Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: Altay

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    eywallah makka, kolaylıklar diliyorum... mehmet akif ve recep i izlemek için gideriz göztepe maçına...
    Bu mesajı nasıl olduysa yeni gördüm.Mehmet Akif'te sakatlandı zaten.Gerçi son maçta 4-1 kazandı Göztepe ama yinede yokluğu önemli.
    Uygun bir zamanda tabiki gidebiliriz maça,iyi dileklerin içinde deşekkürler

Kayseri'den kaleci transferi

Altay ile Kayserispor arasında bir süredir devam eden kaleci Gökhan Değirmenci pazarlığı mutlu sonla bitti. 19 yaşındaki genç kaleci ile el sıkışan Kayserispor yönetimi böylece ilk transferini gerçekleştirmiş oldu.Altay’da başarılı bir sezon geçiren ve 3 büyüklerin transfer listesinde olan Gökhan Değirmenci’yi Kayserispor kaptı. 19 yaşındaki Gökhan Değirmenci ile her konuda anlaşan Kayserispor yönetimi bu futbolcu ile yeni sezon için el sıkıştı. Altay yönetiminin genç kaleciyi sezon sonuna kadar kadroda tuttuktan sonra yeni sezonda Kayserispor’a verecek.
    Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin listesinde bulunan 19 yaşındaki Gökhan’ın transferinde hiçbir pürüz kalmadığını söyledi. Yeni sezonda Gökhan’ı sarı-kırmızılı formayı giyeceğini belirten Hurma, genç kalecinin uzun süre Kayserispor’a hizmet edeceğini söyledi.
    Öte yandan Fransa’da transfer görüşmeleri yaptıklarını hatırlatan Hurma, çok kaliteli iki isimi Kayseri’ye getirmeye çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Kaliteli adam heryerde kaliteli işte.Gökhan kariyeri açısından büyük bir adım atmış oldu böylelikle,belki biraz daha maç tecrübesi akzanıp takımdan ayrılması daha mantıklı olurdu ama bu tarz şanslar özellikle kalecilere çok az geliyor,ben çok mutlu oldum bu haberi okuyunca,hayırlısı olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

İçerdeki Rize maçında izledim en son iyi bulmadım Altay'ı baskıyı kursada iyi oyun yoktu.Hele 2.yarı 4 forvet birden oynattı Tahir hoca birde stoper Onur sanırım adı oda ileri gitti sık sık diğerleri şişirdi durdu.
    20 numara Erdal'a son dakikalara kadar nasıl tahammül etti anlamadım.%100 lük iki pozisyonda bir pas verdi diğerinde kalecini kucağına yuvarlayıverdi.Şut özelliği pek yok sanırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Gökhan Değirmenci iyi bir imza oldu biizm için kendini kanıtlayacağı bir takıma geldi pa ve cası kaçtı acaba bu kalecinin

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

son somsun maçıyla iyiden iyiye dikkat çekiyor buralk çalık uzun zamandır adeta kayıptı .uzun zamandır suskundu samsunda parlamış

teknik br oyuncuya benziyor son vuruşlar da iyi 12 gole ulşatı bu yaşta..büyük klüplerin dikkatini çekebilecekmi önümüzdeki maçlarda göreceğiz.....yaş yeni 20 oldu..dikkatlerinize sunulur..
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu haftasonu Altay maçını izledim 1-2 şey çok dikkatimi çekti. Burak Çalık sağ kanatta bayaa iyi git gel yaptı ama son toplarda çok zayıf oyuncu kaleye kadar gidiyo ama sonrasında yaptığı vuruşlar berbat.

Can Erdem, Beşiktaş patentli bir oyuncu. Herkes ondan çok şey beklerken fantazi hareketlere kaçıyo. Havadan gelen pası yere inmeden topukla atmaya çalışmalar falan. Biraz şımarık gördüm onu.

Kaleci Gökhan kesinlikle Süper lig kalitesinde bir kaleci. Şans 1 kere olur 2 kere olur ama Gökhan her pozisyonda müthiş yer tutuyo ve refleksleri çok iyi. Kayserispor'da seneye onu ilk 11 içinde yer alırsa kimse şaşırmasın.

Merter Yüce bu Altay takımına 1 gömlek üstün bence. Süper Lig ortasıralara oynayan takımlarda rahatlıkla oynayabilecek kapasiteye sahip.

Tiago çok özlemek istemiştim bu maçta ama Tiago kadroda yoktu. Altay'lı arkadaşlarım çok methini yapıyolar bu oyuncunun ama izlemek nasip olmadı birtürlü.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

tiago sezonu kapadı dizindeki problem nedeniyle...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Merter Yüce ile kayserispor gelecek sezon için anlaşmış sanmırım öyle haberler duydum altaylı arakadaşlaradan bilgisi olan varmı

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

kaleci gökhan ve merter önümüzdeki sene kayseride olacaklar... merter bosmandan gidio, gökhan ın bonservisi de 800 bin tl civarına verildi kayseriye...
    puerta kalbimizde...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri