Quote Originally Posted by gargi_17 View Post
dünkü dardanel-gaziosmanpaşa maçında sahada vasatın altında bi dardanel vardı.6maçlık galibiyet serisini 0-0lık bi beraberlikle sonlandırdılar.selçuk bicenin yoklugunun hissedildiği maçta murat özavcı isteneni veremedi.buda dardanelspor savunmasının önde kurulamayıp maçın büyük bölümüne gaziosmanpaşayı ortak etmesine neden oldu.

murat özavcının genç milli takımlarda oynamış bi oyuncu olmasına rgmen elazıgda geçirdigi sezonun kendisine pek fazla bişey katmadıgı ortada.hava toplarındaki üstünlüğüne ragmen dönüş ve manevralarındaki ağırlık ve yavaşlığıyla dardanelspor savunmasında selçuk bicenin etkinliğini arattı.aynı zmanda hafif gökhan zanımsı sakar oyunuyla kimi zaman saatli bomba etkiside yarattı.sanırım takımda rotasyon oynamanın verdigi bi konsantrasyon problemide var.takımın geriye yaslandığı maçlarda işe yarayabilir ama defansın önde kurlması gereken maçlarda isteneni veremeyecek bi sınırlı yetenek

gelelim caner erdoğana.dünkü maçın en iyilerinden biriydi.defansif manada her ne kadar yenilen her atak canerin tarafından gelsede topun defanstan ileriye taşınmasında aldığı rolle kimi zaman dardanelsporun oyuna ortak olmasını sağladı.hatta dardanelsporun üstün oldugu dakikalrda bir iki cılız atğıda başlatan adamdı.müthiş bir enerjiyle maçın ilk dakkasından son dakikasına aynı oyununu dewam ettiriyor ve müthiş bir agresifliği war her ikili mücadelede rakibi ısrıyo yoruyo.pozisyonel özelliklerini hiç sevmesemde iyi bir stamina ve agression puanı hakediyor.

günün en kötü ismi samet albayrak...bu adamın mc olabilmek için oldukça yetersiz bir mentali war.agresiflik nerdeyse hiç yok.çalışma oranı içinde aynı şeyler söylenebilir.sürekliliğide çok az bi maç oynayıp üç maç yatanlardan.ama oyunun geniş alanını müthiş görebiliyor.bu kdr kötü oynadığı bi günde bile attığı birkaç ters topla oyunun yönünü değiştirip takımını kontraya kaldırması ne denli yaratıcı bi oyuncu olduğunun göstergesi.pek tercih edilmeyen paslarıyla bjkde yasin sülün ün ilk zamanlarına benziyor.sonu benzemesin diyip başarılar diliyoruz kendisine..daha çok izlenip ayrıntılı bi profil çıkarılmalı.

koray kurt kötü maç çıkarmasına ragmen yakaldığı bir iki cılız pozisyonu yoktan varetmesini bildi.performansını bu maçtaki performansı gibi dewam ettirmezse bu lig için fazla oldugunu düşünüyorum.tek eksiği çabuk karar vermesi gereken pozisyonlarda yetersiz kalması.gücü fizigi ve topla driblingi müthiş...
Maçı izledim, tribündeydim. Yazdıklarının farkındayım. Daha öncedenden oyuna yansıtmıştım bunları.