Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Sakaryaspor A.Ş.

Nesil
    2003

Default Sakaryaspor A.Ş.

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Erhan Senturk ve Ozgurcan Ozcan'nin performanslarini takip eden var mi? Son zamanlarda baya bi formdalar neredeyse her hafta golleri var. Ozellikle Ozgurcan Ozcan 2-3 hafta evvel Karsiyaka macinda yaklasik yarim saat icinde hat-trick yapmasi baya bi dikkatimi cekti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Özgürcan'ın 8 maçta 6 golü var şu an ve çok iyi gidiyor böyle giderse seneye kadroya girebilir...

Erhan'ın ise 7 maçta 1 golü var.

Emre Çolak ise PAF liginde oynadığı 12 maçta 8 gol attı.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Erhan Senturk ve Ozgurcan Ozcan'nin performanslarini takip eden var mi? Son zamanlarda baya bi formdalar neredeyse her hafta golleri var. Ozellikle Ozgurcan Ozcan 2-3 hafta evvel Karsiyaka macinda yaklasik yarim saat icinde hat-trick yapmasi baya bi dikkatimi cekti.

bilende vardır bilmeyende ama özgürcan eliyle gol attıktan sonra hakeme bunu söylemiş ve üstüne üslükte sarı kart görmüştür ama bu tarvı ona fair play ödülü getirmiştir.

özgürcanı sakarya sporu izleme fırsatım oldukça izliyorum...performansı son derece iyi ama takım olarak sakarya sporun problemleri büyük....

bolu maçını izleme şansım oldu...seyirci ile arası açık bir yönetim var...

herneyse o sakaryasporun mevzuu ama iç yönetimi bu kadar karışık bir klüpte kiralık oyuncularında işi zor...

özgürcana gelirsek..fizik olarak bolu maçında çok çalıştı ama sonlara doğru yoruldu tam 90 dakika oynaması için biraz daha dayanıklı olmalı ama dediğim gibi fiziği yinede oldukça iyi..bolu maçında takımı 10 kişi kaldığı içinde biraz daha fazla koştu ondan çok yorulmuş olabilir...

eğer hislerim beni yanıltmazsa izlediğim özgürcan seneye kesinlikle süper ligde top koşturur...
    ama o takım galatasaray olurmu bilemem ama denizli hacettepe ist. belediye gibi takımların banko forveti olur böyle giderse...

galatasaray medyası ve camiası ve tabi milli takım hocaları cafercanı özgürcanı öyle şişirdiki bu çocuklar hala kendine tam gelemedi... sanırım bu iki klass oyuncununda gözlerden uzak 1-2 sene anadolu takımlarında oynamaya ihtiyacı var...

ben cafercan içinde hele özellikle özgürcan içinde herşey bitmiş diyemem daha çok gelişeceklerine inanıyorum...

bekleyip göreceğiz...
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Önümüzde ki sene Nonda yavaş yavaş gönderilip takıma kazandırılabilir bu adam.
    Hakan Şükür yüzünden senelerce heba ettik biz bu adamları. Cafercan bir nevi o yüzden gitmişti. Neyse girmeyelim oralara

Özgürcan'ın fairplay ödülünden bahsetmişsinde... Maçlarda çokta agressif olduğu da vardır. Ben çok maçta kırmızı kart yediğini farkettim incelediğimde. Hemde gereksiz tartışma vurma kartları. Yani sinirinede pek hakim değil.

İnşallah böyle devam eder
    Fikirlerim burada

sakary Ali Misafir

Sakaryaspor defansında bu sene Levent Demiray sağda ünsal aka solda hamza ile gökhan kök ortada oynuyorlar ama Gökhan Kök oyunda sağ bek gözüküyor

sakary Ali Misafir

Birde Martinez ayrılmak istiyor.Ama adam şuan Sakaryasporda gayet mutlu.Hatta bir maçta dakika 90 gerideyiz duran top oldu oda ileri gitti dönen top gol oldu o maçtan sonra ağladı.Martinezin Sakaryasporla arasında bir bağ var.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

üstadım sakaryaspor şu an tam olarak ideal onbir ile oynamıyor..

Takımın belkemiği olan Volkan ile Abdulvahit sezon başından beri sakat,, Keza yine Erol kapusuzda sakat..

Şimdiye kadar çıkan onbir ise şu şekilde oluştu..

Kalede Martinez ve Bora oynadı..
    Defansın sağında Hasan Yiğit ve levet Demiray oynadı..
    Defansın solunda Serkan Kılıç, Şaban Özel ve son olarak Ünsal aka oynadı..
    Defansın göbeğinde Gökhan Kök ve Hamza Geçmiş Ünsal aka oynadı.. Hamza kırmız kart gördüğünde Hasan Yiğit oynadı..

Orta sağın sağında Hasan Yiğit defansın sağında olduğunda Levent Demiray oynadı.. Orta ikilide genelde Hasan Uğur ve Erhan Yılmaz oynadı.. Ortanın solunda Orhan Alemdar oynadı.. Burası için Rasim alternatif ama hoca yer vermedi.. Yine Mehmet akyüzde ikinci yarılarda oyuna girdi..

Forvet ise bildik isimlerden oluştu..
    Burak, Özgürcan ve Taner..

Ancak Taner ve Martinezin takımla ilişiği kesildi..
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ozgurcan Ozcan'nin PA 140-145 arasi bi rakama artilabilinir gibime geliyor sizler ne dusunuyorsunuz caba?

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post

Ancak Taner ve Martinezin takımla ilişiği kesildi..
    Martinez hala takımda

sakary Ali Misafir

Martinez takımla şöyle bir anlaşma yapmış..

Altay macından önce yönetimle konuşmuş ve 3 maç için anlaşmış.Yani ilk yarı sonunda serbest kalacak

Martinez'e ne oldu yahu?

Keske gitmeseydi.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Ozgurcan Ozcan'nin PA 140-145 arasi bi rakama artilabilinir gibime geliyor sizler ne dusunuyorsunuz caba?

bu haftaki erciyes maçının Sakarya için özeti : shkesprere (yanlış yazım olabilir) in ünlü eserinden o meşhur cümle : to be or not to be...olmak yada olmamak işte bütün mesele bu...

evet sakarya varlık veya yokluk maçına çıktı erciyesle ...sondan 3. sıradaki erciyele arasında tam 10 puan fark mevcuttuki kaybetse hatta beraberlikte bile havlu atabilirdi sakarya...

işte bu haldeyken doğal olarak çok istekli başladı maça sakarya..özellikle Kanatta geriden gelen Levent oldukça etkili odu..diğer Mustafa sevgiyi ise biraz daha zayıf buldum...

orta da abdulhavit iyi işler çıkardı diakathede etkili oldu diyebilirim...

maçın gerçek yıldızlarına gelirsek...

Okan Koç: 20 li yaşında masaratti satın alarak lucescunun bile tepkisini çeken biraz şımarıklık biraz cahillikle muhteşem yeteneğini köreltip takım takım süründükten sonra soluğu Sakaryada alan Okan Koç ı uzun bir zaman sonra ilk defa bu kadar iştahlı gördüm...fizik olarak bazı eksikleri mvcut olmasına rağmen Okan Koç o muhteşem yeteneğini henüz tam olarak konuşturamasada eksi günlerden hoş esintiler sundu bize zaman zaman...Daha çok yol alması gereksede en azından şu anda doğru yolda olduğuğunu görmek bile son derece sevindirici...

Ferdi BOŞODA: gerçekten erciyeye tam bir baş belası oldu...her tarafa koştu çok çalıştı onunda fiziksel olarak ekdikleri var ama ilerleyen günler gözümüz üzerinde olacak...

ve maçın yıldıız...

ÖZGÜRCAN ÖZCAN : canlı serilerden henüz türk futbolu fazla bir fayda sağlayamadı cafercanlar oğulcanlar efecanlar...hiçbiri ben büyük bir yıldız olurumu ispatlayamadılar..Ancak bu Canlar içerisinde biriisi varki o gümgür gümbür geliyor..Özgürcan...

galatasaray gelecek sene onu muhakkak takıma kazandırmalı eğer yine kiralar veya satarsa çok büyük bir hata yapar...

Özgürcan güçlü bir forvet ama dahada güçlenebilir...

gol kaçırmıyormu..kaçırıyor..son vuruşlarda ve soğukkanlılıkta bazı sıkıntıları mevcut..ama öte yandan çalışkan ve isteklide olduğu zaman harika bir forvet...hucum preside yapabiliyor (tabi canı isterse biraz)

özgürcan özcan için licentia kardeşim ben şimdiden 140 lık bir potansiyel çok rahat görüyorum..145-150 aralığınıda zorlayacağını düşünüyorum...

hele bir sezon sonu gelsin Erolla buraklada muratla da bir konuşalım birlikte değerlendiririz ancak bu çocuğuFM araştırmacıları olarak iyi izliyoruz FM de ihmal edilmeyecektir. bundan emin olabilirsiniz Licentia üstadımn...

bu arada takımın o ateşli taraftarı TATANGALAR takıma müthiş desdek verdi..Hele Hükümet Düşer Sakarya Düşmez tezahüratlarına bayıldım

Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Sevgili Omana görüşlerini okudum. Ben de 25-30 dakika izleyebildim maçı. Ferdi' yi çok beğendim. Maç eksiği gözle görülür bir seviyede. Ama futbola açıkmış bu da bir gerçek. Hopladı, atladı, rakip sahada bastı. Bunlar Ferdi' den çok gördüğümüz şeyler değil.

Abdülvahitle ilgili Omana' nın dediklerine katılıyorum.

Sakarya' da Sol kanat oyuncusu Görkem dikkatimi çekti. İki ayağını da kullanabiliyor. Boylu poslu güçlü bir fiziğe sahip. Tekniği de fena değil biraz daha izlemek lazım.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kartal maçında birkaç not aldım.
    - Ankaragücün' den gelen 86 numaralı Mustafa iyi bir stoper. Hamleli ve agresif. Rakibin en etkili silahı Serdar' ı etkisiz hale getirdi.
    - Levent Demiray' ın fiziki özelliklerinde bir takım düşürmeler yapmamız gerekecek. Hızı, hızlanması özellikle. 2. defa canlı izliyorum hızı hızlanması biraz yüksek verilmiş gibi.
    - Aynı şekilde Hasan Yiğit' in de fiziki özelliklerinde değişmeler yapmamız gerekiyor. Fizik olarak çok kötü durumda.

Şimdilik bunlar aklımda kaldı.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

bol süprizli bir bank asya haftasıyla yine karşı karşıyayızki artık bu ligde süpriz olmaması süpriz olmaya başladı...

Sakarya düşmemek için hayati önem taşıyan maçlardan birini daha kazanmayı başardı..maça geçersek...

öncelikle maçın en büyük kahramanı yine tatangalar...harika bir seyirci şampiyonluk maçına çıkmış bir takımın seyircisi gibi....

sakarya maça orta sahada organize olamama sıkıntısıyla başladı...Özgürcan veli ersinin yakın markajı ile maça başladı ve maçın son dakikalarına kadar çıkamadı bu baskıdan...

levent demirayla hızlı hucum geliştirmedeki bazı çabalarda fazla sonuç vermedi ilk yarı..bir kez özgürcanın pasıyla buluşan levent kötü vurunca sakarya ilk poziyonunu değerlendirememiş oldu..

ilk yarı dikkatimi çeken bir nokta sakaryanın geriden oyun kurmada çok zorlanması idi..defans oyuncularının kendi aralarında ve onlara yaklaşan diakathe ile yaptıkları 4-5 kısa pasa rağmen bir türlü istenilen şekilde geriden top çıkaramadılar..kaleci atillada tuttuğum notlarıma göre ilk yarı 3 defa ileriye top göndereyim derken .topu taca attı..aslında diakkathe biraz daha pas yeteneği olan bir oyuncu olsa bu sıkıntıyı yaşamazdı sakarya...

ilk yarı defansta süleyman varlık dikkatli oynadı ..süleyman yeri geldiğinde sert oynayan bir oyuncu agresif değeri artırılabilir..

ikinci yarıda giresun daha fazla defansa çekildi..oyunu geride kabul etmeleri bence hataydı sakarya orta sahada daha kalabalıklaştı ama gelişen ataklar veli ersin ve mehmet yılmaz gibi iki kaliteli defans oyuncusunun başarılı müdahaleleriyle savuşturuldu..

genel olarak sakaryanın kontrolünde geçen ikinci yarıda da çok fazla pozisyon izleyemedik..

oyuna hasanın yerine okan Koçun girmesi kader oldu..onun kanattan geliştirdiği bir atakta diakathe dengesini sağlayamadığı için vuramazken..yine okanla gelen atakta kazanılan korner..ve oluşan karambolde süleymanın golü maçın tek golü oluoyrdu..kalan sınırlı dakikalarda Giresunun maçın skorunu değiştirmesi mümkün olamadı..Burada Giresun ikinci yarıda geride oyunu sürekli kabul etmesinin acısını çekti diyebiliriz..

sonuç olarak Sakarya kendisi için yaşamsal önemli maçı kazanarak umutlanırken Giresun için tehlike zilleri artık daha sesli çalmaya başladı...

tek tek oyuncu notlarıma geçersek..

ferdi boşoda: Ferdi çalışkan hucumda pres yapmaya çalışan iyi niyetle oynayan bir oyuncu ama dar alanda sıkışık defansa karşı pek başarılı değil daha çok geniş alan bulunca etkili olacak bir oyuncu..maçta oyundan alınınca Sakarya golu bulmuştu ama bana kalırsa daha erken bile oyundan alınabilirdi...

özgürcan özcan: Takımın en kaliteli oyuncusu olmasına rağmen Veli ersinin müthiş markajıyla karşılaşınca çok etkili olamadı..ilk yarı boyunca veli neredeyse adım attırmadı özgürcana..ikinci yarıda markajdan kurtulmak için daha çok alan değiştirdi ancak gölgesi veli yinede onu hiç bırakmadı..özgürcan rakibini geçme konusunda çok becerikli olamadı..onun için daha çok mehmet yıldız veya nobre gibi güçlü mücedeleci ancak top kulanmada ve adam geçmede zorlanan bir forvet diyebiliriz..Mustafa sevginin maç boyu sürekli kötü ortalar yapmasıda hava toplarında bildiğimiz etkisini gösterememesine sebep oldu..

DİAKATHE: aurelo batista tarzı mücadele eden klasik bir DMC den çok farkı yok ama fırsat bulduğunda ileri çıkmayıda ihmal etmiyor ..top kazanırken bazen faullü oynayabiliyor ama yinede sakarya orta sahasının mücadelesinde ön plana çıkan bir oyuncu...top kazanmadaki ustalığı pas vermede gösteremedi bu maçta...ama yinede fiziksel değerleri ve çok top kazanması ile iyi CA lar alabilecek bir oyuncu..

Süleyman VARLIK : maçı anlatan sabri uganın dediğine göre kadroya son anda dahil olmuş ama sakarya adına iyikide olmuş defansta mustafa ile birlikte etkili oldu..hava toplarında çok göremedim ama etkili bir oyuncu olabilir diye düşünüyorum..bulduğu karambol golde doğru yerdeydi..agresif bir oyuncu agression değeri yüksek olabilir...

Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Omana yine güzel notlar tutmuşsun. Emeğine sağlık. Araştırmacılığın hakkını veriyorsun, tebrikler.

Ben maçı 90 dakika izleyemedim ama izlediğim kadarıyla Sakarya adına şunları söyleyebilirim. Mustafa Aydın genel stoper profiline göre çabuk bir oyuncu. Süleyman defansta sert oynuyla rakiplerini yıldırırken onların saçını okşadı yanağından makas aldı ve sempatikliğiyle bu durumu kapattı Süleyman' ın agresifliği 16 , dirtinessi 15, bunları biraz daha yükseltebiliriz. Yine p. alma özelliiğini de biraz daha yükseltebiliriz.

Ferdi Başoda ile söylediklerine katılıyorum. Ferdi tipik bir kontratak forveti. Bu maçta da ileride rakibe bastığını ve mücadele ettiğini gördük. Agression ve work rate yükselebilir. İkisini de 10 vermişim biraz daha artırabiliriz. Tabi sizin fikirleriniz de çok önemli bu artırmaları ve düşmeleri beraber yapacağız Bunun yanı sıra ferdinin mevkilerinde ufak bir değişikliğe gideceğiz. Forveti 17' den 20' ye AMR' yi de 20 den 17' e indireceğiz. Yani doğal pozisyonu FC olmalı. Omana mutlaka fikirlerini bekliyorum.

Özgürcan' ın hızını 12' ye indirebiliriz. Fuleli bir adam değil. Headingi de 1-2 puan düşlebilir.
    Diakhate' yi de 110 ca ya yükseltebiliriz.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Omana yine güzel notlar tutmuşsun. Emeğine sağlık. Araştırmacılığın hakkını veriyorsun, tebrikler.

Ben maçı 90 dakika izleyemedim ama izlediğim kadarıyla Sakarya adına şunları söyleyebilirim. Mustafa Aydın genel stoper profiline göre çabuk bir oyuncu. Süleyman defansta sert oynuyla rakiplerini yıldırırken onların saçını okşadı yanağından makas aldı ve sempatikliğiyle bu durumu kapattı Süleyman' ın agresifliği 16 , dirtinessi 15, bunları biraz daha yükseltebiliriz. Yine p. alma özelliiğini de biraz daha yükseltebiliriz.

Ferdi Başoda ile söylediklerine katılıyorum. Ferdi tipik bir kontratak forveti. Bu maçta da ileride rakibe bastığını ve mücadele ettiğini gördük. Agression ve work rate yükselebilir. İkisini de 10 vermişim biraz daha artırabiliriz. Tabi sizin fikirleriniz de çok önemli bu artırmaları ve düşmeleri beraber yapacağız Bunun yanı sıra ferdinin mevkilerinde ufak bir değişikliğe gideceğiz. Forveti 17' den 20' ye AMR' yi de 20 den 17' e indireceğiz. Yani doğal pozisyonu FC olmalı. Omana mutlaka fikirlerini bekliyorum.

Özgürcan' ın hızını 12' ye indirebiliriz. Fuleli bir adam değil. Headingi de 1-2 puan düşlebilir.
    Diakhate' yi de 110 ca ya yükseltebiliriz.

insan yaptığı işten zevk alıyorsa isteyerek yapıyor burak..maç izlemek ve izlediği yorumları çevresiyle ğpaylaşmak senin ve diğer araştırmacı arkadaşlarım gibi benim içinde bir zevk.
    TFF 1. lig araştırması için konsensüs oluşturarak hep birlikte tartışarak takım ve oyuncu değerleni vermemiz fikrine katılıyorum..elbetteki bazı arkadaşlarımız bazı takımlara çok daha hakim..meela senin kartala sakaryaya..erolun karşıyakaya altaya..muratın girsuna olduğu gibi..

sizler tecrübelisiniz bu konuda ben zaten tek bir takımı izlemek yerine D-SMARTTAN izleyebildiğim kadar çok maç izleyip elimden geldiğince detaylı notlar almaya çalışıyorum..sene sonundada bildiğim ne varsa araştırmalarımızın emrindedir...

Şeyh Edebali

sakary Ali Misafir

9.0.3 ü indirdim ve Sakaryaspor ile kariyer açtım..

Luiz Martinez takımdan ayrıldı ama hala takımda..

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Sakaryasporun karşıyaka maçının özetlerini izliyorum gözlerime inanamadım Süleyman Varlık ve sakaryalı futbolcular öyle fauller yapıyorki gözlerinize inanamazsınız ...

süleymanın bu sert oyunu oyuna muhakkak yansıtılması lazım en üst düzeyde...yani fauller hakikaten inanılmaz..güreş ...judo tekvando...

bi tek futbol yok...

hem bu anti futbolu Sakaryaya yakışmamış öte yandan Karşıyaka seyircisinin yaptığıda ayıp ötesi..bangır bangır sakarya kümeye diye bağırıyorlar..

açıkcası 35,5 karşıyakalı arkadaşlarım kızmasın ama tamamen terbiyesizlik..yenmişsin 2-0 takımı alkışla gitsin ne işin var sakaryanın düşmesiyle...

Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

başkan yedek kulübesinden hocalar ve yedek oyuncular tribüne dönüp ana avrat küfür edildiği için sakarya kümeye dendi... keşke denmeseydi ama etki-tepki olayı dahil, hakem tarafından tribüne yollanan engin hoca bile galiz küfürlerle tünele girdi...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

maça gelince; ortada futbol namına pek bişiy yoktu açıkçası, iki takımda mücadeleci ve sert takıldı...

sakarya maça 4-4-2 ile başlayıp son 10 dakika erol un oyuna girmesiyle 4-3-1-2 ye döndü...

atilla
    levent mustafa süleyman mustafa sevgi
    okan k. abdulvahit diakhate görkem (ilhan ummak)
    (erol)
    ferdi özgürcan

maçın genelinde süleyman ve abdulvahit çok sert ve maçı çığırdan çıkaracak şekilde oynadılar...
    sakarya adına sahada iyi işler yapmaya çalışan okan biraz da ferdi ve özgürcan vardı... özgürcan beklediğimden daha etkisiz kaldı açıkçası, bunda fuat ında payı büyüktü.

okan koç sağdan gerek çalımlarıyla gerekse bindirmeleriyle sakarya adına sahanın en iyisiydi...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sakaryasporun karşıyaka maçının özetlerini izliyorum gözlerime inanamadım Süleyman Varlık ve sakaryalı futbolcular öyle fauller yapıyorki gözlerinize inanamazsınız ...

süleymanın bu sert oyunu oyuna muhakkak yansıtılması lazım en üst düzeyde...yani fauller hakikaten inanılmaz..güreş ...judo tekvando...
    Giresunspor maçında da 4 kere kart görmesi gerektiği söyleniyordu kendisi hakkında ancak bir kez bile kart görmedi ve bize de golü o atmıştı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Sakaryaspor canla başla direnişine devam ediyor...

Manisaspor kısmı süper lig takımlarından çok raiting aldığı için Sakaryaspor bölümüne yazmak istedim maçı ve oyuncu yorumlarımı...

Manisaspor maça hiç şüphesizki favori olarak çıktı.ama sakaryaspor enteresandır hiçte çekinmeden oynadı Manisaya karşı. yinede Sezerin etkili ortalarını durdurmakta zorlandılar..Orta Sahanın yükünü çeken ve bu maçta yıldızlaşan Dİakathe ile çok top kazandılar.bu maçta mustafa Sevgide (çok beğenmediğim bir oyucu) hucumda oldukça istekliydi.Okan koç zaman zaman kanat değiştirerek oynadı her iki kanadada koşular yapma niyetindeydi Hepimizin merakı Özgürcan ise FERDİ İLE ideal bir ikili oldular..

Ligin eğer sadece ikinci yarıdaki toplanan puanlamalar söz konusu olsa sanırım Sakarya 5. veya 6. sırada olur ancak ilk yarıdaki büyük hezimeti ortadan kaldırmak hiç kolay olmuyor..

tüm gayretlerine karşın Kalabanenin golüyle yenik duruma düşmlerine karşın inançlı bir futbol oynadılar..

yiğitin muhteşem ama tek kelimeyle muhteşem golü ile durum 2-0 olunca herşeyin bittiğini düşünüyordum Sakarya için.. taki mental değerleri yerlerde sürünen kalabane tıpkı kasımpaşa maçında olduğu gibi gereksiz yere elle oynayınca ve GEREKSİZ yere penaltıya sebep oluncaya kadar..

Özgürcanın kullandığı penaltıda kaleci ufuk iyi yer tutmasına karşın günün yıldızı diakathe topu iyi takip edip skoru 2-1 e getirince maçın ilerleyen dakikalarınında kaderi çizilmiş oluyordu.

artık Sakaryasporun gol arayışlarına karşın Manisanın kontralarını izleyecektik.
    bu dakikada Sakarya defansını kutlamak isterim Takım hucum yapmak için ileri çıktığı dakikalarda riak alınan zamanlarda geriyi iyi kapattılar hatta fırsat buldukça Süleymanda ileri çıkıp gol atma gayretindeydi...

Öte yandan Manisaspor ise bir türlü istenilen atakları gerçekleştiremedi maçın sonlarına doğru ise skoru koruma düşüncesi öne çıkınca fazla gitmediler..

Kaderin bir cilvesİ 3 DAKİKA UZATMA VERİLEN bir maçta 90+3 ün artık son saniyelerinde özgücan topu alınca içimden allah biliyor dedimki..bu toptan hiç bişey çıkmaz bu arada profilini bu sezon sonunda baştan yaratmamız gereken özgürcan marke pozizyonunda adeta 3-4 kişinin arasındaki Ferdiye yerden harika bir pas çıkarınca Ferdi belkide kendinide aşarak kırvak bir şekilde dönüp vurunca Manisa stadyomunda ki binlerce taraftar ve sahadaki manisalı oyuncular adeta dondu kaldı..

şimdi özgürcanın müthiş ara pasınımı ferdinin dönüp hiç bekletmeden harika vuruşunumu översiniz yoksa maçın bitmesine 10 saniye kala özgürcanı tutamayan Ferdiye 3-4 kişi arasından döndürüp vurduran defansamı kızarsınız bilemem ancak..Özellikle Samsun ve güngörenin sürekli puan kayıpları yaşaması ve alttakilerin üstekilere iyice yaklaşması karşısında Sakaryanın inancı ve umudu bu maçta katlanarak çoğaldı önümüzdeki hafta kimle oynuyor sakarya bilemiyorum ama benim kanaatimce mutlak favori çıkıyor maça...

oyunculara geçersek:

Mustafa Sevgi: takımdaki taç atışlarının değşmezi olup korner gibi taç atan bu oyuncuya gerekli değerini vereceğiz..geçen hatalara nazaran hucumda ki istekliliğini sürdürürse bazı oynamalarda yapılır...

Özgürcan Özcan: çok değrli bir oyuncu sıfırdan profil yapacağım.mEHMET YILDIZ ın bank asya versiyonu ama Mehmetten bile bazı yönleriyle iyi tabi tamda mehmet yıldız kadar güçlü değil o yüzden dayanıklılık ve güç değerleri şimdilik biraz daha az olur..Pas kabiliyeti defansta 2-3 kişiyle adeta (bu ifadeyi pek sevmem ama) boğuşması hepsi üzerinde düşünüllmesi gerek..Seneye Sezer ErhanRıdvan le birlikte sanırım en iyi oyunculardan biri haline getiririz..

Fedi BOŞODA: onun için geniş alan oyuncusu dedik.önüne atılan toplarda dikine oynamayı ve driplingi seven bir oyuncu dedik aslında dediklerimiz halen doğru ama maçın bitiminee 10 saniye kala özgürcandan aldığı pasla çabukluğu dönüşü vuruşu o kadar güzeldiki maçı izleyen kim olsa etkilerirdi bundan aynı hareketlerden aynı gollerden bir iki tane ddaha atarsa bu yönünde de biraz düzeltmelere gideriz...

Dİakathe: Kuşkusuz bu maçın yıldızı bu arkadaş sahada sanki aurelioyu bir maçlık getirmiş gibiydi sakarya..Hem sahanın her yerinde olması mücadelesi harikaydı..tabi onu bu kadar iyi ilk defa görüyorum kalıcı bir şeyler için umarım birazdaha böylesine iyi izleriz..

Süleyman VARLIK: Giresun maçında attığı golden sonra yerini garantiledi..Çok sert fauller yapabilen Süleyman yine agresifti ancak bu maçta İzmirdeki veya giresun maçındaki kadar kırıcı değildi..daha dengli oynadı..Süleyman çıkış ,içinde ama daha sakin olmalı yoksa Emre aşık gibi 35 yaşında hala atılmaktan kurtulamaz...

velhasıl takım iyice oturdu bundan sonra herkes Sakaryadan korkmalı...

Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Mustafa Sevgi'ye değinmek istiyorum. Kendisini çok severim Eskişehirspor'dan ayrılmasını istediğim son futbolculardandı. Fakat kendisi için iyi olanı yaptı. Çok iyi şutları olan, hücum-savunma anlayışını çok iyi yansıtabilen bir oyuncu. Kendisine DL değerini vermemiştim çünkü bayadır kendisi DL-WBL oynamıyordu. Sanırsam Sakaryaspor'da sol kanadı tamamen kullanıyor ve bekte oynuyor. Taraftarda son derece memnun kendisinden. Ayrıca Mustafa Sevgi'nin favori kulüplerine Eskişehirspor'u eklemeyi unutmayalım...Saygılar şeflerim.
    I'm back...

sakary Ali Misafir

Sanırsam Mustafa Sevgi ile G.Birliği ilginiyor.Ayrıca Mustafa Sevgi oyunda AMLC gözüküyor ama Sakaryada tüm maçlarda sol bek oynadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Sezon bitti. Artık sağlıklı bir şekilde yorum yapabiliriz. İki GSli oyuncu da bu sezon tba' da başarılı oldu. Erhan Diyarbakır için varını yoğunu ortaya koydu. Sadece mücadele gücü ile değil. Tekniği isabetli pasları, uzaktan şutları, iki ayağını birden kullanması ön palana çıkan özellikleriydi.

Özgürcan da sakarya için önemli işler yaptı. Fiziğinin avantajıyla baya iş bitirdi. Bu iki oyuncu da 110-115 ca arasında bir puanı hakettiler...

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Sanırsam Mustafa Sevgi ile G.Birliği ilginiyor.Ayrıca Mustafa Sevgi oyunda AMLC gözüküyor ama Sakaryada tüm maçlarda sol bek oynadı.
    Mustafa'nın ofansif özellikleri defansif özelliklerinden daha iyi. Ve bu yüzden hep sol önde değerlendirildi. Ama bu sene sakarya sol arkada oynattı onu. Dl eklenecektir. Yani herhangi bir yanlış yok. Gerçek mevkii bizim yaptığımzdır..

sakary Ali Misafir

Sakaryaspor'da herşey karıştı ne kulübe giren belli nede çıkan.

Daha takım fedarasyonda lisans çıkarttıramadı daha ne olacak belli değil.

Araştırmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

sakary Ali Misafir

Sakaryaspor:Erol, Onur, (Bünyamin),Şaban, Salih, Volkan Başyurt, Kerem, Levent, Muharrem, Mustafa Sevgi, Görkem, Volkan Şahinel(Çağlar)

İlk karşılaşmada çıktığımız 11 bu.Lisanslar çıkmadığı için yeni transferlerimiz oynamadı.Tavşanlı Linyit deplasmanından 1 puan çıkardık.

Aldığım duyumlara göre M.Sevgi sol açık oynamış.Yeni transferler geldikten sonra çok daha iyi olacağız.

Bu arada kapasitesi 2.000 kişilik olan stadda Sakaryaspor'a 40 bilet ayırmışlardı ancak istediğimizle bu sayı 250'ye çıktı ve taraftarımız 250 kişilik yeri doldurdu.

sakary Ali Misafir

Lisanslar çıkmadı. Mustafa , Levent , Volkan'lar , Şaban oynayacak. Serkan Özsoy geri dönücek galiba.Geri kalanlar genç takımdan.Yönetim herşeyin içine etti.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri