Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 33 arası toplam 33 sonuç

Konu: Karşıyaka

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Karşıyakadaki erime sürüyor..

önce erciyesle kendi evinde beraberlik şimdide deplasmanda kartal malubiyeti..

geçen hafta manisaspor kısmında yazmıştık Manisaya rakip yok diye diyarbakırdaki maddi sorunlar karşıyakadaki kadro darlığına değinmiştik...

karşıyaka kadro darlığı alternatifsizlik maçın sıkıştığı anlarda oyunun kaderini değiştirecek bir oyuncunun olmaması hep gözüme çarpıyor onları izleyince....

bir çoklarımızın favorisi Rıdvan sanırım gözlerin kendi üstünde anlamış olacakki..biraz artistik top oynamaya kabiliyetini göstermeye çalışan hareketler yapıyor iyi oyuncu olduğu kaliteli kumaşı bir gerçek olsada biraz daha basit oynasa dahi iy yapacak...

kartal maçında ferhat oyunu zorlamaya çalıştı ümit milli oyuncunun bu çabası yetersiz di...cihanda orta saha hakimimyetini elde tutmaya zorladı etkili ataklarda geliştirdiler ama olmadı..

u arada son zamanların formda forveti Eser markajdan bir iki pozisyonda kurtuldusada golle buluşamadı...

açıkcası ben bu maçta karşıyakadan bir şey anlamadım itiraz edeyim birazda turksportal masa üstünü bir türlü kuramadığımdan maçı dört gözlede izleyemedim ama gördüüğüm kadrosu zayıf bu takımın özellikle deplasmanlarda yüzünün gülmesi çok zor..
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Karşıyaka - Bolu maçından 1-2 not aktarayım. Öncelikle maçı Rıdvan için izleyecektim çok merak ediyodum nasıl oynadığını ve çok rahatlıkla söyleyebilirim bu çocuk Gökhan Gönül kadar olur ve belkide onuda geçer. İlk yarıda ortasahanın ortalarındaydı ordan Yunus'a bir pas attı hayret ettim bir sağ bek oyuncusu nasıl atar diye. Sürekli git gel yapıyo -8 PA'sı vardı aynen devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Aydın çok yavaş 1-2 pozisyonda rakip forvetlerin gerisinde kaldı ve ben hayret ettim nasıl o uzun boyuyla kafa topu verir diye. Pace 10 ACC 10 verilmiş ama pace 8 seviyesine çekilebilir. Özellikleri random olarak verilmiş zaten bu maçtada Gurur oynar diye düşünüyodum Gurur yoktu sahada.

vee Yunus. bütün maç koşan bir futbolcu olabilirmi heryere baskı yaptı. Bolu savunmasındaki uzun boylu defans oyuncularına karşı kaç defa hava topu aldı ben sayamadım. Takımı ateşleyen adamdı adeta. Finishing 13 o 1-2 puan düşürülmeli çünkü kaçırıyo Yunus veya heyecanlanıyo oda uygun olabilir. Jumping 8 şu anda hiç abartmıyorum 10-11 olsa kimse birşey diyemez sanırım çok iyi yükseliyo toplara.

Kıvanç Karakaş. Karşıyaka bu adamı aldı diye dua etmeli. Rıdvan atıldıktan ( hakem sağolsun ) sonra Kıvanç bir ara sağ bek geçti. Önünde Zafer gibi bir engel olmasına rağmen o bölgede bile müthiş mücadele etti. Zaman zaman ortasahaya yardım etti Zafer'in önüne geçti yani herşeyi yaptı. Dribling 11 ama bu 13 olabilir topu iyi süren bir oyuncu. Concentration ve Positioning gözden geçirilmeli bence. Son maçta oynamayacak Kıvanç son dkda forma çıkardığı için 2. sarıyı gördü ama Playoff maçlarında dikkatlice izlemenizi öneririm.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe'nin altyapısından yetişen Necati Yılmaz 2 haftadır, Ramazan Kurşunlu'nun yerine koruyor. Dün Giresun'a karşı canlı izledim, yan toplarda ve birebirde oldukça başarılı ve soğukkanlı. Gelecekte oldukça iyi bir kaleci olacağını düşünüyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri