Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
331 ile 360 arası toplam 374 sonuç

Konu: Trabzonspor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Arka sayfalarda Alanzinho'nun uzun şut özelliğinin artması gerektiği belirtmiştim dün attığı golle daha iyi bir değeri hakettiğini gösterdi bence..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Serhat dün Alanzinho'nun golunu kaydettim en az 30 kere izledim. Orta açar gibi yolluyo topu kaleci kalenini önünde ama top öyle bir yere gidiyoki kurtarması mümkün değil. O vuruş birazda Tekniğiyle alakalı geldi bana.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu adamın pas ve creativity bence 15 olmalı yanlısım yoksa data da 14 ve hız hızlanma kombinasyonu 16-18 gibi bir şey olmalı. Balance ise 5 strenght 4 olmalı bence...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Arka sayfalarda Alanzinho'nun uzun şut özelliğinin artması gerektiği belirtmiştim dün attığı golle daha iyi bir değeri hakettiğini gösterdi bence..
    tam bilmiyorum ama uzun şu özelliğinden önce bi kaç ppm eklenmesi lazım.fırsat buldukça şut atması yopla içeriye girmesi hücuma ortadan katılması falan gibisinden..

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Gökhan Ünal 'ın son maçlarda Frikik kullanmaya çalıştığı ve başarılı olduğu ortada Frikik özelliği artmalı...Alanzinho nun uzun şutu artmalı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by zemlinskis View Post
    Gökhan Ünal 'ın son maçlarda Frikik kullanmaya çalıştığı ve başarılı olduğu ortada Frikik özelliği artmalı...Alanzinho nun uzun şutu artmalı
    Gökhan Ünal kaç frikik attı da değerlendirebildiniz?
    Alanzinho'yu kaç maç izlediniz de bu fikre hakim olabildiniz?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Gökhan Ünal kaç frikik attı da değerlendirebildiniz?
    Alanzinho'yu kaç maç izlediniz de bu fikre hakim olabildiniz?

Son dönemde G.Ünal frikik kullanmaya başladı ve buna antremanlarda çalıştığı belli...En son Fildişi ile oynadığımız maçta da 1 frikik şutu direkten dönmüştü...Ayrıca Alanzinho nun Kocaeli ve Gs maçlarında uzaktan attığı isabetli şutlarıyla uzun şut artışını haketmekte...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Sert kullanıyor Freekick 10 verilebilir. PM'ye de sert serbest vuruş kullanır. eklenebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

freekick değeri artırılıcaksa önce yattarada arttırıma gidilmesi lazım.son maçta yattara sakatlanmasa acaba gene gökhan ünal mı vuracaktı.tartışmak lazım.ayrıca yattaranın da yabana atılmayacak freekickleri olduğunu biliyoruz.gökhan ünal için değer verilmeden 5-6 maç daha sabredilmesi gerektiğine inanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Alanzinho' ya "likes to lob keeper" ppm' si eklenebilir...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Gerçekten Trabzonspor tam bir FM takımı olmuş bu oyunda şu an oynadığım kariyerde de ligde ve kupada şampiyon oldu...Araştırması gayet güzel yapılmış...Sizce Ts Transfer Komitesi bu oyundan yararlanıyor mu ? Ne dersiniz ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Oyundan yararlanmıyor ama Özkan Sümer'den yararlanıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Ersun Yanal FM oynadığını kendisi söylemişti bir ara Leonardo olayı vardı ordan beri inanırım bu adama

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ersun Yanal FM oynarmı bilemem ama bilgisayarlı antrenman sistemlerini o gtirmiş türkiyeye öyle bişey duymuştum.Ama futbolcuyu oyuna göre almazlar Özkan Sümer varken.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Özkan Sümer'i postalayamadık bu kulüpten bir türlü.Nasıl yapışmışsa artık bize..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Cyzio View Post
    Özkan Sümer'i postalayamadık bu kulüpten bir türlü.Nasıl yapışmışsa artık bize..
    Özkan Sümer gibi adam keşke Fenerbahçe'de olsa. Onun kadar futbolcu özelliklerini iyi takip eden, takımına katkı sağlamak için sürekli çalışan. En önemliside o takımda futbol oynamış , hocalık yapmış hatta başkanlık yapmış bir isim.

Bu ayki Four-Four-Two dergisini alıp okursan neler yaptığını öğrenirsin. Nasıl istemiyosun hayret.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Özkan Sümer gibi adam keşke Fenerbahçe'de olsa. Onun kadar futbolcu özelliklerini iyi takip eden, takımına katkı sağlamak için sürekli çalışan. En önemliside o takımda futbol oynamış , hocalık yapmış hatta başkanlık yapmış bir isim.

Bu ayki Four-Four-Two dergisini alıp okursan neler yaptığını öğrenirsin. Nasıl istemiyosun hayret.
    Derin Trabzonspor..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

kaleci yakup un mevkisi hala düzeltilmemiş...

ilgililerin dikkatine 5!!!
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yattara favori personele eklenebilir bence 50-55 civarı bir puan verilebilir.

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    kaleci yakup un mevkisi hala düzeltilmemiş...

ilgililerin dikkatine 5!!!
    Yakup'un mevkisini düzelttim.

Yattara favori personele eklenebilir bence 50-55 civarı bir puan verilebilir.
    Şota'nın bile eklenmediği favori personele Yattara'nın eklenmesi bence anlamsız ki hakkında o kadar tartışma dönerken.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Şota 85 puanla ekli favori kişilerde..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Osman dostum sen biliomusun bu işi
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Barış bu sene forma mücadelesine girecek..İyi takip etmek lazım onu bu sene

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    İşi bilmiyor olsa ekibin içinde olmazdı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İşi derken yani datayı incelemedin mi manasında
    Futbolcu Bilgileri

Şota 85 puanla ekli favori kişilerde..
    Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Şota'nın ekli olduğunu gerçekten bilmiyordum.Fakat İ.Yattara'nın favorilere eklenmesi konusunda hala olumsuz yanıt veririm.

İncelediğim dosyada favori personeller kısmı yok.Kulübün genel bilgilerine dokunamıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yattara hakkında tartışma dönerken derken ne kastettin bilmiyorum açıkcası..Takıma yaptığı katkı olaraksa bende o konuda fazlaca eleştirenlerdenim fakat bazı oyuncular takıma inanılmaz katkılar yapmasalarda bi şekilde taraftarla kulüple bütünleşirler.(misal Nouma) Futbol dışı konulardan falan bahsediyorsan o konularda pek bilgim yok.Aslında Yattara'dan önce eklenmesi gereken kişilerde var.Ben araştırmacılık döneminde Ünal Karaman'ı ekletecektim fakat oyunda ekleyince hemen ilk t.direktör kovulmasında takımın başına Ünal Karaman geçiyordu.Bu yüzden ekletmemiştim.

Yattara hakkında tartışma dönerken derken ne kastettin bilmiyorum açıkcası..Takıma yaptığı katkı olaraksa bende o konuda fazlaca eleştirenlerdenim fakat bazı oyuncular takıma inanılmaz katkılar yapmasalarda bi şekilde taraftarla kulüple bütünleşirler.(misal Nouma) Futbol dışı konulardan falan bahsediyorsan o konularda pek bilgim yok.Aslında Yattara'dan önce eklenmesi gereken kişilerde var.Ben araştırmacılık döneminde Ünal Karaman'ı ekletecektim fakat oyunda ekleyince hemen ilk t.direktör kovulmasında takımın başına Ünal Karaman geçiyordu.Bu yüzden ekletmemiştim.
    Trabzonspor'da bir futbolcunun favori personellere eklenebilmesi için taraftarların çoğu tarafından sevilip,saygı görmesi gerektiği kanısındayım.Yattara'dan önce oraya eklenebilecek başka bir sürü isim vardır.6.sezonuna girmesine rağmen ve Hüseyin gitmesine rağmen biz bu adama daha kaptanlık vermiyoruz.Geçen sezonki transfer skandalı olsun,ismi olaylara karışmış bir futbolcu.Yattara favori personel değil anca maskot olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

TSL'de ne zaman kariyer açsam ilk sezon Trabzonspor ile cekişiyorum. Besiktas ve Fenerbahce 3-4-5 arası kapışırlarken benim rakibim genelde Trabzon oluyor. Sadece bana olan bir rastlantı mı bu, yoksa başkalarına da oluyor mu? Bu zamana kadar 4 kere Galatasaray ile başladım 3ünde Trabzon ile cekiştim, 2sinde sampiyon olurken 1inde sampiyonlugu kaybettim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by 10_Osmanozc View Post
    Trabzonspor'da bir futbolcunun favori personellere eklenebilmesi için taraftarların çoğu tarafından sevilip,saygı görmesi gerektiği kanısındayım.Yattara'dan önce oraya eklenebilecek başka bir sürü isim vardır.6.sezonuna girmesine rağmen ve Hüseyin gitmesine rağmen biz bu adama daha kaptanlık vermiyoruz.Geçen sezonki transfer skandalı olsun,ismi olaylara karışmış bir futbolcu.Yattara favori personel değil anca maskot olur.
    Maskotsa asıl o zaman 100 değerinde eklemek lazım Çünkü maskot bir şirket,kurum vs. simgeleyen adı duyulduğunda ilk akla gelen kişi,obje,sembol gibi şeylerdir.Ayrıca bende belirttim ondan öncede eklenecek kişiler olduğunu...

Kaptanlık konusuna gelince herkes kaptan olamaz kaptan olmak için belli başlı birkaç özellik gereklidir.Bu özelliklerde her insanda olmayabilir ve bu özelliklerin olmaması o oyuncuyu kötü bir oyuncu yapmaz.

Son olarak benim etrafımda pek Trabzonsporlu yok Trabzon'da yaşamıyorum öyle taraftar forumlarında falanda çok fazla dolaşan biri degilimdir.Yani Yattara taraftarların ne kadarı tarafından seviliyor falan çok fazla bilgim yok.Zaten dediğim gibi bunu söyleme nedenim Yattara'nın harika performansı yada muazzam kişiliği falan degil.Yattara bir şekilde bu takımla özleşleşmiş bir oyuncu anlatmak istediğim bu..

Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Mesaj Yetkileri