Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 374 sonuç

Konu: Trabzonspor

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by perpetua View Post

TFF'nin 2007/08 sezonu icin yilligina gore:

Arda: 130 orta, 25 isabet, %19 basari
    Baris Ozbek: 45 orta, 13 isabet, %28 basari
    Lincoln: 64 orta, 17 isabet, %26 basari
    Hakan Balta: 51 orta, 15 isabet, %29 basari
    Sabri: 113 orta, 31 isabet, %27 basari
    Ugur Ucar: 60 orta, 16 isabet, %26 basari
    Volkan Yaman: 59 orta, 16 isabet, %27 basari

Kazim: 52 orta, 8 isabet, %15 basari
    Gokhan Gonul: 86 deneme, 22 isabet, %25 basari
    Wederson: 67 deneme, 16 isabet, %23 basari
    Alex: 67 deneme, 24 basari, %35 isabet
    Deivid: 56 deneme, 17 basari, %30 isabet
    Ugur Boral: 72 Orta, 21 Isabet, %29 basari

Serdar Ozkan: 104 orta, 19 isabet, %18 Basari
    Ibrahim Uzulmez: 63 orta, 6 isabet, %9 Basari
    Ali Tandogan: 95 Orta, 19 Isabet, %20 Basari
    Delgado: 73 orta, 12 isabet, %16 basari
    Tello: 155 orta, 29 isabet, %18 basari

M. Ali Kurtulus: 105 Orta, 23 isabet, %21 Basari
    Musa Aydin: 59 Orta, 23 isabet, %38 basari
    Hayrettin: 37 orta, 9 isabet, %24 basari

Mehmet Topuz: 123 Orta, 46 isabet, %37 basari
    Cangele: 48 orta, 18 isabet, %38 basari
    Toledo: 46 orta, 11 isabet, %23 basari
    M. Eren: 77 orta, 17 isabet, %22 basari

Yattara: 229 Orta, 58 Isabet, %25 basari
    M. Keceli: 84 orta, 21 isabet, %25 basari
    Serkan Balci: 44 orta, 10 isabet, %22 basari

Caner Celep: 45 orta, 18 isabet, %40 basari
    Yusuf Simsek: 106 orta, 33 isabet, %31 Basari

Murat Erdogan: 82 orta, 25 isabet, %30 basari
    Murat Duruer: 111 orta, 20 isabet, %18 basari
    Ilkem Ozkaynak: 68 orta, 15 isabet, %22 basari
    Gokhan Emreciksin: 84 orta, 22 isabet, %26 basari

Bulent Bolukbasi: 83 orta, 29 isabet, %34 basari
    Ekrem Dag: 66 orta, 18 isabet, %27 basari
    Ilhan Ozbay: 26 orta, 7 isabet, %26 basari

Ozer Hurmaci: 70 orta, 18 isabet, %25 basari
    Tita: 78 orta, 20 isabet, %25 basari
    Bilal: 68 orta, 20 isabet, %29 basari

Serkan Atak: 101 orta, 27 isabet, %26 basari
    Murat Kalkan: 67 orta, 10 isabet, %14 basari

Erman Kilic: 87 orta, 34 isabet, %39 basari
    Ekrem: 78 orta, 20 isabet, %25 basari
    Ibrahim Akin: 48 orta, 13 isabet, %27 basari
    Ilyas: 80 orta, 21 isabet, %26 basari
    Kerim Zengin: 53 orta, 10 isabet, %18 basari
    Sertan Eser: 87 orta, 21 isabet, %24 basari

Omer Aysan Baris: 81 orta, 15 isabet, %18 basari
    Veli Acar: 85 orta, 20 isabet, %23 basari
    Volkan Sen: 72 orta, 15 isabet, %20 basari
    Yenal Tuncer: 40 orta, 11 isabet, %27 basari
    Ismail Gulduren: 42 orta, 12 isabet, %28 basari

Erkan Sekman: 56 orta, 15 isabet, %26 basari
    Neca: 60 orta, 21 isabet, %35 basari
    Kaue: 124 orta, 28 isabet, %22 basari
    Murat Hacioglu: 61 orta, 16 isabet, %26 basari

Engin Baytar: 58 orta, 19 isabet, %32 basari
    Erhan Guven: 61 orta, 17 isabet, %27 basari
    Mehmet Nas: 69 orta, 19 isabet, %27 basari
    Mehmet Cakir: 87 orta, 23 isabet, %26 basari

Ferhat Oztorun: 42 orta, 12 isabet, %28 basari
    Selcuk Inan: 92 orta, 19 isabet, %20 basari
    Sener Askaroglu: 70 orta, 16 isabet, %22 basari
    Ugur Inceman: 33 orta, 13 isabet, %39 basari

Fahri Tatan: 63 orta, 14 isabet, %22 basari
    Emrah Eren: 191 orta, 52 isabet, %27 basari

Faruk Bayar: 67 orta, 19 isabet, %28 basari
    Erhan Kucuk: 85 orta, 18 isabet, %21 basari
    Goksel Akinci: 53 orta, 14 isabet, %26 basari
    Ozgur Ocal: 88 orta, 27 isabet, %30 basari

bunlara gore Yattarın orta 15 emrah ömer öyle söylüyor bende 15 olması ve licoln,topuz,aydından düşük ollduğu konusunda baya bi yorum yapmıştım

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

KocaeLi maçı dahiL diger maçLardada adam geçmeden orta kestigini çok gördüm ben şahsen.. SeLçuk pas atar Yattara tam adrese orta açar Yattara' nın önünde adam varkende adrese tesLim ortaLar kestigini maçLarı 90 dakika izLerseniz görebiLirsiniz..

Sadece istatistikLere bağLı kaLmanında çok çok dogru bişi oLdugunu düşünmüyorum..

Alex Ferguson'un bir lafı vardır: "İstatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama asıl görülmesi gerekeni göstermez."

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

birisinin su mesur lafi solemesini bekliyodum istatistik muhabetti gectigi her yerda mutlaka su Fergie'nin meshur lafi hortlar ya peki merak ederim bu lafi harbiden adamin azindan duyan olmusmudur... Solemedgini dusundugumden degil yani o kadar bagilan var lafa da ondan soruyorum...

Kac bin kere yazmak zorunda kalicam sanirim bu oyun bilgisayar oyunudur matematiksel hesaplamar ve kodlar uzerine kuruludur. Gercek hayati edebilicegi kadar simule etmeye ugrassada etmesi cok guc cunku bu oyunun butun olayi istatistiktir. CM/FM serilerinin baslangici asil olayi istatistik iken sizler istatistigi kendi istediginizin oyunda olmasi icin hice sayiyorsunuz merak ediyorum nasil oynuyorsunuz acaba bu oyunu....

Fergie gercek hayatda bu isi yapan bu insandir onun durumu ve sartlari farklidir sizler ise sanal alemde rakamlar uzerine kurulu bi oyunda bunu yapmaktasinizidir oyun uzerine matematiksel taktik teorileri kurulurken istatistigi hice saymak isteyenleri hic ama hic anlayamiyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Ben 17-18 inde değilim. Eğer M.Topuz, Aydın,Lincoln orta yapması Yattara'ya eşit veya yüksek ise burda bir gariplik var demektir.

Yattara genelde önündeki 2-3 oyuncuyu oyundan düşürüp yada çalımlayıp ortasını kesiyor. Yani boş pozisyonlarda kestiğine çok nadir şahit oldum.Boş pozisyonda orta kesmek o kadar zor değildir ama 2-3 kişiyi ekarte edip orta kesmek akıl ve beceri isteyen bir işdir.
    Evet aynen oyle...

Yattara'nin rakibi ekarte etme becerisi nereden geliyor peki?

Acceleration, Agility, Flair, Technique, Dribbling... Bunlarin hepsi diger saydigin oyuncularla ya ayni ya daha yuksek... Yani rakibini ekarte edip rahatlikla orta yapabiliyor.

Aydin ile Yattara ayni seviyede degil, 14 ile 15 arasinda fark yok diyorsaniz o zaman 15 ile 16 arasinda da fark yok deyip neden kesip atilmasin olay?

Topuz toplara cok iyi vuran bir oyuncu ama bir Yattara'nin teknik kapasitesi kesinlikle yok. Yakaladi mi iyi orta yapan, ama Yattara gibi kendi kendine pozisyonu acabilme becerisi pek olmayan bir oyuncu Topuz.

Lincoln'un biraz dusecegini zaten Galatasaray konusunda yazmistim.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Batuhandemirel View Post
    Alex Ferguson'un bir lafı vardır: "İstatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama asıl görülmesi gerekeni göstermez."
    Bazen de oyuncunun yaptigi diger hareketler insanlari etkiledigi icin her konuda iyi oldugu dusuncesini ortaya cikartir. Istatistik ise bu dusuncenin ne kadar dogru olup olmadigini ya dogrular, ya da yalanlar.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bazen de oyuncunun yaptigi diger hareketler insanlari etkiledigi icin her konuda iyi oldugu dusuncesini ortaya cikartir. Istatistik ise bu dusuncenin ne kadar dogru olup olmadigini ya dogrular, ya da yalanlar.
    İstatistik doğrular ya da yalanlamaz. Doğrulayabilir ya da yalanlayabilir. Sade bir istatistikten çok bunun yorumu önemlidir. Zira Maldonado çok yüksek bir pas yüzdesine sahip olabilir ama bu mesela Lincoln'den iyi pas atıyor anlamına gelmez.

Nesil
    2003

İstatistik doğrular ya da yalanlamaz. Doğrulayabilir ya da yalanlayabilir. Sade bir istatistikten çok bunun yorumu önemlidir. Zira Maldonado çok yüksek bir pas yüzdesine sahip olabilir ama bu mesela Lincoln'den iyi pas atıyor anlamına gelmez.
    Tabii ki.

Ama Lincoln daha fazla fantazi pas deniyor diye paslarinin daha kaliteli oldugunu da soyleyemeyiz. Birisinin oyunu okumasi 7, digerinin 17. Pek tabii Lincoln'un paslari daha tehlikeli olacaktir, pek tabii Lincoln'un paslari daha dikkat cekici olacaktir. Ama sadece 10 metrelik pas yapan oyuncu da pas ozelligi icin 20 alabilir eger bu paslar hep takim arkadasinin kolay kontrol edebilecegi hizda ve isabette atiliyorsa.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yattara'yı bugun özellikle izledim. Orta acması 17 verilebilir hatta bence verilmelidir de. 18 verilse de itiraz edilmez. bugun yine cok etkili ortalar actı. Bu degeri hakettiğini düşünüyorum...

Umut konusuna gelirsek de bugun golü attı ama 16 finishing fazla. 14 umut için verilebilecek en iyi degerdir bana göre...

Quote Originally Posted by licentia View Post
    birisinin su mesur lafi solemesini bekliyodum istatistik muhabetti gectigi her yerda mutlaka su Fergie'nin meshur lafi hortlar ya peki merak ederim bu lafi harbiden adamin azindan duyan olmusmudur... Solemedgini dusundugumden degil yani o kadar bagilan var lafa da ondan soruyorum...

Kac bin kere yazmak zorunda kalicam sanirim bu oyun bilgisayar oyunudur matematiksel hesaplamar ve kodlar uzerine kuruludur. Gercek hayati edebilicegi kadar simule etmeye ugrassada etmesi cok guc cunku bu oyunun butun olayi istatistiktir. CM/FM serilerinin baslangici asil olayi istatistik iken sizler istatistigi kendi istediginizin oyunda olmasi icin hice sayiyorsunuz merak ediyorum nasil oynuyorsunuz acaba bu oyunu....

Fergie gercek hayatda bu isi yapan bu insandir onun durumu ve sartlari farklidir sizler ise sanal alemde rakamlar uzerine kurulu bi oyunda bunu yapmaktasinizidir oyun uzerine matematiksel taktik teorileri kurulurken istatistigi hice saymak isteyenleri hic ama hic anlayamiyorum.

Konuyu biraz araştırdım, bu söz gerçekten var ama Alex Ferguson'a değil, Aberdeen teknik direktörü Ebbe Skovdahl'a aitmiş. Bir güzel alıntı daha buldum:

"Tired after practice I had a shower. I put a lot of soap on and after opening my eyes I realised that I was the only naked man among 10 Turks wearing shorts. Then a German entered the shower and I was happy. I doubt that Elton John would be happier than me to see a naked young man."
    - Besiktas striker Arild Stavru

Çevirisi: Çalışmadan sonra yorgun bir biçimde duş aldım. Bolca şampuan sürdüm ve gözlerimi açtığımda 1o tane şort giyen Türk'ün arasında tek çıplak kişi olduğumu farkettim. Ardından duşa bir Alman girdi ve mutlu oldum. Elton John'un bile çıplak genç bir adamı görmeye benden çok sevineceğinden şüpheliyim.

*Konudan saptık özür dilerim, paylaşiyim dedim.

Sheriff Misafir

Adam doğru söylemiş.. İstatistikler o ortaların ne pozisyonlarda yapılıdığını söylüyormu.. Belki adam sürekli zor pozisyonda kalıyor ve bu nedenle isabetsiz orta yapıyor, belkide her pozisyonda bom boş oluyor ama buna rağmen %20 isabet yakalıyor.. Veya adam zor pozisyonda topu içeriyi görmeden karambole yolluyo ve bir çoğunda istemeden isabet buluyor.. Önemli olan görüntüdür bence.. Çıkıpta biri Ronaldo çok iyi hareket yapıyor o yüzden ortalarıda çok iyi sanılıyor derse olmaz(yanlış anlama Ömer abi senin lafının üstüne oldu ama sana değil) ama bunu gerçekten laf oturacak birine derlerse olur(örnek Arda).. Yattara'da çok hareket denemesine, göze hoş gelen futbol oynamasına karşın ortalarıda oldukça etkili gidiyor.. Bende Yattara'nın orta özelliğinin yüksek olması gerektiği kanısındayım(16-17 civarı iyi bir değer)..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

PAF takımımız ligin 16. haftasında Yavuz Selim Sahası’nda konuk ettiği Eskişehirspor’u Göksu’nun attığı 4 golle mağlup etti.

STAT: Yavuz Selim

HAKEMLER: Hakkı Güler, Uğur Baş, Güngör Başkan, T.Emre Memişoğlu

TRABZONSPOR PAF: Zeki Ayvaz, Mustafa Akbaş, Yasin Sarı, Ferhat Aydın, Tuna Sarı, Zeki Yavru, Gökhan Alsan, Utku Temirel, Feyyaz Adil, Miraç Doğan Çimşit, Göksu Alhas

ESKİŞEHİRSPOR: Halil (Dk.52Yasin), Tarık, Volkan, Haldun, Hüseyin, Alper, Esat. Emrullah, Arda, Erduğrul, Sefa

GOLLER: Dk.44, Dk.65. Dk. 68, Dk. 80 Göksu (Trabzonspor)

Göksu Alhas asıl mevkisi sağ açık , toplam gol sayısı 16 oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

barış memiş kadar iyimi acaba bu eleman.

rahat -8 p.a. almalı oyunda varmı yok mu hiç bakmadım ama böyle iyiyse -8 verilebilir bence.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    şimdi baktım 60 ca. -6 pa imiş en azından ca sı biraz arttırılıp potansiyeli -7 olmalıdır diye düşünüyorum.
    Last edited by Lionel Andres Messi : 20.Aralık.2008 at 21:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post

rahat -8 p.a. almalı oyunda varmı yok mu hiç bakmadım ama böyle iyiyse -8 verilebilir bence.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    şimdi baktım 60 ca. -6 pa imiş en azından ca sı biraz arttırılıp potansiyeli -7 olmalıdır diye düşünüyorum.
    Fiziği çok kötüymiş, hızı ile pozisyon yakalıyormuş, Serhat birşey beklemiyordu ondan..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hiç izledinmi adamı

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Benim de Göksu ile ilgili bir bilgim yok ama duyduklarıma bakarsak kuvvetliymiş . Serhat birşey bekler mi beklemez mi bilemem ama Çıktığı 16 maçta 16 gol ve bu gollerin çoğunu da son haftalarda attı. Daha yeni yeni başlamış forvet mevkisinde oynamaya normal de sağ açıkmış.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fiziği kötü olan her oyuncu ileride adam olmayacak şeklinde bakılmamalı bence olaya Buonanotte, Walcott hepsi fizik olarak ezilebilecek oyunculara örnekler ama hızları sayesinde iş yapıyorlar. Bence -7 gerekirse -8 verilmeili diye düşünüyorum eğer hakediyorsa, Emre çolak için de ısrarlıyım fiziği olmayan oyuncu kötü oyuncu mu oluyor?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Göksu'yu 2 kere falan izledim onlarda Gs Bjk tvden.Hız 13 hızlanma 16 çeviklik 14 dripling ve teknik 13 zıplama güç 5 alabilir.Genel olarak öne çıkan özellikleri böyle geçen senede zaten sağ açık oynuyordu bu sene forvet oynamaya başlamış yanlış bilmiyorsam.AMR olan pozisyonuna FC'de eklenebilir.PA olarak -7'yi hakediyor.-8 verilirmi bilemiyorum bu sezon izlemedigim için yorum yapamayacagım karar Ömer abiye kalmış...

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

bilgiler için teşekkürler sonuçta hiç izlemedim ama serhatın dediği o özellikler bence iyi özellikler,hız ve bir kaç teknik özelliği çeviklik de dahil.

16 gol atmış biri -6 az geldi bana.en azından -7 olacak olması iyi bir haber.ca sıda çıkabilir 60 ca biraz az sanki.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Ayrıca bir oyuncuyu Gs ve Bjk Tv'den izliyerek fiziği çok yetersiz , ondan bişe beklemiyorum demek de çok saçma.

Sheriff Misafir

Adama şöyle bi bakınca fiziği (boy-kilo) anlaşılır 50 kere izlemesine gerek yok.. 2 kere izlemiş, demekki fizik olarak çok iyi olmadığı için sahada bunu belli ettiyse kendi düşüncesiyle birşey beklemeyebilir.. Sen beklersin düşünceni buraya yazrsın Zaten öne çıkan özelliklerini belirtmiş nekop, dahada izleme fırsatı bulursa daha yeterli bilgi edinirse gerekli seviyelere çekilecektir..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

bı alt yapı maclarını sureklı takjıp eden vardır taraftralardan ama burda bulmak zor ama bu couk baya one cıkıyor haberler baktıgımda sureklı her mac bunun gollerı var dıkkatımı cekmıstı benımde

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Fiziği kötü olan her oyuncu ileride adam olmayacak şeklinde bakılmamalı bence olaya Buonanotte, Walcott hepsi fizik olarak ezilebilecek oyunculara örnekler ama hızları sayesinde iş yapıyorlar. Bence -7 gerekirse -8 verilmeili diye düşünüyorum eğer hakediyorsa, Emre çolak için de ısrarlıyım fiziği olmayan oyuncu kötü oyuncu mu oluyor?
    Masallah. Taylan sende herseye Emre Colag'i karistiriyorsun.

Emre Colak suan Paf liginde bile bazen yerden kalkamiyor.
    Ayrica Buonanotte ile Emre Colag'i karsilastirmak cok sacma.

Göksü benimde ilgimi cekmeye basladi,galiba Milli takim'dada oynuyor? -7 verilebilir diye düsünuyorum.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by YusufT19 View Post
    Masallah. Taylan sende herseye Emre Colag'i karistiriyorsun.

Emre Colak suan Paf liginde bile bazen yerden kalkamiyor.
    Ayrica Buonanotte ile Emre Colag'i karsilastirmak cok sacma.

Göksü benimde ilgimi cekmeye basladi,galiba Milli takim'dada oynuyor? -7 verilebilir diye düsünuyorum.
    Emre Çolak'ı canlı canlı izledim, benimle omuzomuza gelse yine yerden kalkamaz, o derece.Topla çıkamıyor o yüzden, 10m2de kalıyor sürekli.

Fizik olmazsa bir oyuncunun başarılı olma şansı yok.
    Walcott'ta fizik olmazsa hiç oynayamazdı zaten, 1.75-70kg.Başkası ile karıştırıyorsunuz (Taylan).
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Emre Çolak'ı canlı canlı izledim, benimle omuzomuza gelse yine yerden kalkamaz, o derece.Topla çıkamıyor o yüzden, 10m2de kalıyor sürekli.

Fizik olmazsa bir oyuncunun başarılı olma şansı yok.
    bencede fızık olmassa hıcsın herhangı bı darbede yıkılacsaksa zaten o nasıl ılerlıcek topla kı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Ayrıca bir oyuncuyu Gs ve Bjk Tv'den izliyerek fiziği çok yetersiz , ondan bişe beklemiyorum demek de çok saçma.
    Bişey beklemiyorum derken Türkiye çapında çok iyi bir oyuncu olmaz demek istemiştim.Ayrıca üzgünüm oyuncuyu başka hiçbir şekilde izleme gibi bir şansım yok...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Trabzon'da oynanan PAF maçlarının, Yavuz Selim'de olanların neredeyse hepsine gittiğimi hatırlıyorum ..Göksu gerçekten dikkat çekenler arasındaydı .. Birde 8 numara ile orta sahanın ortasında oynayan Utku Demirel hakkında olumlu şeyler söyleyebilirim ..

Göksu'nun fizik olarak denildiği kadar kötü oldugunu düşünmüyorum .. Ankaraspor'du sanıyorum başka takımda olabilir .. Orada attıgı bir gol gözümün önüne geliyor .. Gökhan'ın bu hafta attıgı ikinci gole çok benziyor hatta dahada zor bir goldü diyebilirim .. Hızına diyecek yok ayrıca tekniğiyle de adam geçebilme kapasitesine sahip vurup peşine koşmuyor yani .. Ayrıca bu sene oynadıgı maçlarda gözlemlediğim bir başka noktada forvette oynadıktan sonra iyi bir 'gezgin eleman' oldugudur .. Topu arayan,çizgiye inen (sag açıkta oynamanın verdiği alışkanlık) oldukça sık geri gelen bir oyuncu(bu kadarıda abartı) ..Hava topları ise gerçekten çok kötü bazen çıkmayı bile denemiyor

-8 Pa verilmesi gerektiğini düşünüyorum ..Kesinlikle abartılı olacagını zannetmiyorum ..

Şimdi diyeceksinizki adamı öyle bir anlattınki .. Ama gerçekten Paf Liginde sırıtıyor bu bi gerçek Önemli eksikleri a takıma yükseldiği zaman daha iyi görürüz..

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Trabzon araştırmacısından oyunda mevkisiz olarak yer alan Altınordu dan gelme Yakup Bugün ün mevkisini kaleci olarak düzenlemesini rica ediyorum... sene başında transfer topiğinden kendisinden uzun uzun bahsetmiştim açıkçası kaleci gibi kolayca belli olan bir mevkinin girilmemiş olması beni üzdü...

saygılarımla...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

9.02de oyuncuların ozellıklerınde azalma gordum yattaranın fiziksel umutun bıtırıcılıkte ındırılmıs,songun mental ozellıkelrınde ındırme olmus bırkactane dumus sımdılık gozume carpanlar bunlar

Oyuncu özellikleri genellikle iyi ve yerinde yapılmış ancak Colman'ın staminasının ve aggressionunun yükseltilmesini beklerdim, Colman 80-90 arası bile tam saha presini yapıyor, oldukça dayanıklı olduğunu gözlemledim sezonun başından beri. Yalnız çaldığı topları müdahalelerindeki ustalığıyla değil de, saldırganlığı, denemesi sayesinde kazanıyor. Decisions çok, pace ve dribbling az, work rate-aggression-stamina bolca yükseltilmelidir bence.

Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri