Quote Originally Posted by nekop View Post
Maskotsa asıl o zaman 100 değerinde eklemek lazım Çünkü maskot bir şirket,kurum vs. simgeleyen adı duyulduğunda ilk akla gelen kişi,obje,sembol gibi şeylerdir.Ayrıca bende belirttim ondan öncede eklenecek kişiler olduğunu...

Kaptanlık konusuna gelince herkes kaptan olamaz kaptan olmak için belli başlı birkaç özellik gereklidir.Bu özelliklerde her insanda olmayabilir ve bu özelliklerin olmaması o oyuncuyu kötü bir oyuncu yapmaz.

Son olarak benim etrafımda pek Trabzonsporlu yok Trabzon'da yaşamıyorum öyle taraftar forumlarında falanda çok fazla dolaşan biri degilimdir.Yani Yattara taraftarların ne kadarı tarafından seviliyor falan çok fazla bilgim yok.Zaten dediğim gibi bunu söyleme nedenim Yattara'nın harika performansı yada muazzam kişiliği falan degil.Yattara bir şekilde bu takımla özleşleşmiş bir oyuncu anlatmak istediğim bu..
Anlıyorum Serhatcığım,görüşünde haklı olduğun yanlar var.Şu an çocuklar için Trabzonspor'da bir rol model varsa bu da Yattara'dır,kabul.Ancak bu gelip geçici,bence.