Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 374 sonuç

Konu: Trabzonspor

Nesil
    2003

Default Trabzonspor

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

öncelıkle emeği gecen herkese teşekkürler

yattara

yattara orta açma 15 olmus bence bu az yattara orta yaptığı zamanda çoğu zaman adresı bulduran bi oyuncu dünkü ibb maçında bile gördük gökhana attırdıgı golden.pas da 14 degıl 15 olsa daha ıyı olurdu.teknik 18 olmuş bu iyi olmuş.Top Sürme (Dribbling) 18 oda cok ıyı olmus yattara aldımı topu ıyı kullanan ayagında ıyı sakalayıp topu suren bi oyuncu doru omuş.pasını 16 veya 16 da beklerdim .

mental
    Saldırganlık (Agression) bence bu ozellık 11 degıl en az 15 olmalıydı çünkü yattara sinrl ve kolay kart görmeye yakın b oyuncu

Soğukkanlılık (Composure)buda yerınde yapılmış b özellik.

Konsantrasyon (Concentration):tmm yattara oyuna süreekli konstre olamaz ama yınede 9 az geldi gb dğer arkadaşlarında yorumunu duymak isterim

Yaratıcılık (Creativity):yattara topla oynamayı seven bı oyuncu bence bu 14 az olmuş

Özel Yetenek (Flair)bu çok ıyı olmus fazlası var eksıgı yok

Güç (Strength)bu çok az olmus 7 nedır ya yatara okadar ıkılı mucadeleye giriyor ve çoğu zaman başarılı oluyor az olmus bence

gökhan ünal

gşkhan'ın tüm özellikleri gerceği yanıstıyor bence bole cok ıyı gelırısrse ıyı olur pası kaç acaba?

selçuk inan

kornerın 14veya 15 isterdim
    freekıck ıyı olmus 18 onun ıcın utu bu değer
    uzun sut 16 ama bence 17 hatta 18 bile verilr vurduğu uzun şutların çoğu tehlkeli oluyor..bunu gecen yıl attıgı ve bu yılda attıgı gollerle anlayabılırız
    ben bıde penlatoısını beğenmedım ıyı serbest vurus vuran duran topları ıyı kullanan sert bı ayagı olan adamın penaltısı bu olmamalı

yaratıcılıkta 11 az geldi bana 13 veya 14 olsun ısterdım
    flair de az özel yeteneği iyi olan bi oyuncu bence selcuk

fizik olarakta braz zayıf kalmış sanki.

song

teknık ozellıklerden bıtek kafayı begenmedım 15 de olabaılırdı.diğerleri iyi yapılmış.

menatl özellikleride çok ıyı nacak beğenmediğim konsantrasyon ve söz gecirme bunlar 1 veya 2 daha deger alabılırdı helekı soz gecırme defansı zaten o yonetıyor hatta kaleciyide

fizik özellikleride hoşuma gitti.

sylva

bu kalecının refleksi hosuma gıttı 17 ıyı ama dıgerlerı hakkında pek bı ızlenımım yok o nedenle sora yorumlarım lıgde bıraz oynasın bende adamı bi çözeyim oyle.

genel olarak ıyı profılle,oyunu actıgımda acık olan oyuncular bunlardı.diğerleride profilleri görünce yorum yaparım

Nesil
    2003

[quotehehell61;1282331]öncelıkle emeği gecen herkese teşekkürler

yattara

yattara orta açma 15 olmus bence bu az yattara orta yaptığı zamanda çoğu zaman adresı bulduran bi oyuncu dünkü ibb maçında bile gördük gökhana attırdıgı golden.pas da 14 degıl 15 olsa daha ıyı olurdu.teknik 18 olmuş bu iyi olmuş.
    Yattara cok orta acan, ancak isabet konusunda ligin en iyileri arasina giremeyen bir oyuncu. Arastirma ofisinden kopyaliyorum

TFF'nin 2007/08 sezonu icin yilligina gore:

Arda: 130 orta, 25 isabet, %19 basari
    Baris Ozbek: 45 orta, 13 isabet, %28 basari
    Lincoln: 64 orta, 17 isabet, %26 basari
    Hakan Balta: 51 orta, 15 isabet, %29 basari
    Sabri: 113 orta, 31 isabet, %27 basari
    Ugur Ucar: 60 orta, 16 isabet, %26 basari
    Volkan Yaman: 59 orta, 16 isabet, %27 basari

Kazim: 52 orta, 8 isabet, %15 basari
    Gokhan Gonul: 86 deneme, 22 isabet, %25 basari
    Wederson: 67 deneme, 16 isabet, %23 basari
    Alex: 67 deneme, 24 basari, %35 isabet
    Deivid: 56 deneme, 17 basari, %30 isabet
    Ugur Boral: 72 Orta, 21 Isabet, %29 basari

Serdar Ozkan: 104 orta, 19 isabet, %18 Basari
    Ibrahim Uzulmez: 63 orta, 6 isabet, %9 Basari
    Ali Tandogan: 95 Orta, 19 Isabet, %20 Basari
    Delgado: 73 orta, 12 isabet, %16 basari
    Tello: 155 orta, 29 isabet, %18 basari

M. Ali Kurtulus: 105 Orta, 23 isabet, %21 Basari
    Musa Aydin: 59 Orta, 23 isabet, %38 basari
    Hayrettin: 37 orta, 9 isabet, %24 basari

Mehmet Topuz: 123 Orta, 46 isabet, %37 basari
    Cangele: 48 orta, 18 isabet, %38 basari
    Toledo: 46 orta, 11 isabet, %23 basari
    M. Eren: 77 orta, 17 isabet, %22 basari

Yattara: 229 Orta, 58 Isabet, %25 basari
    M. Keceli: 84 orta, 21 isabet, %25 basari
    Serkan Balci: 44 orta, 10 isabet, %22 basari

Caner Celep: 45 orta, 18 isabet, %40 basari
    Yusuf Simsek: 106 orta, 33 isabet, %31 Basari

Murat Erdogan: 82 orta, 25 isabet, %30 basari
    Murat Duruer: 111 orta, 20 isabet, %18 basari
    Ilkem Ozkaynak: 68 orta, 15 isabet, %22 basari
    Gokhan Emreciksin: 84 orta, 22 isabet, %26 basari

Bulent Bolukbasi: 83 orta, 29 isabet, %34 basari
    Ekrem Dag: 66 orta, 18 isabet, %27 basari
    Ilhan Ozbay: 26 orta, 7 isabet, %26 basari

Ozer Hurmaci: 70 orta, 18 isabet, %25 basari
    Tita: 78 orta, 20 isabet, %25 basari
    Bilal: 68 orta, 20 isabet, %29 basari

Serkan Atak: 101 orta, 27 isabet, %26 basari
    Murat Kalkan: 67 orta, 10 isabet, %14 basari

Erman Kilic: 87 orta, 34 isabet, %39 basari
    Ekrem: 78 orta, 20 isabet, %25 basari
    Ibrahim Akin: 48 orta, 13 isabet, %27 basari
    Ilyas: 80 orta, 21 isabet, %26 basari
    Kerim Zengin: 53 orta, 10 isabet, %18 basari
    Sertan Eser: 87 orta, 21 isabet, %24 basari

Omer Aysan Baris: 81 orta, 15 isabet, %18 basari
    Veli Acar: 85 orta, 20 isabet, %23 basari
    Volkan Sen: 72 orta, 15 isabet, %20 basari
    Yenal Tuncer: 40 orta, 11 isabet, %27 basari
    Ismail Gulduren: 42 orta, 12 isabet, %28 basari

Erkan Sekman: 56 orta, 15 isabet, %26 basari
    Neca: 60 orta, 21 isabet, %35 basari
    Kaue: 124 orta, 28 isabet, %22 basari
    Murat Hacioglu: 61 orta, 16 isabet, %26 basari

Engin Baytar: 58 orta, 19 isabet, %32 basari
    Erhan Guven: 61 orta, 17 isabet, %27 basari
    Mehmet Nas: 69 orta, 19 isabet, %27 basari
    Mehmet Cakir: 87 orta, 23 isabet, %26 basari

Ferhat Oztorun: 42 orta, 12 isabet, %28 basari
    Selcuk Inan: 92 orta, 19 isabet, %20 basari
    Sener Askaroglu: 70 orta, 16 isabet, %22 basari
    Ugur Inceman: 33 orta, 13 isabet, %39 basari

Fahri Tatan: 63 orta, 14 isabet, %22 basari
    Emrah Eren: 191 orta, 52 isabet, %27 basari

Faruk Bayar: 67 orta, 19 isabet, %28 basari
    Erhan Kucuk: 85 orta, 18 isabet, %21 basari
    Goksel Akinci: 53 orta, 14 isabet, %26 basari
    Ozgur Ocal: 88 orta, 27 isabet, %30 basari
    [COLOR=RoyalBlue]Saldırganlık (Agression) bence bu ozellık 11 degıl en az 15 olmalıydı çünkü yattara sinrl ve kolay kart görmeye yakın b oyuncu
    Sinirlilikle degil, topu kapmak icin ne kadar agresif oldugunu gosteren bir ozellik. Belki 11 Yattara icin belki de yuksek bile..

Yaratıcılık (Creativity):yattara topla oynamayı seven bı oyuncu bence bu 14 az olmuş
    Topla oynamayi sevmesi ile yaraticiligi (yani uzak mesafelerde bosta olan oyunculari gorebilmesi) arasinda bir iliski kuramadim.

Güç (Strength)bu çok az olmus 7 nedır ya yatara okadar ıkılı mucadeleye giriyor ve çoğu zaman başarılı oluyor az olmus bence
    Belki Yattara'yi hep izlemiyorum ancak Yattara'nin bir oyuncunun yanina gidip, omuzu ile rakibin dengesini bozup topu kaptigini pek gormedim. Olduysa da daha cok rakip oyuncunun dengesizligine baglayabiliriz. Belki 8 olur ama 9 olmaz..

gşkhan'ın tüm özellikleri gerceği yanıstıyor bence bole cok ıyı gelırısrse ıyı olur pası kaç acaba?
    Yanilmiyorsam CA ile PA arasinda 7-10 puan fark var.

Selçuk
    kornerın 14veya 15 isterdim
    freekıck ıyı olmus 18 onun ıcın utu bu değer
    uzun sut 16 ama bence 17 hatta 18 bile verilr vurduğu uzun şutların çoğu tehlkeli oluyor..bunu gecen yıl attıgı ve bu yılda attıgı gollerle anlayabılırız
    ben bıde penlatoısını beğenmedım ıyı serbest vurus vuran duran topları ıyı kullanan sert bı ayagı olan adamın penaltısı bu olmamalı

yaratıcılıkta 11 az geldi bana 13 veya 14 olsun ısterdım
    flair de az özel yeteneği iyi olan bi oyuncu bence selcuk

fizik olarakta braz zayıf kalmış sanki.
    Korner, frikik, uzun sutlara tekar goz alitlir.
    Fizik olarak Selçuk'un daha üst seviyede olduguna inanmiyorum ben. Ozellikle oynadigi milli maclarda da bunu gosterdi.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

o gosterdıgın verılere gore cogu oyuncu az yapmıs ısavetlı yapmıs ondan yuzdeler fazla olmus ama bence yattara 15i haketmıyor

aydın yılmaz croossıng 14 yattara 15 gökhan gönül 14 carlos 16, lincoln 16 bu cok ılgınc oldu benım ıcın lıncoln oyun kurucu orta 16

ben bunları doğru bulmadım acıkcası
    Last edited by Trabzonspor : 02.Kasım.2008 at 11:39

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    o gosterdıgın verılere gore cogu oyuncu az yapmıs ısavetlı yapmıs ondan yuzdeler fazla olmus ama bence yattara 15i haketmıyor

aydın yılmaz croossıng 14 yattara 15 gökhan gönül 14 carlos 16, lincoln 16 bu cok ılgınc oldu benım ıcın lıncoln oyun kurucu orta 16
    Oyun kurucu diye daha dusuk mu olmasi lazim orta ozelligi?

Ben de bu mantigi anlayamadim. Lincoln'un ortalari yuksek olmus dersen, kabul derim. Gozumden kacmis.

Her ne kadar istatistikler her seyi soylemese de, bazen gozlerimizin yanilgisini istatistikler dogru yone dogru cekebiliyor. Yattara cok guzel ortalar yapabilen bir oyuncu elbette. Hissiyati bir kenara birakarak, 15'den yuksek olmasi neden dogru olur sorusunu sormak geliyor icimden acikcasi..

ben bunları doğru bulmadım acıkcası
    Kaynak TFF 2007/08 sezonu yilligi. Hala TFF sitesinden indirebilirsiniz dokumani.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Öncelikle Yattara'nın hızlanmasını 16'ya düşürüp orta açmayı 16'ya çıkartılması gerektiğini istediğimi ve olumlu yanıt aldıgımı çok iyi hatırlıyorum.Bilmiyorum neden 15 kaldı.

Diğer oyunculara gelince Song,Gökhan,Selcuk,Sylva bunları henüz ellemedim bu oyuncular geçen seneki takımlarının araştırmacıları tarafından hazırlandı asıl teşekkür edilmesi gereken kişiler onlar ufak tefek hatalar varsa onlarıda ilk fırsatta düzeltiriz.

Nesil
    2003

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Yukaridaki yuzdeler yuzunden Serhat..
    Açıkcası o yüzdeler pek umrunda degil daha öncede dedigim gibi Ümit Karan'a Nonda'ya Semih'e Hakan Şükür'e Nobre'ye orta açmakla Umut'a orta açmak arasında dağlar kadar fark var.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Açıkcası o yüzdeler pek umrunda degil daha öncede dedigim gibi Ümit Karan'a Nonda'ya Semih'e Hakan Şükür'e Nobre'ye orta açmakla Umut'a orta açmak arasında dağlar kadar fark var.
    Aynen.. O yuzden ayni yuzdede olan Sabri'nin orta yapmasi 13 iken, Yattara 15.

Bir tek sorun Lincoln ise zaten yukarida da yazdim. Lincoln'un ortalari dusuyor.

Yattara ile Alex'in ayni seviyede olmasini ancak yuzdeler arasindaki farki da servis yapilan oyuncular arasindaki farka yor.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ben orda ıstatıstıge deggıl verılen degerler guvenmıyorum bi aydın 14 alıyosa yattara 15 alamaz
    ayroıca oyun kurucu dıye orta acamz degıl porta acan bı oyuncu degıl actıgı ısabet buluyo cunku gecen yılkı bızım santraforlarla gs santraforları bir değil gecen yıl tek umut vardı yattara 226 orta acmıs ama ılerde umut degılde baska bırı olsa yerınde durmayı bılen bırı olsa ortaların yarısı adresı bulurdu bunları göz önüne alın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

öncelıkle emeği gecen herkese teşekkürler

yattara

Yattara cok orta acan, ancak isabet konusunda ligin en iyileri arasina giremeyen bir oyuncu. Arastirma ofisinden kopyaliyorum

Sinirlilikle degil, topu kapmak icin ne kadar agresif oldugunu gosteren bir ozellik. Belki 11 Yattara icin belki de yuksek bile..

Topla oynamayi sevmesi ile yaraticiligi (yani uzak mesafelerde bosta olan oyunculari gorebilmesi) arasinda bir iliski kuramadim.

Belki Yattara'yi hep izlemiyorum ancak Yattara'nin bir oyuncunun yanina gidip, omuzu ile rakibin dengesini bozup topu kaptigini pek gormedim. Olduysa da daha cok rakip oyuncunun dengesizligine baglayabiliriz. Belki 8 olur ama 9 olmaz..

Yanilmiyorsam CA ile PA arasinda 7-10 puan fark var.

Korner, frikik, uzun sutlara tekar goz alitlir.
    Fizik olarak Selçuk'un daha üst seviyede olduguna inanmiyorum ben. Ozellikle oynadigi milli maclarda da bunu gosterdi.
    Bence yattarının ortaları çok yerinde sadece istatistiklere bakmak doğru değil mesela o kafayı vuracak adam varmıydı tabzonda?Kesinlikle 17+ bir değer alması gerekirdi flair 20 yüksek olmuş 18 olması gerekirdi..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

işte bende onu dıyorum ortaya vuracak adam olcak 226 ortayı ıspanyada vıllaya yap kaçı olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Villa 170 boyuyla Umuttan az vururdu merak etme.

Ömer hocam demişki (üniverste de istatistik dersi veriyor adam) bu istatistikleri çöpe atmamız ve sizin dediğinizi yapmamız için bana neden göstermelisiniz.

Buyrun hocam neden:
    Bu adam 1988'den beri gördüğüm en iyi muz ortaları kesen adam. Yani taa Prekazi'den beri yoktu böylesi...

Hem hocam sizin bir sözünüz vardı bu oyunu sadece ben yada sen oynamıyorsun diye Evet hocam sizden daha çok izleyenlere de saygı duymanızı bekliyoruz bu hususta

Saygılar
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

viila işin esprisi ya ama o bıle o boyla ondan dah fazla vurudu

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

trabzonsporun pa ve ca'sı en ıyı bes oyuncusu hangılerı bı sıralama yapabılırmı görevli arkadaslar?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yattaranın bitiriciliğide oldukça az geldi bana...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    Yattaranın bitiriciliğide oldukça az geldi bana...
    Bakin elestiri var, elestiri var.
    "Yine bekledigimiz gibi olmamis" bir elestiri degildir.
    Bu iki yazilan arasindaki fark, ilki verilen emegi kucuk gormustur. Ikincisi verilen emegin ustune, "benim de corbada biraz tuzum olsun" diye yapilmistir. Ikincisi her zaman icin makbuldur, her zaman icin okumasi zevk veren bir elestiridir.

Bak Ömer abi ne dedi az önce. Arkadaşlar niye böyle olduğunu söyleyin. Araştırma ekibine alınırken şöyle birşey var. Gerçek araştırmacı oyuncunun artılarını değil eksilerini görebilen ve eleştiri yapabilendir. Lütfen bir konuda birşey söylüyosanız biraz açıklayıcı olsun.

Bende sana şunu demek istiyorum niye az ?

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Baris Memis'in gercegi yansitan bi sekilde duzeltilmis olmasi sevindirici.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by crespo009 View Post

Bak Ömer abi ne dedi az önce. Arkadaşlar niye böyle olduğunu söyleyin. Araştırma ekibine alınırken şöyle birşey var. Gerçek araştırmacı oyuncunun artılarını değil eksilerini görebilen ve eleştiri yapabilendir. Lütfen bir konuda birşey söylüyosanız biraz açıklayıcı olsun.

Bende sana şunu demek istiyorum niye az ?
    Boşver nasıl olsa sallayan yok..

Nesil
    2007
    Yer
    .

Siz yazarsanız gerekçesini eminim Trabzonspor Araştırmacısı bir cevap verecektir.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Bu konulardaki her mantıklı eleştiriye cevap veriliyor.Malesef şu yüksek şu az diyorsunuz sadece neden az veya çok olduğunu anlatmıyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sen eğer böyle düşünüyosan hiç boşuna buraya yazma. Bende fazla araştırma konusunda iyi değilim ama sürekli araştırarak. Ömer abinin - extensor ( adını bilmiyorum affetsin ) yazdıklarıyla birşeyler kapmaya çalışıyorum. Araştırma işi çok zor ve zahmetli bir iş. Bu işi yapan arkadaşları eleştirmek çok kolaydır. Bizim için önemli olan onlara yardımcı olabilmek.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sen eğer böyle düşünüyosan hiç boşuna buraya yazma. Bende fazla araştırma konusunda iyi değilim ama sürekli araştırarak. Ömer abinin - extensor ( adını bilmiyorum affetsin ) yazdıklarıyla birşeyler kapmaya çalışıyorum. Araştırma işi çok zor ve zahmetli bir iş. Bu işi yapan arkadaşları eleştirmek çok kolaydır. Bizim için önemli olan onlara yardımcı olabilmek.
    Benim yazdıklarıma bir daha alıntı yapmazsan sevinirim..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Neden sen kimsin ? Senin mesajlarından alıntı yasak mı ?

Ben Trabzonspor'u inceledim oldukça ve gayet iyi buldum.Ellerinden öpüyorum meslektaşımın.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Benim yazdıklarıma bir daha alıntı yapmazsan sevinirim..
    Kavga etmeyin, tartışmak için yazıyoruz.
    Kaale alınmasaydı cevap yazılmazdı, insanları değil görüşleri ve değerleri somut örnekler ve bilimsel, matematiksel teoriler ile eleştiriyoruz, eleştirmeliyiz.

O iyi, bu kötü göreceldir.
    Herkesin bir iyisi, bir kötüsü vardır.

Gerçek diye bir nitelik yoktur.Gerçek de nicelik.
    Ortada sadece bilimsel sonuçlar vardır, başka bir gerçek kabul edilemez, bilimde hurafelere yer yoktur.

(Ruhani değerler ayrı, İslamiyet inancım var ve bunları kabul ediyorum, bunların da tartışmaya açılmasını istemiyorum, bu ayrı konu.)

Demek istediğim eğer bir eleştiriniz var ise somut bilimsel bir bilgi ile sunulmalı.

Yoksa hepsi hurafe olur, herkesin iyisi kötü vardır ve bilimsel bir çerçeveye oturmadığı sürece herkes sonsuza kadar kendi doğrusunu empoze etmeye çalışarak tartışır..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

barş memiş:

doğum tarihi 1 mayıs değil ,5 ocak olmalı.oyuna ters girilmiş

ayrıca ca ve pa sını öğrenmemde bir mahsur var mıdır.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post
    barş memiş:

Dalgınlıktır, Şubat db'inde düzeltiriz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Üzerine gitmek gibi olmasın ve seni kıracaksam şimdiden özür dilerim.

Ancak sayfalarca okuyup değerlendiriyoruz. Cevaplar yazıyoruz. Nasıl takan yok dersin anlamadım.

Birde nasıl takmamız gerekiyor onuda bilmiyorum.

Örneğin bakacağız senin mesajına...

Onurap kardeşimiz Yattara'ya 12 bitiricilik demiş...

Ahh tamam Onurapçiğim kusura bakma hemen düzeltelim. Kaç yapalım söyle lütfen diyemeyiz ki.

Bir kaç gündür sürekli bu tavrı görüyorum.

Hemde senin ki hiç bir şey gördüklerimin yanında.
    Galatasaraylının biri çıkıyor mesela Lugano 18 markaj olur mu ulan görmüyormusunuz nasıl goller yiyorlar. Vs vs. Kaç maç izledi Lugano'yu acaba. Yedirdikleri goller markaj eksikliğinden mi acaba bilmiyor.

Mesela bir futbolcu var diyelim. Kimse tarafından sevilmiyor. Örnek Baki Mercimek olsun. Tamam Baki'nin bir dolu kötü özelliği var diyelim. Eee Baki kötü futbolcu diye. Ulan Baki'nin güç 16 olurmu Baki takozun teki mi demeli.
    İşte bu kadar basit bu kadar kalitesiz yorumlar okuyorum şaşırıyorum (seninki bu katagoride değil yanlış anlama)
    Ve bakıyorum ki yaşlar 21-24...

Hani düşünüyorum nasıl oluyor bu iş.
    Bakıyor yine bir Beşiktaşlı... Olmamış Beşiktaş. Yoruma bakın. Nasıl olmamış... İşte Baros öylede Holosko böylede... Resmen çocuk gibi. Hani çocuğun elinden şekerini alırsınız ya. Sanarsınız öyle başlayacak ağlamaya.
    Cevapları beğenmeyince de... Yaaa bize beşiktaşlı yönetici cevap versin
    Beşiktaşlı yöneticiden kasıt. Bize şişirecek adam lazım demek. Herkesin kendileri gibi sanıyorlar.

Tuhaf ki ne tuhaf. Bir milyon kez yazılmıştır mesela yeni gelen oyuncuyu değiştirmiyoruz diye. Yine de adam der ama Güiza'nın 18 benim kinin niye 12.

Annesine seslenirya küçük çocuklar. Anne Hakan'da var bana da alın.

Komik gelmeye başladı bana bu iş... Eskiden sinirlenirdim böyle mesajlara. Şimdi gülüyorum okurken.

Hani diyorum neden bu fanatiklik. Bakıyorum bende 16-17-18 yaşlarında böyleydim. Ama yazanlar benden büyük ki.

Geçen gün kahvehanede maç izliyordum. Fenerbahçeli 3-4 arkadaş oturuyorlar yaşları 50-60 civarı. Eskişehirspor çivgiden İlhan Parlağın topunu çıkarıyor.
    İhtiyarlardan birindeki yoruma bakın. Hakem bunuda vermedi ödeştik.

Neyi ödeşiyoruz yahu. Savaştayız takasmı yapıyoruz esirleri.

Bazen insanların küçük fikirlerinden dolayı 1-2 hafta futboldan soğuyorum.
    Sonra yine dönüyorum ama çekiyor beni

Lütfen arkadaşlar daha uzun uzun yazalım. Daha mantık çerçevesinde yazalım.

Bu arada Onurap hiç bir lafım sana değildi. Senden sadece Yattara'nın bitiricilik neden 12 den fazla olmalı onun mesajını bekliyorum. Merak etme cevap alacaksın. Ve her zaman sizi sallıyoruz çünkü
    Fikirlerim burada

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post
    barş memiş:

Ufak bir yanlışlık yapmışım.En kısa sürede düzeltilir.

CA:111 PA:150

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Neden sen kimsin ? Senin mesajlarından alıntı yasak mı ?

Ben Trabzonspor'u inceledim oldukça ve gayet iyi buldum.Ellerinden öpüyorum meslektaşımın.
    Ben benim.Sürekli olarak bildiğim konularda alıntı yapıp cevap vermesi beni rahatsız etti bunu yazmak en doğal hakkım.Ama görüyorum ki bu tartışmada 'Sen kimsin' i benim sana sormam gerekecek..

Açıkçası bu olaylardan sonrada eleştri yapmanın bi anlamı heyacanıda kalmadı..
    Bundan sonrada araştırmayla ilgili birşey yazmayacağım araştırmacılar nasıl biliyorlarsa öyle yapsınlar..Ne gereksiz yere ortamı gerelim nede böyle gereksiz vakit kaybedelim..Böylesi herkes için daha iyi..

Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri