Ersoy
    87- İlimdar Bicen
    88- Samet Gül
    90- Ardahan Gündoğdu
    99- Selçuk Hizarcı

Gebzespor un lakabı mor menekşeler olabilir.

Körfez bld.spor kocaelispor un pilot kulübü olarak eklenmelidir.

Sarıyer in başkadı mustafa hepanıl olarak değiştirilmelidir.Stad kapasitesi 8080 olmalıdır.Teknik direktörlüğe kenan gönen, yardımcılığına ise tayfun hut getirilmiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öncelikle Rapsar verdiğin değerli bilgiler için teşekkür ederim.
    Bu grubun ile özel olarak ilgilendiğimi bilmeni isterim

Öncelikle yapılan bir anlaşma gereği. Çanakkale Dardanelspor'un adı değişti ve yanlızca Dardanelspor oldu.

İkinci olarak dostum bu forma numaraları bizim şefin elinde var ancak. Si dan onay alınca bu numaraları önümüzdeki yamalarda oyuna ekleyeceğiz.

Diğer bilgiler içinse şef okumazsa bile ben tekrar söyleyeceğim gerekli gördüğü değişiklikleri yapacaktır.

İlgin alakan için çok teşekkür ederiz.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by extensor View Post
    İkinci olarak dostum bu forma numaraları bizim şefin elinde var ancak. Si dan onay alınca bu numaraları önümüzdeki yamalarda oyuna ekleyeceğiz.
    Daha detaylı açıklamak gerekirse, bütün ligin forma numaraları eklenmek üzere hazır var ancak ikinci lig'de forma numaralarının kullanılacağı bilgisi elimize biraz geç geldiği için oyun kodunda forma numaraları kullanılmayacak şekilde ayarlanmış kaldı.

Şubat ayında çıkması muhtemel bir yama ile düzeltilecek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beylerbeyi’nin teknik direktörlüğüne İlyas Tüfekçi getirildi. Galatasaray tarihinin unutulmaz futbolcuları arasında yer alan Tüfekçi, takımına ilk antrenmanını bugün yaptırdı.

Galatasaray’da uzun yıllar oynadığı futbolla büyük başarılara imza atan ve aktif futbolculuk hayatına sarı-kırmızılı formayla veda eden Tüfekçi, daha sonra teknik direktörlüğe başladı. Başarılarla dolu kariyerini artık Beylerbeyi’nde sürdürecek olan Tüfekçi’nin yardımcılığını ise Erkan Ültanır yapacak.

Ültanır da Galatasaray’daki futbolculuğunun ardından altyapıda sorumluluk almış ve geçtiğimiz sezon Galatasaray PAF takımını çalıştırmıştı.

Sezon başından itibaren takımımızı çalıştıran ve karşılıklı anlaşmayla sözleşmeleri feshedilen Mustafa Akçay ile yardımcısı Hamdi Zıvalıoğlu’na teşekkür eder, bundan sonraki profesyonel yaşamlarında başarılar dileriz.
    Fikirlerim burada

İlyas ve Erkan hocanın gelmesiyle Galatasaraylı genç yetenekler de daha fazla şans bulacaklardır.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Oyunda Gebzespor un renkleri yanlış.morun tonunun biraz daha açık olması lazım.tam olarak http://www.gebzespor.com.tr/ daki gibi.
    Ayrıca Alibeyköyspor un ismi neden Alibeyköy olarak geçiyor?

Bucaspor'un oyundaki renkleri Sarı-koyu lacivert olması gerekirken

Sarı-Eflatun olarak girilmiş. Ayrıca bu sezon genelde evinde oynadığı maçlarda

Sayı-Koyu Laciert ve çubuklu formayla oynuyor,deplasmandaysa beyaz,sarı renklerde düz bir formayla mücadele ediyor genelde.
    Klasik sarı formanın bu sene fazla kullanılmadığını görüyoruz.Formalar şu şekilde yani ;

Bu düzenlemelrle beraber Mehmet Batdal'da Stamina,Balance özelliklerinde artırıma gidilebilir.Birçok maçını izledim bu sezon Bucaspor'un Mehmet bulunduğu takıma çok çok fazla bir oyuncu,Fatih Terim'İn genel oyuncu taramasında geleceğin Hakan Şükür'ü olarak gösterilmişti fakat Altay deneyimi onun için pek yararlı olmadı.

A Takımın Teknik Ekibi Şu Şekilde

Ayrıca Türker Demirhan oyuna çok iyi yansıtılmış,teşekkürler.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar ilgilenilirse sevinirim.
    Last edited by EL-Hadji : 05.Şubat.2009 at 00:12

Nesil
    2003

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

En son adi Galatasaray ve Besiktas ile anildigi icin merak ediyorum Canakkale Dardanelspor'lu Ardahan Gundogdu nasil bi oyuncudur acaba? Yok efendim yerli Ibrahimovic'mis kendisi kimi kaynak 189 kimi kaynak 190 cm diyor (sanirim boyu uzun teknigi idare eder her offensive oyuncu Ibrahimovic oluyor bu aralar gerci sirf tipi olabilir ibrahimovic'e benzeyen oyun stili bile degil). Oyunda 60 CA ve -5 PA verilmis oldugu icin merak ettim cunku eger Galatasaray ve Besiktas'in ilgisi gercek ise sanmiyorum ki bu oyuncunun potansiyeli bu kadar dusuk olsun kendi alt yapilarinda daha cok gelecek vaad eden bir suru oyuncu mevcut ki Dardanelspor'da alt yapi ve oyuncu secme bulmada hic geri kalmaz bence. Tabi transfer haberi menejer oyunu veya tamamen atmasyon fantezi urunu de olabilir... Bi de haberlerde bi suru farkli mevkide oynadigi yaziliyor on linero, forvet arkasi, orta saha, santrafor falan. Oyunda hem SC hem de AMC 20 ama yanilmiyorsam anladigim kadari ile daha cok forvet arkasi oynuyor gercek de. Izleyenlerin yorumlarini merak ediyorum dogrusu. Enteresan buldugum baska bi konu da Ardahan'nin 2003 senesinde tam 9 ay Galatasaray alt yapisinda bulunmus olmasi ragmen geldigi yer olan Zeyntinburnuspor'a geri donup gecen sene Dardanelspor'a transfer olmus olmasi.

Bi de yerli Kaka var di bi aralar onun da adi bi kac ay once Fenerbahce ve Besiktas ile anildi Bozuyukpor'lu Onur Bayramoglu. Cok merak ediyorum bu oyuncular gercekten bu kadar yetenekli mi yoksa menejer oyunlari mi, yoksa internet aleminde sansasyon yaratmaya calisan taraftarlarin oyunu mu? Bu iki oyuncuyu izleyenler anlatabilirse guzel olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by licentia View Post
    En son adi Galatasaray ve Besiktas ile anildigi icin merak ediyorum Canakkale Dardanelspor'lu Ardahan Gundogdu nasil bi oyuncudur acaba? Yok efendim yerli Ibrahimovic'mis kendisi kimi kaynak 189 kimi kaynak 190 cm diyor (sanirim boyu uzun teknigi idare eder her offensive oyuncu Ibrahimovic oluyor bu aralar gerci sirf tipi olabilir ibrahimovic'e benzeyen oyun stili bile degil). Oyunda 60 CA ve -5 PA verilmis oldugu icin merak ettim cunku eger Galatasaray ve Besiktas'in ilgisi gercek ise sanmiyorum ki bu oyuncunun potansiyeli bu kadar dusuk olsun kendi alt yapilarinda daha cok gelecek vaad eden bir suru oyuncu mevcut ki Dardanelspor'da alt yapi ve oyuncu secme bulmada hic geri kalmaz bence. Tabi transfer haberi menejer oyunu veya tamamen atmasyon fantezi urunu de olabilir... Bi de haberlerde bi suru farkli mevkide oynadigi yaziliyor on linero, forvet arkasi, orta saha, santrafor falan. Oyunda hem SC hem de AMC 20 ama yanilmiyorsam anladigim kadari ile daha cok forvet arkasi oynuyor gercek de. Izleyenlerin yorumlarini merak ediyorum dogrusu. Enteresan buldugum baska bi konu da Ardahan'nin 2003 senesinde tam 9 ay Galatasaray alt yapisinda bulunmus olmasi ragmen geldigi yer olan Zeyntinburnuspor'a geri donup gecen sene Dardanelspor'a transfer olmus olmasi.

Bi de yerli Kaka var di bi aralar onun da adi bi kac ay once Fenerbahce ve Besiktas ile anildi Bozuyukpor'lu Onur Bayramoglu. Cok merak ediyorum bu oyuncular gercekten bu kadar yetenekli mi yoksa menejer oyunlari mi, yoksa internet aleminde sansasyon yaratmaya calisan taraftarlarin oyunu mu? Bu iki oyuncuyu izleyenler anlatabilirse guzel olur.
    Ardahan Gündoğdu Dardanelspor'da 2 yıldır tek maça çıkmış oyuncu değil. Üstelik Dardanelspor yaşına başına bakmadan herkesi ilk 11 de oynatabilen bir takım... Zaten amaç bu. Kadrolarında, (bakın 11 demiyorum 25 kişilik kadrolarında 25 yaşından büyük oyuncu yoktu. Sadece Tamer Tuna geldi ara transferde..)

Takım içinde rotasyon durumunda olan bir Uğur Parlak var bakın 90 doğumludur ama çatır çatır çıkar maçlara.
    Kaleci lig başından beri kalesinde 89 doğumlu.
    İlk yarıda yine a takımda oynayıp ikinci yarı kiralanan Küçük Koray Kurt 90 doğumlu.
    Arada bir kadroya giren yedek oyuncu Okan Sarı, Ardahan gibi forvet oynayan uzun boylu ve 1990 doğumlu biri.

Tüm bunların arasında tek maça çıkamamış adama ben gözümle görmeden pa ma vermem.

Üstelik son Beylerbeyi maçında 2-3 forveti sakatken bile forvette oynayan isimler 90'lı Okan ve yine genç bir çocuk Hüseyin...

Eee bariz bir yeterliliği olsa zaten Dardanelspor'da a kadro da olur ki Dardanel'in amacı o...

Sallama bir habercilik bu Ardahan uydurmaları...
    (Her maç ilk 11 oynayan key player durumunda ki takım arkadaşıyla konuştum. Aramıza girebilmesi için zamanı var dedi, bizim seviyede oynayamaz dedi...)

Yapacak bişey yok... -5 devam
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ardahan Gündoğdu Dardanelspor'da 2 yıldır tek maça çıkmış oyuncu değil. Üstelik Dardanelspor yaşına başına bakmadan herkesi ilk 11 de oynatabilen bir takım... Zaten amaç bu. Kadrolarında, (bakın 11 demiyorum 25 kişilik kadrolarında 25 yaşından büyük oyuncu yoktu. Sadece Tamer Tuna geldi ara transferde..)

Takım içinde rotasyon durumunda olan bir Uğur Parlak var bakın 90 doğumludur ama çatır çatır çıkar maçlara.
    İlk yarıda yine a takımda oynayıp ikinci yarı kiralanan Küçük Koray Kurt 90 doğumlu.
    Arada bir kadroya giren yedek oyuncu Okan Sarı, Ardahan gibi forvet oynayan uzun boylu ve 1990 doğumlu biri.

Tüm bunların arasında tek maça çıkamamış adama ben gözümle görmeden pa ma vermem.

Üstelik son Beylerbeyi maçında 2-3 forveti sakatken bile forvette oynayan isimler 90'lı Okan ve yine genç bir çocuk Hüseyin...

Eee bariz bir yeterliliği olsa zaten Dardanelspor'da a kadro da olur ki Dardanel'in amacı o...

(Her maç ilk 11 oynayan key player durumunda ki takım arkadaşıyla konuştum. Aramıza girebilmesi için zamanı var dedi, bizim seviyede oynayamaz dedi...)

Bende zaten bu olasiligi sorguladim anlasilan fantazi habercilikte artik hic bi sinir yok bugun wikipedia da oyuncu yaratsaniz yarin o bile 3 buyuklerlen anilabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Bende zaten bu olasiligi sorguladim anlasilan fantazi habercilikte artik hic bi sinir yok bugun wikipedia da oyuncu yaratsaniz yarin o bile 3 buyuklerlen anilabilir.
    haklısın...
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Beylerbeyi bi kac oyuncu ile yollarini ayirip bi kac yeni oyuncu aldi kadrosuna umarim son surume yetisir. Gec yapilmis bi hamle herhalde 2. lig'de kalabilmek icin cunku artik bank asya'ya cikma gibi bi umutlari yok. Bu arada TD Ilyas Tufekci.

Iste haberin linki:

http://www.galatasaray.org/beylerbeyi/haber/3080.php

Beylerbeyi'nde 7 Yeni Futbolcu

Beylerbeyi’nde giden ve gelen futbolcular belli oldu. TFF 2. Lig'de mücadele eden ekibimiz, beş futbolcu ile yollarını ayırdı. Giden futbolcular, Uğur Şahin, Eray Fırat, Erkan Ferin, İlker Cihan, Soner Cihan oldular.
    Beylerbeyi 7 yeni futbolcuyla da sözleşme imzaladı.

Mustafa Kocabey yuvaya döndü.
    Mustafa Kocabey: Beylerbeyi ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
    Mevki: Forvet

Zafer Şakar: Galatasaray, Beylerbeyi, Manisaspor, Denizlispor ve son olarak Samsunspor’da forma giydi. Beylerbeyi ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
    Mevki: Orta Saha

Anıl Karaer: Galatasaray PAF takımından yetişen futbolcu, Ankaragücü’ne kiralanmıştı. Beylerbeyi ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
    Mevki: Savunma

Serdal Boyraz: Denizlispor, Kayserispor, Malatyaspor, Şekerspor formalarını giyen futbolcu Beylerbeyi ile bir buçuk yıllık sözleşme imzaladı.

Harun Temur: Galatasaray PAF

Savaş Kaya: Beşiktaş, Diyarbakırspor
    Mevki: Savunma

Önder Karaboğa: Körfez Belediyespor

Ek olarak Eray Iscan yanilmiyorsam Galatasaray kis kampina cagirlmisti kendisi sezon basi Zonguldak Kilimlispor'dan alindi boyu 195 cm ve 1991 dogumlu iyi seyler bekleniyor sanirim ondan. Gonderilen oyuncularin acaba Galatasaray ile de mi iliskileri kesildi merak ediyorum eger ole ise sanirim umudu kestiler onlardan. Yani bi Super Lig seviyesine cikabilicek satislarinda ya da takasta bile kullanilabilinicek durumda degiller sanirim.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

dardanelsporda selçuk bicenin defansif özelliklerinin elden geçirilmesi gerekir.bu adamın ikinci lig için oldukça fazla olan bir markaj ve top çalma yetenegi var.1.95 boyuyla ve kuvvetiyle olaganüstü gibi dursa da bi üst ligde oynaması için tek eksiği konsantrasyon gibi gözüküyor.çok iyi bi maç çıkarıp olmadık topları olmadık müdahalelerle kazanıp ayakta alkışladıgınız selçuk bice bi anda basit bi pozisyonda arkasına top kaçırabiliyor.bence selçuk bice :

pa ca arasında 20 puanlık bi fark konulmalı
    markaj 14
    top çalma 15
    konsantrasyon 6

açtıgım oyunda fiziksel özelliklerinde hız 9 hızlanma 11 olarak çıkmış oldukça gerçekçi bence denge ve kuvvet 12+ olarak ayarlanabilir.sanırım 13 bayagı gerçekçi olur

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by gargi_17 View Post
    dardanelsporda selçuk bicenin defansif özelliklerinin elden geçirilmesi gerekir.bu adamın ikinci lig için oldukça fazla olan bir markaj ve top çalma yetenegi var.1.95 boyuyla ve kuvvetiyle olaganüstü gibi dursa da bi üst ligde oynaması için tek eksiği konsantrasyon gibi gözüküyor.çok iyi bi maç çıkarıp olmadık topları olmadık müdahalelerle kazanıp ayakta alkışladıgınız selçuk bice bi anda basit bi pozisyonda arkasına top kaçırabiliyor.bence selçuk bice :

pa ca arasında 20 puanlık bi fark konulmalı
    markaj 14
    top çalma 15
    konsantrasyon 6

açtıgım oyunda fiziksel özelliklerinde hız 9 hızlanma 11 olarak çıkmış oldukça gerçekçi bence denge ve kuvvet 12+ olarak ayarlanabilir.sanırım 13 bayagı gerçekçi olur
    Yakin bi zaman icerisinde 24 yasina giricek olan bi oyuncunun CA ve PA arasinda 20 puan fark olmaz olsa olsa en fazla 10-15 muhtemelen de en fazla 10 idealdir

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

haklısın kardeş ardahan gündoğdu şu anda bi şehir efsanesi sanırım oynadıgı bölge yaş grubu antremanlarında yaptıgı fantastik bi kaç hareket ve şut sonrası arkadaşlarından ibrahimoviç lakabını almış (tipide acaip benzer uzun saçları ve kemikli burnuyla ) arkadaşlarıda topla ısınırken kendini ibo diye çagırıyo.ama son beylerbeyi maçında koray veilyasın sakatlıgında yine okan ve hüseyin oynadıgına göre demekki hala gerekli yeterlilige sahip değil.bence şu an için okan ve hüseyin üzerinde daha çok tarışılmalı.ama şunuda söyliyim dardanele seçilmişse öyle boş adamda degildir.hazır olun her an patlayabilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [QUOTE=licentia;1386948]Yakin bi zaman icerisinde 24 yasina giricek olan bi oyuncunun CA ve PA arasinda 20 puan fark olmaz olsa olsa en fazla 10-15 muhtemelen de en fazla 10 idealdir [/QUOTEyaş konusunda haklısın ama söz konusu dardanelse bence pa farkını 15 de tutmakta yarar var.sonuçta gökhan zan m.topal h.kabze bekir irtegün gibi adamlarda bu takımdan çıktı.bazen gökhan zan çıkmasaydı diye düşündüğüm oluyo ama... en azından defansif özelliklerin elden geçirilmesi gerekir.bu adam şu an 2.lige 1 gömlek fazla...
    Last edited by gargi_17 : 09.Şubat.2009 at 16:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

dardanelspora ait ca sıralaması şu şekilde daha gerçekçi olabilir

selçuk bice
    koray kurt (büyük)
    mesut saray
    samet albayrak
    murat özavcı
    özgür ileri
    ilyas
    adem alkaşi
    ferhat kaplan
    caner erdogan

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

yine dardanelspora ait pa puanları sıralaması
    ferhat kaplan
    okan sarı
    samet albayrak
    mesut saray
    hüseyin çolak
    ugur parlak
    selçuk bice
    erhan karayer
    özgür ileri
    adem alkaşi
    koray kurt (büyük)
    koray kurt(küçük)
    ilyas çakmak
    murat özavcı
    caner

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bu hafta Beylerbeyinde Mustafa 3 gol attı.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gargi17@
    Selçuğun güç ve dengesi zaten 12 den fazla
    consantrasyonu düşük.
    Markajı aman aman değil, top çalması da öyle (bana göre) fiziğiyle mücadele eden bir oyuncudur kendisi

CA Sıralaması
    büyük koray 90
    özgür ileri 89
    selçuk 85 diye gidiyor
    Pa Sıralaması
    Ferhat -7
    Özgür 110 verdim sanırım
    Selçuk 105 ama 100 e düşüreceğim
    Koray Kurt'u 100 e düşüreceğim...

Dardanelspor'u 2 senedir takip ediyorum. Gönül rahatlığıyla oynayabilirsin. Gerçeğe oldukça yakın yaptım.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

gargi17@
    Selçuğun güç ve dengesi zaten 12 den fazla
    consantrasyonu düşük.
    Markajı aman aman değil, top çalması da öyle (bana göre) fiziğiyle mücadele eden bir oyuncudur kendisi

CA Sıralaması
    büyük koray 90
    özgür ileri 89
    selçuk 85 diye gidiyor
    Pa Sıralaması
    Ferhat -7
    Özgür 110 verdim sanırım
    Selçuk 105 ama 100 e düşüreceğim
    Koray Kurt'u 100 e düşüreceğim...

Dardanelspor'u 2 senedir takip ediyorum. Gönül rahatlığıyla oynayabilirsin. Gerçeğe oldukça yakın yaptım.
    hıım ben 9.0.1 üzerinden yorum yaptıgım için koray ve selçukun 105 olan pa larını görememiş olabilirim ama trabzonda okudugum için 4.grubuda takip etm fırsatım oluyo.grup1 in defans oyuncuları grup4 ten çok daha iyi selçuk bicenin fiziksel özellikleri dedigin gibi çok gerçekçi ama bende markaj 9 konsantrasyon ve top kapma 12 olarak verilmiş bence konsantrasyonun düşürülüp markajının artırılması lazım.ayrıca koray kurt böyle bi performans yakalamışken neden pasını düşürmek yerine ca sını artırmıyoruz.küçük koray kurt dan bahsediyorsak haklı olabilirsin sanırım kiralandıgı akçaabatdada beklenen patlamayı gösteremedi.ki 4.grubun defans oyuncuları ne kdr kalitesizse hücum oyuncularıda bi o kdr kaliteli.bu yüzden çogu maçta 5-6 gol izleme fırsatımız oluyo...bence koray kurt da bi ilhan türen faciası olmaya aday.buda başka bi tartışma konusu

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

dardanelspordan hüseyin çolak ,okan sarı ve yavuz özsevim u19 milli takımı kadrsuna alındı...

U19 Milli Takımı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Ferhat AYDIN, Göksu ALHAS, Utku DEMİREL (Trabzonspor A.Ş.), Çetin GÜNGÖR, Ersel ÇETİNKAYA (Galatasaray A.Ş.), Samet BÜLBÜL (Beşiktaş A.Ş.), Osman SEFEROĞLU (Bursaspor), İrfan BAL (Gençlerbirliği), Savaş YILMAZ (Kayserispor), Bayram OLGUN (MKE Ankaragücü), Hüseyin ÇOLAK, Okan SARI, Yavuz ÖZSEVİM (Dardanelspor A.Ş.), Hikmet BALİOĞLU (Menemen Belediye Spor), Taner TAKTAK (Fortuna Sittard), Cenk GÜVENÇ (Kickers Offenbach), Bora KARADAĞ (RW Essen), Sefa YILMAZ (VFL Wolfsburg).

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gargi_17@
    Selçuk'un konsantrasyonunu düşürüp markajını arttıracağım. Ama Selçuk savruk bir oyuncu. O sebeple pozisyon almasını da düşüreceğim.
    Koray'ın ca sı ise 2. lig geneline oranla oldukça yüksek.
    Küçük Koray Kurt ise belli bir oyun zekasına sahip ama fiziksel olarak gelişmemiş bir oyuncu. Bu yüzden fiziğin teknikten ve mentalden daha kolay kazanılabilineceğini düşündüğüm için pa sını yüksek tuttum.

Değerlendirmelerini bekliyorum. Saygılar
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

bende selçuk bicenin positioning 9 olarak verilmiş ne kdr düşürecegini bilmiyorum ama bnm kafamdaki selçuk profli

markaj14
    top çalma 15
    konsantrasyon 6
    pozisyon almada8 olsun savruk oldugu konusuna katılıyorum ama 8den asagıda düşürmek vicdansızlıkmış gibi geliyo.bunun dışında fiziksel özelliklerinin gerçekçi oldugunu söylemiştim.koray kurt konusunda da bu sezon gösterdigi performans yüksek ca yı haketmiyor mu sence ?genç sayılamayacak bi oyuncu oldugundan ca pa arası farkın acılmasınada karşıyım.pa sınında düşmesine gönlüm razı degilşu an yakaldıgı formu iki sene önce murat bölükbaşı yakalamış ve altaya transfer olmuştu bence koray kurt içinde sezon sonu böyle bi transfer beklenebilir.o yüzden ellememkte fayda war.küçük koray kurt hakkındaki görüşlerine deger veriyorum.altyas gruplarında milli takım geçmişi olanda bi oyuncu.umarım iyi yerlere gelir ama akççabatın dogru yer oldugunu düşünmüyorum.sonu ilhan türen gibi olmaz inşallah...

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

dardanelspordan ferhat kaplan u20 milli takım kadrosuna çagrıldı

dardanelspordan erhan karayer u18 milli takım kadrosuna alındı

Caner ÖZTEL, Cem SULTAN, Emrah YOLLU, Emre ÇOLAK, Semih KAYA (Galatasaray A.Ş.), Ahmet Erhan BİLİCİ, Ali KUÇİK, Necip UYSAL (Beşiktaş A.Ş.), Alper PİLİÇ, Sertaç EREN, Özgür ÇEK (Fenerbahçe), Metin UÇAR (Gençlerbirliği), Alper KALEMCİ (Hacettepespor), Eren ALBAYRAK (Bursaspor), Ali HELVACI (Denizlispor), Rıdvan ŞİMŞEK (Karşıyaka), Mustafa Olcaytu ERGEN (Malatyaspsor), Erhan KARAYER (Dardanelspor A.Ş.).
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    dardanelspordan ilker sayan u16 milli takımı kadrosuna alındı

Artun AKÇAKIN, Çağrı TEKİN, Güney GÜRBÜZ (Gençlerbirliği), Alican CANDEMİR, Baran YARDIMCI (Ankaraspor A.Ş.), Hasan TÜRK (Beşiktaş A.Ş.), Emre PEHLİVAN (Bursaspor), Mahir AYDIN (Büyükşehir Bld. Spor), Mehmet TOPÇU (Fenerbahçe), Süleyman ÖZDAMAR (Altay), Furkan IŞIKDEMİR (Giresunspor), Eren KARTAL (Karşıyaka), Oğuzhan AZĞAR (Samsunspor), Barış TÜRKMEN, Mert Özcanlar (Bucaspor), İlker SAYAN (Dardanelspor A.Ş.), Murat BİLDİRİCİ (Eintracht Frankfurt), Atakan YİĞİTOĞLU (Hertha BSC Berlin), Bilal GÜLDEN (SV 1989 Schwetzingen), Dean Selim FLORENCE (West Ham United FC).
    Last edited by EL-Hadji : 12.Şubat.2009 at 16:05 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

dünkü dardanel-gaziosmanpaşa maçında sahada vasatın altında bi dardanel vardı.6maçlık galibiyet serisini 0-0lık bi beraberlikle sonlandırdılar.selçuk bicenin yoklugunun hissedildiği maçta murat özavcı isteneni veremedi.buda dardanelspor savunmasının önde kurulamayıp maçın büyük bölümüne gaziosmanpaşayı ortak etmesine neden oldu.

murat özavcının genç milli takımlarda oynamış bi oyuncu olmasına rgmen elazıgda geçirdigi sezonun kendisine pek fazla bişey katmadıgı ortada.hava toplarındaki üstünlüğüne ragmen dönüş ve manevralarındaki ağırlık ve yavaşlığıyla dardanelspor savunmasında selçuk bicenin etkinliğini arattı.aynı zmanda hafif gökhan zanımsı sakar oyunuyla kimi zaman saatli bomba etkiside yarattı.sanırım takımda rotasyon oynamanın verdigi bi konsantrasyon problemide var.takımın geriye yaslandığı maçlarda işe yarayabilir ama defansın önde kurlması gereken maçlarda isteneni veremeyecek bi sınırlı yetenek

gelelim caner erdoğana.dünkü maçın en iyilerinden biriydi.defansif manada her ne kadar yenilen her atak canerin tarafından gelsede topun defanstan ileriye taşınmasında aldığı rolle kimi zaman dardanelsporun oyuna ortak olmasını sağladı.hatta dardanelsporun üstün oldugu dakikalrda bir iki cılız atğıda başlatan adamdı.müthiş bir enerjiyle maçın ilk dakkasından son dakikasına aynı oyununu dewam ettiriyor ve müthiş bir agresifliği war her ikili mücadelede rakibi ısrıyo yoruyo.pozisyonel özelliklerini hiç sevmesemde iyi bir stamina ve agression puanı hakediyor.

günün en kötü ismi samet albayrak...bu adamın mc olabilmek için oldukça yetersiz bir mentali war.agresiflik nerdeyse hiç yok.çalışma oranı içinde aynı şeyler söylenebilir.sürekliliğide çok az bi maç oynayıp üç maç yatanlardan.ama oyunun geniş alanını müthiş görebiliyor.bu kdr kötü oynadığı bi günde bile attığı birkaç ters topla oyunun yönünü değiştirip takımını kontraya kaldırması ne denli yaratıcı bi oyuncu olduğunun göstergesi.pek tercih edilmeyen paslarıyla bjkde yasin sülün ün ilk zamanlarına benziyor.sonu benzemesin diyip başarılar diliyoruz kendisine..daha çok izlenip ayrıntılı bi profil çıkarılmalı.

koray kurt kötü maç çıkarmasına ragmen yakaldığı bir iki cılız pozisyonu yoktan varetmesini bildi.performansını bu maçtaki performansı gibi dewam ettirmezse bu lig için fazla oldugunu düşünüyorum.tek eksiği çabuk karar vermesi gereken pozisyonlarda yetersiz kalması.gücü fizigi ve topla driblingi müthiş...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Eyüpspor bu hafta güçlü rakibi Mersin le evinde 1-1 berabere kaldı. Eyüp' ün golünü çok beğendiğim bir isim olan Ali Tuna kaydetti. Eyüp genç oyunculara yola çıktığı ligde yükselme grubuna Ergün ve Ali Tuna' nın üst performanslarıyla kaldı. Henüz yükslemede galibiyeti yok takımın.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri